>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Którego smartfona wybrać?

qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Sam mi tak działa.I jak wracam do domu to też wykrywa i się podłącza pod neta w domu.Ponadto nie szuka aż tak dużo na mieście nie zauważyłem aby mi żarło wiele baterii.
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
To muszę u siebie poszukać bo dobra opcja.
A Qozi nie masz czasami problemów z tą apką od unibetu, że nie może wyszukać lokalizacji? Bo u mnie często gęsto ma problemy z tym.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie mam żadnych apek od bukmacherów, tylko czasem gram przez przeglądarkę w 365 czy Unibecie bo też idzie, próbowałem ściągać Sportingbet, ale tam coś kompletnie pomieszane i nie bawiłem się w to.
Niektórzy mają mobilne wersje więc łatwiej jest grać jakieś zakłady.
 
A 0

arek90

Użytkownik
Panowie jestem zielony w temacie telefonii dlatego prosze o wyrozumialosc. Mam pytanie. Czy podane w temacie smartphony odtwarzaja strone b365 tak jak by sie to robilo na komputerze stacjonarnym czy tylko wersje mobilna?
Chodzi mi o to aby moc ogladac mecze na zywo ktore pokazywane sa na stronie b365.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Każdy telefon z Androidem otwiera strony albo wersji mobilnej albo zwykłej, wystarczy ustawić to w przeglądarce.
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Z bet365 jest taki problem ze wiekszosc smartfonow nie otworzy normalnej desktopowej strony ponieważ cala jest we flashu.
Trzeba na smartfonie instalowac flasha, czesto rootowac telefon.
 
plusman 29

plusman

Użytkownik
Nie ma tak szerokiej oferty na wersji mobilnej bet365 tak jak w wersji na komputery
zwykła przeglądarka może sobie nie radzić ale ja odpalam stronę bet365 na Opera Mobile - w ustawieniach zaawansowanych zmieniam tylko Mobile lub Desktop
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Za 8 stówek to mogę Ci sprzedać iPhone&#39;a 4 bez simlocka i do tego stacja dokująca-grajaca Logitech (bardzo fajna zresztą). Przeskoczyłem na iPhone 5 i mam na zbyciu ????
 
F 0

fubus92

Użytkownik
Szczerze, najlepszy smart w rozsądnej cenie to Galaxy Ace 2. Zwinny, szybki i prosty w obsłudze, czego chcieć więcej ?
aktualnie android nie wspiera już flasha (oficjalnie) , ale są wersje archiwalne i możesz zainstalować starszą wtyczkę i wszystko będzie działać ????
 
B 0

bhpl

Użytkownik
Witam
Panowie bardzo prosze o pomoc w wyborze telefonu, ma sluzyc tylko i wylacznie do bukmacherki, obecnie uzywam HTC Desire Z i jestem mega zadowolony, ma klawiature qwerty, do tego mozna &quot;powiekszyc obraz w ekranie&quot; ale tez jest dosc drogi po 650zl nowy na allegro.
Czy mozecie polecic jakas alternatywe do niego a miare jak najtaniej ale oczywiscie aby mozna było wygodnie i szybko obstawiac mecze.
Dziekuje z gory za pomoc i pozdrawiam
 
mireklll 6

mireklll

Hmmm...?
Galaxy Gio mogę ci opchnąć,ile oferujesz.

Wgrałem ostatnio flasha, więc obsługuje ruletkę i pare gier w sportingbet.
Ile oferujesz
 
K 0

kolumbus

Użytkownik
LG fajny, ale to fakt spory telefon. Mankamentem jest też brak czujnika światła, ale to tylko na początku potem człowiek po prostu używa suwaka w razie potrzeby. Poza tym jest dość solidny i koleżka wgrał mi JB.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
A ja mam pytanie czy ktoś miał Nokie E72?. Ja korzystałem przez chwilę z starszego SonyEricsona i po dwóch zakładach podziękowałem.. Chodzi mi o to by miał w miarę duży ekran, przyciski, bo jednak dla mnie telefon to powinien mieć. I aby w miarę przejżyście było - bez zbednych bajerów. Do filmów, muzyki, zdjec są inne urządzenia.
Pytam czy ktoś miał i jak to u niego na tym telefonie wyglądał (strony, zakłady). I czy jest sens się pchać w ów telefon czy trzeba jednak szukac smarfona..
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
w zasadzie o taką odpowiedź mi chodził. A szkoda, bo bardzo mnie się podobała ta Nokia, więc jezeli by ogarnęła zakłady (tylko) to wybór byłby oczywisty.
 
Do góry Bottom