>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 59: Pudzianowski vs. Bombardier

megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Przeciez ten kurs wchodzi jak wygra kiedykolwiek rywal i pudzian tylko nie w pierwszej rundzie. Nie wiem czemu ten kurs jest taki wysoki jak on jest lepszy niz to ze walka sie skonczy w pierwszej rundzie bo jak wygrałby rywal to by był minus
 
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Dzisiaj KSW 59 i spróbuje coś napisać od siebie na temat każdej walki tak, więc zaczynamy
1. Wieczorek - Likus. Wieczorek wygra przez poddanie kurs 3.0 (fortuna)
Cyprian walczył już z Likusem i wygrał właśnie przez poddanie i w najbliższej walce typuję tak samo. W stójce Likus może mieć minimalną przewagę ale Wieczorek w parterze jest dużo lepszy i jeżeli sprowadzi walkę do parteru to powinien to zakończyć. Obaj młodzi, będą chcieli się pokazać. Dobry występ może przyśpieszyć jego karierę. Cyprian stoczył bardzo dużo walk amatorskich, ma dużo większe doświadczenie od rywala, większość walk wygrywał właśnie przez poddanie i w parterze czuję się bardzo dobrze. typ wydaję się bardzo dobry patrząc na kurs
2. S.Rajewski - Lazic. S.Rajewski wygra przez decyzję 3.0 (sts)
Co do tego typu nie jestem do końca przekonany ale Rajewski jest dużo lepiej poukładany technicznie w stójce. Lazic przegrał z Michalskim w fatalnym stylu nie mając żadnych argumentów do tego słaba kondycja. Rajewski przez porażkę w ostatniej walce myślę, że podejdzie do tej walki ostrożniej i będzie starał się punktować swojego rywala zbytnio nie narażając się na jakieś większe ryzyko.
3. Bartosiński - Padilla Bartosiński wygra przed czasem 1.42 (sts)
Tutaj krótko nie po to KSW ściągało na program Tylko jeden tego zawodnika aby ten przegrał z nieznanym rywalem w swojej pierwszej walce. Po drugie i ważniejsze Bartosiński jest dużo lepszy, jego rywal ma dobry rekord ale nabity na bumach i tutaj nie spodziewam sie aby taki duży przeskok skończył się dla niego dobrze. Bartosiński naruszy rywala i dobije w parterze, pewnie nawet w 1 rundzie
4. Ł.Rajewski - Dyrschka. Rajewski wygra przez decyzję 2.75 (sts)
Rajewski lepszy technicznie i wydaję się, że ma także lepszą technikę. Do tego jego rywal dowiedział sie 2 tygodnie przed walką o tym, że ma tutaj zawalczyć. Dyrschka to dość twardy zawodnik, więc wydaję się, że powinien wytrzymać cały dystans a nawet na początku może sprawić kłopoty jeden im dalej w las tym będzie dla niego gorzej. Rajewski powinien wygrać to przez decyzję
5. Pietrzak - Kaszubowski. Pietrzak wygra 1.5
Krótko według mnie Pietrzak jest lepszym zawodnikiem i powinien wygrać walkę dzięki bardzo dobrym zapasom.
6.. Włodarek - Stosic. Stosic wygra przed czasem 2.5 (sts)
Włodarek był faworytem według bukmacherów ale im bliżej walki tym kurs na jego rywala spada coraz bardziej, bodajże tydzień temu na to, że Stosic wygra przed czasem było 3.25. Jednak do rzeczy, Włodarek miał sporą przerwę później wreszcie zadebiutował w KSW i wygrał bardzo szybko ale no właśnie nie wiele sie dowiedzieliśmy o jego formie i kondycji a myślę, że ta będzie kluczowa. Stosic przegrał 3 ostatnie walki ale walczył w UFC z nie byle kim ale żaden z nich nie potrafił go usadzić. Stosic czasami przesypia rundy i skupia sie na kontrze ale w tej walce to bedzie mu pasowac. Wydaję mi się, że Włodarek nie jest w stanie zawalczyć 3 rund na dobrej szybkości przy tym zbytnio nie ryzykując. Zapewne ruszy bardzo mocno i nadzieję sie na kontrę albo zbyt szybko spuchie i jego rywal będzie miał coraz większą przewagę aż po prostu naruszy i dokończy dziela w parterze. Dla mnie Stosic jest faworytem tego pojedynku przez swoje doświadczenie i spokój w klatce powinien ogarnąć to przed czasem
7. Janikowski - Radcliffe dla mnie walka nie do gry cięzko cokolwiek stwierdzić kto może wygrać, teoretycznie ze względu na wyzszy kurs powinno się postawić na Anglika ale nie jestem przekonany w jakiej formie mógł przyjechać a Damiano dla mnie pewnego poziomu nie przeskoczy.
8. Racic - Przybysz. Racic wygra na punkty 2.0 (sts)
Racic jest tak nudny, że jego walki to koszmar ale też jest koszmarem dl swoich rywali których umęcza swoimi zapasami. Teoretycznie lepiej byloby aby wygrał Polak ale obawiam się, że Racic będzie w stanie wygrać przynajmniej te 3 rundy z 5 i znowu wygra. Będzie gorszy w stójce ale zapasami i dociskami do klatki powinien wyciągnąć decyzję
9. Pudzianowski wygra przed czasem 1.5 lub w 1 rundzie 1.85 (sts)
Krótko jego rywal patrząc jak walczył w tych swoich zapasach a także jak prezentował sie na worku bokserskim jest typowym tworem Kawulskiego aby sprzedać ppv. Bombardier porusza sie powoli nawet bardzo powoli do tego te 2 jego walki w mma to był też niezły kabaret. Co by nie mówić o Pudzianie to jednak stara sie i trenuje co prawda pewnego poziomu nie przeskoczy ale na tego rywala musi wystarczyć. Pudzian powinien zacząć pojedynek od okopywania nogi wykrocznej rywala tak jak to robił z Tyberiuszem a później jego rywal który i tak jest wolny będzie starał się ruszyć ale dostanie jakiegoś cepa od Mariusza i pewnie Mariusz go przewróci bo w końcu lubi łapać i rzucać i dobije ciosami młotkowymi w parterze. Walka nie powinna potrwać dłużej niż 5 minut ale teraz bezpieczniej mozna zagrać po prostu wygrana przed czasem. Ja tydzień temu pograłem w sts, że Pudzian wygra w 1 rundzie po kursie 3.2 teraz to rzeczywiscie roznica pomiedzy wygrana przed czasem a w 1 rundzie jest bardzo mała wiec nie koniecznie opłacalna, a gdyby jakims cudem nie udało sie skonczyc w 1 rundzie to im dalej w las tym gorzej dla gościa z Afryki bo bez butli z tlenem cięzko bedzie mu walczyć w 2 rundzie wiec Pudzian przed czasem
Podsumowując niektóre walki są ciężkie do typowania według mnie najlepsze opcje to Wieczorek przez poddanie, Bartosinski przed czasem, Ł.Rajewski decyzja, Pietrzak wygra, Stosic przez czasem, Pudzian przed czasem a jeżeli gdzieś jest kurs na wygraną w 1 rundzie w okolicach 2.0 to wtedy ta opcja. (Musiałem edytować bo dwa razy skopiowało mi sie to samo.)
Całkiem udana gala na 7 walk 5 trafionych z tych najlepszych opcji na 5 walk 4 trafione, więc jak ktoś pograł moje typy może być zadowolony. PS. Racic - Przybysz najlepsza walka tej gali. Powiem, że nie spodziewałem się tego, że Racic może dać efektowną walkę ale być może Przybysz go trochę podrażnił tym, że Racic ma mega nudny styl i Chorwat chciał coś udowodnić. Z chęcią zobaczę ich 3 pojedynek.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Tak moim amatorskim okiem, to spostrzeżenia są następujące: po warunkach fizycznych i posturze przeciwnika Janikowskiego spodziewałem się więcej, Racic i Przybysz bardzo dobra walka aczkolwiek mam dziwne wrażenie, że KSW mieszało w tej walce, nie chodzi o wynik ale bardziej o jej przebieg, walka wieczoru - Pudzian, parodia i komedia no ale taki jest biznes.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
A czego się spodziewałeś po walce wieczoru, kiedy to jeden z zawodników dostał propozycję walki o godzinie 13 ? I to tylko że względu na to, że był na miejscu i nie jest zawodnikiem MMA.


Tak tak co gale te ciągłe narzekanie, że KSW miesza.... :D



Fajna gala, generalnie znowu dla faworytów i ciekawe walki.

Ksw60 może być sztosem na karcie.
 
B 25,3K

betrocket

Użytkownik
Cyprian Wieczorek - Patryk Likus 1 1,40 BETFAN
lub dla odważniejszych wygrana Wieczorka przez poddanie po 3,0

Witam po krótkiej przerwie :)

Do dubelka polecam pograć na Cypriana Wieczorka. A dlaczego? Już tłumaczę...

Po pierwszej.. obaj panowie już ze sobą walczyli. Było to dość nie dawno, bo w maju 2019r. na gali ALMMA 169.
Pojedynek ten wygrał Wieczorek w 1R poprzez duszenie zza pleców.

Po drugie Wieczorek ma za sobą dość bogatą karierę w amatorskim MMA. Według TAPOLOGY stoczył on 38 pojedynków z których tylko 3 przegrał - wszystkie decyzjami sędziów. Jego wygrane to w większości parter i poddania! Doliczyłem się 22 poddań z 35 wygranych walk(jeśli się mylę to mnie poprawcie). Na stronie ALMMA można się doszukać rekordu 56-6

Po trzecie Likus jest mniej doświadczony, stoczył oficjalnie 4 amatorskie walki (według TAPOLOGY)- 3 wygrał i zaliczył 1 porażkę przez duszenie z Wieczorkiem właśnie. Chociaż na ALMMA można się doszukać rekordu 7-5 i tutaj aż 4 przez poddanie


Wiadomo, że MMA to MMA.. może być różnie, ale to Cyprian Wieczorek jest faworytem tego starcia i mam nadzieje, że moja analiza będzie trafna:)
Najbardziej rozczarowujący występ tej gali jak dla mnie 😭😭😭
 
Otrzymane punkty reputacji: +133
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A czego się spodziewałeś po walce wieczoru, kiedy to jeden z zawodników dostał propozycję walki o godzinie 13 ? I to tylko że względu na to, że był na miejscu i nie jest zawodnikiem MMA.

Tak tak co gale te ciągłe narzekanie, że KSW miesza.... :D
Pełna zgoda, moim zdaniem mimo przegranej ochroniarz Gortata zaprezentował się bardzo dobrze, biorąc pod uwagę okoliczności itd. Generalnie jeśli Pudzian już po 30s oddychał rękawami to ten Bombardier mógłby nie być tak skazany na porazkę jak prawie wszyscy wróżyli. A jakby sędzia Bosacki zechciał zauważyć przytrzymywanie się Pudziana siatki przy próbie obalenia, to kto wie jak by to się mogło skończyć, pewnie tak samo, a może i nie.

A w ogóle to nie wiem po co na siłę szukali zastępstwa, jest choroba rywala, trudno, wywalamy main event z karty, walką wieczoru zostaje tak jak powinna od początku walka o tytuł Racic - Przybysz (która była bardzo dobra) i wszystko byłoby super, bo cała gala bardzo dobra, dużo dobrych walk, nawet ten Hiszpan co miał być ogórkiem dał całkiem dobrą walkę. A tak pozostał niesmak ze skleconym w parę godzin zastępstwem i Pudzianem ratujacym się przed obaleniem łapaniem siatki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Do góry Bottom