>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

kupię, sprzedam, wymienie

Status
Zamknięty.
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Potrzebuje kupic 100zl na MB!

Place z Inteligo, kontakt gg: 5246142
Zależy mi na czasie, bo chciałbym dziś sobie w coś zagrać.

ps. NIEAKTUALNE!
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Kupie kase na MB. Płace doładowaniami telefonu albo wpłatą na konto. Prosze o szybką odpowiedź, ponieważ potrzebna mi szybko kasa


Lub sprzedam dwa doładowania do orange po 5 złoty(razem 10 zł) za 5 złoty albo jakiś bon.
 
A 0

alanm

Użytkownik
Kupię 40zł w MB - wpłacam przez mBank.
Najchętniej całą transakcję przeprowadziłbym poprzez Allegro - wystawiasz aukcje, a ja biorę w niej udział.

Zainteresowanych proszę o kontakt - gg:######

---
nieaktualne
 
R 0

ri3i

Użytkownik
kupię lub pożyczę 10$ w moneybookers - wpłata z BPH
potrzebuje do przelania kasy na partypoker zeby wyplacic tam obrocona z bonusa kase :p
kontakt na pw lub gg xxx

edit:
nieaktualne ;-)
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Potrzebuje pozyczyć ok 15 zł,(chciałbym cos zagrac na LM oddam w ciągu 2 dni jak dojdzie przelew na moje konto w Mbanku.. Jak cos piszczie na gg:4118562

pzdr
 
C 0

cisek

Użytkownik
Siema!
Potrzebuje pozyczyc 10zł na mb, oddaje jutro 12.
Mozemy to zalatwic na allegro.
Pzdr i czekam na priv
Na allegro ponad 20 pozytywow :]
 
G 0

gramasla

Użytkownik
Witam.
Wczoraj dostałam maila od betway.com że dadzą mi 60zł z okazji moich urodzin ale muszę do trzech dni złożyć depozyt 30zł.
Tak więc bardzo proszę niech ktoś mi pożyczy te 30zł oddam 35zł.
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Witam!

Pożyczę 20zł-30zł na MB, żeby ugrać coś na jutrzejszych meczach.
Oddam do tygodnia lub wcześniej (z niewielką nawiązką).
Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.
Kwota 20 PLN by mnie zadowoliła.

Pożyczałem kasę już m.in. Ronniemu z tego forum!

Pozdrawiam! :spokodfhgfh:
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
kupie kase na MB place doladowaniem ;-) interesy robie tylko z ludzmi z odpowiednim starzem na forum. chetni pisac gg.
 
V 0

variater

Użytkownik
witam. niestety nie mam dlugiego stazu ani pozytywow z innych transakcji na tym forum. potrzebuje jednak pozyczyc 12$ na netellera, zebym mogl wplacic na party poker i potem wyplacic ponad 100$ ktore tam mam zebrane. oddam 15$ jak tylko przeleja mi z powrotem na netellera. bede wdzieczny za pomoc. jestem uczciwy.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
okolo 1-2 kwietnia kupie 1200zl. mb
oferty tylko od powaznych forumowiczow
place mbank lub ing jak wolisz
kontakt pw
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
potrzebuje 50 zl na moneybookers. place doladowaniami na kome za laczna kwote 60 zl. mam juz udane dwie wymiany z moderatorem benkiem16 info gg 2188040 lub pw
 
K 0

krecik2000

Użytkownik
Kupię 50zł w MB - płacę przez mBank

Zainteresowanych proszę o kontakt na Priv.
------
nieaktualne.
✅ podziękowania dla kob22. ✅
 
K 0

kob22

Użytkownik
sprzedajje kupuje mb&lt;=&gt;mbank (możliwośc wpłaty z innego konta lub z poczty ale kase wysyłam jak kasa bedzie u mnie na koncie) ;) chętni na priv z numerem gg ;) ostatnio dwie udane wymiany szczegóły w pozytwy negatywy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom