>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto zostanie królem strzelców Mistrzostw Europy 2012

D 0

dmntw

Użytkownik
Mam pytanie jestem zielony w bukmacherkę, więc liczę na weteranów. Mianowicie obstawiłem u e-buka Balotelliego,Gomeza,Mandžukića jako króla strzelców. Czy w przypadku równej liczby bramek wypłacą mi za wszystkich, najlepszy/najgorszy kurs,a może marny zwrot kasy?
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
W sytuacji, gdy kilku graczy ma tyle samo goli decyduje to, który grał mniej minut i asysty. Nie dostaniecie kasy za 3 zawodników bo, król będzie tylko jeden.
1 jest na razie Alan Dzagojev ponieważ grał najkrócej no i Rosja odpadła po fazie grupowiej, Balotelli ma szansę ale musi strzelić coś Hiszpanom.
 
L 0

leszek85

Użytkownik
A gdzie jest tak napisane? Z tego co mi sie wydaje krolow moze byc kilku a Ty mowisz o nagrodzie zlotego buta, przyklad to chociazby rok 1992 gdzie na Euro bylo az 4 strzelcow z taka sama iloscia bramek i wszyscy sa wpisani jako krolowie strzelcow. Tylko pytanie jak sie zachowuja bukmacherzy w takiej sytuacji, tez jestem ciekawy bo postawilem na Dzagojeva ale cos mi sie wydaje ze nie bedzie tak latwo bo kurs teraz na Balloteliego wynosi 2,25 wiec jest bardzo wysoki jak na prawie pewniaka
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
W zdecydowanej większości buki dzielą postawione kursy przez ilość zwycięzców, czyli jeśli 4 zawodników będzie miało tyle samo bramek, a ktoś postawił na jednego z tej czwórki po kursie 10, to będzie miał rozliczenie jako trafione, ale kurs będzie wynosił nie 10, a 2,5 ;)
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
zależy od buka ???? tobet np. rozlicza tak jak napisał piotrex007, a bah rozlicza tak, że królem jest ten co grał mniej minut, a pozostałe zakłady przegrane...
 
H 902

hank

Użytkownik
A moze ktos wie jak jest w betclic? Szukalem w regulaminie ale nic o tym nie znalazlem.
Będą dzielić pewnie, bo są zakłady na Ronaldo i spółkę, a nie wierzę że mogą wystawić zakłady które są z góry przegrane, bo to by się nadawało do prokuratora. Ale nawet jak podzielą to to i tak jest lepszy kurs niż 1,25 na to że Balloteli nie strzeli. Ja myślę czy nie kontrować po 3,5 (bo taki jest kurs że Super Mario strzeli gola, więc kurs 2,2 że zostanie królem strzelców to jest zwyczajnie wyjebka) że jednak strzeli, bo wczoraj spity za bardzo się podjarałem tym zakładem i poszło zdecydowanie za dużo, i teraz żałuję bo jeszcze się może zdarzyć że Torres lub Fabregas strzeli 2 i nas wszystkich strasznie wydymają.
 
D 0

dmntw

Użytkownik
W zdecydowanej większości buki dzielą postawione kursy przez ilość zwycięzców, czyli jeśli 4 zawodników będzie miało tyle samo bramek, a ktoś postawił na jednego z tej czwórki po kursie 10, to będzie miał rozliczenie jako trafione, ale kurs będzie wynosił nie 10, a 2,5 ;)
nie wiem czy skumałem - jeśli postawiłem na gomeza balotelliego i mandzukica, królem zostaje również dzagoev i ronaldo mnożą mi kursy za 3 graczy i dzielą na 5?
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Ja złapałem na bah na Balotelliego kurs 50 i a wczoraj patrzyłem na Bwinie i zarówno Mandżukić jak i Ronaldo mają szansę zostać królami strzelców - co jest nielogiczne, bo obaj już nie zagrają ani minuty - więc na pewno jeden z nich już szans nie ma.
 
H 902

hank

Użytkownik
Ja złapałem na bah na Balotelliego kurs 50 i a wczoraj patrzyłem na Bwinie i zarówno Mandżukić jak i Ronaldo mają szansę zostać królami strzelców - co jest nielogiczne, bo obaj już nie zagrają ani minuty - więc na pewno jeden z nich już szans nie ma.
Czy Ty nie kumasz że jak Mario nie strzeli gola w finale to 5 zawodników będzie rozliczonych jako plus, tylko kurs nie będzie wynosił 10 czy 8 jak to jest teraz tylko 8:5=1,6
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Czy Ty nie kumasz że jak Mario nie strzeli gola w finale to 5 zawodników będzie rozliczonych jako plus, tylko kurs nie będzie wynosił 10 czy 8 jak to jest teraz tylko 8:5=1,6
Nie mogą zmienić kursu na kuponie przecież. Jeżeli pięciu zawodników będzie miało po tyle samo bramek to chyba decydują inne czynniki - takie jak ilość minut rozegranych na boisku - więc jeżeli Mario nie strzeli to Mandżukić i Dzagoev będą królami strzelców.
 
H 902

hank

Użytkownik
Nie mogą zmienić kursu na kuponie przecież. Jeżeli pięciu zawodników będzie miało po tyle samo bramek to chyba decydują inne czynniki - takie jak ilość minut rozegranych na boisku - więc jeżeli Mario nie strzeli to Mandżukić i Dzagoev będą królami strzelców.
Masz racje ale Ty mylisz z nagrodą Złotego Buta którą przyznają na zasadzie &quot;klasyfikacji kanadyjskiej&quot;. Tutaj masz link http://pl.uefa.com/uefaeuro/season=2012/golden-boot/award/index.html
Bukmacherzy nie wystawili by przecież kursów na coś co nie ma prawa się zdarzyć. A co do zmiany kursu, to niby dlaczego nie mogą, to jest na pewno zapisane w regulaminie.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie mogą zmienić kursu na kuponie przecież.
???? fajnie by było... Oczywiście, że mogą. Dla przykładu sportingbet dzieli kurs na liczbę zawodników i co mam im powiedzieć, że &quot;nie mogą&quot; i domagać się 6 stów więcej?;):
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Czyli jeżeli Mario nie strzeli to będę miał to policzone po kursie 10? Jaki więc sens mają kursy wystawione tutaj:
http://www.uploadscreenshot.com/image/1147044/1365102
Grając na Balotelliego po 2.5 ryzykuje się to tylko to, że prześcignie go Torres lub Fabregas? Czyli jest niejako surebet, ponieważ Gomez, Dzageov, Mandzucic i Ronaldo nie mogą wyprzedzić Balotelliego?
Układam więc surebeta Balotelli, Fabregas, Torres i na 99.90% wygrywam?
Czy jeżeli sześciu graczy będzie miało po 3 bramki to kurs na Włocha wyniesie wtedy 1.25 ?
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Moi faworyci na króla strzelców Euro 2012


Tak było jakiś czas temu. Padały bardzo niepochlebne słowa. Ci co się dziwili, Ci co nie dowierzali, teraz przecierają oczy ze zdumienia...
Z Fernando mnie zaintrygowałeś. Jego kandydatura na króla strzelców EURO, to dla mnie wielki znak zapytania
Co to gracza numer 3: , przecież on nawet na EURO nie pojedzie...
Torres pojedzie na EURO. Ale nie bedzie podstawowym graczem. Wiec lepiej na Torresa w tej kwestii nie stawiać...
Ale miałem nosa typując go! Wierzyłem że chłopak w końcu pokaże klasę! Hiszpania cały turniej zagrała na przyzwoitym poziomie, nie na wybitnym, ale na przyzwoitym. Szkoda że nie trafili w półfinale na Niemcy, ale to już historia.
Co ciekawe, Fernando Torres grał w meczu Hiszpania-Włochy tylko ostatnie 15 minut ;) Mało tego! Podczas całego turnieju Król Strzelców spędził na boisku tylko 189 minut - najdłuższy występ Fernando Torresa na EURO 2012 to mecz Hiszpania-Irlandia (74 minuty). To właśnie w tym spotkaniu Fernando Torres strzelił aż dwie bramki i zgarnął tytuł Piłkarza Meczu. Bravooo Torres, jesteś wielki. Teraz ciekawy jestem czy potwierdzi swoją doskonałą dyspozycję w meczach klubowych. Liga rusza już za niedługo, więc pora zaprezentować się boiskach angielskich z jak najlepszej strony.

A tak wygląda klasyfikacja generalna po Euro 2012:


 
Do góry Bottom