>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

kupię, sprzedam, wymienie

Status
Zamknięty.
C 0

cihy

Użytkownik
No niestety nie zawsze moge byc online.
Jak ktos chce to moge zrobic skan od nowa z dokladna godzina ;) To chyba nie problem.
Radze uwazac na siebie
Pozdrawiam :)
 
K 0

krupier

Użytkownik
Dzis po raz kolejny zostałbym oszukany, wszyscy węszą okazje na tym iz jestem nowym userem, oszust pisal tym razem z numeru 11954668 i po raz kolejny podaje sie za moderatora tym razem dobermana90, chcial mnie podejsc dwa razy i wczoraj i dzis i co ciekawe i wczoraj i dzis dostałem privy od dobermana90 o tym ze chce sie wymienic ze mna. Panowie moderatorzy badzcie troche bardziej ostrozni i nie sypcie privami na lewo i prawo tylko sprawdzajcie troche tozsamosc tych co pisza do Was, to Wy powinniscie swiecic przykaldem jak dokonac bezpiecznej wymiany a tu widze totalna amatorke.
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Dzis po raz kolejny zostałbym oszukany, wszyscy węszą okazje na tym iz jestem nowym userem, oszust pisal tym razem z numeru 11954668 i po raz kolejny podaje sie za moderatora tym razem dobermana90, chcial mnie podejsc dwa razy i wczoraj i dzis i co ciekawe i wczoraj i dzis dostałem privy od dobermana90 o tym ze chce sie wymienic ze mna. Panowie moderatorzy badzcie troche bardziej ostrozni i nie sypcie privami na lewo i prawo tylko sprawdzajcie troche tozsamosc tych co pisza do Was, to Wy powinniscie swiecic przykaldem jak dokonac bezpiecznej wymiany a tu widze totalna amatorke.
Jak to oszust przecież doberman chce sie z tobą wymienić (str 6)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ale Krupier dogadaliśmy się na GG i to sie liczy... Panowie wiele osób mnie zna i zna mój numer gg zreszta jest on w profilu
 
K 0

krupier

Użytkownik
Tak dogadalismy sie, nie przecze, tylko przez przypadek znalazlem Twoje prawdziwe gg i wtedy wiedzialem ze cos jest nie tak, choc dwa privy od Ciebie dostalem i o to mam zal, Oszusci ostatnio zawsze dzialaja w ten sam sposob podajc sie za moderatorow rozmawiaja w tym samym czasie z tymze modem i potencjalna ofiara. Ofiara dostaje priva od moda i jesli jest swieza to wplaci pieniadze i tyle po nich.

Ja za dlugo siedze w tym zeby nabrac sie na taki sposob, tylko mam prosbe do modow zeby baczniej przygladac sie tym ktorzy prosza o privy.
Tyle ode mnie
pozdrawiam
 
S 11

support75

Użytkownik
Ja za dlugo siedze w tym zeby nabrac sie na taki sposob, tylko mam prosbe do modow zeby baczniej przygladac sie tym ktorzy prosza o privy.
albo zeby chociaz te privy pisali z glowa.
np. Priv wysylany na prosbe uzytkownika numeru gadu gadu 1234567
i jak taki priv wyladuje do kogos innego to kapnie sie ze jest cos nie tak!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom