>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 41: Katowice

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Pomijając wszystkie aspekty pozasportowe to porównywanie Szpilki do tego aktora jest poniżające dla Artura. Szpilka jest jednak sportowcem i co by nie mówić walczył o pas mistrza świata.
malo go na tym ringu nie zabili. Promotor dobry,a nie zawodnik
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Śmieszy mnie takie głupie pier... Zawodnik wałczył o mistrzostwo świata, a taki ekspert jak ty pisze, że jest Szpilka jest słabym zawodnikiem. Typowy polski kibic sukcesu, który tylko czeka, aż zawodnikowi potknie się noga, żeby mógł go hejtować. Szpilka miał szansę zostać mistrzem świata, Ty w swoim zawodzie ( jeśli jakiś masz) zostań przynajmniej najlepszy w swoim mieście.
Jestes jak swita Popka, ktora na argument tym, ze przegral, pyta &quot;a ile Ty bys wytrzymal?&quot; A ja zapytam co ma piernik do wiatraka. Oceniam osobe publiczna, boli?
Co do tej klasy. Mial szanse byc najlepszy pokonujac dziesieciu gorszych. Czy nie znajdzie nikt lepszy od mistrza? Po to unifikuje Sie past. Przykladem jest rozklad Najmana(Szpilka idzie w tym kierunku.)
Gdzie zbudowal swoja kariere na kelnerach z ujemnymi rekordami, bo zwyciestwo, to zwyciestwo, a ciemny lud I tak dojdzie na widok rekordu. Jakosc Ajtuj pokazal z Kownackim, klase przed ta walka, a jako z niego sportowiec, wczoraj.
Nigdy mi nie kibicowalem, bo nie bawi mnie kibolka.
Pozdrawiam
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Porównywanie Najmana do Szpilka, sorry ale co to ma być, duzo lepszym bokserem jest i byl Artur Szpilka, jak by doszło do walki że Strachem co nie miałoby większego sensu to Artur zjada to kondycyjne, wydolnościowo, Szpilka to nie jest Popek który ma kondycję na 2 minuty walki, o siłę ciosu to już w ogóle nie ma co wspominać, dłuższa chwila w stojce skończyła by się ciężkim nokautem, więc do takiej walki na pewno nie dojdzie jest za duża różnica, aktor nie da rady profesjonalnemu bokserowi nawet jeśli to będzie na zasadach MMA, Oświęcimski nie umie się bic, wczoraj pokazał że nie umie nic, inna sprawa że Popek też nie jest gościem który dużo potrafi ( wygrał z bruneika brawo) podejrzewam że każdy twardzszy zawodnik z ulicy obil by go bez większych problemów, te ciosy Popka w ogole nie mialy mocy, podobno ma taką petardy w łapie, gdzie to było wczoraj widać? Uderzał jak kompletny amator, te ciosy nie miały powera
Walka dwóch inwalidów, a podjarany Tomus tak się podniecil że wyzywa do walki gościa który jednak bic się potrafi, na 100% dużo lepiej niż obu inwalidów których wczoraj widzielismy, nawet jesli to mialaby byc zwykla bojka, on nie wie co robi, Szpilka by go zmasakrowal w tym oktagonie, ok nie zdążył by tego zrobić bo sędzia by przerwał walkę.
Nie jestem kibicem Szpilki, ale tu trzeźwo ocenić szansę Stracha to nie trzeba być żadnym expertem
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Jeśli Oświecimski po tej walce to wg Ciebie inwalida, to jak Ciebie nazwać ? Zastanów się nad tym co piszesz bo sprawiasz wrażenie ostrego przygłupa.
Kolejny ????
A kto walczyl?
Oswiecinski czy kolega z forum?!
Wbijcie sobie do glowy, ze ocenianie sytuacji 1 do 1 jest komiczne.
Aktor wzial walke, przygotowywal Sie pod okiem profesjonalisty, dieta, pol roku Zaprawy.
Po takim obozie kolega gorzej by nie wygladal. Strachu nie pokazal nic! Cepy na glowe owszem bardzo poprawne, kazda dyskoteka tego swiadkiem.
Jeszcze ktos probuje robic z tego pelnoprawny pojedynek? ^^

Myslicie, ze dostanie kolejna walke?
KSW Bialystok/Bielsko Biala/Rawicz/Wronki who cares, I wszyscy w kominiarkach, a najlepiej po ciemku, bo to dobrze chlopaki, prawilne
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Czysto hipotetycznie jeśli by Oświecimski pokonał Szpilke to co?
Żeby tego dokonać musiałby mieć ze sobą jakiś toporek. On nawet nie miał siły się cieszyć, a miałby pokonać gościa który od lat trenuje boks? który walczył w tym boksie o tytuł mistrza świata? może Szpila to burak i idiota, ale bądźmy poważni. A wczoraj no cóż, walka narkomana z emerytowanym alfonsem, ktoś wygrać musiał, a widowisko było zwyczajnie żenujące.

 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Nie ma co dyskutować z przyglupem, on chyba nie do końca sobie zdaje sprawę jak żelazna kondycja jest potrzebna w boksie, Szpilka mlodszy, sprawniejszy, o niebo lepsza kondycja, i przede wszystkichbw odróżnieniu od aktora umie się bic.
Do tej walki nie dojdzie raczej, bez przesady predzej dadzą Strachowi jakiegoś Najmana z którym i tak będzie miał bardzo małe szanse.
Może źle się wyraziłem Strachu nie jest inwalida, ale jest mało sprawnym napompowany koksiarzem, któremu nie jest trudno wpierd.... I wcale nie trzeba do tego żadnego Kozaka, na każdym osiedlu znajdziesz kilku takich którzy by go zjedli i ......
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
drexler 570

drexler

Użytkownik
Ja pierd....czytać się tych głupot tutaj nie da..Skąd w niektórych tyle jadu..Strachu sam mówi..nie jestem zawodnikiem MMA,mam prawie 45lat,trenuje MMA od 6miesiecy to czego Wy się kur...oczekujecie po gościu,który całe życie dźwigał tylko ciężary? Wygrał,pokazał charakter,zaprezentował się całkiem przyzwoicie jak na debiut w tym wieku i co ważne pokazał jaja,dał lekcje pokory Popkowi,który zbyt dużo szczekał.A miał spalić się psychicznie i dostać straszne lanie..Jestem pewny,że większość z tych co teraz tak hejtują sami poddaliby się po minucie czy dwóch pierwszej rundy a Strachu to przetrwał i w drugiej rundzie pomimo zmęczenia oprawił grubasa.Nie jestem jego fanem ale trzeba zachować obiektywizm.Grzebanie w czyjejś przeszłości i wyciąganie brudów tuż przed walką to też mało eleganckie zachowanie.Mi chłop swoją postawą zaimponował jeśli chodzi o całokształt.A Szpilka to pajac.Zapowiadał się na dobrego zawodnika,z Wilderem też wypadł mimo wszystko super ale kilka jego zachowań poza ringiem szkoda nawet komentować.Myślałem,że spokornieje po walce i blamażu z Kownackim ale on chyba nigdy do pewnych spraw nie dorośnie.A co do walki jego ze Strachem to oczywiste,że w stójce ten drugi nie ma żadnych szans ale to MMA i jeśli Strachu nasteryduje się i wrzuci na siebie kilka kg mięcha do tej walki,poprawi trochę kondycje i szybko sprowadzi Szpile do parteru to wszystko jest możliwe.Ja nie widzę zatłuszczonego Szpilki w walce w parterze.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Upadek Polskiego MMA nie mnie to oceniać podobno KSW jest jedną z najlepszych organizacji to musi jednak coś w tym być. Ale gdyby to ode mnie zależało nie zrobiłbym takich freak fightow.
Cała otoczka wokół KSW wygląda bardzo fajnie, ale walki i poziom zawodników jest żenujący. Można wymienić kilku zawodników i to wszystko.
Po prostu chciałbym żeby skończyła się promocja patologii czyli wszelkie Szpilki, Popki i inni aktorzy którzy nie wnoszą nic profesjonalnego.
Też jestem za tym, ale jak widać duet K&amp;L idą właśnie w tym kierunku. Dla Januszy tego sportu widać, że to odpowiada, bo jednak ludzie wykupują PPV i wypełniaj hale.
Nawet na przykładzie tego tematu, widać jaki jest ruch, gdzie na galach UFC powstaje raptem kilka postów.
Co z tego ze trenuje boks? w MMA mozna obalac, walczyć w parterze, nie tylko boksować- inna formuła.
Akurat Strachu nie ma żadnej płaszczyzny. Nie skupi się na aktorstwie, ale z drugiej strony jak jest możliwość zarobienia dobrych pieniędzy, to dlaczego nie skorzystać z tego?
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Przepraszam za moje wpisy tutaj, pierwszy raz mnie chyba poniosło na tym forum. Już sobie obiecałem - nigdy więcej żadnego obstawiania Freak fightów itd. Ze wszystkich typów w zasadzie wyszedłem na zero, więc nie chodzi mi o kasę. Po prostu chyba cała szopka, kwasy i buracka atmosfera KSW udzieliła się także mi.
Zawsze wolałem boks i przy boksie zostanę. Jeśli chodzi o obstawianie i oglądanie. Szkoda zdrowia na jakiś chamów i prostaków. A co do Szpilki - Nigdy w życiu nie poświęcę temu człowiekowi nawet 5 minut żęby obejrzeć jego występ.
Peace / Eryk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom