>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

KSW 41: Katowice

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Mam Cyfrowy Polsat. Wysłałem SMSa, aby aktywować galę. Na kanale 222 wyświetla mi się informacja, że nie ma takiego kanału. Też tak macie ? Dopiero o 19 będzie aktywny ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Andryszak 1.4 smiech na sali.
Gram Popek I Rodriguez
Ako 3.15
Popek juz na smieszym mediatreningu pokazal olbrzymi progress. Jest ciezszy I perspektywiczny. Biznes is biznes
Andryszak po 1.4 to zart I znaczy, ze Brazylijczyk ma jakas kontuzje, ostatnio nie wygladal.
A wyjazd zeby spelnic marzenia przed prawdopodobnie ostatnia walka eliminacyjna o pas brzmi malo profesjonalnie. To nic nieznaczace ko odbije Sie dzisiaj.;)
Rekreacyjnie za 50£
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Andryszak 1.4 smiech na sali.
Gram Popek I Rodriguez
Ako 3.15
Popek juz na smieszym mediatreningu pokazal olbrzymi progress. Jest ciezszy I perspektywiczny. Biznes is biznes
Andryszak po 1.4 to zart I znaczy, ze Brazylijczyk ma jakas kontuzje, ostatnio nie wygladal.
A wyjazd zeby spelnic marzenia przed prawdopodobnie ostatnia walks o pas brzmi malo profesjonalnie. To nic nieznaczace ko odbije Sie dzisiaj.;)
Rekreacyjnie za 50£
A co to za różnica jaki kurs skoro jest lepszy, jakby był na niego 2.50 to byś zagrał? dwa tygodnie temu każdy pisał żeby to grać po ponad 2.0 bo wiadome było, że spadnie, Fernando poza jedną walką z kontuzjowanym Bedorfem nikogo wielkiego nie pokonywał, a przegrywał nawet z Thompsonem, który dostawał od Pudziana ????
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Też nie mogę uwierzyć w 2.70 na Rodrigueza. Albo kontuzja albo kogoś ponosi fantazja. To jest 50/50. Ręki sobie nie dam uciąć, że Brazylijczyk wygra, ale bez przesady z tymi kursami. Tak samo 4.00 na Chmielewskiego przesadzone. Janikowski - młodość, perspektywa fajnych walk i kasy dla KSW, ale ten kurs jest śmieszny według mnie mimo wszystko.
&quot;a przegrywał nawet z Thompsonem, który dostawał od Pudziana ???? &quot;
HAHAHHAAHAHAH DOSTAWAŁ? Mówisz o tym jak Pudzian leżał na nim przez 10 minut walki i nic nie robił?
Pudzian przegrał tamtą walkę wyraźnie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
A co to za różnica jaki kurs skoro jest lepszy, jakby był na niego 2.50 to byś zagrał? dwa tygodnie temu każdy pisał żeby to grać po ponad 2.0 bo wiadome było, że spadnie, Fernando poza jedną walką z kontuzjowanym Bedorfem nikogo wielkiego nie pokonywał, a przegrywał nawet z Thompsonem, który dostawał od Pudziana ????
Akurat w ciezkiej h2h mnie nie przekonuje, Thompson Te walking wygrywal:p
Rekreacyjnie Wole wtopic po 2.7 niz 1.4, po prostu rozbrat tych kursow mnie dziwi I gram, ze I Popek I jego brazylijski brat wygraja :V
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Czuje, że to będzie wieczór niespodzianek i gram:
Soldic 3,60 Gościu ma dużą przewage wzrostu może to wygrać w stójce
Fernando 2,80 tutaj już inni się wypowiadali i myślę podobnie
Oswiecinski 3,20 Na Popka po śmiesznym kursie grać na pewno nie będę po odstawieniu koksu ma dziwne tiki nerwowe widać, że organizm ciężko to znosi...
Kursy z uni
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Najlepszy ruch włodarzy KSW to wymieszanie sędziów jeżeli chodzi o narodowość. Gdyby było inaczej Parnasse by popłynął. Nie wiem gdzie ten sędzia z Polski widział w tej walce remis.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
eryk93 stawiałeś na niego (być może hajs też) a teraz się śmiejesz, niestety ale to zawodnik który jest słaby, nie wiem w ogóle co wami kierowało na niego ? To że kocha Polske? a co to ma do rzeczy ...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Panowie utrzymujemy kulturę w dziale, można wymieniać się swoimi spostrzeżeniami, ale bez spamu i przytyków, sam coś zaraz wyskrobie, w temacie ale na temat naszego najlepszego, najcudowniejszego mistrza świata robienia z siebie idioty Artura Szpilki, ale to za moment.
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Strachu wyczekal Popka. Koniec walki to jak dwóch nachlanych typów na imprezie wyglądali. Popek ostro zaczął i się przeliczyl. Wydaje mi się że nie sądził że Strachu tyle wytrzyma.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
ja od poczatku mowilem ze tu nie mozna przewidziec faworyta. Jasne jest ze Popek ma czym uderzyc ale tylko na poczatku. Argumenty ze czlowiek ktory cwiczy caly czas przegra kondycją z kims kto ćpał wiele lat mnie rozwalaja. Szpilki nie lubie , chcialbym zeby Strachu i jego rozwalil bo to chociaz czlowiek prezentujący jakiś poziom intelektualny, ale niestety obiektywnie bez szans
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
No Szpilka pokazał klasę po walce... W tym garniturze to wygląda jak trabant z alufelgami od bentleya ???? .
Co do tej walki, dobrze wytypowałem (wracając z pracy, dałem na Stracha), ale to tylko ze względu na to, że do klatki wchodziło 2 amatorów z potężnymi mięśniami, które jednak trzeba dotlenić, dodatkowo, szkoda było nie spróbować grając na Tomka po takim kursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom