>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto nowym trenerem Wisły?

ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Kursy na nowego trenera Wisły Kraków (Ladbrokes.com):
Wiktor Goncharenko 6.00
Diego Simeone 6.00
Henrik Larsson 7.00
Czeslaw Michniewicz 10.00
Rafal Ulatowski 10.00
Gheorghe Hagi 11.00
Rudolf Assauer 11.00
Thomasz Kulawik 12.00
Werner Liczka 13.00
Dan Petrescu 16.00
Gurban Gurbanov 21.00
Jerzy Engel 26.00
Dragomir Okuka 26.00
Dariusz Wdowczyk 51.00
Diego Armando Maradona 101.00
 
wojacy 0

wojacy

Użytkownik
Myślę że Dan Petrescu byłby idealny. Ale przecież on tu już był i za dużo wymagał. U siebie zbudował sobie klub od podstaw i tam przynajmniej zawodnicy nie pytają sie mu przed treningami ile będą musieli kółek biegać.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Widać Panowie z Landbrokes w niezłych humorach ???? Gurbanov, Maradona... ???? Dodałbym jeszcze Dungę i Komorowskiego ;)
a tak całkiem serio dobrze by było, gdyby pojawiła się opcja &quot;inny&quot; ;)
 
wojacy 0

wojacy

Użytkownik
No właśnie dziwi mnie też Ulatowski. Filipiak jak już go złowił i przekonał to tak łatwo nie da mu odejść. Był czas na zaangażowanie jego.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
a ja bym postawił ze dyche na Simeone albo Larssona. ( albo na dwóch jak by było gdzieś u innego buka) Larsson i Simeone to najczęściej pojawiające się nazwiska. Gonczarenka raczej odpada. Walczy z BATE o awans do LE. Grał z nimi w LM , dwa mistrzostwa Białorusi , wątpię aby odszedł.
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Rafal Ulatowski 10.00
Diego Armando Maradona 101.00
Werner Liczka 13.00
Dan Petrescu 16.00
Rafal Ulatowski 10.00
Jerzy Engel 26.00
Dragomir Okuka 26.00
Te kandydatury to już można z marszu odrzucić.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Na pewno do Wisły nie przejdzie Dan Petrescu. Pracuje on w drugiej lidze Rosyjskiej gdzie zarabia krocie. A kto będzie trenerem Wisły nie mam zielonego pojęcia. Będzie to pewnie podobna niespodzianka do tej kiedy to
Henio Kasperczak zostawał po raz drugi trenerem Wisły.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Z tego co Basałaj mówił trenerem ma być obcokrajowiec i chyba nie zrobi nam niespodzianki typu dejavu jak z Heńkiem
Larsona czy Simeone od razu skreślam to są byli piłkarze a nie trenerzy więc po co ten cyrk
Jak by się zdecydował na kogoś z kraju to chyba tylko Michniewicz lub Urban bo był przymierzany przed Skorżą
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Maradona haha, spadłem z krzesła!
Wg mnie najprawdopodobniejsza kandydatura z tych to Czesław Michniewicz chociaż osobiście chciałbym Ghoerghe Hagi&#39;ego.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja uważam ze powinien to być Polski trener któremu będzie zależało na dobru drużyny.... a nie tylko wypromowaniu własnego nazwiska.... Dałbym szansę jakiemuś młodemu perspektywicznemu szkoleniowcowi pokroju Michał Probierz
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Czemu rozważacie &#39;Polskie opcje&#39;, skoro Basałaj wyraźnie powiedział że trenerem Wisły będzie ktoś z zagranicy. :razz: A ja chce Henke Larssona. Autorytet ma ogromny, a argumenty pokroju &#39;on nie ma doświadczenia, czego on Wiślaków nauczy&#39; wsadził bym do szuflady. Pep Guardiola również miał malutkie doświadczenie. A co osiągnął już w pierwszym sezonie to doskonale wiemy. Na pewno nie chce Polskich amatorów, bo tego już mam dość. Więc od Wisły jak najdalej niech się trzyma Urban czy ekspert ze studia Polsatu - Czesiek Michiniewicz.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Popieram Larssona na to stanowisko. Doświadczenie, które ma grając w wielkich klubach z dobrymi trenerami + autorytet mogą wnieść bardzo dużo dla zawodników. W tym klubie potrzeba właśnie takiej świeżości.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Czemu rozważacie &#39;Polskie opcje&#39;, skoro Basałaj wyraźnie powiedział że trenerem Wisły będzie ktoś z zagranicy. :razz: A ja chce Henke Larssona. Autorytet ma ogromny, a argumenty pokroju &#39;on nie ma doświadczenia, czego on Wiślaków nauczy&#39; wsadził bym do szuflady. Pep Guardiola również miał malutkie doświadczenie. A co osiągnął już w pierwszym sezonie to doskonale wiemy. Na pewno nie chce Polskich amatorów, bo tego już mam dość. Więc od Wisły jak najdalej niech się trzyma Urban czy ekspert ze studia Polsatu - Czesiek Michiniewicz.
Po pierwsze transfer zagraniczny może nie wypalić ze względu finansowych i może dojść do takiej sytuacji, nie nauczyła cię to dotychczasowa polityka Wisły?
A to że ku twojej uciesze Larson przyjedzie ze Szwecji i ogarnie tak łatwo temat klubu Wisła nie mówiąc o komunikacji z zawodnikami to jesteś w błędzie a my nie potrzebujemy kolejnego kota w worku, na szczęście Basałaj zapewniał że będą długie rozmowy z kandydatami a trenerem zostanie osoba której koncepcja najbardziej pasuje do stylu Wisły
Guardiola urodził się pod Barceloną spędził 11 lat w jej barwach i był związany z tym klubem, oddał mu serce trenował zespół B i naturalne było to że po zwolnieniu szkoleniowca dostanie szanse.
Larson dopiero co skończył z piłką i wielki profesjonalny trener uzdrowi Wisłe bo zna ją jak Pepe Barce hehe, przyjedzie jako zwykły najemnik i tyle, my też mamy takiego Pepe Tomka Kulawika zasłużonego gracza który uczy się fachu jednak dla niego jeszcze za wcześnie.
Wiśle potrzebna twarda doświadczona ręka trenerska a nie Gwiazdka którego piłkarze wycyckają ze stanowiska jak zajdzie komuś za skórę
I tu nie chodzi o to co kto chce tylko żeby ułożyć ten zespół na dłuższy okres, Wisła to nie warsztat praktyczny dla laików, autorytet to on może ma ale widocznie za mały skoro we własnym kraju Guru piłkarzy szwedzkich prowadzi 2 ligową drużynę bez specjalnych wyników jednego Heńka mieliśmy dwa razy i wystarczy :cool:
I pisz normalną czcionką bo nie masz specjalnych uprawnień.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Czy ja powiedziałem że od razu ogarnie tą drużynę? Jeśli mamy być prowadzeni na poważnie to uważam że trzeba poświęcić co najmniej jeden sezon na żenująca grę aby za 2-3 sezony Wisła grała na miarę dawnych lat. Uważam że tutaj nawet gdyby przyszedł Jose Mourinho to od razu nic by nie zrobił. Trzymam się swojego i wciąż jestem za Larssonem który autorytet będzie miał ogromny. W porównaniu do takiego Henia Kaseprczaka, czego najlepszym dowodem było zachowanie Małego w czasie sparingu z Hannvoerem. To jest moja opinia do której mam prawo.
Czekam na Twego super kandydata. Który da nam od razu sukcesy oraz świetny wyniki zarówno w lidze jak i Pucharach. :cool:
I pisz normalną czcionką bo nie masz specjalnych uprawnień.
A nie pisze normalnie? Więc o co biega? Z czym łamie regulamin? :-|
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie mam kandydata kto wie kogo to Basałaj przytarga ale Larson czy Simeone to śmiech na sali, szanuje ich jako piłkarzy ale nasza kopana to już wystarczający cyrk, nie mają żadnych preferencji ani pojęcia o nas zresztą w lidze sobie radzimy z pucharami jest kłopot.
Poświęcić jeden sezon ;) Chyba żartujesz, z takimi piłkarzami w takiej lidze nawet w rozsypce trzeba wygrywać i zdobywać miejsca pucharowe do tego czasu jak nie ma wyników nie ma trenera już tak od 12 lat
Co do czcionki to możesz pisać normalną jak każdy bo jest bardziej czytelna, zresztą w regulaminie pisze że należy pisać stylem domyślnym
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Larsona czy Simeone od razu skreślam to są byli piłkarze a nie trenerzy więc po co ten cyrk
Sorry, ale idiotyczne podejście.
To tak jakby działacze Bordeaux skreślili w 2007 roku Blanca bo to były piłkarz i się nie nadaje na trenera. Zaryzykowali i mistrzostwo wygrali.
W Polsce nie ma trenera, który byłby w stanie ogarnąć ten zespół. potrzeba kogoś nie skażonego polskim środowiskiem piłkarskim, ani naszą rodzimą myślą szkoleniową (o ile taka istnieje).
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Jedynie z tej listy zdecydowałbym się postawić na Tomka Kulawika, bo szanujący się trener teraz nie przyjdzie, także może być tak, że Kula zostanie do końca rundy. A kandydatury są śmieszne i chyba po to by się o nich gadało i że są w tym i w tym buku.
 
Do góry Bottom