>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

KSW 41: Katowice

Status
Zamknięty.
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Takie że Oświeciński to jest zwykły leszcz i pajac. Dobrze gra w tych wszystkich wywiadach i udaje nie wiadomo kogo, ale nie bez powodu jest &quot;aktorem&quot; ???? Kto nie widział niech sobie zobaczy ten media-trening, śmiech na sali. Ledwo co te ciosy wyprowadzał, popajacował półtorej minuty i w wywiadzie pod koniec już go złapała zadyszka i miał problem ze złapaniem oddechu. Powiedział niby, że jego atutem jest to, że jego przeciwnik mało o nim wie, ale to jest zwykłe bajdurzenie, bo po prostu nie ma siły na pokazanie czegoś więcej i dopiero byłaby beka, gdyby padł sam z siebie po takim media-treningu.

 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
To prawda, ogólnie to mam większą bekę ze Stracha niż Popka. Bo to co odgrywa jest żałosne, a ten wywiad po 2 minutowym treningu i ledwo złapany oddech to obraz Tomka. Ja natomiast mam pewne spostrzeżenia co do nie których, i wiem jedno że rezygnuję z grania na Borysa, chciałem oczywiście do taśmy, ale jakoś nawet tam nie będę ruszał tego 1,15 bo on jakiś taki dziwny, być może faktycznie coś jest na rzeczy, może jakaś kontuzja czy coś w życiu, ale ten kurs nie warty zachodu.
Wrzosek jak to on pewny siebie, aż zbyt. Kornik - jak ja go nie znoszę, z całym szacunkiem gdzie jest, co osiągnął, ale po prostu go nie trawię, gwiazdorzy jak cholera, ciągłe kozactwo, pewniak itd. Bardzo przekonał mnie żebym znów grał przeciwko niemu. Janikowski no powiem że widać jego podejście do sportu jest konkretne, zmienił dyscyplinę i widzę że są ambicje, dodatkowo nowa twarz, przyciągnie widzów, ciekawa postać na pewno, natomiast Chmielewski co on ćwiczy, nie odbieram mu doświadczenia, walk odbytych, tych wygranych i przegranych ale on ani ludzi już nie zachęca, bo większość go nie lubi a poziom swój pokazał już na KSW 38, on zawsze był takim średniakiem i nigdy mnie nie przekonywał.
Gram tak:
Singiel
Koike Erbst wygra na punkty @3,50 STS ⛔

--------
Dubel
Andryszak @1,8 ✅ ✅
Janikowski @1,3 ✅
@2,34 STS ✅

Co do Koike, typ gram jako singiel. Mimo że walczy z Polakiem jestem po jego stronie. Tak jak pisałem już wyżej Sowiński ma taki charakter jaki ma i będzie zawsze miał sympatyków ale także ludzi którzy go nie polubią i ja do tych należę. Kleber to na prawdę doświadczony zawodnik. Stoczył już 27 pojedynków. Ostatnie 2 odbyły się właśnie na KSW, najpierw Japończyk pokonał Krakowskiego w 1 rundzie, następnie wygrał z Wrzoskiem walkę o pas przez decyzję. Według mnie jak najbardziej słusznie, Marcin pokazał w tej walce nie wiele, Erbst wyłączył większość jego mocnych stron, tak jak mówił to Polak po walce że Koike zachowywał się jak pijawka która się przyssała i nic nie mógł zrobić. Sowiński co prawda wygrał już raz z Japończykiem ale po decyzji sędziów i wcale nie zdominował tak bardzo Erbsta. Ostatni pojedynek Kornika to wygrana z Saszą w 1 rundzie. Kleber to zdecydowanie parter, poddania ale też potrafi uderzyć. Sowiński bardziej jednak stójka, ale często się odkrywa i pajacuje. Według mnie to będzie walka na zasadzie badanie przeciwnika, Koike to spokój i opanowanie, obydwaj mogą stoczyć bój w pełnym wymiarze czasowym i myślę że to się wydarzy. Widzę tu trochę nudnawą walkę i wygraną przez decyzję Japończyka.
Jeżeli chodzi o dubel: Andryszak to zawodnik dla mnie bardziej kompletny, prawda jest taka że Fernando walczy u nas dopiero 3 raz i też trudniej go oceniać przez to. Z jednej strony pokonał Bedorfa, ale to głównie dzięki kopnięciu w wątrobę, bo po tym Karol praktycznie już nie istniał i szanse z każdą sekundą malały. 2 pojedynek z Różalem i co tu pisać ? Wymiana ciosów, jeden błąd, odsłonięcie i Marcin kładzie Brazylijczyka na deski. Na pewno Rodrigues chce szybko kończyć walki bo to widać jak je zaczyna, a &quot;Longer&quot; prawie wszystkich swoich zawodników kończył już w 1 rundzie i są tylko przypadki gdzie jego walka wychodziła właśnie po za pierwszą rundę. Jest wyższy, bardziej doświadczony i umie wiele technik w parterze, tam myślę że ma przewagę a jeżeli chodzi o stójkę to raczej po równo. Tak na prawdę to waga ciężka i nawet takie kursy jakie są to dlatego że to jest przeważnie 50/50 ale ja widzę mimo wszystko wygraną Polaka który ma jak dla mnie więcej atutów.
O Janikowskim dużo się nie będę rozpisywał. Już wyżej podkreślałem że to jest nowa twarz, na pewno ma przeszłość która zainteresuje grono fanów, i będą oni nowymi kibicami KSW dzięki temu co osiągnął kiedyś. Prócz tego widzę w nim potencjał, głównie przez to że jest ambitnym chłopakiem i podchodzi do nowych wyzwań bardzo poważnie. Myślę że będzie chciał namieszać i takich rywali jakich dostaje to będzie odprawiał z kwitkiem. Jego pierwszy zawodnik Julio Gallegos to typowy ogór, mimo doświadczenia wyszedł na walkę jakiś przestraszony, przyjechał chyba tylko po hajs, a czego może chcieć Chmielewski ? No właśnie, ludzi już nie przyciągnie, bardziej odpycha bo do niego większość jest nastawiona negatywnie, a jego doświadczenie (które ma i tego mu nie odbieram) w ogóle mnie nie przekonuje, przy jego wieku a także po jego ostatnich walkach, których w ostatnich 2 latach było 6 lub 7, przy tym 3 bądź 4 wygrane z ogórkami na mniejszych galach. Ostatnie walki na KSW (2) porażka z Materlą gdzie nie miał prawie nic do powiedzenia i z Bieńkowskim który co prawda stawiał tylko na stójkę, ale spokojnie trzymał ją i nie dał się zepchnąć do parteru przez Antka, i nawet nie sprawiało mu to trudności. Po prostu te ataki raz na 2 minuty Chmielewskiego były praktycznie niczym.

 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
No słabe to było.

Panowie. Jakies nowe wnioski po media treningu?
Fernando nie jest &quot;czysty&quot; ????
Wstępnie pogram takie coś:
Łukasz Rajewski - Salahdine Parnasse 2 1.60
Fernando Rodrigues Jr. - Michał Andryszak 1 1.90
Artur Sowiński - Kleber Koike Erbst 2 1.85
Popek Monster - Tomasz Oświeciński 1 1.40
W sobotę napiszę o co mi chodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Do walki kilkadziesiąt godzin, a do neta wlatuje białko na konfidenta. Po tym filmiku co wyszło na jego temat on w głowie ma już pewnie meksyk. Nie zdziwię się jak do tej walki w ogóle nie wyjdzie i na ostatnią chwilę wymyśli jakieś zatrucie albo chorobę, a jak wyjdzie to na bank zostanie wygwizdany i przed i po walce. Ogólnie to nie widzę jakichkolwiek szans, żeby ta walka potrwała dłużej jak 60 sekund. Także jak chcecie stawiać na aktorzyne, to tym bardziej bym odradzał... w szczególności po tym co pokazał na media-treningu ????
Od 16:26 do końca filmiku zdjęcia papierów.

