>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

KSW18 & UFC 144

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak poinformowała kilkanaście minut temu stacja Polsat News Jerome Le Banner nie wystąpi w sobotę na gali KSW 18: Unfinished Sympathy w Płocku. Francuz wycofał się z pojedynku wieczoru przeciwko Marcinowi Różalskiemu, za powód podając kontuzję nogi. KSW ma ogłosić zastępczego rywala w przeciągu najbliższych kilku godzin.
Sypie się rozpiska. Wcześniej Branch , teraz Le Banner :|
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jewtuszko-Amasinger ✅
Warburton-Sowiński ✅
ako 2,28
tobet
To Jewtuszko powinien walczyc rewanz z Warburtonem. Wcale nie biore pod uwage tej przypadkowej walki Kornika z Irokezem dlatego chyba taki dubel. Jewtuszko musi wygrac walke ze slabym Amasingerem ktory nie dosc ze jest nizszy to jeszcze wolniejszy. Amerykanin mimo wszystko argumentow nie ma. Mam nadzieje ze Irokez wyciagnal wnioski i nie oleje juz przeciwnika ktory na papierze wyglada o wiele slabiej.
Po wygranej wszyscy zaczeli &quot;pałować&quot; sie Kornikiem ktory jest dla mnie slaby. Meczarnie z jeszcze slabszym Dana na KSW, baty od McGregora. Wczesniej porazki z Puhakka czy van Bergenem. Warburton to pułka wyzej mimo wszystko. W UFC powalczyl, pokonal tylko Jewtuszke, ale porazka z Lauzonem to nic umujace na poziom jaki prezentuje, ze Spencerem przez decyzje tez moglo byc roznie. Ostatnio pokonal pewnie przez decyzje Newmana. Po takim kursie biore Angola.

Blachowicz-Miranda 1,55 ✅
tobet
Spore zamieszanie z tymi przeciwnikami. Branch wypadl ale szybko znaleziono zastepce. Niby nazwisko jeszcze bardziej renomowane niz Branch ale jak to bywa z zastepcami to kazdy wie. Bilans w UFC 1-3 ale doswiadczenie jego. Mimo to krotki czas na aklimatyzacje zrobia swoje. Janek musi to wygrac jesli chce byc powaznie brany pod uwage na jakis wyjazd.

Z Le Bannerem Rozal szans by nie mial ale teraz jesli kurs bedzie nie zanizony to chetnie wezme go z Valentijnem. Czekamy.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Le Bannerem Rozal szans by nie mial ale teraz jesli kurs bedzie nie zanizony to chetnie wezme go z Valentijnem. Czekamy.
Tu będzie warto pograć na Różala, bo z Pytonem to tak jak z większością braci wielkich zawodników. Jest nazwisko, ale umiejętność i talent poszedł w uznanego brata.
Rekord 29-26, po dwie walki na rok, ten zawodnik to będzie dobra opcja do dalszego promowania Różala przez KSW.
A tu jego walka z Uszolem:
http://www.youtube.com/watch?v=kR38ggNMFOA
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wie ktoś może na jakiej zasadzie wzięto tego zawodnika w zamian za Le Bannera? Chodzi mi generalnie o czas, bo może warto w takim razie zagrać Różala bo Overeem może nie mieć czasu na dobre przygotowanie do walki.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Valentijn Overeem vs Marcin Różalski
Valentijn Overeem - 8/10 - kurs 2 ✅✅✅ - Tobet .

Różalski dostaje parterowca bardzo zły match up dla niego .
Walka prędzej czy później trafi do parteru a tam Overem będzie wiedział ja poddać Różalskiego . Stawiam na podobny scenariusz z walki Overeem vs Sefo .
Obalenie ze strony VO i poddanie .
&lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij Dzięki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
O czym Wy w ogóle piszecie ? Różal miał większe szansę z Le Bannerem, który nie ma pojęcia o walce w parterze. To miał być pojedynek w stójce, a teraz dostaje doświadczonego sto razy groźniejszego rywala. Overeem kończy walkę w taki sam sposób co z Roy&#39;em Sefo na gali Strikeforce czyli parter i duszenie....koniec walki wieczoru. Nie wyobrażam sobie innego zakończenia tego pojedynku, tym bardziej, że Różal o walce na ziemi nie ma zielonego pojęcia. Dla mnie bet 10/10 i jeśli kurs na Holendra jest 2 to lepszej lokaty nie potrzeba!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
abstrahując już od sportowego rozwiązania main eventu z Płocka kilka słów na temat organizacji. Nie dziwi Was to, że tak fightcard się sypie? Głośne nazwisko Francuza nadało rozgłos gali, bilety poszły, cały kraj żył tą walką itp., a 2-3 dni przed okazuje się, że klapa... nic z tego. Nie wydaje mi się, aby Holender przyjął wyzwanie na początku tego tygodnia, obawiam się, że mogło to być takie porozumienie - Le Banner promuje, a w jego miejsce wskakuje koleś, przygotowujący się co najmniej miesiąc do walki. Możecie mówić, że to teoria spiskowa, ale po kartach sędziowskich i walce Pudziana z Thompsonem - starcie II, mnie już nic nie zaskoczy w KSW. Wałek, na wałku. Pisałem o tym, że z poziomu trybun było widać jak właściciele federacji siedzieli obok sędziów punktujących, czy to jest normalne? Wystarczy troszkę profesjonalizmu i MMA ATTACK może być bardzo dobrą konkurencją dla Konfrontacji, a jak dalej tak pójdzie to szybko przerośnie bardziej doświadczoną federację.
Żeby nie tylko o całej otoczce to nie sposób nie pobrać dubla Janka + Azhiev. Janek ikona, wizytówka KSW, na pewno nie przegra z zawodnikiem ściągniętym na ostatnią chwilę, bo on chce w tym sporcie jednak coś osiągnąć... O Czeczenie wszystko już zostało napisane. Z dużym zaciekawieniem przyjrzę się także Irokezowi, bo w ostatnim pojedynku wiele nie pokazał poza efektownym wejściem i różowymi gatkami... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
conway 0

conway

Użytkownik
Moim zdaniem Overeem nie bedzie takim zdecydowanym faworytem, nowy rywal Różala nie jest aż takim super parterowcem oczym może świadczyć przegrana właśnie w parterze z Rafałem Dąbrowskim i Chadem Griggsem. Myśle że jeśli Różal się postara może powalczyć o wygraną, nie bedzie chciał zawieść swojej publiczności
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Walka Overeem - Dąbrowski odbyła się w 2009 r i zakończyła się przez poddanie Polaka. Od tej walki trochę czasu minęło i Holender teraz takie walki daje :

Różal w formule MMA stoczył dwie walki, z czego jedną wygrał ze względu na kontuzję przeciwnika. W tej walce według mnie przegrywał :
http://www.mmavideos.pl/video/marcin-rozalski-vs-sergey-shemetov-ksw-16
I jak niby Marcin ma poddać Overeema ? Skoro on nic nie potrafi w parterze ? Polak jest słabym zawodnikiem, który nigdy pewnego poziomu nie przeskoczy. Zarabia na swoim wyglądzie i dziarami jakie posiada na całym ciele. Powtarza się sytuacja z walki Pudzian - Thompson i każdy wierzy, że groźny z wyglądu Marcin da dobrą walkę i wygra, nic bardziej mylnego.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Walka Overeem - Dąbrowski odbyła się w 2009 r i zakończyła się przez poddanie Polaka. Od tej walki trochę czasu minęło i Holender teraz takie walki daje :
Walka z Griggsem byla po walce z Sefo gdzie juz tak nie dawał ;).
VO jedzie po kase bez przygotowania, Rozal jest z Płocka. Dla mnie smierdzi wałem.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Chodzi mi o to, że Różal może tak skończyć jak Sefo. I nie ma też co porównywać Griggsa to Polaka. Tutaj chodzi o to, że Overeem wie jak można zakończyć walkę w parterze, w porównaniu do Le Bannera, który jest typowym strikerem ( uderzaczem)
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Bardzo ciekawy setup
Walenty - Różal

Walenty to bardzo silny fizycznie zawodnik i bardzo przekrojowy.
Ale z fatalnym cardio i bez serducha do walki.
Jak nie znokautuje albo podda przeciwnika wciągu max 2 minut to traci wszelką ochote do walki.
A Różal z racji krotkiej kariery w mma musi mieć duże luki w parterze i tu może być łatwo poddany przez Holendra.
Z drugiej strony Polak jest twardym zawodnikiem, ktory jak wytrzyma ten krytyczny początek. A jak go przetrzyma &quot; to walka sama się wygra&quot;.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Biorąc cały aspekt pozasportowy to wydaję mi się, że Valentijn to głównie przyjedzie po wypłatę, która pewnie będzie elegancka swoją drogą, zapewne z nastawieniem jak wygram to dobrze, jak nie to nic się nie stanie. Dla Różala natomiast bardzo ważna walka, decydująca o kolejnych walkach w tej formule, znajomi na trybunach,...
Kursy w Tobet:
Różalski 1,80
Overeem 1,90
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Jan Błachowicz vs Mario Miranda - 1 - 1.50 - 7/10 ✅✅✅ - Tobet .

Janek to bardzo dobry i kompletny zawodnik . Ścisła czołówka europejska a może i niedługo światowa .
Mistrz świata w Muay Thai z dobrymi zapasami i BJJ . Połączenie tych trzech stylów w jego wykonaniu daje nam wybuchowa mieszankę .
Rywal z wagi niżej były zawodnik UFC gdzie nie pokonał nikogo znaczącego . Nic specjalnego kolejne nazwisko na rozkładzie Janka . Do tego będzie wręcz walczył z samolotu bez odpowiedniej wcześniej aklimatyzacji ( długa podroż z Brazylii ) .
Janek to lepszy striker i zapaśnik a w tej walce z przewagą siły i mocy .
Walka zapewne będzie się toczyła w stójce gdzie posiada on przewagę a umiejętności jakie posiada zapewne pozwolą mu na zdominowanie tej walki .
Stawiam na Błachowicza na pkt a może i nawet przed czasem .
&lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij Dzięki.
 
strke 35

strke

Użytkownik
tobet:
Różalski 1,80 ⛔
Overeem 1,90
8/10
Jestem przekonany o zwycięstwie Różalskiego z paru prostych przyczyn.
Głęboko wierze w to, że jest bardzo dobrze przygotowany do tej walki bo miał walczyć z Le Bannerem. Gala w swoim rodzinnym mieście. Całą oglądalność bierze na siebie. Jak nadal chce być szlifowany to musi wygrać tę walkę. Jestem pewien, że zabije holendra w stójce.
Bedorf-Olivia ✅
2.10 1.65
5/10
Myślę, że zabłyśnie ;) Forma Olivii niewiadoma po tak długiej przerwie.
 
P 1

patryy

Użytkownik
Co sądzicie o tych walkach na UFC, chciałbym poznać wasze opinie bo dopiero wczuwam się w te tematy. Z góry dzięki.
Anthony Pettis - Joe Lauzon 1.40 2.76
Takanori Gomi - Eiji Mitsuoka 1.48 2.50
Takeya Mizugaki - Chris Cariaso 1.45 2.60
Frank Edgar - Ben Henderson 1.80 1.92
Hatsu Hioki - Bart Palaszewski 1.57 2.28
Tobet
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Chcialbym napisac porzadkujacy wpis. Nie dosc ze polaczono 2 tematy UFC i KSW co jest dla mnie nieporozumieniem bo zrobil sie bałagan to jeszcze nie ma rozgraniczenia miedzy typami a zwykła gadka czy debilnymi wpisami co ktos radzi. Moze tak jak to jest z prawie kazda inna dyscyplina rozgraniczyc to ? Luzna gadka o tym kto nie bedzie walczyl itp a w drugim same typy bo jak narazie to pudzian, salonowiec, snoopdog i ja cos naskrobalismy ale te nasze analizy poszly gdzies w zapomnienie sa 3 strony dalej a gala jutro a pisalismy je niedawno. Reszta wpisow zbedna dla mnie, niestety i bez urazy.
Co do Różala. Jest slabszy ale walczy u siebie w miescie, VO dowiedzial sie o walce 2 dni temu (o ile nie bylo to zaplanowane by reklamowac gale Le Bannerem i brat Aliego juz dawno wiedzial ale bez przesady). Walka z nazwiskiem Overeem bedzie swietna dla wypromowania Rozala. Jesli dotrzyma do konca to sedziowie zrobia juz swoje. Po takim kursie delikatnie dla emocji gram.
Rozalski-Overeem 2,03 betsafe
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Połączyłem tematy, bo uznałem, że i tak większość ludzi będzie zaglądać tylko do KSW. Przy okazji mogą poczytać o UFC 144, ale jak widać mało jest napisane o gali w Japonii. Dziwna sprawa, że kilka dni przed galą informuje się o kontuzji zawodnika, po czym parę godzin później, już jest zastępstwo z dobrym nazwiskiem. Problem Różala jest taki, że on lubi iść na wymianę, na wojnę. Styl i wygląd Barbarzyńcy daje dobry SHOW, ale czy efektowny ? To będzie dobra walka, bo Polak nie kalkuluje idzie do przodu. Fakt, że walczy u siebie będzie chciał za wszelką cenę wygrać, czy to mu się uda ? Overeem 58% walk przegrywał przez poddanie, a Różal nie jest wstanie go poddać ( tak mi się wydaje ) Kursy spadają na Holendra i wcale się nie dziwię, bo nadal uważam, że to właśnie starszy brat Alistaira jest faworytem tego pojedynku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom