>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

kupię, sprzedam, wymienie

Status
Zamknięty.
P 1,8K

patced

Użytkownik
kupi 20zł na mbank oddaje po 5dniach 25zł jeżeli ktoś chętny gg 3654868 mam udaną wymiane na tym forum aha tylko osoby posiadające konto w mbank bo idzie od ręki
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
ja ci moge przelac i jeden milion!!!!!!!! co za propozycja!!!!! Zlodziejstwo!!!
niech nikt nie sugeruje się opinią &quot;tymczasowego&quot;, krzykacza, ktory jest na tym forum również na drugim koncie - !robert , i niech się nie wypiera że to nie prawda , bo posprawdzamy logi ;). Potwierdzam uczciwość Variatera, dokonałem z nim nie jednej udanej wymiany, można mu zaufać!!
 
V 0

variater

Użytkownik
nooo, to juz przesada. zadam natychmiastowego wykasowania posta i przeprosin! prosze rowniez o odpowiednia interwencje moderatora. na jakiej podstawie ktos smie nazywac mnie zlodziejem?! prosze sobie sprawdzic moje &quot;+&quot; z podobnych wymian. sprawa dotyczy irona (moze potwierdzic, ale nadal uwazam, ze to zenujace tlumaczyc sie z tego, ze nie jestem wielblądem; jak mozna puszczac takie bezpodstawne oskarzenia?!), od ktorego pozyczalem kilka razy ok 30$ i zawsze oddawalem w umowionym terminie.
w swoim poscie napisalem prawde. teraz tez mam mu oddac do konca przyszlego tygodnia (bo wyjezdza) kase. jestem mu wienien 90 zl. mam srodki na swoim nT. uczciwnie, kurna, pisze, ze przelew ma isc nie do mnie (choc moglbym przeciez sciemnic jak bym chcial, ze to do mnie...). cos takiego mogl chyba tylko napisac ktos &quot;tymczasowy&quot;, bo w normalnym swiecie takie oskarzenia to co najmniej strzal w ryj.
przepraszam wszyskich ktorych urazilem slowani za wyjatkiem tymczasowego.
 
V 0

variater

Użytkownik
iron!!! z nieba mi spadles! dzieki!
ironku. wiem, ze zalezalo Ci bardziej na przelewie, dlatego ta moja akcja. mysle, ze znajdzie sie jednak ktos kto Ci przeleje ta kase. jednak jak nie, to moze ok. wtorku, tak jak ustalalismy w drugim wariancie, oddam Ci na nT 35$, ok?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
dodatkowo, moim zdaniem &quot;tymczasowy&quot; i reszta jego kont powinny zostać poddane banicji (trwałej)
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
lol heiehie przeciez wiadomo od dawna ze mam dwa konta do czego sie przyznalem na forum dawno temu!! (jakis miesiąc bo wtedy dostalem 3 ostrzeżenia), nie wiem w ogole w czym problem ???? a ze teraz piszę z tego konta to tylko przypadek, poniewaz musialem odebrac swoje 10 zł od uzytkownika BB ktory wykrzystal moja nieobecnaosc gdyz nei moglem pisac na forum przez wykluczenia mnie z forum.bukmacherskie.com (jednak wykrylem like w systemie, bo ban nie obejmuje czastu :p )
Prawie kazda osoba ma tutaj wiecej niz jedno konto np. uzyt. BB ma ich chyba z 4 albo i wiecej hehehe

Pisze z tego konta tylko i wylacznie dlatego zeby juz nie krecic uzytkownikowi BB w glowie i zeby wiedzial z ktora osoba rozmawia.

A co do mojej wypowiedzi w tym temacie to smiech!!! To moze mi ktos wplaci 90 zł ?? na pewno mu oddam!!! elo chetnych na PW
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
A PO DRUGIE!!!!!!!!! NIKOGO NIE NAZWALEM ZLODZIEJEM!!!
Do Ciebie nie mam żadnych zastrzeżeń jedynie co do TWOJEJ OFERTY BO JEST SMIESZNA i w ten sposób działają złodzieje!! nie mowie ze nim jestes, moge mowic dopiero wtedy kiedy kogos okradniesz!!!!
Nie rozumiesz tego co napisalem!

Zamiast pisac posty typu &#39;&#39;nalezy go trwale usunąć&#39;&#39; to ja proponowałbym odznaczyć mnie jakąś gwizda na tym forum za przestrzeganie niewinnych, naiwnych ludzi ktorzy moga stac sie ofiarą kradzieży !!!


Jeszcze raz Variater, nie nazwalem, nie nazywam Ciebie zlodziejem jednak twoja propozycja jest smieszna i nei na poziomie!! Dlaczego to ja mam ryzykować utratę pieniędzy a nei Ty ? przeciez ja Ciebie w ogole nie znam! Jezeli robiles z kims podobny interes napisz do niego na PW na pewno sie zgodzi...! W TYM przyPADKU !! IRON!! CHYBA JUZ przelal na KONTO PIENIąDZE ?? czy nie ?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
ja ci moge przelac i jeden milion!!!!!!!! co za propozycja!!!!! Zlodziejstwo!!!
&quot;nie nazwalem cie zlodziejem tylko twoja oferte&quot;
sam jestes smieszny
Variater ma nie jedna udana wymiane, a zawsze ktos musi komus wplacac jako pierwszy. Dlaczego on ma to robic? Nie odpowiada ci, nie krytykuj, może inni będą chętni.
Zamiast pisac posty typu &#39;&#39;nalezy go trwale usunąć&#39;&#39; to ja proponowałbym odznaczyć mnie jakąś gwizda na tym forum za przestrzeganie niewinnych, naiwnych ludzi ktorzy moga stac sie ofiarą kradzieży !!!
variater nie jest zlodziejem tak wiec moglbys dostac najwyzej ostrzezenie
 
V 0

variater

Użytkownik
człowieku. nie bede silil sie na przeklenstwa, bo mysle, ze bardziej dotrze do Ciebie stwierdzenie, ze jestes bez klasy, skoro nie przeprosiles.
poza tym - nie wiekszosc, a mniejszosc ma tutaj wiecej niz 1 konto, moja oferta byla jak najbardziej odpowiednia do tematu, w ktorym ja zawarlem, wiec nie powinna Cie smieszyc, ty nie moglbys tez, jak twierdzisz, dac takiego ogloszenia, bo roznica jest taka, ze ty jestes tymczasowy, a ja jestem Variater... - poziom wiarygodnosci oczywisty.
na koniec - nie sil sie juz na zadna odpowiedz, bo swojej &quot;prostoty&quot; juz dowiodles, a ja nie bede juz nic wiecej pisal w tym temacie.
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
Iron jesteś śmieszny pisząc &#39;&#39;ktoś musi wpłacić pierwszy dlaczego ma być to on&#39;&#39; To Ci powiem jeszcze raz bo nic nie rozumiesz. (Przykład) Dlaczego to ja mam wpłacić pieniądze pierwszy skoro to nie jest w żadnym moim interesie, dlaczego to ja mam ryzykować skoro to On potrzebuje tej pomocy/wymiany a nie ja. Ja mogę sobie wpłacić poprzez kartę płatniczą a nie ryzykować utratę pieniędzy. Pisanie, że On mia pełno wymian na forum to mam to daleko w nosie, bo nie jeden taki był co wziął i nie oddał bo wszystko przegrał.

Variater słuchaj, nawet nie czytam twoich postów do końca bo mi się po prostu nie chcę czytać tych głupot. Nie musisz odpowiadać na moje posty, nie obchodzi mnie to.
Jednak mówię jeszcze raz, nie nazwałem ciebie złodziejem (pisze to 3 raz, jezeli nie rozumiesz idz sie leczyc) i nie będe ciebie przepraszał bo nie ma za co a tak poza tym to nawet mi sie juz nie chce pisac.


Taka reakcja z moejej strony tylko i wylacznie dlatego ze wiecej jest tutaj oszustw niz wymian, dlatego ostrzegam innych, nie wplacajcie pieniedzy pierwsi bo to nie wy potrzebujecie pomocy (chyba że jest to zaufany moderator lub administrator.)


Ogolnie to temat (ostatnie posty) do usuniecia.

Peace!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja powiem krótko osoby zostały ukarane stosownie. Kolejna kłótnia bezsensowna zakończy się odpocznięciem obu panów od pisowni. Iron rozumiem że to twój kolega i ma z tobą dobra wymianę lub niema. Ale nie mów że ktoś musi mu wpłacać skoro to on chce pożyczyć. Radzę się pilnować na przyszłość

Pozdrawiam

Ps. Sprawę uważam za zamkniętą jeżeli jest jeszcze jakiś problem zapraszam na wasze PW lub mój PW.
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
Tak przy okazji doberman to uzytkownik BB ma oddac dzisiaj 10 zł ktore pozyczyl 1,5 mc temu! Jak sie okazuje znowu jest winien kolejnym osobom pieniadze. Dzial Pozytywy i negatywy.
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Ale nie mów że ktoś musi mu wpłacać skoro to on chce pożyczyć.
on nie chce pozyczac
on ma ta kase i wysle ją jak tylko jemu dojdzie na konto
niech ten tymczasowy nie mowi ze to jest tylko w jego interesie, po 1. nie kazdy ma karte platnicza zeby wplacic odrazu, po 2. ominie sie w ten sposob prowizje. Jesli ktos ma konto w tym samym banku co variater to kasa bedzie odrazu. Jesli nie, to na drugi dzien, na pewno szybciej niz jak ktosby mial sobie wplacac sam kase na NT/MB poprzez przelew bankowy. Jezeli tymczasowemu to nie odpowiada to niech sie poprostu nie odzywa, bo ta oferta nie jest w żaden sposob naciągana ani tez skierowana wprost do niego.

A co do mojego ostrzeżenia , no to brawo oby tak dalej ????
za bronienie kogoś od bezsensownych oszczerstw ostrzeżenie?
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Witam,

Pilnie pożyczę 100zł lub 90 zł na Moneybookers. Oddaję jeszcze dziś lub w poniedziałek 110zł (przelew pocztowy lub z banku). Przy kwocie 90zł oddam 100zł. Dziś ok. 13:30 wybieram się do centrum więc mógłbym jeszcze tego dnia wysłać przelew. Mam już za sobą takie wymiany z uzytkownikami klakson i malutki_194 (można zobaczyć w odpowiednim temacie). Kase dostali po 2-3 dniach.

Kontakt:
gg: 1253085
PW

Pozdrawiam
 
C 41

ciechu

Użytkownik
Kupię 40 zł na moneybookers. Wpłacam pieniądze do mbanku.

Możliwe przez allegro. Aktualne tylko do dziś wieczora.

GG: 2639738 lub tutaj pw
 
B 0

berbec

Użytkownik
Kupie karte doładowywującą Play płace troche więcej ponieważ u mnie nie ma kart Play(życie na wsi)a bardzo potrzebuje.Kontakt PW
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom