>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2016/17

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Teraz mają szanse na wygranie grupy i awans z 1 miejsca a i tak mogą trafić na takie zespoły jak Real, Juventus, Manchester City czy Bayern heh... Pech czy szczęście do tych drużyn ??? ;p
W 1/8 nie można jeszcze trafić na drużynę ze swojego kraju. Takie opcje są dostępne od ćwierćfinałów. Dlatego, jeśli Real zajmie drugie miejsce, to nie grozi mu Barcelona, Atletico czy Sevilla. Mówiąc przykładowo oczywiście, bo nie znamy jeszcze końcowego układu grup.
W tej edycji widać, jak dużo jest silnych zespołów. Po dłuższej kalkulacji nikt nie stwierdzi, jakoby wyjście z 1. miejsca było znowu takie komfortowe, jak miało to miejsce we wcześniejszych sezonach.
 
M 0

murinhoo

Użytkownik
No ale dobra przyjrzyjmy się graczom : jeśli Neuer jest nadal wybitnym bramkarzem to i tak sam LM nie wygra a troche zdaje się , że ze swojej klasy się pogorszył dalej obrona i Boateng i Hummels na środku w obwodzie Martinez i po flankach Alaba , starzejący się lis Lahm w obwodzie Rafinha , Bernat czy nawet Kimmich także w porównaniu do innych mniej więcej ten sam poziom.
To, że kolego napisałeś na całą stronę o niczym nie świadczy, bo mój 7-letni brat również potrafi napisać tak jak i Ty stek bzdur. Jeśli twierdzisz, że Kimmich, Rafinha to mniej więcej taki sam poziom jak Alaba czy Lahm to nie powinieneś już się wychylać jak pseudo ekspert rodem z Ekstraklasy ????
P.S
prognozowanie na obecną chwilę, kto wygra LM świadczy o Twojej przepraszam za wyrażenie &quot;ułomności&quot; nie jesteśmy nawet na półmetku sezonu ;)
Panu ja już podziękuje.
 
lampardmarko 0

lampardmarko

Użytkownik
Jak dla mnie Neuer nie jest wybitnym bramkarzem , podejmuje nie potrzebne ryzyko wychodząc z bramki na takie odległości. Fakt może sobie na to pozwolić bo gra w silnej drużynie ale gdyby występował powiedzmy w Atletico Madryt to szybko mógłby zostać za to skarcony. Trzeba też popatrzeć na to że w tym sezonie mu kompletnie nie idzie , zresztą podobnie Bayernowi mają wahania formy co pokazuje strata kompletu punktów z FK Rostov. Jak dla mnie na pewno Bayern nie wywalczy Ligi Mistrzów. A jakbym miał wskazywać zwycięzce to typowałbym że Arsenal może to wygrać , grają równo.
 
M 0

michal14qwe

Użytkownik
Kolego nie wiem czy to miejsce na taką dyskusję, ale na swoim stadionie wielkie drużyny potrafią grać wielkie mecze. Żeby nie szukać daleko przykładu: Barcelona vs PSG na Camp Nou. A Barcelonę oglądam i widzę, że są w słabej dyspozycji. Po twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś fanem Barcelony. Real nie &quot;farci&quot;. To dobrze zarządzany klub ze wspaniałą ofensywą, środkiem pola lepszym niż u Barcelony i dobrą obroną. I mają szeroką ławkę. Z Bayernem to przedwczesny finał, ale moim zdaniem u siebie dadzą radę. I nie da się wygrać ligi mistrzów tylko dzięki szczęściu.
 
M 0

michal14qwe

Użytkownik
Do ciebie należało pierwsze słowo, niech do mnie należy ostatnie. Jestem kibicem Barcelony od ponad 10 lat. Na koniec mam dla ciebie twoje własne słowa
Zdecyduj się czy jesteś kibicem czy typerem i staraj nie rzucać się pustów słów
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
skąd to wywnioskowałeś ?? z historii gier którą wcześniej opisałes ??
tak bezsensownej wypowiedzi dawno nie czytałem.Real akurat w tym sezonie jest wyjątkowo słabiutki i upodobał sobie skrupulatne gromadzenie punktów w lidze często wygrywając mecze jedną bramką lub/i samej końcówce.Real z taką grą nie wygrał jeszcze ligi a w LM chyba już teraz nadział się na przeszkode zbyt trudną dla nich do przejścia.Real wygrał lige tylko raz w ostatnich 8 latach ! a LM już dwa razy wyfarcił po dobrych losowaniach i w tej LM jest już nasycony akurat coś takiego w psychologii sporty i klubu=legendy= kibiców występuje.Nie szukam napinek i konfliktów ale tak właśnie odbieram Real Madryt od paru lat.Ich gra absolutnie nie zsaługuje na żadne trofeum ale lige można uciułać a szczęście wreszcie musi się skończyć.Takie są fakty.
Kolego co TY ćpiesz ? Bierz połowę bo Ci szkodzi naprawdę...
Jak można pisać, że ktoś wygrał ligę mistrzów bo wyfarcił dobre losowanie ? człowieku liga mistrzów to nie jest 1 mecz ani 1 dwu mecz ... Tam jest aż 13 meczów licząc fazę grupową i pucharową.. Jeśli wyfarcili w losowaniu to w następnej rundzie odpadli by z lepszym rywalem.. jednak doszli do finału a finał też wygrali ????
Real w tym sezonie jest wyjątkowo słabiutki ? To jeśli jest wyjątkowo słabiutki to powiedz mi w jakiej formie jest Barcelona w tym sezonie ??? Skoro Real ma przewagę nad Barceloną 2 punkty przewagi + 1 mecz zaległy? W jakiej formie jest Atletico gdzie mają stratę aż 10 punktów itd ...
Dla mnie mecz Beyernu z Realem typowy no bet 50:50 ... Nawet dałbym lekkie 54:46 dla Realu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dla mnie mecz Beyernu z Realem typowy no bet 50:50 ... Nawet dałbym lekkie 54:46 dla Realu.
zibi z całym szacunkiem, ale to 54-46%, przypomina mi wczorajszą wypowiedź Hajty odnośnie Glika, który dzięki grze w Monaco zyskał 23% jakości gry.
Skąd wy to wyliczacie? ;)
Shake// A nie pewności siebie :p?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do meczu Bayern vs Real to tak naprawdę oba zespoły nie zostały jeszcze przetestowane. Dopiero teraz zmierzą się równi. Dlatego ciężko jest typować, ale ja myślę, że awansuje Real. Dużym atutem będzie rewanż u siebie no i wskazanie historyczne bo w ostatnich 10 latach to Real był częściej i bliżej wysokich miejsc w LM. Także poziom ligi. Kursy 1,66 do 2,00 na awans Realu są w mojej ocenie za mało równe. Powinno być 50/50. Ale jakoś bardzo pchać się w bety na awans to nie warto w tej parze. Dyskusja więc może mieć bardziej charakter totolotka i kibicowania bo nie ma takiego typera na świecie, który powie, że stawia milion na awans jednych lub drugich (oczywiście mowa o omawianej parze).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom