>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto nowym trenerem Wisły?

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Bo ciąży na nich presja , kibiców , mediów i poniekąd Europy bo Wisła znana jest na pewno w Europie i przegrywać z Levadią czy zespołem z Azerbejdżanu to jest dla nich wstyd. Myślę, że bez wahania zgodzili by się na ostry trening jeżeli zagwarantowało by to wyniki , no ale gwarancji nic im nie da. Jedynie fakty co Dan zrobił z Unireą i co robi w II rosyjskiej ale znając naszych kopaczy może być to dla nich za mało.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Bo ciąży na nich presja , kibiców , mediów i poniekąd Europy bo Wisła znana jest na pewno w Europie i przegrywać z Levadią czy zespołem z Azerbejdżanu to jest dla nich wstyd. Myślę, że bez wahania zgodzili by się na ostry trening jeżeli zagwarantowało by to wyniki , no ale gwarancji nic im nie da. Jedynie fakty co Dan zrobił z Unireą i co robi w II rosyjskiej ale znając naszych kopaczy może być to dla nich za mało.
Przeciez na nich od zawsze ta presja ciazy i nigdy sobie z tego za wiele nie robili wiec bardzo slaby argument.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No ale kiedyś odpadali z Barceloną , z Realem , a nie z Levadią czy Karabachem. Zrozum , że oni teraz będą bać się dwumeczu z Vallettą nawet. Dlatego myślę , że dużo by dali aby ktoś zrobił porządek, żeby na przyszłość unikać takich sensacji. Odpaść z Barcą to nie wstyd.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
No ale kiedyś odpadali z Barceloną , z Realem , a nie z Levadią czy Karabachem. Zrozum , że oni teraz będą bać się dwumeczu z Vallettą nawet. Dlatego myślę , że dużo by dali aby ktoś zrobił porządek, żeby na przyszłość unikać takich sensacji. Odpaść z Barcą to nie wstyd.
Hehe to chyba nie znasz mentalności wiekszości chłopaków z pierwszej 11 - stki z Reymonta. Oni predzej podejda mało skoncentrowani niz beda sie bac Azerów czy Maltanczykow to ich problem .
Poza tym napisales zdanie , ktore mi sie srednio podoba cos o &quot; jakby byla gwarancjia wyniku moze zgodziili by sie na ostre treningi&quot; MAtko...
O to wlasnie chodzi ...oni maja zapierdzielac i nie pytac o co biega . Wlasnie DAN wspominal w Rumunii mowil np bieg w okolo boiska - oni wykonywali. U nas jak juz go troche poznali to pierwsze pytanie brzmialo &quot; A ile okrazen dzis?&quot; Co to ich obchodzi chocby mieli pol dnia biec maja wykonywac zalecenia trenera za to im placa...
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
No ale kiedyś odpadali z Barceloną , z Realem , a nie z Levadią czy Karabachem. Zrozum , że oni teraz będą bać się dwumeczu z Vallettą nawet. Dlatego myślę , że dużo by dali aby ktoś zrobił porządek, żeby na przyszłość unikać takich sensacji. Odpaść z Barcą to nie wstyd.
... Valerenga, Dinamem Tibilisi. Oni sie nie beda bac co najwyzej ich zlekcewaza. Taka mentalnosc, oni duzo by dali zeby miec swiety spokoj na treningach a kasa zeby sie na koncie zgadzala.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Hehe to chyba nie znasz mentalności wiekszości chłopaków z pierwszej 11 - stki z Reymonta. Oni predzej podejda mało skoncentrowani niz beda sie bac Azerów czy Maltanczykow to ich problem .
Poza tym napisales zdanie , ktore mi sie srednio podoba cos o &quot; jakby byla gwarancjia wyniku moze zgodziili by sie na ostre treningi&quot; MAtko...
O to wlasnie chodzi ...oni maja zapierdzielac i nie pytac o co biega . Wlasnie DAN wspominal w Rumunii mowil np bieg w okolo boiska - oni wykonywali. U nas jak juz go troche poznali to pierwsze pytanie brzmialo &quot; A ile okrazen dzis?&quot; Co to ich obchodzi chocby mieli pol dnia biec maja wykonywac zalecenia trenera za to im placa...
to zdanie akurat miało być ironią , że może wtedy dopiero wzięli by się do pracy jak by mieli pewność , że coś z tego będzie. i to że będą się bać Azerów czy zespołów z Malty też miało być taką ironią , chodziło mi o to że jak będą odpadać z takimi jak teraz zespołami to oni przed następnymi takimi meczami najnormalniej w świecie będą się ich bać , i nie będą wcale faworytami.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Do poki mentalnosc polskich zawodnikow sie nie zmieni nie bedziemy mieli efektow, ale z drugiej strony ma twarda reke do zawodnikow i na pewno nie pozwolilby sobie na taka sytuacje jak ta z Maleckim.
Ciagle tylko slychac narzekania polskich pilkarzy ze w naszej lidze sie malo zarabia w porownaniu z innymi ligami w Europie. Moim zdaniem jezeli chca tak zarabiac i byc tak traktowani to najpierw powinni sie nauczyc proesjonlizmu od zachodnich pilkarzy...
A poza tym kwoty jakie sa placone pilkarzom na swiecie to jakas paranoja.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Tuż po opuszczeniu stanowiska przez Skorżę rozpoczęły się problemy Wisły. Będą mieli nauczkę na przyszłość, teraz Skorża pokaże, że z Legią również można wygrywać. To tylko takie zdanie z mojej strony, bo nie jestem zwolennikiem krakowskiej ekipy :]
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Tuż po opuszczeniu stanowiska przez Skorżę rozpoczęły się problemy Wisły. Będą mieli nauczkę na przyszłość, teraz Skorża pokaże, że z Legią również można wygrywać. To tylko takie zdanie z mojej strony, bo nie jestem zwolennikiem krakowskiej ekipy :]
Glownym problemem krakowskiego zespolu jest osoba pana Cupiala????
Jest to czlowiek ktory znajduje sie w niewlasciwym miejscu i dla Wisly najlepiej by bylo gdyby zrezygnowal ze stanowiska. Wiecznie mowi ze Wisla nie ma pieniedzy, a jak juz sprowadzaja zawodnikow to nie pilkarzy tylko jakis grajkow.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Nikt nie wspomniał do tej pory o Alberto Zaccheronim. Był on już łączony z Wisłą bodajże przed zatrudnieniem Kasperczaka i z Włochów to on jest raczej kandydatem numer 1, a nie Zola.
 
D 0

daniel999

Użytkownik
Glownym problemem krakowskiego zespolu jest osoba pana Cupiala????
Jest to czlowiek ktory znajduje sie w niewlasciwym miejscu i dla Wisly najlepiej by bylo gdyby zrezygnowal ze stanowiska. Wiecznie mowi ze Wisla nie ma pieniedzy, a jak juz sprowadzaja zawodnikow to nie pilkarzy tylko jakis grajkow.
Wyjdź jak nie masz nic sensownego do napisania.
 
Baqu 909,4K

Baqu

Forum VIP
Nikt nie wspomniał do tej pory o Alberto Zaccheronim. Był on już łączony z Wisłą bodajże przed zatrudnieniem Kasperczaka i z Włochów to on jest raczej kandydatem numer 1, a nie Zola.
nikt nie wspominal, dlatego, ze mowa jest o mlodym trenerze a nie oldtimerze.
 
Do góry Bottom