>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

kupię, sprzedam, wymienie

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Temat dla wszystkich osób, które dokonują transakcji przez Moneybookers. Jeżeli chcesz kupić, sprzedać lub wymienić kasę na poprzez moneybookers nie zakładaj tematu, tylko tutaj umieść ogłoszenie. Jeżeli zostanie już nieaktualnie, prószę wpisać odpowiednią adnotację w ogłoszeniu.
Proszę wpisać również po zakończeniu transakcji nick osoby z którą dokonywaliśmy wymiany, a także krótki komentarz
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
[center:84ec67f649]Kupię ok 25zł na MB ... warunki płatności do uzgodnienia
Kontakt : PW lub gg 5661661 (niewidoczny)[/center:84ec67f649]
 
P 0

puzon

Użytkownik
[center:51642a4f5b]
[/center:51642a4f5b] [center:51642a4f5b]Posiadasz powyższą książke? Jesteś gimnazjalistą nie radzącym sobie z Angielskim a sprawdzian jest Twoją ostatnią deską ratunku? Chcesz sobie opracować test w domu i dostać za napisanie 5? Nic prostszego...


Posiadam testy dla obu grup! Od rozdziału 4 do 8 grupa A i B. Przejechałem na tym całe gimnazjum kończąc z 5, także polecam ;-).


Cena: 15zł
Płatność: Moneybookers.


Polecam &amp; Pozdrawiam :] [/center:51642a4f5b]
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
[center:8c424c63bd]Ponawiam ... kupię pilnie ok 25 zł na MB ... co do płatności to dla mnie to nie ma znaczenia (może byc przelew na konto ... karta do telefonu do każdej sieci )

Zależy mi na czasie więc jak jest ktoś chętny niech pisze ;)
[/center:8c424c63bd]
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Ponawiam ... kupię pilnie ok 25 zł na MB ... co do płatności to dla mnie to nie ma znaczenia (może byc przelew na konto ... karta do telefonu do każdej sieci )
Oferta nadal aktualna ... kupię od zaraz a doładowanie telefonu może byc do każdej sieci ;) Zainteresowanych proszę o kontakt ???? PILNE ????
 
P 0

puzon

Użytkownik
Moja powyższa oferta nadal aktualna, tymczasem mam do sprzedania BON do BAH, wartość 5zł, opchnę go za 3zł. Chętni - pw. Pozdrawiam.
 
V 0

valdaer

Użytkownik
KUPIE od 100zł do max 500zł ! Na moneybookers ! &lt;Płace Mbank&gt; Tranzakcja jedynie przez allegro, gdyz mam za mało postow zeby ktos mi zaufał (co jest oczywiste) ale ja rowniez kasy nie wysle pierwszy ... -&gt; Allegro jest jedynym wyjsciem ???? Pozdrawiam i czekam na PW !
 
D 0

denas

Użytkownik
UWAGA,OSZUST!
umowilem sie z nim,ze przesle mu doladowanie do tak-taka,2 razy po 5 zl,po wyslaniu kodow,perfidnie mnie unika,i nie odpowiada,ani na gg,ani na pm.Wyslalem mu poprawne kody doladowan,podczas gdy bonu od niego,jak nie bylo,tak nie ma.



&quot;criss&quot;WITAM Mam do zaoferowania bon do BAH o wartości 15zł wygrałem go w konkórsie [patrz niżej napisał:
a z tego względu że nie gram w BAH to bon chętnie sprzedam za 10zł, wprawdzie nie pisze w wiadomości mailowej ile wygrałem lecz kolega także wygrał i został nagrodzony 15zł. chętni niech piszą na priv. PŁATNOŚĆ; Moneybookers.
 
P 0

puzon

Użytkownik
Mnie też chciał oszukać, mówił abym dał mu kod bonu, a on później wpłaci podobno większą sume od tej którą chce... Nie polecam...

btw: Oferta AKTUALNA! :]
 
C 0

cisek

Użytkownik
WItam!
Potrzebuję 9zł na mb. Oddaje jutro 11 ???? Proszę was :]

Edit: Transakcja dla bezpieczeństwa może być zrobiona na allegro. Na bank oddaje, nawet 12:p
Chyba was nie zbawi te 9zł? ;-)
 
D 0

denas

Użytkownik
Sprzedam oryginalnego PES6,płatnośc tylko przez MB,cena okolo 60zł
transakcja moze sie odbyc przez allegro

Sprzedam ddoladowania telefonu,platnosc na MB
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Mam 2 bony do startbet na wysokość 10 euro i nie mozna już tego dostać nigdzie bo pozamykali juz to ale kody działają MB za 10zł oba na 10 Euro !!!!
te kody działają a ja ich nie moge wykorzystać już sa z takich promocji ze raczej napewno ich nie wyokrzystaliscie
wiec tylko poważne oferty na PW i nie piszcie kometarzy ze darmowe boyn bo tych bonów nie mozna nigdzie dostać już....
wiec jak co to sie dogadamy na Priv ;-)

EDIt: bony sprzedane do tych wszystkich którzy piszą na PW :spokodfhgfh:
 
C 0

cucumberman

Użytkownik
jesli ktos ma ochote to zamienie to mb na bony baw.i tradycyjnie prosze o powazne oferty.oszustom na starcie :nie marnujcie mojego i waszego czasu.czekan na kontakt gg4857453
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom