>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KSW 59: Pudzianowski vs. Bombardier

1 0

19tomal86

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję tripla z lvbet :

Screenshot_20210319-120606.jpg

Krótka analiza :
Typ 1 - kursy na to zdarzenie u innych buków od 1.26 (Fortuna) do 1.35 ; obaj panowie w swoich rekordach mają po 1 decyzji - Anglik przy 23 walkach, Damian przy 8... Nie widzę tutaj decyzji, a kurs z lvbet pobieram z chęcią ;) styl walki zawodników tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że decyzji nie powinniśmy zobaczyć w tej walce
Typ 2 - Adrian dwie pierwsze walki w karierze to decyzje, pozostałe 7 przed czasem; wydaje mi się, że nie po to KSW wykupiło do z FEN, żeby mógł wziąć udział w programie "Tylko jeden", gdzie doszedł do finału, w którym nie wziął udziału ze względu na kontuzje, żeby w pierwszej walce dla federacji miał przegrać; jego przeciwnik... wygląd, warunki fizyczne ok, ale rekordy przeciwników, termin ostatniego pojedynku i walki wyłącznie na lokalnych galach zdecydowanie za nim nie przemawiają
Typ 3 - sporo o tej walce zostało napisane, od siebie dodam tylko, że doświadczenie (20 vs 2 walki w MMA), kondycja, stójka zdecydowanie po stronie Mariusza; patrząc na gabaryty Dia mogą robić wrażenie, ale jak wiadomo one nie walczą i nawet gdyby ta walka miała wyjść poza 1 rundę, to po 5min walki Bombardier bez butli z tlenem nie ma prawa przetrwać ;)
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Dzisiaj KSW 59 i spróbuje coś napisać od siebie na temat każdej walki tak, więc zaczynamy
1. Wieczorek - Likus. Wieczorek wygra przez poddanie kurs 3.0 (fortuna)
Cyprian walczył już z Likusem i wygrał właśnie przez poddanie i w najbliższej walce typuję tak samo. W stójce Likus może mieć minimalną przewagę ale Wieczorek w parterze jest dużo lepszy i jeżeli sprowadzi walkę do parteru to powinien to zakończyć. Obaj młodzi, będą chcieli się pokazać. Dobry występ może przyśpieszyć jego karierę. Cyprian stoczył bardzo dużo walk amatorskich, ma dużo większe doświadczenie od rywala, większość walk wygrywał właśnie przez poddanie i w parterze czuję się bardzo dobrze. typ wydaję się bardzo dobry patrząc na kurs
2. S.Rajewski - Lazic. S.Rajewski wygra przez decyzję 3.0 (sts)
Co do tego typu nie jestem do końca przekonany ale Rajewski jest dużo lepiej poukładany technicznie w stójce. Lazic przegrał z Michalskim w fatalnym stylu nie mając żadnych argumentów do tego słaba kondycja. Rajewski przez porażkę w ostatniej walce myślę, że podejdzie do tej walki ostrożniej i będzie starał się punktować swojego rywala zbytnio nie narażając się na jakieś większe ryzyko.
3. Bartosiński - Padilla Bartosiński wygra przed czasem 1.42 (sts)
Tutaj krótko nie po to KSW ściągało na program Tylko jeden tego zawodnika aby ten przegrał z nieznanym rywalem w swojej pierwszej walce. Po drugie i ważniejsze Bartosiński jest dużo lepszy, jego rywal ma dobry rekord ale nabity na bumach i tutaj nie spodziewam sie aby taki duży przeskok skończył się dla niego dobrze. Bartosiński naruszy rywala i dobije w parterze, pewnie nawet w 1 rundzie
4. Ł.Rajewski - Dyrschka. Rajewski wygra przez decyzję 2.75 (sts)
Rajewski lepszy technicznie i wydaję się, że ma także lepszą technikę. Do tego jego rywal dowiedział sie 2 tygodnie przed walką o tym, że ma tutaj zawalczyć. Dyrschka to dość twardy zawodnik, więc wydaję się, że powinien wytrzymać cały dystans a nawet na początku może sprawić kłopoty jeden im dalej w las tym będzie dla niego gorzej. Rajewski powinien wygrać to przez decyzję
5. Pietrzak - Kaszubowski. Pietrzak wygra 1.5
Krótko według mnie Pietrzak jest lepszym zawodnikiem i powinien wygrać walkę dzięki bardzo dobrym zapasom.
6.. Włodarek - Stosic. Stosic wygra przed czasem 2.5 (sts)
Włodarek był faworytem według bukmacherów ale im bliżej walki tym kurs na jego rywala spada coraz bardziej, bodajże tydzień temu na to, że Stosic wygra przed czasem było 3.25. Jednak do rzeczy, Włodarek miał sporą przerwę później wreszcie zadebiutował w KSW i wygrał bardzo szybko ale no właśnie nie wiele sie dowiedzieliśmy o jego formie i kondycji a myślę, że ta będzie kluczowa. Stosic przegrał 3 ostatnie walki ale walczył w UFC z nie byle kim ale żaden z nich nie potrafił go usadzić. Stosic czasami przesypia rundy i skupia sie na kontrze ale w tej walce to bedzie mu pasowac. Wydaję mi się, że Włodarek nie jest w stanie zawalczyć 3 rund na dobrej szybkości przy tym zbytnio nie ryzykując. Zapewne ruszy bardzo mocno i nadzieję sie na kontrę albo zbyt szybko spuchie i jego rywal będzie miał coraz większą przewagę aż po prostu naruszy i dokończy dziela w parterze. Dla mnie Stosic jest faworytem tego pojedynku przez swoje doświadczenie i spokój w klatce powinien ogarnąć to przed czasem
7. Janikowski - Radcliffe dla mnie walka nie do gry cięzko cokolwiek stwierdzić kto może wygrać, teoretycznie ze względu na wyzszy kurs powinno się postawić na Anglika ale nie jestem przekonany w jakiej formie mógł przyjechać a Damiano dla mnie pewnego poziomu nie przeskoczy.
8. Racic - Przybysz. Racic wygra na punkty 2.0 (sts)
Racic jest tak nudny, że jego walki to koszmar ale też jest koszmarem dl swoich rywali których umęcza swoimi zapasami. Teoretycznie lepiej byloby aby wygrał Polak ale obawiam się, że Racic będzie w stanie wygrać przynajmniej te 3 rundy z 5 i znowu wygra. Będzie gorszy w stójce ale zapasami i dociskami do klatki powinien wyciągnąć decyzję
9. Pudzianowski wygra przed czasem 1.5 lub w 1 rundzie 1.85 (sts)
Krótko jego rywal patrząc jak walczył w tych swoich zapasach a także jak prezentował sie na worku bokserskim jest typowym tworem Kawulskiego aby sprzedać ppv. Bombardier porusza sie powoli nawet bardzo powoli do tego te 2 jego walki w mma to był też niezły kabaret. Co by nie mówić o Pudzianie to jednak stara sie i trenuje co prawda pewnego poziomu nie przeskoczy ale na tego rywala musi wystarczyć. Pudzian powinien zacząć pojedynek od okopywania nogi wykrocznej rywala tak jak to robił z Tyberiuszem a później jego rywal który i tak jest wolny będzie starał się ruszyć ale dostanie jakiegoś cepa od Mariusza i pewnie Mariusz go przewróci bo w końcu lubi łapać i rzucać i dobije ciosami młotkowymi w parterze. Walka nie powinna potrwać dłużej niż 5 minut ale teraz bezpieczniej mozna zagrać po prostu wygrana przed czasem. Ja tydzień temu pograłem w sts, że Pudzian wygra w 1 rundzie po kursie 3.2 teraz to rzeczywiscie roznica pomiedzy wygrana przed czasem a w 1 rundzie jest bardzo mała wiec nie koniecznie opłacalna, a gdyby jakims cudem nie udało sie skonczyc w 1 rundzie to im dalej w las tym gorzej dla gościa z Afryki bo bez butli z tlenem cięzko bedzie mu walczyć w 2 rundzie wiec Pudzian przed czasem
Podsumowując niektóre walki są ciężkie do typowania według mnie najlepsze opcje to Wieczorek przez poddanie, Bartosinski przed czasem, Ł.Rajewski decyzja, Pietrzak wygra, Stosic przez czasem, Pudzian przed czasem a jeżeli gdzieś jest kurs na wygraną w 1 rundzie w okolicach 2.0 to wtedy ta opcja. (Musiałem edytować bo dwa razy skopiowało mi sie to samo.)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +375
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Lionel Padilla (8-1) vs. Adrian Bartosiński (9-0)

Przyjrzałem się bliżej występom Hiszpana, jednak ciężko wyciągnąć jakieś optymistyczne akcenty opiewające za jego wygraną z Bartosińskim. Polak ma po swojej stronie zdecydowanie więcej argumentów, wydaje się, że rywal ściągnięty pod niego. Adrian wraca również po kontuzji, mówiło się o jego walce z Ionem Surdu, więc Padilla zapewne nie miał jakiegoś dłuższego okresu przygotowań pod walkę patrząc na jego częstotliwość występów (nie bił się 21 miesięcy). Kurs u jednego buka nadal smakowity do jakiejś kombinacji i w sumie żal nie dodać tego, bo wszystko składa się do kupy na tyle, by Bartosiński odniósł swoje debiutanckie zwycięstwo pod banderą KSW.

Adrian Bartosiński @1.40


Jason Radcliffe (16-7) vs. Damian Janikowski (5-3)

Damian Janikowski
niestety nie osiągnie jakichś większych sukcesów w tym sporcie, ale nie ukrywajmy, że takich zawodników jak Radcliffe powinien odprawiać z kwitkiem. Ze swoim zapaśniczym backgroundem 31-latek jest groźny dla każdego w tej kategorii, jednak jest małe „ale” – mianowicie brak chłodnej głowy we wcześniejszych walkach. Teoretycznie patrząc na kursy w każdej z walk Janikowski wydaje się być tzw. „pewniaczkiem”, jednak za dobrze w pamięci mam jego starcia z Materlą czy Iliciem. Fakt faktem Damian poprawił się tym elemencie patrząc na jego ostatni pojedynek z Gustafssonem Bergiem, lecz obawy nadal są. Wierzę jednak, że reprezentant WCA Team rozegra to starcie metodycznie, nie dając się ustrzelić Brytyjczykowi, zaprzęgając swoje świetne zapasy do gry. Jestem wręcz pewny, że wyjdzie to poza pierwszą rundę, więc linia overowa w moich oczach jak najbardziej do grania.

Ponad 1.5 rundy @1.53


Darko Stosić (13-4) vs. Michał Włodarek (8-2)


Od początku miałem ogromne wątpliwości co do tego pojedynku. Początkowo Włodarek był dla mnie dużym faworytem, potem jednak zacząłem iść w stronę zwycięstwa Serba. Patrząc na aktualne kursy nie jestem w stanie przejść wobec tak atrakcyjnej linii na wygraną Polaka. Z tego co wiem bardzo dużo zagranicznych graczy poszło w wygraną Stosicia, sugerując się walkami w UFC. Serb w największej organizacji MMA na świecie stoczył cztery walki, wygrywając tylko w debiucie z przeciętnym Jeremym Kimballem. Porażki, które ponosił oczywiście były z dobrymi zawodnikami, Stosic w każdej walce pokazywał swoje bardzo dobre judo, które jest jego zdecydowanie największym atutem. Jakie to jednak będzie miało znaczenie w starciu z większym i cięższym zapaśnikiem jakim jest Włodarek? Darko to nie jest striker, swoją grę opiera na klinczu i obaleniach, uderza jak na lekarstwo (26 ciosów w ciągu 15 minut w walce z Devinem Clarkiem mówi samo za siebie), no i idzie do kategorii ciężkiej. Widać, że jest dobrze nabity (wiadomo o co chodzi), ale będzie miał bardzo ciężką przeprawę z Włodarkiem. „Komar” dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi, wydaje się, że w każdej z płaszczyzn powinien być lepszy. Jedyne co mnie martwi to oczywiście te jego wcześniejsze absencje, ale widać, że pracuje ciężko na treningach i to jest tak naprawdę jego ostatnia szansa na to, by osiągnąć coś więcej w polskim MMA niż bycie największym niespełnionym talentem wagi ciężkiej w naszym kraju. Taki kurs biorę z pocałowaniem ręki, widząc tutaj naprawdę duże value.

Michał Włodarek @2.45


Krystian Kaszubowski (9-1) vs. Michał Pietrzak (9-4)


Mówi się o tym starciu jako nieoficjalnym eliminatorze o pas kategorii półśredniej, ale według mnie to trochę na wyrost patrząc na inne mocne postaci tej wagi, które szansy walki z Roberto Soldiciem nie miały (Patrik Kincl czy Andrzej Grzebyk). Nie postawię już za cholerę przeciwko zapaśnikowi – Krystian Kaszubowski nie zachwycił mnie ani w starciu z Trusckiem, ani z Kamieniarzem, dzisiaj zawalczy z Pietrzakiem, który naprawdę w ostatnich latach zrobił spory progres i ma w tej walce po swojej stronie więcej argumentów. Ciężko nie sugerować się jego walką ze wspomnianym Soldiciem, gdzie wchodząc „last minute” przewalczył z Chorwatem pełne piętnaście minut. Wątpię, by Kaszubowski ustrzelił w tej konfrontacji Pietrzaka, a na pełnym dystansie faworyzuję dość zdecydowanie poznaniaka i na niego również postawię w tym starciu.

Michał Pietrzak @1.60


Mariusz Pudzianowski (13-7) vs. Serigne Ousmane Dia (2-0)


O tym starciu zostało powiedziane już wszystko. Czarnoskóry zawodnik w moich oczach nie wygląda na w pełni zdrowego człowieka, w senegalskich zapasach może był czempionem, ale to nie MMA i tutaj kondycji prawdopodobnie starczy mu na max jedną rundę przy dobrych wiatrach. Mariusz Pudzianowski bądź co bądź jest pełnoprawnym zawodnikiem MMA i według mnie dostaje tutaj przeciwnika, który z całym szacunkiem umiejętności za wielkich nie ma. Pudzilla będzie punktował i jeśli przetrwa pierwsze starcie spokojnie wygra to w dystansie. Inną opcję racjonalnie ciężko sobie wyobrazić. Fajne medialnie zestawienie, mówią o tym wszystkie branżowe portale na świecie, ale sportowo Senegalczyk nie powinien zagrozić zdecydowanie bardziej doświadczonemu Polakowi.

Mariusz Pudzianowski @1.40
 
Otrzymane punkty reputacji: +238
1 0

19tomal86

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Lionel Padilla (8-1) vs. Adrian Bartosiński (9-0)

Przyjrzałem się bliżej występom Hiszpana, jednak ciężko wyciągnąć jakieś optymistyczne akcenty opiewające za jego wygraną z Bartosińskim. Polak ma po swojej stronie zdecydowanie więcej argumentów, wydaje się, że rywal ściągnięty pod niego. Adrian wraca również po kontuzji, mówiło się o jego walce z Ionem Surdu, więc Padilla zapewne nie miał jakiegoś dłuższego okresu przygotowań pod walkę patrząc na jego częstotliwość występów (nie bił się 21 miesięcy). Kurs u jednego buka nadal smakowity do jakiejś kombinacji i w sumie żal nie dodać tego, bo wszystko składa się do kupy na tyle, by Bartosiński odniósł swoje debiutanckie zwycięstwo pod banderą KSW.

Adrian Bartosiński @1.40


Jason Radcliffe (16-7) vs. Damian Janikowski (5-3)

Damian Janikowski
niestety nie osiągnie jakichś większych sukcesów w tym sporcie, ale nie ukrywajmy, że takich zawodników jak Radcliffe powinien odprawiać z kwitkiem. Ze swoim zapaśniczym backgroundem 31-latek jest groźny dla każdego w tej kategorii, jednak jest małe „ale” – mianowicie brak chłodnej głowy we wcześniejszych walkach. Teoretycznie patrząc na kursy w każdej z walk Janikowski wydaje się być tzw. „pewniaczkiem”, jednak za dobrze w pamięci mam jego starcia z Materlą czy Iliciem. Fakt faktem Damian poprawił się tym elemencie patrząc na jego ostatni pojedynek z Gustafssonem Bergiem, lecz obawy nadal są. Wierzę jednak, że reprezentant WCA Team rozegra to starcie metodycznie, nie dając się ustrzelić Brytyjczykowi, zaprzęgając swoje świetne zapasy do gry. Jestem wręcz pewny, że wyjdzie to poza pierwszą rundę, więc linia overowa w moich oczach jak najbardziej do grania.

Ponad 1.5 rundy @1.53


Darko Stosić (13-4) vs. Michał Włodarek (8-2)


Od początku miałem ogromne wątpliwości co do tego pojedynku. Początkowo Włodarek był dla mnie dużym faworytem, potem jednak zacząłem iść w stronę zwycięstwa Serba. Patrząc na aktualne kursy nie jestem w stanie przejść wobec tak atrakcyjnej linii na wygraną Polaka. Z tego co wiem bardzo dużo zagranicznych graczy poszło w wygraną Stosicia, sugerując się walkami w UFC. Serb w największej organizacji MMA na świecie stoczył cztery walki, wygrywając tylko w debiucie z przeciętnym Jeremym Kimballem. Porażki, które ponosił oczywiście były z dobrymi zawodnikami, Stosic w każdej walce pokazywał swoje bardzo dobre judo, które jest jego zdecydowanie największym atutem. Jakie to jednak będzie miało znaczenie w starciu z większym i cięższym zapaśnikiem jakim jest Włodarek? Darko to nie jest striker, swoją grę opiera na klinczu i obaleniach, uderza jak na lekarstwo (26 ciosów w ciągu 15 minut w walce z Devinem Clarkiem mówi samo za siebie), no i idzie do kategorii ciężkiej. Widać, że jest dobrze nabity (wiadomo o co chodzi), ale będzie miał bardzo ciężką przeprawę z Włodarkiem. „Komar” dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi, wydaje się, że w każdej z płaszczyzn powinien być lepszy. Jedyne co mnie martwi to oczywiście te jego wcześniejsze absencje, ale widać, że pracuje ciężko na treningach i to jest tak naprawdę jego ostatnia szansa na to, by osiągnąć coś więcej w polskim MMA niż bycie największym niespełnionym talentem wagi ciężkiej w naszym kraju. Taki kurs biorę z pocałowaniem ręki, widząc tutaj naprawdę duże value.

Michał Włodarek @2.45


Krystian Kaszubowski (9-1) vs. Michał Pietrzak (9-4)


Mówi się o tym starciu jako nieoficjalnym eliminatorze o pas kategorii półśredniej, ale według mnie to trochę na wyrost patrząc na inne mocne postaci tej wagi, które szansy walki z Roberto Soldiciem nie miały (Patrik Kincl czy Andrzej Grzebyk). Nie postawię już za cholerę przeciwko zapaśnikowi – Krystian Kaszubowski nie zachwycił mnie ani w starciu z Trusckiem, ani z Kamieniarzem, dzisiaj zawalczy z Pietrzakiem, który naprawdę w ostatnich latach zrobił spory progres i ma w tej walce po swojej stronie więcej argumentów. Ciężko nie sugerować się jego walką ze wspomnianym Soldiciem, gdzie wchodząc „last minute” przewalczył z Chorwatem pełne piętnaście minut. Wątpię, by Kaszubowski ustrzelił w tej konfrontacji Pietrzaka, a na pełnym dystansie faworyzuję dość zdecydowanie poznaniaka i na niego również postawię w tym starciu.

Michał Pietrzak @1.60


Mariusz Pudzianowski (13-7) vs. Serigne Ousmane Dia (2-0)


O tym starciu zostało powiedziane już wszystko. Czarnoskóry zawodnik w moich oczach nie wygląda na w pełni zdrowego człowieka, w senegalskich zapasach może był czempionem, ale to nie MMA i tutaj kondycji prawdopodobnie starczy mu na max jedną rundę przy dobrych wiatrach. Mariusz Pudzianowski bądź co bądź jest pełnoprawnym zawodnikiem MMA i według mnie dostaje tutaj przeciwnika, który z całym szacunkiem umiejętności za wielkich nie ma. Pudzilla będzie punktował i jeśli przetrwa pierwsze starcie spokojnie wygra to w dystansie. Inną opcję racjonalnie ciężko sobie wyobrazić. Fajne medialnie zestawienie, mówią o tym wszystkie branżowe portale na świecie, ale sportowo Senegalczyk nie powinien zagrozić zdecydowanie bardziej doświadczonemu Polakowi.

Mariusz Pudzianowski @1.40
Gdzie można znaleźć taki kurs na Adriana?
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Pudzianowski - Dia zawodnik 1 wygra w rundach 1-2 1,66
Włodarek - Stosić
walka potrwa pełen dystans NIE 1,50
AKO 2,49 eWinner

Na dzisiejszą gale proponuję dubel po fajnym kursie od eWinner.

Pierwsza omawiana walka Pudzian - Bombardier. Z całym szacunkiem (dla Mariusza), ale ta walka bardziej nadaj się do cyrku niż na poważną galę MMA. To już schyłek kariery Pudzianowskiego więc włodarze KSW przygotowali mu pewnie ze 2-3 walki na "fajne zwycięskie" pożegnanie z fanami. Wielki murzyn z Afryki wpisuje się idealnie w ten scenariusz- wygląda groźnie... i to by było na tyle. Bardzo się zdziwię jak Mariusz nie skończy tego w kilku pierwszych minutach walki.

Druga walka, to już bardziej poważne MMA. Tu idę również w skończenie przed czasem. A to ze względu na postać Michała Włodarka. Bardzo sympatyczny zawodnik, który już raczej rzadko pojawia się klatce. Michał swoją ostatnią walkę stoczył w grudniu 2019 roku, a jeszcze poprzednią w 2016 roku. Wydaje się, że popularny "Komar" MMA traktuje już raczej rekreacyjnie i nie trenuje już tak "mocno" jak przed laty. A co za tym idzie kondycji na 3 rundy już raczej nie ma (zwłaszcza, że to waga ciężka). Dlatego też uważam, że Michał ruszy mocno od pierwszego gongu i albo ubije przeciwnika albo zostanie ubity.

Zieloności dla wszystkich!
 
michu97 78

michu97

Użytkownik
Damian Janikowski - Jason Radcliffe
Jason Radcliffe @4.00
Pojedynek mocno wyrównany, ale jak zobaczyłem kursy to złapałem się za głowę.
Bukmacherzy bardzo mocno faworyzują polaka w tym zestawieniu, co mnie bardzo dziwi. Janikowski nie walczy jakoś fenomenalnie, ostatnio wymęczona decyzja z Gustaffsonem. Zapaśniczo na pewno będzie lepszy od Radcliffe'a, lecz w stójce może być różnie. Głównym mankamentem Damiana jest jego opuszczanie rąk, co daje anglikowi szanse na punktowanie a nawet ustrzelenie Janikowskiego. Gdyby kurs na anglika nie był, aż taki wielki pewnie odpuściłbym i nie obstawiłbym tego zestawienia, lecz przy takim kursie ciężko przejść obojętnie.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Adrian Bartosiński (9-0) vs Lionel Padilla (8-1)
Typ :
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
@ 1.55 Fortuna


W tym pojedynku faworyt może być tylko jeden i choć Bartosiński zapowiada, że najważniejsze jest zwycięstwo, a dopiero później styl w jakim zwycięży, to trzeba zwrócić uwagę, że nie wypada mu nie skończyć rywala w pierwszej rundzie. Stójka, parter i zapasy zdecydowanie po stronie Adriana i nie wiem czy jest sens, by nad czymkolwiek się tutaj szerzej rozwodzić. Dwa levele wyżej jest Polak jeśli chodzi o umiejętności i naprawdę jestem przekonany, że dość szybko zweryfikuje mizerne umiejętności Padilli.
 
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
,, Rywal Mariusza Pudzianowskiego, Ousmane „Bombardier” Dia na KSW 59 doznał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał być hospitalizowany. Walka Mariusza Pudzianowskiego się odbędzie. Organizacja KSW jest w trakcie finalizowania nowego przeciwnika. ''

Info z glownego profilu KSW na facebook'u. Warto bylo zaczekac z kupnem ppv :D
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Pudzianowski - Dia
Typ poniżej 1,5 rundy
Kurs 1,52
Betfan

Jak dla mnie warte przemyślenia. Obaj to wielkie chłopy, które żeby się napędzić potrzebują multum tlenu. Jak nie skończą szybko to zacznie ich odcinać. A to juz krótka droga, żeby któryś trafił rywala. No chyba, że walka po pierwszej nierozstrzygniętej rundzie od początku drugiej zejdzie do parteru i tu obaj poleżą, symulując aktywność i przekroczą linię 1,5 rundy. Warte rozważenia, zwłaszcza, że wielu upatruje Pudziana jako kandydata do szybkiego wygrania tej walki.
 
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Co za cyrk. Senegalczyk nie walczy- atak wyrostka robaczkowego. Co ciekawe Pudzian dostanie nowego rywala.
To może dlatego taki był niewyraźny jak przyjechał do Polski.;) Ta walka była absurdalna od początku ale teraz to już jaja sobie robią z ludzi, którzy kupili ppv, ale co tam Kawul i Lewy sprzedali Januszom historię o wielkim czarnoskórym mistrzu zapasów:cool: Wiem mógł dostać nagle tego ataku wyrostka ale mimo wszystko.... absurd
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Senegalczyk chociaż był ciekawy bo śmieszny, ledwo chodził ale ogłoszony rywal...

Karkołomnego zadania podjął się Nikola Milanović. Zawodnik mieszka w Łodzi, gdzie trenuje judo. Jest sparingpartnerem ćwiczącego MMA Marcina Gortata. Do Polski trafił w 2004 roku. Wtedy też zaczął pracować jako instruktor judo dla dzieci w Łódzkim Policyjnym Klubie Sportowym.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Wybór padł na Nikolę Milanovicia, który przyjął walkę z Pudzianem na kilka godzin przed pojedynkiem. To mistrz Polski w judo i sambo.

Początkowe kursy na Pudzian-Milanovic w Fortunie to 1,15 - 5,50 a w STS to 1,05 - 10. STS już zaczął schodzić w dół. Jeżeli to mistrz w sambo to Pudzian może dostać oklep. Pytanie tylko jak forma Nikoli. Co sądzicie o underdogu w tej walce?
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Pudzianowski vs 'Bombardier koniec w 1 rundzie NIE 2,19 fortuna

Hm....co tu napisać chłopaki chyba wszystko napisali dwa kolosy teoretycznie powinno byc szybko i łatwo dla bardziej ogranego doświadczonego Pudziana ale czy puczila ruszy od początku na legendę senegalskich zapasów....chyba nie wypowiada sie w swoim stylu dość ostrożnie pewnie poszuka kopnięć bo one mogą zrobić robotę myślę ze dość szybko spadnie chłopakom bak z paliwem a wtedy zacznie sie człapanie i tulenie będziemy świadkami klinczu a jeśli ktoś sprowadzi obali to z góry nie koniecznie tez będzie łatwo ustabilizować rywala bo co by nie mówić to obaj sa dość silni fizycznie a technicznie za duzo nie maja do powiedzenia reasumując będzie 2 runda.

ale lipa....teraz czytam na szybko ze walki nie ma wow
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Wybór padł na Nikolę Milanovicia, który przyjął walkę z Pudzianem na kilka godzin przed pojedynkiem. To mistrz Polski w judo i sambo.

Początkowe kursy na Pudzian-Milanovic w Fortunie to 1,15 - 5,50 a w STS to 1,05 - 10. STS już zaczął schodzić w dół. Jeżeli to mistrz w sambo to Pudzian może dostać oklep. Pytanie tylko jak forma Nikoli. Co sądzicie o underdogu w tej walce?
Ja spróbuje, że walka nie skończy się w 1 minucie - 1,65 betclic
 
Ostatnia edycja:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja spróbuje, że walka nie skończy się w 1 minucie - 1,65 betclic
Pudzianowksi - Milanovic
+1,5 rundy 2.35 Fortuna
Myślę że walka w tym przypadku potrwa dłużej. Judoka pewnie ma powiedziane że nie może lub nie powinien wygrać z Pudzilla, a jeżeli już to napewno nie stanie się to w pierwszej rundzie. Mariusz zapewne nie bardzo zna rywala i na początku będzie chciał go "wybadać" co i jak i nie sądzę że odrazu rzuci się na niego.
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Pudzianowksi - Milanovic
+1,5 rundy 2.35 Fortuna
Myślę że walka w tym przypadku potrwa dłużej. Judoka pewnie ma powiedziane że nie może lub nie powinien wygrać z Pudzilla, a jeżeli już to napewno nie stanie się to w pierwszej rundzie. Mariusz zapewne nie bardzo zna rywala i na początku będzie chciał go "wybadać" co i jak i nie sądzę że odrazu rzuci się na niego.
Nie lepiej, czy zawodnik wygra walke w pierwszej rundzie? Nie - 2.70
 
Do góry Bottom