>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 37: Pudzian vs Popek "Cyrk Bólu"

Status
Zamknięty.
bikowalczyk 6

bikowalczyk

Użytkownik
Jeśli mecz nie zakończy się przed czasem, to oznacza wygraną poprzez decyzję? Czy istnieje jeszcze jakaś inna możliwość rozstrzygnięcia? Chodzi mi o zakład unibet, gdzie dają na Popka 5.00, że wygra przed czasem, a 17.00, że wygra przez decyzję sędziów.
 
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
Ile osób tyle opinii. I pod każdy typ znajdzie się odpowiednia argumentacja :cool: Wprawdzie nie będę tutaj grał nic, ale pokuszę się o komentarz.

Rozumiem, że kurs 4.00 - 5.00 może działać na niektórych wyobraźnie i kusić kilkukrotnym pomnożeniem kapitału i odbierać częściowo zdrowy rozsądek, ale serio ładować to w Popka? Tutaj post kolegi chcącego wejść mocniej w kurs 2.5 to już wgl odbieram jako jakiś akt desperacji/głupoty.

Ok zgadzam się, że o tym gdzie sportowo jest dzisiaj Pudzian najlepiej świadczy to, że ma walczyć z Popkiem. Gościem, który ostatnie lata przepił, przećpał i przetańczył. Ta walka jest zawieszona gdzieś pomiędzy amatorską , a profesjonalna, więc szukanie totalnego pewniaka w Mariuszu także nie jest najrozsądniejsze, ale szukanie zarobku w Popku bo Pudzian niedługo kończy karierę, był przeziębiony, albo wietrzyć spisek KSW...

Rozumiem też, że Pudzian już wyżej dupy nie podskoczy, ale gdzie tu interes dla KSW, żeby Pudzian przegrał i kończył zapewne w ten sposób karierę, w dodatku kompromitacją? Kompromitacją dla niego, ale także dla KSW. Dla mnie to jest bardziej walka(szansa) na przełamanie dla Pudziana, żeby jeszcze mógł powalczyć z kimś w przyszłym roku, żeby mógł się pożegnać z fanami, szczególnie na tej gali na stadionie narodowym, który będzie trzeba zapełnić, więc wszystkie ręce na pokład, a nie Mariuszka do szafy bo mamy nową małpkę.

Popek to ciągle dla KSW lekki znak zapytania. Początkowo myślałem, ze to właśnie on dostanie jakiegoś ogóra na dobry początek, a prędzej czy później dojdzie do walki z Pudzianem, a tu jednak Popuś na dzień dobry stał się ogórasem dla Pudziana.

Jeśli już rozpatrywać co będzie dobre dla KSW to optymalnie dla nich będzie jak Popek po prostu coś sobą zaprezentuję, a długość walki nie będzie podawana w sekundach. Już dzięki temu będzie można mówić o udanym powrocie, zebraniu doświadczenia i ponownie kosić kasę na kolejnych walkach Popka i myśleć o ewentualnym rewanżu obu panów.

Z niecierpliwością czekam na jakieś posty dotyczące pozostałych walk tej gali. Mam nadzieję, że kolega xYzZ, ale i pozostali eksperci pomogą coś zarobić ze sportowych walk.
Faktycznie ponioslo mnie 2.5 to nie jest jakiś wyśmienity kurs, trochę przespalem bo tydzień wcześniej można było łapać o wiele większy. Dla mnie jest to walka 60:40 dla Pudziana. Popka napewno nie można lekceważyć, pierwsze kroki w mma już stawiał a teraz może być Nowa gwiazda KSW. Ostatecznie odpuszczam stawianie, a do kolegi mam prośbę by nie ublizac ????
 
motabuss 0

motabuss

Użytkownik
Sowiński - Wrzosek
2
Sowiński został mistrzem bo interesującej walce w Krakowie rok temu. Wygladal imponujaca, sok az kipiał uszami . Po tej walce Artur uwierzył ze jest polskim McGregorem z boksem Floyda ( patrzcie na forme w jakiej tarczuje ).
Wrzosek to bardzo solidny zawodnik , doswiadczenie zebrane na zapleczu UFC i praca z Zaborowskim plusuje z walki na walke. Widzielismy jego wystep, najlepszy w tym roku , z Filipem Wolańskim oraz walki za granica.
Jezeli kogos nie przekonuje kunszt samego zawodnika to musimy jeszcze zwrocic uwage na osobe Łukasza. Moim zdaniem nikt w Polsce nie czyta tak przeciwników i nie układa lepszych game planów na walkę. Sowiński zapewne przed walką będzie kompletnie obnażony.W połaczeniu z jego średnią obroną i nawykami w niej oraz mocno przecietna kondycją mamy faworyta tego pojedynku.
Na szczescie bukmacherzy ustawili kurs pod januszy wiec mozemy jeszcze na tym niezle zarobic.

Chlewicki - Barnoui
1
Stójka Szaszy odkąd pracuje z Heniem Piwowarem zmieniła się nie do poznania. W połaczeniu z jego solidnym punktowanie ( kontrola stójki + sprowadzenia ) oraz checią na rewanz z Gamerem i obecnym kursem bukow daje naprawde kuszący zakład.
Moim zdaniem najwieksze niedoszaczowanie kursów tej gali.
I dobrze.
Bez analiz do Ako
Wolański 1.72
Mańkowski 1.27
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
jak szukacie wysokich kursów to proponuje pudzian win w 2 rundzie @6.00 albo w 3 @13.00. uni. Też szukałem wysokiego kursu i prawie postawiłem na popka, ale czytając wasze opinie i patrząc trzeźwym okiem, to te kursy najprawdopodbniejsze są.
 
F 0

frankdrebin

Użytkownik
Odpuście Popkowi ???? stres, trema, światła, tłum i zwyczajne braki sportowe :p
dla mnie o wiele bardziej skompromitował sie Bedrof ... żal było patrzeć :p
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Przekręt na przekręcie, wałek na wałku. Tak w skrócie można skomentować KSW ????
Ale tak na dobrą sprawę niczego więcej się nie spodziewałem. Odpaliłem streama, żeby zobaczyć jak Pudzian zleje Popka, ale szkoda że się przewrócił zanim zdążył go Mariusz uderzyć.
Oczywiście Sowińskiego też przerwali walkę, chociaż było widać że wcale to nie było konieczne, o co miał pretensje. Już nie chcę mówić o walce Wolańskiego, w której wydymano bez mydła Brazylijczyka, punktowanie z czapy.

Co do Bedorfa to jest jedna ważna rzecz. Lewandowski z Kawulskim wmówili kilku naszym polskim zawodnikom, że są najlepsi i wykreowali ich na &quot;mistrzów&quot; podstawiając im kelnerów. Dzisiaj trafił mu się powiedzmy to szczerze - średni zawodnik, choć na tle Bedorfa, wyglądał jak jeden z najlepszych.
Swoją drogą smutne jest to, że wielki mistrz w tragiczny sposób przegrywa walkę wieczoru, a i tak wszyscy mówią o Popku. KSW w tym momencie to 5% prawdziwego sportu, a 95% komercja, a nie o to w tym wszystkim chyba chodzi.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Swoją drogą smutne jest to, że wielki mistrz w tragiczny sposób przegrywa walkę wieczoru, a i tak wszyscy mówią o Popku. KSW w tym momencie to 5% prawdziwego sportu, a 95% komercja, a nie o to w tym wszystkim chyba chodzi.
Moim zdaniem mylisz się i to bardzo.
Właśnie leci walka Kima z O&#39;Reilly&#39;m w UFC. 3 rundy nudnej jak flaki walki. I nie oszukujmy się, tak wygląda 70% walk w UFC.
KSW to głównie widowisko, ok. Ale jak widać Polacy to kupują.
Pokuszę się o stwierdzenie że dzisiejszą &quot;walkę&quot; Popka obejrzy więcej ludzi niż walkę o pas Demetriousa Johnsona mimo że to top1 światowego p4p. Po prostu nie każdego interesuje sport, ale wielu interesuje nawalanka jaką często jest KSW. Mówię często bo nie można odmówić umiejętności niektórym zawodnikom. Problem też jest taki, że uznaje się KSW za drugą czy trzecią najlepszą organizację świata przez co zawodnicy są oceniani tą samą miarą co zawodnicy UFC, a przecież tak być nie powinno, bo Ameryka jest 2000 lat w rozwoju mma przed nami z jednym małym wyjątkiem, wiadomo jakim.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Po walce na luźno, beka w internecie trwa w najlepsze ???? , najnowszy kawałek Gangu Albanii ma podobno nazywać się P i z d a pod okiem.
Odnośnie samej walki &quot;cyrku żenady&quot;, to przed galą mogliśmy oglądać masę filmików z treningów. W rzeczywistości było to tak, że Popek był cały zapocony jak prosie, a po 80 sekundowej walce oddychał jakby przebiegł ultramaraton ???? .
Popek vs. Burneika czy Najman to by było coś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom