>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kwagga Chapmana

kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 120

:baseball: 21:40 Seattle Mariners - Texas Rangers
powyżej 6 kurs 1,33 Bet365
5-3
Jak w mordę strzelił jeżeli wierzyć statystyką wychodzi mi under, wiec zagram over bo ja nie wierze statystyką. Statystyka jest jak kostium bikini: pokazuje wiele, ale nie pokazuje najważniejszego .
Statystyki:
piłka nożna....................15-3-2 264j
hokej............................8-4-0 14j
tenis.............................15-2-0 583j
koszykówka...................27-8-2 402j
piłka ręczna....................5-2-0 22j
siatkówka......................4-3-0 -99j
baseball........................7-1-0 188j
snooker.........................3-6-0 -506j
krykiet..........................2-1-0 104j
(Kolejno w statystykach: dyscyplina, wygrane kupony w danej dyscyplinie, przegrane kupony, zwroty. Zysk/strata finansowa z danej dyscypliny, każdy kupon za teoretyczną stawkę 100j, potrzebną do wyliczenia statystyk)
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 121

???? 16:30 Lukoil Academic - Levski
Lukoil Academic kurs 1,35 Pinnacle
80-76
Kursy u wszystkich buków idą w górę, ale dlaczego to ja nie wiem.

Typ 122


???? 18:00 Panathinaikos - Olympiakos Piraeus
Panathinaikos kurs 1,40 Pinnacle
81-79
I znowu przysnąłem, kursy poleciały w dół w miarę dobry jest jeszcze w Pinnacle wiec tam gram.

Typ 123

???? 18:30 Turow Zgorzelec - Zastal
Turow Zgorzelec kurs 1,53 Pinnacle
95-69
Stawianie meczy w których gra Turów, nie jest mądre bo skład w Zgorzelcu jest, za to formy ni ma i nigdy nie wiadomo jak zagrają. Ja osobiście mam nadzieje że zawodnicy Turowa nie spieprzą swojej roboty. Niektórych to ucieszy, pozostałych zdziwi.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 124

???? 21:45 Barcelona - Valencia
powyżej 134,5 kurs 1,38 bet365
84-57
Barcelona gra bardzo wolno (czytaj defensywnie), Valencia to też głównie defensywa, play offy wygrywa się przede wszystkim obroną, wiec czemu over?! Może po prostu jestem głupcem, albo wiem co pisze?!

Typ 125 ⚽ 17:30 JJK Jyväskylä - Jaro
powyżej 1,5 kurs 1,18 Ekspekt
1-1

Typ z kategorii ciułamy kasę u buka, chyba:grin:.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 126

:siata: 09:30 Rosja - Serbia (kobiety)
Rosja kurs 1,30 Pinnacle
3-1
To są kobiety więc nic nie wiadomo, ale Ruskie powinny wygrać...
__________________
Jeżeli ktoś korzysta z moich wypocin, niech kliknie dzięki, będzie mi miło że moja praca została doceniona ????
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 127

:baseball: 18:05 Cleveland Indians - Detroit Tigers
powyżej 5 kurs 1,28 Bet365
2-1
Typ obstawiałem przed południem jaki jest teraz kurs nie wiem, miałem go nie wrzucać na forum, ale niech będzie. Tigers ostatnio coś słabo w ofensywie liczę dziś na przełamanie, Indians przynajmniej dwa runs wciśnie wiec powinno być dobrze.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 128

:baseball: 18:05 Cleveland Indians - Detroit Tigers
powyżej 24 Runs+Hits+Errors kurs 1,85 Ekspekt
3+12+1=16
Buki w końcu wrzucili większą ofertę na ten mecz. Typ podobny do typu wyżej, linia moim zdaniem za niska powinna wynosić moim subiektywnym zdaniem 26.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 129 ⚽ 21:00 Maroko - Senegal
powyżej 1,5 kurs 1,45 Ekspekt
0-1
Typ 130

:baseball: 01:05 Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs
powyżej +2,5 kurs 1,22 Bet365
1-0 wynik z handicapem (+2,5) =&gt; 1-2,5
Wczoraj Detroit bardzo mnie zawiodło zresztą nie tylko mnie z tego co wiem wiele osób na nich się przejechało (obstawiali Detroit win, lub over tak jak ja licząc że Tigers pociągną wynik). Mam nadzieje że Chicago Cubs jutro mnie nie zawiedzie, choć statystyki tego nie pokazują, ale na baseballu na ogół dobrze zarabiam.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 131

:baseball: 19:10 New York Mets - San Diego Padres
powyżej 24 Runs+Hits+Errors kurs 1,85 Ekspekt
9+13+0=22
edit: San Diego Padres tylko 0+4+0, dziwny mecz dwa nokauty Mets 1inning 4runs, 8inning 5runs a po za tym nic się nie działo

Typ 132

:baseball: 19:10 New York Mets - San Diego Padres
powyżej 5 kurs 1,25 Bet365
9-0 Typ 133 ⚽ 17:00 Polska - Słowacja
Polska DNB kurs 1,50 Ekspekt
1-0
Rezerwy Polski kontra niewygodny dla nas rywal czyli Słowacja, mecz ciężki do typowania. Gram za drobne by się lepiej oglądało:razz:.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 134

:baseball: 22:05 Baltimore Orioles - Kansas City Royals
powyżej 26 Runs+Hits+Errors kurs 1,82 Ekspekt
7-20-0=27 Co tu napisać?! Liczę po prostu na wysoki wynik.

Typ 135

:siata: 17:00 Portugalia - Bułgaria
Bułgaria kurs 1,15 Tobet
0-3
Bułgaria słabiutka, ale turniej u nich bardzo bym się zdziwił gdyby nie wygrali.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 137 ▶ 18:00 THW Kiel - Atletico Madryt (piłka ręczna) THW Kiel kurs 1,55 Tobet
26-21 1. Kolonia moim subiektywnym zdaniem najlepsza drużyna na świecie. 2. Gospodarz turnieju finałowego. 3. W Atletico Madryt jest trochę drobnych kontuzji. Drobne przemyślenia później poprawie jeżeli obstawie: New York Mets – San Diego Padres powyżej Runs+Hits+Errors, ale sporo zależy od linii jaka dadzą buki. Texas Rangers - Toronto Blue Jays wczoraj to obstawiałem na powyżej Runs+Hits+Errors choć linia wynosiła 30 (wynik 15+29+3=47), dziś chyba spróbuje poniżej Runs+Hits+Errors, ale sporo zależy od linii jaka dadzą buki.

edit: nie obstawiam nie podobają mi się linie zaproponowane przez buka.

__________________
Mam nadzieje że komuś moje wypociny pomagają, w końcu nie pisze ich dla siebie:smile:
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 138

:baseball: 19:35 Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs
powyżej 4,5 kurs 1,29 Bet365
10-4
Typ teoretycznie z kategorii &quot;strzał w kolano&quot;, obie drużyny beznadziejne w ataku, ale ja tu widzę over.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 139

:baseball: 19:35 Boston Red Sox - Tampa Bay Rays
powyżej 30,5 Runs+Hits+Errors kurs 1,85 Bwin
⛔
U innych buków jest linia 31. Linia bardzo wysoka, ale buki nie zwykły się mylić np. wczoraj obstawiałem spotkanie Texas Rangers - Toronto Blue Jays linia 30, a było 47 punktów (trochę wynik zawyżyła dogrywka, ale i tak 30 było przekroczone w regulaminowym czasie gry). Słowniczek:
runs - liczba zdobytych punktów hits - dobre uderzenia pałkarza, czyli po uderzeniu dobiegnięcie do minimum 1 bazy. Nie może to być spowodowane błędem obrony, wtedy hits nie wlicza się do statystyki errors – chyba liczba punktów zawinionych przez pitchera
__________________
Mam nadzieje że komuś moje wypociny pomagają, w końcu nie pisze ich dla siebie:smile:
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 149

:siata: 12:05 Japonia -Wenezuela
Japonia -1,5 kurs 1,45 Tobet
3-0 wynik z handicapem (-1,5) =&gt; 1,5-0
Każdy inny wynik niż 3-0 bardzo mnie zdziwi...

Typ 150

???? 17:00 Kanepi K. (Est) - Wozniacki C. (Den)
Wozniacki C. (Den) +1,5 kurs 1,30 Pinnacle
✅
Nie wiem co ludzie widzą w Estonce, że kurs taki wysoki na Wozniacki (np. Tobet kurs 1,7). Dla mnie to Caroline wygra spokojnie mecz, ale traktuje to jako lokatę i stawiam że ugra co najmniej jednego seta.
 
Do góry Bottom