>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie królem strzelców Mistrzostw Europy 2012

Z 16

zizou303

Użytkownik
wszyscy stawiają Gomeza, Persiego oraz Huntelara, a ja jednak uważam że na Euro często zdarzają się niespodzianki i żaden z nich nie będzie królem strzelców. Holandia i Niemcy są w grupie śmierci gdzie nie przewiduję raczej wysokich wyników, będą to raczej mecze defensywne, bo grają drużyny dobrze grające w destrukcji, również Danię zaliczam do tego grona. Przewiduję również że także żaden z Hiszpanów nie będzie królem strzelców. Nie ma Villi, Torres będzie grzał ławę, jeden z dwójki Soldado Llorente będzie grał od pierwszej minuty jednak rozkład ofensywy u Hiszpanów bez Villi jest bardziej zbalansowany. Poza tym uważam że Hiszpanie nie dotrą do finału.
Moim faworytem na króla strzelców jest Karim Benzema
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Moim faworytem na króla strzelców jest Karim Benzema
A moim Giroud ;) No zobaczymy na kogo postawi Blanc. Ale kurs jest świetny - @ 51. Wczoraj widzieliśmy jak Francuzi grają ofensywnie. Jak obrona będzie dobrze funkcjonowała to zajdą daleko, nie mniej mogą trochę bramek strzelić nawet odpadając.
Odradzam granie na Van Persiego czy Gomeza. Z grupy B wyjść może każdy. Może grupa D też jest grupą śmierci ale wg mnie Francuzi spokojnie z niej wyjdą. A w grupie B nie mam pojęcia kto awansuje. Może jestem heretykiem ale nie zdziwie się jak będzie to np Holandia i Portugalia ;)
 
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
Zgadzam się, że Francuzi zajdą daleko w tym turnieju i zgadzam się że w grupie B może awansować każdy. Osobiście typuję Danię i Niemcy. Ale jeżeli chodzi o króla strzelców postawił bym na Lewandowskiego . Dlaczego ? Po 1. Gramy tylko jednym napastnikiem i tylko on ma w naszej drużynie za zadanie strzelanie bramek. Po 2. W tym sezonie zdobył już tytuł króla strzelców przy okazji Pucharu Niemiec . Po 3. Atut własnej publiczności no i mamy łatwą grupę . Tak na prawdę oprócz Gomeza nie ma takiego drugiego snajpera o tak mocnej pozycji w drużynie .
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Zgadzam się, że Francuzi zajdą daleko w tym turnieju i zgadzam się że w grupie B może awansować każdy. Osobiście typuję Danię i Niemcy. Ale jeżeli chodzi o króla strzelców postawił bym na Lewandowskiego . Dlaczego ? Po 1. Gramy tylko jednym napastnikiem i tylko on ma w naszej drużynie za zadanie strzelanie bramek. Po 2. W tym sezonie zdobył już tytuł króla strzelców przy okazji Pucharu Niemiec . Po 3. Atut własnej publiczności no i mamy łatwą grupę . Tak na prawdę oprócz Gomeza nie ma takiego drugiego snajpera o tak mocnej pozycji w drużynie .
No nie przesadzaj :razz: jak chcesz wtopić pieniądze, no to lepiej oddaj na biedne dzieci ???? Lewandowski nie ma szans na taki tytuł; po pierwsze nie wiadomo w jakiej formie będzie na turnieju, po drugie nie wiadomo czy wyjdziemy z grupy, po trzecie Polacy generalnie grają z kontry, czyli przypuszczam, że jak będziemy prowadzić 1:0 to się będziemy cofać, a nie atakować żeby strzelać kolejne gole. Ja stawiam, że królem strzelców będzie albo Benzema, albo Gomez.
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Francuz królem strzelców? :;/: myśle że raczej nie, Francja bardzo underowa drużyna, w grupie ma Anglie i Szwecje więc słabo to raczej widze...
Gomez - jak chłopaki wcześniej mówili raczej nie, dostawianie nogi na EURO to troche za mało na króla strzelców
mysle że Van Persie / C. Ronaldo / któryś z Rosjan, Pawluczenko/Pogrebniak.
 
pelipe 17

pelipe

Użytkownik
Pisałem wcześniej o Soldado, ale jak wiemy nie został powołany, więc w tym momencie Hiszpan jako król strzelców raczej odpada(za duży &quot;podział&quot; bramek na drużynę jest i bramki może zdobywać wielu piłkarzy np. Llorente, Torres, Silva, Iniesta, Mata, Cazorla. Gdy grał Villa ciężar zdobywania goli spoczywał prawie wyłącznie na nim).
A tak to podtrzymuję, że królem strzelców będzie Holender(Van Persie, Huntelaar) bądź Niemiec(Na pewno nie Gomez, bardziej Podolski, Muller, może Reus)
 
M 4

matlang

Użytkownik
Też uważam że ktoś z Holandii lub Niemiec ma największe szanse na króla strzelców. Bardziej stawiałbym na jakiegoś Niemca bo Niemcy grają ofensywną piłkę, strzelają sporo bramek a Holandia jak to Holandia będzie grała prawdopodobnie jak w RPA, gdzie fazę grupową grali na pół gwizdka gdzie wygrywali bardzo skromnie.
Więc stawiam że królem strzelców zostanie Gomez.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Robin van Persie.
Biorę pod uwagę Robina z kilku powodów:
1) Sezon życia w Arsenalu, jest w ogromnej formie.
2) Widzę Holandię w finale, czyli spora ilość rozegranych spotkań
3) Brak bardzo silnych rywali. No może Gomez, ale Niemcy coraz mniej zaczynają mi się podobać, więc Robin najlepiej wygląda na tle innych. Myślę, że Holandia zajdzie dalej niż Niemcy, więc większa szansa dla Robina.
4) Oranje prawdopodobnie nie zagra z Robinem i Huntelaarem w 11. Moim zdaniem szkoda, bo gra z KJH na szpicy i Van Persiem za jego plecami to mega ofensywna siła, lecz trener Holandii jakoś nie jest do tego przekonany, a że bardziej stawia na Robina, więc KJH raczej będzie wchodził na końcówki, na pewno Robin będzie więcej grał.
 
A 0

arturoos

Użytkownik
Cristiano Ronaldo

Trzeba szukac takich graczy którzy zagrają pełne 90 minut i trener nie zdjemie ich w sytuacji, gdy jest 1:0 dla nich i w koncowce trzeba sie bronic. Ronaldo to kapitan, a kapitan praktycznie zawsze gra z druzyna do konca.
Kolejnych szans na bramke trzeba upatrywac w rzutach karnych i wolnych, a od tego jest Ronaldo.
Odrzucam Gomeza, gdyz Klose to nie jest słaby zawodnik i bedzie wchodzic na boisko z ławki rezerowoych i mysle ze zmienial bedzie wlasnie Gomeza, gdyz Niemcy graja 1 napastnikiem.
Robin van Persie i Huntelaar... godnych zmiennikow nie mają, ale pilki beda wrzucane wlasnie na nich dwoch i bramkami sie podziela po rowno, nie majac ich az tyle aby miec krola strzelcow. Do tego wydaje mi się, ze Holandia nie wyjdzie z grupy w tym mistrzostawch.

bez napinki.

Czasami lepiej nic nie pisać niż pisać głupoty. Robin i KJH nie zagrają razem w wyjściowej jedenastce, będzie to Robin a KJH musi pogodzić się z rolą rezerwowego. Więc trochę kiepskie podsumowanie dałeś.
no to masz juz rozwiazanie. Jak juz ktos z nich bedzie wychodzil w 1 skladzie to trener bedzie tez chcial dac szanse temu drugiemu napastnikowi. a co za tym idzie nie bedzie grał pelnych 90 minut.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Robin van Persie i Huntelaar... godnych zmiennikow nie mają, ale pilki beda wrzucane wlasnie na nich dwoch i bramkami sie podziela po rowno, nie majac ich az tyle aby miec krola strzelcow.
Czasami lepiej nic nie pisać niż pisać głupoty. Robin i KJH nie zagrają razem w wyjściowej jedenastce, będzie to Robin a KJH musi pogodzić się z rolą rezerwowego. Więc trochę kiepskie podsumowanie dałeś.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Robin Van Persie w TOP 3 najlepszych strzelców turnieju -&gt; 3,20 -&gt; Efortuna

Po pierwsze to niestety ale jedynym minusem⛔ tego zakładu jest to, że oferta jest wystawiona przez bukmachera stacjonarnego tzw ziemniak ;) Dalej są same plusy. Robin Van Persie jak moi poprzednicy już pisali jest w wyśmienitej formie, strzela jak na zawołanie, niedawno został królem strzelców ligi Angielskiej w której zdobył 30 goli w 38 spotkaniach. Robi wrażenie ta liczba. Drugim argumentem uzasadniającym mój wybór jest to, że Holandia powinna zajść daleko, bo grają naprawdę ładną piłkę przede wszystkim bardzo skuteczną i Portugalia raczej nie ma co szukać po fazie grupowej. Robin Van Persie poza tym, jest graczem bardzo doświadczonym, grał już na takich imprezach i zna rangę tego turnieju. Kadra Holandii wydaje się być mocna i sądzę, że najlepszym jej strzelcem będzie właśnie Holender z Arsenalu, nie ma co się zbytnio rozpisywać, bo wszystko na temat tego gracza zostało już napisane powyżej. Na pewno trzeba trochę postawić na tego gracza, bo w mojej opinii szansę na top scorera mają właśnie Gomez, Van Persie oraz Karim Benzema bądź Fernando Torres.

Inna opcja mniej ryzykowna:
Robin Van Persie w TOP 5 strzelców -&gt; 1,90
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mimo, że Francja jest dla mnie groźniejszym kandydatem do mistrzostwa, nie będę oryginalny i również podkreślę, że to Gomez powinien zdobyć koronę króla strzelców.
Jestem przekonany, że gra będzie ułożona pod Mario. Karne też powinny być dla niego. Jeśli tylko Niemcy wyjdą z grupy (o co jestem spokojny) i trafią na Polskę w 1/4 (bądź na porównywalnego rywala - Grecję bądź Czechy) to Mario nabije sobie licznik już przed półfinałami.
Nie zdecydowałem się jednak na obstawienie króla strzelców.
Zdecydowanie bardziej wolę opcję:

Niemcy - najlepszy strzelec
Gomez

3/10 @ 3,25
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
E 1

ew93

Użytkownik
Ja pogram Ibre za mala sumke. Wiem, wiem, ze Francja i Anglia sa potentatami do wyjscia z grupy, ale kurs 41zl to chyba przesada. Ibra od kiedy gra w milanie laduje bramki jak na zawolanie, z kazdej pozycji i nie potrzebuje wcale wysmienitych asystujacych, bo potrafi wypracowac sobie pozycje samemu, bez pomocy kolegow. Jezeli udaloby sie Szwecji wyjsc z grupy to w perspektywie maja Hiszpanie, Wlochow lub Chorwacje. O ile jeszcze z Wlochami (uwiklanymi w afery korupcyjne, przegrywajacymi z Ruskimi 0:3) i Chorwacja moga powalczyc to Hiszpania raczej nie da im szans.. No, ale szanse na wejscie takiego zakladu sa. Jak myslicie, co sadzicie?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Niemcy - najlepszy strzelec: Klose @ 5,00 Bet365
Gomez ładnie przykłada nogę i w ogóle, ale co z tego jeśli nie będzie grał. Niemcy grają jednym napastnikiem, a Loew już zapowiedział kto będzie grał. Moim zdaniem Niemcy dojdą na pewno do półfinału, więc będzie komu nastrzelać. W grupie są Dunczycy, ofensywnie grający Portugalczycy i Holendrzy, więc goli tam na pewno trochę będzie, potem będą grali pewnie z Polską, Czechami lub Grekami, Czesi pokazali wczoraj z Rosją jaką mają &quot;świetną&quot; defensywe, Grecja to najsłabsza drużyna, a Polska pokazała wczoraj jak potrafi grać przez większość meczu. Klose na dużych turniejach grał zawsze dobrze, a na MŚ w 2006r. był nawet królem strzelców, a jako że Niemcy grają na jednego napastnika to jasne jest kto będzie strzelał.
Dzięki za typ kukla, nawet nie wiedziałem że buki nie wiedzą kto będzie grał!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Niemcy - najlepszy strzelec Gomez 3/10 @ 3,25 Bet365
Nie wiem czemu post zostal skasowany ale ponawiam to co pisalem bo jak dla mnie to kluczowy argument i kukla wybacz ale probuje zniechecic innych bo typ jest nietrafiony moim zdaniem. Jakim cudem Gomez ma byc najlepszym strzelcem Niemcow jak ma siedziec na lawce ??!!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie wiem czemu post zostal skasowany ale ponawiam to co pisalem bo jak dla mnie to kluczowy argument i kukla wybacz ale probuje zniechecic innych bo typ jest nietrafiony moim zdaniem. Jakim cudem Gomez ma byc najlepszym strzelcem Niemcow jak ma siedziec na lawce ??!!
Przecież Kukla typował ten typ jak nie było jeszcze wiadomo kto będzie grał w pierwszym składzie, więc nie wiem jaki cel ma Twój post. A może poprostu uważa że Klose nie spełni oczekiwań i to Gomez będzie najlepszym strzelcem. Ale jak ktoś już wie że typ nie będzie trafiony przed zagraniem chociaż jednego meczu to :grin: Wystarczy jakaś kontuzja Miro i to właśnie Gomez ma niepodważalną sytuację w drużynie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Niemcy - najlepszy strzelec: Klose @ 5,00 Bet365
Dzięki za typ kukla, nawet nie wiedziałem że buki nie wiedzą kto będzie grał!
Nie wiem czemu post zostal skasowany ale ponawiam to co pisalem bo jak dla mnie to kluczowy argument i kukla wybacz ale probuje zniechecic innych bo typ jest nietrafiony moim zdaniem. Jakim cudem Gomez ma byc najlepszym strzelcem Niemcow jak ma siedziec na lawce ??!!
Przecież Kukla typował ten typ jak nie było jeszcze wiadomo kto będzie grał w pierwszym składzie, więc nie wiem jaki cel ma Twój post. A może poprostu uważa że Klose nie spełni oczekiwań i to Gomez będzie najlepszym strzelcem. Ale jak ktoś już wie że typ nie będzie trafiony przed zagraniem chociaż jednego meczu to :grin: Wystarczy jakaś kontuzja Miro i to właśnie Gomez ma niepodważalną sytuację w drużynie.
Kukla typował nie znając składów na pierwszy mecz... znając sympatię Loewa (swoją drogą dziś trafiłem, że &quot;dłubanie&quot; załapie się do relacji ;) ) do Klose... ale i fenomenalną formę Gomeza.
Trener Niemców nie jest aż tak nierozsądny żeby posadzić na ławce tak groźnego napastnika. Klose miał dziś urodziny i chociaż wyszedł na ostatnie minuty... to chyba nikt nie ma wątpliwości, kto będzie podstawowym napastnikiem w kolejnych meczach. Gomez jest w gazie, Gomez jest skuteczny. Ma to wielkie znaczenie w sytuacji, gdy rywalizuje się z największymi drużynami globu.
Daleko mi do księgowania zakładu na ✅ ale kolejne spotkanie to pojedynek z Holandią i pewnie bardzo wiele okazji do zdobycia gola (over 3,5 wezmę w ciemno). Znów najgroźniejszy będzie Gomez i pewnie znów zdobędzie gola.
Jutro spotkania grupy C.
Długo się wahałem czy dokładać jeszcze jakieś indywidualne zakłady na zawodnika.
Ostatecznie przekonał mnie do siebie Benzema. Nie chciałem jednak po raz kolejny typować &quot;najlepszego strzelca&quot; bo mimo, że 3 bramki to już spora zaliczka, to Ribery również powinien być groźny.
Wybrałem zakład:
Liczba bramek strzelonych przez danego gracza
Benzema 3 or more

3/10 @ 3,0
Unibet

Francja gra dopiero w poniedziałek a że spodziewam się małych ruchów kursów na &quot;Benzema strzeli&quot;, typ biorę już teraz.
Mimo iż większość buków powinna oferować podobne zakłady również po pierwszej kolejce... to inauguracyjne spotkanie Francji, mimo że teoretycznie jest to mecz na szczycie, może być świetną okazją do rozpoczęcia strzelania przez Karima.

O samym meczu też pewnie coś napiszę. Teraz tylko parę słów na gorąco w związku z Gomezem.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Dzagoev kurs 11 fortuna

Myślę że warto pare groszy postawić. Zawodnik w pierwszej kolejce strzelił 2gole. Faworyci buków z grup A i B nie zachwycili (Gomez 1, Van Persie 0, Ronaldo 0..) Zobaczymy co pokarzą jeszcze snajperzy C i D, ale myślę że Dzagoev ma szanse być samotnym liderem po 1serii. Tak sobie myślę że do tytułu króla strzelców może starczyć 5 a może nawet 4gole(choć w tym przypadku pewnie byłoby to kilku zawodników).

e: samotnym liderem nie był bo jeszcze Mandzukić i Szewczenko lutneli 2bramy, ale z Polską Dzagojew dołożył więc nieźle to wygląda.
 
K 0

kamciop

Użytkownik
Faworytem już jest i myśle że zostanie Gomez, ze względu na to że Niemcy powinni w tym roku znowu bez żadnych większych przeszkód dojść do finału. Ostatnio przyjął dość mocną krytykę i myślę, że pokaże na co go stać, ponieważ niejednokrotnie już to pokazał w Bundeslidze (choć tam jednak nie został królem strzelców).
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Moim zdaniem rowniez krolem strzelcow powinien zostac Gomez ktory w meczu z Grekami moze smialo powiekszyc swoj dorobek bramkowy , a takze w nastepnych meczach.Nie sadze aby krolem strzelcow zostal Torres ktoremu przewiduje schody jak i Hiszpanii , w dalszej kolejnosci rozpatrywalbym Ronaldo.... lecz jak juz mowilem pewniakiem wydaje sie Gomez
 
Do góry Bottom