>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie królem strzelców Mistrzostw Europy 2012

majzel 3

majzel

Użytkownik
Z całym szacunkiem Groven, ale:
1) Rooney nie zagra w 2-óch pierwszych meczach, a 2 spotkania w walce o tytuł króla strzelców na tak krótkiej imprezie jaką jest EURO to dosyć sporo. Poza tym, o ile nazwiska w reprezentacji Anglii robią wrażenie, o tyle całość zawodzi w kluczowych momentach. Sądzę, że teraz też niczego wielkiego nie pokażą.
2) Di Natale - tu się zgodzę w 100%. Jeżeli tylko Włosi będą grali na miarę oczekiwań to napastnik Udine ma duże szanse by zostać królem strzelców. Ma niesamowity ciąg na bramkę, do tego skuteczność, a przede wszystkim piłka go sama szuka. Jednak dużo zależy jak będzie grała reszta ekipy Squadra Azzurra, ponieważ Di Natale, jak każdy napastnik, uzależniony jest od podających.
3) Z Fernando mnie zaintrygowałeś. Szczerze, to nie wiem co o nim myśleć. Niby klasowy zawodnik, ma wszystko co powinien mieć dobry napastnik, a jak się patrzy na to co wyprawia w Chelsea to ręce opadają. Andre Villas-Boas stwierdził niedawno, że do końca stycznia bodajże, Torres odzyska skuteczność. Tylko nie rozumiem jak AVB chce to zrobić przez miesiąc skoro pracuje już z El Nino od lipca, a on dalej gra jak grał, czyli nieskutecznie. Mimo wszystko mam nadzieję, że mu się uda. Chciałbym zobaczyć takiego Torresa jakiego oglądałem w Liverpoolu. Jednak wobec jego dzisiejszej formy, jego kandydatura na króla strzelców EURO, to dla mnie wielki znak zapytania.
Osobiście nie mam faworyta w wyścigu po koronę ponieważ, tak jak napisał aptrade, jest po prostu za wcześnie by takowego wytypować. Można oczywiście gdybać, lecz jest dopiero połowa sezonu, niektórzy mogą złapać kontuzje, mogą mieć spadki bądź wzrosty formy, słowem zobaczymy jak to będzie. Jedyne co teraz mogę napisać to to, że liczę na ofensywną grę wszystkich zespołów oraz grad bramek w każdym meczu na EURO, bez względu na to kto zdobędzie ich najwięcej.
Pozdrawiam.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Groven @ Rooney nie zagra w dwóch pierwszy meczach więc jego szanse na króla strzelców są nikłe, Di Natale jak dla mnie jest słabszy od Balotelliego, a po za tym czy Włosi mają szanse chociażby na półfinał? Jak dla mnie to nikłe. Co to gracza numer 3: :grin: ???? :razz:, przecież on nawet na EURO nie pojedzie...
 
matheo1985 8

matheo1985

Użytkownik
Moim, może i nie zdecydowanym... ale faworytem jest Mario Gomez... Przede wszystkim to w reprezentacji Niemiec upatruje zdobywcę Mistrzowskiego tytułu... a wiec grając tyle meczy tym bardziej Mario ma szanse zgarnąć tą nagrodę (jeśli oczywiście zagra we wszystkich). Pozdrawiam.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Robin van Persie⛔
Obecnie jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Jest w znakomitej formie i strzela dla Arsenalu bardzo ważne bramki na wagę 3 punktów. W 19 meczach ligowych strzelił aż 17 goli. Obecnie jest królem strzelców Premier Leaque. Bierze całą grę Arsenalu na swoje barki.
Trzeba sobie jednak zadać pytanie czy Holender utrzyma tak znakomitą formę aż do czerwca. Moim zdaniem nie. Jest bardzo eksploatowany i po sezonie może być mu ciężko wznieść się ponownie na wyżyny swoich umiejętności jak ma to miejsce teraz. Moim zdaniem nie zostanie królem strzelców Euro 2012.

Mario Gomez
✅
Typowy snajper. Strzela w Bayernie jak na zawołanie. Jest królem strzelców na półmetku sezonu w Bundeslidze. Ma dobre warunki fizyczne (189cm wzrostu) dzięki czemu potrafi strzelać również z &quot;głowy&quot;. Moim zdaniem ma bardzo duże szanse na króla strzelców na Euro. Jedyną przeszkodą mogą być inni napastnicy w reprezentacji, którzy również mają aspirację do gry w pierwszej jedenastce (Podolski, Klose, Muller, Cacau, Schurrle).

Robert Lewandowski✅
Wbrew pozorom jest to ciekawy typ. Jest niemal pewne, że będzie naszym podstawowym napastnikiem. Powinien zagrać we wszystkich trzech meczach. Reszta drużyny będzie szukała na boisku Roberta (gramy tylko jednym napastnikiem). W grupie mamy rywali, którym możemy strzelić co najmniej po jednej bramce. Grecja, Rosja i Czechy są druzynami, którym Lewandowski może strzelić bramki.
Polak jest w tym sezonie w najlepszej formie w swojej karierze. Może sprawić niespodziankę i strzelić kilka bramek na turnieju.
For fun 1/10
 
A 0

ahmad26

Użytkownik
A dlaczego nie David Silva? Podstawowy gracz MC, pod nieobecność Davida Villi powinien grac tez pierwsze skrzypce w reprezentacji.
 
danny. 202

danny.

Użytkownik
Silva jak już coś to będzie dostarczał piłki do strzelców niż sam strzelał gole, wątpię aby strzelił kilka bramek. Jest to gracz od kreowania gry, a nie od strzelania bramek, chociaż pewnie też na Euro bramkę czy dwie ustrzeli jak oczywiście grac będzie. Osobiście dla mnie faworytem do wygrania mistrzostw Europy są Niemcy więc typ na Gomeza dla mnie jest dosyć prawdopodobny. Van Persie jak utrzyma formę to tez ma szanse. Zagram też Benzeme za drobne, jak trafi z formą, a zwłaszcza cały zespól Francji to będzie groźny.
 
R 0

r_k

Użytkownik
Największe szanse mają Gomez i Van Persie. Raz, że świetny napastnicy, dwa ich grają w dobrych reprezentacje, któe dojdą prawdopodobnie daleko w turnieju. Bardzo bym chciałbym, żeby to był Robert Lewandowski, ale nie prawdopodobnie będzie mu strzelać bramki trudniej niż wyżej wymienionym.
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Też uważam że RvP ma duże szanse by zostać królem strzelców Euro 2012 o ile utrzymie taką formą jaką teraz prezentuje. Z reprezentacji Niemiec to bardziej Klose (o ile pojedzie) niż Gomez bo zawodnik pochodzący z Polski zawsze dużo strzela na takich turniejach.
 
mati777 6

mati777

Użytkownik
Hiszpania grająca świetną piłke nie ma napastników którzy by mogli strzelać bramki:
-David Villa :koszmarna kontuzja i po powrocie bedzie ciezko wrocic mu do optymalnej formy
-Fernando Torres - tragiczny sezon w Chelsea i być może nawet nie dostanie powołania
-Fernando Llorente : wedlug mnie dobry tylko w swojej druzynie. Baskowie tworzą zgraną ekipe i graja pod Niego.
Wydaje sie wiec ze reprezentant Hiszpanii nie zostanie krolem strzelcow.
Z reprezentacji Niemiec na korone ma szanse Mario Gomez wspierany kolegami z Bayernu jak Lahm ,Muller,Schweinsteiger
Najwiekszego faworyta upatrywał bym w Huntelarze z Holandii. Świetna średnia w druzynie narodowej. Tylko zobaczymy jak sobie poradzi z presja , której nie udzwignal w Realu i Milanie.
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=thomos%20muuler&source=web&cd=1&ved=0CDIQFjAA&url=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FThomas_M%25C3%25BCller&ei=sZRoT5OjI8e_0QXBu6CHCQ&usg=AFQjCNHWp6G48l5zY_VEdV8dHOPBz7VGBA&cad=rja
 
D 2

decoo

Użytkownik
mati777: A może Soldado? ???? Ostatnio gra bardzo dobrze, strzela sporo bramek i myślę, że pojedzie na EURO. Wobec kontuzji Villi może grać, chociaż jednak Llorente jest na dzień dzisiejszy ważniejszy.
 
L 1

lejek

Użytkownik
Faworytów jest dwóch:
Cristiano Ronaldo
Robin Van Persie
Ze wskazaniem na tego drugiego, gdyż Holandia, bądź co bądź jest lepszym zespołem od Portugalii, i pewnie zajdą aż do końca ???? .
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Z Fernando mnie zaintrygowałeś. Szczerze, to nie wiem co o nim myśleć. Niby klasowy zawodnik, ma wszystko co powinien mieć dobry napastnik, a jak się patrzy na to co wyprawia w Chelsea to ręce opadają.
Co to gracza numer 3: , przecież on nawet na EURO nie pojedzie...
Torres łapie formę jak widzicie. A wczoraj po ładnej akcji Fernando Torresa, Salomon Kalou zapewnił drużynie z Londynu solidną zaliczkę przed rewanżem z Benfica w ćwierćfinale LM..
-Fernando Torres - tragiczny sezon w Chelsea i być może nawet nie dostanie powołania
Tak było kolego przez większość sezonu, lecz kilka dni wcześniej: Dwa gole i dwie asysty zaliczył w niedzielne popołudnie Fernando Torres w ćwierćfinale Pucharu Anglii. Chelsea Londyn pokonała Leicester City aż 5:2. Chłopak się przełamał i zaczyna wracać do wspaniałej dyspozycji. Jeszcze 2 miesiące i będzie wymiatał jak za dawnych czasów. Podtrzymuje wcześniejszy post i uważam że jest to jeden z 3 kandydatów do króla strzelców Euro 2012.
 
L 1

lejek

Użytkownik
Torres pojedzie na EURO. Ale nie bedzie podstawowym graczem. Wiec lepiej na Torresa w tej kwestii nie stawiać...
 
lesieck 1

lesieck

Użytkownik
Ja myślę że królem strzelców nie zostanie młodzian. Ja osobiście liczę na dziadzia Klose. Na dużych turniejach Podolski też zawsze się budzi. Może niedoceniany rezerwowy Llorente coś strzeli, a także może to być ostatni wielki turniej Raula (jak by go wzieli, nigdy niewiadomo...)....
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja już dzisiaj pograłem za drobne Llorente jako króla strzelców (kurs 20 w Tobecie). Mimo że forma Torresa rośnie to jak na chwilę obecną to Bask jest chyba najlepszym napastnikiem z hiszpańskiej części Półwyspu Iberyjskiego. Llorente gra naprawdę dobrze, nie tylko strzela ale i potrafi asystować. Hiszpania powinna zajść daleko więc któryś z ich reprezentantów może powalczyc o króla strzelców. Dlaczego tak wcześnie zagrałem taki typ? Kursy: Fernando Torres jest za 15 a kontuzjowany jeszcze Villa za 9. Wydaje się, że z biegiem czasu na piłkarza Atletic Bilbao będzie kurs spadał, a jest to bardziej prawdopodobny typ niż na chociażby Defoe, Ronaldo czy Klose, za których płacą mniej.
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Osobiście uważam że Mario Gomez ma szanse na tytuł Króla Strzelców jeśli Niemcy dojdą jak najdalej a sądzę że do finału są w stanie dojść.Lorrente jest bardzo niebezpiecznym napastnikiem najlepiej grającym obecnie głową.Co wrzutka z boku to Lorrente głowa i gol...hehe.Torres tez forma do góry ale czy przy takiej drugiej lini jaką ma Hiszpania i Lorrente oraz nie można tu zapomnieć o Soldado jest w stanie grać od początku wątpię w to.Lekko można zagrać Gomeza oraz Lorrente ????
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Uważam, że szansę ma króla ma Karolina Benzema ponieważ trener reprezentacji Francji odciąga uwagę mediów od wygrania turnieju mówiąc, że chcą się tylko dobrze pokazać, jak dla mnie to jest zasłona dymna mają młody skład, który nie jest znany w europie, ktoś musi go pociągnąć a Karolina jest dobrym motorem bo w realu nie strzela za dużo ale pokazuje się właśnie w środku pola, dobrze gra, potrafi utrzymać piłkę, więc może partnerzy będą grać na niego, nie zależnie jak będzie wygra Francja!
 
duda 380

duda

Użytkownik
Nie znam takiego piłkarza jak Karolina. Stawiam że masz nie więcej jak 15 lat.
Ciężko powiedzieć coś o najlepszym strzelcu, bowiem nie znamy jeszcze pewnych składów na euro. Nie bez znaczenia są też obozy przygotowawcze, na które wybiorą się reprezentacje po zakończeniu sezonu. Zmęczenie rozgrywkami może mieć tutaj bardzo duży wpływ.
Główni faworyci to oczywiście Klose czy Podolski, Llorente, może Villa, jeśli zagra to na pewno będzie wchodził na końcówki, a z jego instynktem strzeleckim, może być świetnym dżokerem kadry del Bosque.
Nie można wykluczać też teoretycznie słabszych zawodników, ze słabszych reprezentacji, kto wie, może pojawi się jakiś czarny koń i zostanie rewelacją Euro? :)
 
Do góry Bottom