 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
a ja bym po takim kursie na popka nie postawil zlamanego grosza. Jak uda sie Oswiecimskiemu wejsc w parter to Popek w zasadzie nie wie co sie dzieje, z pudzianem jak juz lezal to nawet nie probowal sie bronic, odwrocil sie ... dla mnie nie ma tu dobrego beta. walka do pierwszego wywrocenia i koniec. minuta max
 
old-geezer 144

old-geezer

Użytkownik
Oczy przecieram ze zdziwienia czytając tu niektóre komentarze o_O Czemu grać walkę Popka z Oświecińskim ? No osobiście uważam że kurs 1,50 na 10000% pewniaka jest bardzo atrakcyjny. Czemu za takowego uważam Popka ? Myślę że dla każdego kto ma trochę oleju w głowie jest to oczywiste. Pomijając aspekt sportowy, gdzie nic a nic nie przemawia za Oświecińskim(polecam pooglądać jego śmieszne teningi na youtube, można się pośmiać), to powiedzcie mi, gdzie by tutaj się KSW opłacało żeby tutaj Popek przegrał ? Przecież to dla nich materiał na freak fighty na kolejne 5-6 gal,a jak nie to np. na kolejnego ogóra, potem może kogoś w stylu Tyberiusza i może rewanż z Pudzianem, w każdym razie Popek jeszcze dużo kasy musi zarobić dla KSW, a Oświeciński ? Dostanie jednorazowy oklep za hajs i do widzenia, to jasne jak słońce.
Osobiście stawiam dość grubą kasę na Popka(1,50) i Janikowskiego(1,30) który też jest inwestycją długoterminową dla KSW. Stresuję się jedynie minimalnie Janikowskim(bo gdzie nie gdzie kurs skoczył w stosunku do mojego no i jednak Chmielewski to regularny zawodnik MMA więc zawsze jest minimalna szansa na niespodziankę), wygraną Popka w ogóle.
Pozdro i do zobaczenia po gali :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Koike nie zrobił wagi, stracił pas i kara finansowa.
Potwierdzone.
&quot;Kleber Koike Erbst elects not cut additional weight, the KSW featherweight belt is vacated. The fight remains 5x5 minutes, Artur Sowinski fights for the vacant title&quot;
944157558432059392
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Jak postawimy na Sowińskiego to myślicie, że będą zwroty?
A czemu maja byc zwroty ?
Do walki kilkadziesiąt godzin, a do neta wlatuje białko na konfidenta. Po tym filmiku co wyszło na jego temat on w głowie ma już pewnie meksyk. Nie zdziwię się jak do tej walki w ogóle nie wyjdzie i na ostatnią chwilę wymyśli jakieś zatrucie albo chorobę, a jak wyjdzie to na bank zostanie wygwizdany i przed i po walce. Ogólnie to nie widzę jakichkolwiek szans, żeby ta walka potrwała dłużej jak 60 sekund. Także jak chcecie stawiać na aktorzyne, to tym bardziej bym odradzał... w szczególności po tym co pokazał na media-treningu ????
Od 16:26 do końca filmiku zdjęcia papierów.
To akurat żadna niespodzianka. Pod kazdym postem w necie o Nim sa wyzwiska od ludzi z Polski ze jest frajerem.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
To akurat żadna niespodzianka. Pod kazdym postem w necie o Nim sa wyzwiska od ludzi z Polski ze jest frajerem.
Niespodzianka może i nie, ale wcześniej ludzie po prostu tak pisali, bo tak usłyszeli od jednego czy drugiego i nie mieli na to dowodów. Teraz na filmiku masz papiery i wszystko jest czarno na białym. Nawet jak do tej walki wyjdzie to presja go zje, gwizdy będą na pewno. Poza tym nawet bez tej całej sytuacji z tym filmikiem i tak uważam, że miałby znikome szanse na wygraną.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Niespodzianka może i nie, ale wcześniej ludzie po prostu tak pisali, bo tak usłyszeli od jednego czy drugiego i nie mieli na to dowodów. Teraz na filmiku masz papiery i wszystko jest czarno na białym. Nawet jak do tej walki wyjdzie to presja go zje, gwizdy będą na pewno. Poza tym nawet bez tej całej sytuacji z tym filmikiem i tak uważam, że miałby znikome szanse na wygraną.
Kompletnie bez sensu jest typowanie tej walki. Jeszcze jakis czas temu myslalem nad zagraniem stracha for fun ale teraz widze ze szkoda nawet 5 zł na te kabarety. Smieszne jest to ze wszyscy wiedzieli ze posprzedawal kolegów, ale dopiero przy okazji walki w KSW gowno wypłynęło na powierzchnie. Moze obstawiamy ze do jutra złapie tajemnicza kontuzje ? ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Kompletnie bez sensu jest typowanie tej walki. Jeszcze jakis czas temu myslalem nad zagraniem stracha for fun ale teraz widze ze szkoda nawet 5 zł na te kabarety. Smieszne jest to ze wszyscy wiedzieli ze posprzedawal kolegów, ale dopiero przy okazji walki w KSW gowno wypłynęło na powierzchnie. Moze obstawiamy ze do jutra złapie tajemnicza kontuzje ? ????
Raczej wiec, ze teraz najgorzej byloby nie wyjsc do tej walki. Jako osoba publiczna bylby skonczony. Bojkot filmow mialby pewny, wiec nie byloby sensu go angazowac. Moim zdaniem walka tylko nabrala rumiencoew i tym bardziej sie odbedzie : P
Robi sie main event
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Osobiście stawiam dość grubą kasę na Popka(1,50) i Janikowskiego(1,30) który też jest inwestycją długoterminową dla KSW. Stresuję się jedynie minimalnie Janikowskim(bo gdzie nie gdzie kurs skoczył w stosunku do mojego no i jednak Chmielewski to regularny zawodnik MMA więc zawsze jest minimalna szansa na niespodziankę), wygraną Popka w ogóle.
Pozdro i do zobaczenia po gali :cool:
A gdzie dzisiaj był jeszcze kurs 1.5 na Popka ?
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Zacznę od tego, że nie jestem pewien więcej niż jednego typu ma tą galę tj.Popka.
Łukasz Rajewski2.05-Salahdine Parnasse1.65 2
Braci Rajewskich zna każdy kto siedzi w sportach walki. Łukasz to wywodzący się z kickbokserskiej rodziny zawodnik MMA, który najwięcej wyniósł z poznańskiego Ankosu. Poza tym, że nie pracuje nad zwiększeniem masy i poprawą sylwetki co z pewnością zwiększyłoby jego wartośc jako fightera przy jego wzroście i zasięgu ramion to nie mam do niego zastrzeżeń. Naprzeciw Rajewskiego staje 19 letni francuz mający w rekordzie 9 zwycięstw z czego 4 przez duszenia, 4 decyzje i 1 KO. Na pierwszy rzut oka na YT młody Parnasse dominuje Rajewskiego agresją w stójce i według mnie Łukasz może mu w tej płaszczyźnie co najmniej dorównac zważywszy na słabsze wyszkolenie techniczne i niższy poziom testosteronu. Polak w wywiadzie wspominał także, że jego atutem jest większe doświadczenie, ale nie bardzo rozumiem o jakim doświadczeniu ma na myśli, gdyż walk mają stoczonych tyle samo i w mojej opini Parnasse miał lepszych niektórych przeciwników. Parter dla Francuza
Fernando Rodrigues Jr. 2.15-Michał Andryszak 1.60 1

Fernando walczy o życie, a Andryszak nie. Fernando kocha Polskę i to co od niej dostał i będzie o to walczył jak o życiową szansę. Tak jest. Jest nowe miejsce, dla Niego nie skażone Brazylijską patologią, są pieniądze, jest szacunek, są fani, jest Popek, jest to czego Fernando pragnie. Andryszak jest spokojny, jak 60letni lekarz, który wszystko już ma. Gadał coś tam o tym, że dwa miesiące temu poleciał na walkę kickbokserską do Dubaju, bo spełnił marzenie o zwiedzeniu stolicy, a do walki się nie przygotował, bo nie chciał ryzykowac kontuzji przed KSW i przegrał przez KOz rąk Bośniaka!!! Do zweryfikowania, internet nie kłamie. Gościu jest słabszy fizycznie od Rodrigueza i jego spokój, ani lepsza praca na nogach do mnie nie przemawiają.
Artur Sowiński1,75-Kleber Koike Erbst 1,95 2
Po pierwsze Sowiński mnie irytuje jako człowiek. Brakuje mu pokory i sam osobiście chętnie bym mu zamknął mordę. To skłoniło mnie do szukania w Koike faworyta już od pierwszej walki. Wiecie co wygrało w pierwszej walce? STERYDY!!!!!!!!!!! Spójrzcie na barki Kornika. Kleberowi po prostu zabrakło. Teraz sugeruje, że Kleber także nie próżnował i jakaś lekka bomba w trakcie przygotowań wjechała i przygotowania pod Kornika+większe umiejętności techiczne wezmę górę.
Popek Monster1,40&gt;Tomasz Oświeciński
B.K.
W pogawędce: Chmielewski, Szymański, Szadziński.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom