>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 37: Pudzian vs Popek "Cyrk Bólu"

Status
Zamknięty.
M 199

mawaszi

Użytkownik
Zmiany na karcie KSW 37. Jewtuszko wypada z powodu operacji wyrostka robaczkowego.
Zamiast tej walki zobaczymy Roberta Radomskiego z Davidem Zawadą.
Dodano również 9 walkę do karty, czyli starcie Romana Szymańskiego z Sebastianem Romanowskim.
 
T 13

thomas2304

Użytkownik
Na Uni jest ciekawy zakład, że walka Pudziana z Popkiem zakończy się w ciągu 60 sekund po kursie 6. Jeżeli Pudzian ruszy i obali to potrwa to kilkanaście sekund. Zresztą ja tutaj myślę, że innego typu na walkę być nie może. Kilka sekund wybadania sprawy a później Pudzian ruszy i trafi albo obali i tam uderzenia młotkowe i po sprawie. Ja tak to widzę
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Na Uni jest ciekawy zakład, że walka Pudziana z Popkiem zakończy się w ciągu 60 sekund po kursie 6. Jeżeli Pudzian ruszy i obali to potrwa to kilkanaście sekund. Zresztą ja tutaj myślę, że innego typu na walkę być nie może. Kilka sekund wybadania sprawy a później Pudzian ruszy i trafi albo obali i tam uderzenia młotkowe i po sprawie. Ja tak to widzę
Gdyby walczyli na powaznie to by tak bylo ale czy beda walczyc na powaznie? watpie. Ogladalnosc trzeba podbic. chyba nikt przy zdorwych zmyslach nie uwierzylby w to ze popek wygra uczciwa walka
 
S 54

szymi16

Użytkownik
Moim zdaniem potrwa to powyzej 1min ludzie by sie wkurwili ze zaplacili za tak krotkie widowisko i docierajace wszedzie info ze ta walka to cyrk a wlasciciele Ksw zaprzeczali wyszli by na idiotow. TO jak walki Kliczki swego czasu nawet z naszym Albercikiem zawsze z RTL dogdany byl ze trzeba reklamy pusci pokazac ze jest jakies zagrozenie a tak naprawde zawsze zalezalo od niego kiedy to konczy tak samo tutaj Pudzian nie moze go skonczyc za szybko
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Ludzie Wy myslicie ze pudzianowski ruszy jak na Namjaman i Popek sie obsra ??
Daję ręce uciąć że Popek trenuje obronę obaleń i przykłada do tego najwięcej uwagi.
Pudzianowskiego walki wszystkie są takie same , chyba że dostanie raz w łeb i nie uda mu się obalić wtedy game plan idzie w pizdu....zapala mu sie światełko i panikuje.
Co jak co ale Popek z Różalem rozpracowali lepiej Pudziana niż Pudzianowskiego team rozpracował Popka.A dlaczego ? Dlatego że o Popku nikt nic nie wie a przewidzieć Pudzianowskiego to jak ułożyć puzzle 10-cio elementowe...
Chciałbym aby Pudzianowski zaatakował nogi Popka i żeby się naciął na takie latające kolano które wybije mu MMA z głowy raz na zawsze ????
walka over 1 minuty to pewka tej gali.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Bedorf przed czasem
1.67
Unibet


Oczywiście media zadbały o całą otoczkę, żeby widzowie myśleli, że faktycznie Fernando Rodrigues Jr, to killer i król KO. Niestety, ale tak nie jest. Fakt, ma te 8 nokautów i dwa poddania. Tylko jest jedno ale. Ci jego przeciwnicy, to nie byli jacyś super fighterzy, rekord nabity na ogórkach.
Jakiś Sousa z rekordem 1-2. Następnie Cadeu 3-2, jakiś Silva 4-6. Dalej nie chce mi się sprawdzać. Gość przegrał z Thompsonem, z którym na KSW 22 wygrał Karol, nawet Pudzilla z nim wygrał. To z czym do ludzi? Koleś nie ma podjazdu do naszego ciężkiego, który powinien skończyć go jakimś pięknym kopnięciem, jak np. Michała Kitę.

Easy win = easy money.

Tasiemka bez analiz, bo nie mam czasu, ale przemyślana.

Pudzilla - Popek win przez T(KO), DQ 1.36
Mańkowski - Maguire ponad 1.5 1.50
Sowiński - Wrzosek decyzja 1.51
Całkowity kurs 3.08
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
U 4

under555

Użytkownik
Panowie, mam pytanie:
ma ktoś rozpiski np. dwóch ostatnich KSW i kursów na nie przed walką?
Np. Walka Pudziana z Różalem i jakie kursy były na każdego z nich.
Problem jest taki,że nie ma tego na stronach tylko livesports więc nie ma historii tego.
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Np. Walka Pudziana z Różalem i jakie kursy były na każdego z nich.
KSW 31: Pudzianowski 1.45 vs Rolles Gracie 2.65
KSW 32: Pudzianowski 1.27 vs Graham 3.60
KSW 35: Pudzianowski 1.30 vs Różalski 3.00
PS: Warto przyjrzeć się pojedynkowi Davida Zawady z Robertem Radomskim. Na tego pierwszego kurs wynosi ok 2.5 . Moim zdaniem o wiele lepszy zawodnik od Radomskiego. Takie wysokie kursy mogą być wynikiem tego że Zawada 2 na 2 walki przegrał na KSW - z Mańkowskim który z Radomskiego też by szybko zrobił precelka oraz z Szymuszowskim(jednym z największych talentów kategorii półśredniej) przez niejednogłośną decyzję. Wielu obserwatorów tego pojedynku twierdzi że wygrać powinien wtedy Zawada, ale nie jest to nowością że KSW faworyzuje niektórych zawodników, tych bardziej perspektywicznych dla federacji. Oboje dowiedzieli się o walce w tym samym czasie(po odwołaniu walki Jewtuszki), oboje mają podobną przerwę od walk. Zawada wygrał ostatnią walkę przez KO, a Radomski przegrał przez decyzję z bardzo kiepskim ostatnimi czasy i jednopłaszczyznowym Moksem. Takie typowe 50/50 w tej walce lub skłoniłbym się nawet do tego że Zawada lekkim faworytem i kursy powinny spadać na Zawadę.
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Do takich informacji podchodziłbym z dużym dystansem. Zresztą portal twierdzi że ktoś postawił na Popka 100 TYŚĘCY (a nie tysięcy) co pokazuje poziom tej strony. Chyba że chodzi o to, że TYŚ internauto taki naiwny, że wierzysz w takie bzdety i udostępniasz dalej zapewniając nam kliki i kasę z reklam. Swoją drogą ciężko by ziemniak przyjął taką kwotę na zakład z takiego płytkiego rynku (tym bardziej jakiś buk internetowy, bo kursy są dostępne tylko i wyłącznie w śmieciowych bukach które pozwalają zagrać kwotami max kilkaset euro). No chyba że rozbił stawkę na kilkaset zakładów w ziemniaku, ale myślę że taki STS by ściągnął wydarzenie z oferty w takim przypadku ;-)
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Wszystko wyszło z tego, że Pudzian już powoli odchodzi od sportu a Popek ma kontrakt na więcej walk....ale czy to oznacza, że dziś ,,ustawiono&quot; walkę pod Popka? Nie sądzę. Pudzian sam w wywiadzie powiedział, że nie walczy dla pieniędzy bo na to nie narzeka. Czemu uważam, że tą walkę Popek przegra? Kawulski z Lewandowskim wiedzą co zrobić, by przyciągnąć publikę i to im się teraz udało. Tu chodzi o samo wyjście Popka do ringu, otoczkę, pay per view, bilety, zwiększenie zainteresowania KSW, tyle. Tej walki Popek nie wygra, lecz jestem przekonany, że na następną walkę dostanie ,,rywala&quot;, który będzie groźniej brzmiał niż walczył i wtedy wyrówna sobie bilans na 1-1, bo kto by oglądał kolejne jego walki z bilansem 0-2? A nie oszukujmy się, że 7 lat trenujący MMA Pudzian nawet ,,podkładając&quot; się z kolesiem, który co nieco pobiegał na macie z różalem przez 3 miesiące, słabo by podsumował swoją karierę MMA. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Skoro Pudzian odchodzi to tym bardziej wygra na pożegnanie. A dla Popka to bez różnicy skoro dostał kontrakt na kilka walk.
Khalidov z Materlą walczyli 30 sekund to czemu Pudzian z Popkiem mieliby walczyć dłużej? Nikt z nich nie będzie patrzyła na to że ktoś płacił za bilety czy P-p-v tylko wykończy rywala przy pierwszej okazji
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Widze że *****burza na całego 90% postów na temat tego cymbała Popka...
czas dodac troche merytoryki do tematu, kto sledzi moje typy z KSW ten wie ze zazwyczaj wszystko na zielono ;)
no to do boju
Szymanski - Romanowski
Nie wiem jak Romanowski ale Szymanski w sztosie treningowym, mial sie bic w polowie grudnia, ale znalazl sie w KSW, zajebisty boks, dobre przygotowanie zapasnicze, dosc dobrze sie kula, ostatnia przegrana na FEN z wiadomych wzgledow, gwalt warunkami fizycznymi ze strony brazola, jest za maly na kat. lekka, wiec zmienia na piorkowa, walka w catchweigcie do 68
Jest to zawodnik ktory bedac dosc spoooorym underdogiem odprawil takich zawodnikow jak Kielek, Kreft, Golonkiewicz. Romanowski jest nizszy, co prawda tylko 3 cm ale oznacza to ze Romek nie bedzie musial caly czas skracac dystansu, widze tutaj UD w strone Szymanskiego
Radomski - Zawada
Walka dodana na kilka dni przed gala, tak wiec oboje bez wiekszych przygotowan, co za tym idzie nie warto wykladac na to wiekszej kasy, za drobne puszcze Zawade, raczej z racji tego ze kompletnie nie kupuje Radomskiego niz to ze uwazam King Konga za lepszego fajtera
Wolan - Neves Oliveira
Wolanski, podopieczny Saszki o ktorym nie dawno wielu mowilo ze zaniedlugo znajdzie sie w UFC, ostatecznie zwiazal sie z KSW, w debiucie przegral z Wrzoskiem, po przywoitej walce, pamietajmy ze raz go podlaczyl i gdyby nie mocna szczeka Zombiaka to Wolan byl bliski skonczenia przed czasem, z drugiej strony brazol ktory nikogo solidnego na rozpisce nie ma, ostatnia wygrana z Ziolkowskim przez przelezenie jesli dobrze pamietam? Wolan to striker wiec klasycznie, jesli znajdzie sposob na sprowadzenia Oliviera i utrzyma stojke to wygra, jesli bedzie dawal sie obalac to widze UD lub SUB ze strony brazylijczyka, delikatnie pogram Wolana ze wzgledu ze darze duza sympatia tego kocura ;)
Wojcik - Lazarz
Lazarz byly mistrz bamma troche z przypadku, na rozpisce Rodriguez jest, to byly mistrz UFC ale mocno past prime, z tego co sie orientuje Lazarz jest fajterem na pol etatu i laczy treningi z praca. Wojcik super rok, 2 mocne zwyciestwa, dobrze sie rozwija, z walki na walke widze progres, wydaje mi sie latwo odprawi Lazarza.
Saszka - Barnaoui
Nie widze tutaj wiekszych szans dla Saszki, Mansour pokazal sie bardzo dobrze w walce z Gamerem, a Saszka stylistycznie mu bardzo pasuje. Sasza dosc przewidywalny, mocne szarze do przodu, z cepami, proba skrocenia dystanasu, ew docisniecie do klatki, obalenie i kontrola w parterze. Mansour powinien wykorzystac swoja szybkosc, nieszablonowe techniki stojkowe i spokojnie wypunktowac Saszke. Tak wiec gram w strone Mansoura
Kornik - Zombiak
Kornik czyli marna namiastka Condoma McGregora, proboje na sile zrobic z siebie medialna gwiazdeczke, dla mnie jest masakrycznie przehypowany, ostatnia walka z typem 20 cm nizszym ktorego nawet nie potrafil utrzymac na dystans. Nigdy nie kupowalem Kornika jako zawodnika(ale rym) i teraz tez tego nie zrobie. Co wiemy o Zombiaku? do niedawna laczyl prace po 10 h dziennie z treningami, z jakim skutkiem? A no takim ze mimo tego doszedl do cwiercfinalu TUFa od niedawna postawil na MMA, wrocil do Polski, robi teraz 2 trening zamiast 1 dziennie, ma caly sztab trenerski za soba, Zabora ktory jest jaki jest, ale jako trener sie sprawdza, Pepłowskiego od zapasow. W dodatku wleciała chyba solidna bombka bo progres w sylwetce dosc widoczny, jezeli dobrze rozegra to taktycznie to powinien ugrac ta walke na swoja korzysc aczkolwiek nie jest to zaden pewniak wiec przestrzegam przed graniem za duze kwoty, cos w rodzaju 60 do 40 na Wrzoska ;)
Mankowski - Maguaire
Tutaj nawet nie sprawdzam opponenta, przewiduje TKO lub gwalt zapasniczy ze strony Borysa, smialo dokladac do tasm ????
Pudzian - Popek
Sportowo, popek nie ma prawa i zadnego argumentu na Pudziana ale ze jest to KSW czyli przedewszyskim show, to wstrzymalbym sie z graniem na pudzille tym bardziej ze sam coraz czesciej mowi o emeryturze a jesli chodzi o rozpoznawalnosc to wydaje mi sie ze na ten moment popus stoi duzo wyzej w lancuchu pokarmowym niz chudzian, tak wiec dla mnie no bet, ze wzgledu na to ze w ksw zdarzaja sie ustawiane walki tym bardziej gdy w gre wchodza tak duze pieniadze ;)
ewentualnie puszcze za drobne samozwanczego krola Albanii ????
Bedorf - Fernando Rodriguez
Bedorf cos jak Kornik, moze nie tak bardzo ale jednak, warto wspomniec ze do momentu nokatu, Kita ktory jest juz mocno past prime robil z nim co chcial ????
Jak widzialem media trening Bedorfa to myslalem ze ogladam w slow motion, ale..... nie zmienia to faktu ze dostaje ogora z ktorego KSW promuje jako niewiadomo jakiego morderce z super ciosem z prawej reki i mocna gilotyna... WTF? Mimo ze Bedorf na arenie europejskiej nie jest zadnym kotem to spokojnie powinien wygrac ta walke ????
tyle odemnie
PIONA!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ewa_dragonka 1

ewa_dragonka

Użytkownik
xYzZ super post
Filip Wolański - Denilson Neves de Oliveira
Sercem za Filipem, chociaz Ciekawy jestem tego Brazola.✅
Marcin Wojcik - Marcin Lazarz @1,36 ✅
W polowie listopada bylem na silowni na S4 na warszawskim Mordorze, widzialem, ze Wojcik robil trening zapasniczy z ekipa.
Po zmianie rywala, sadze ze Wojcik wygra i juz nastapna walke bedzie o pas.

Roman Szymanski - Sebastian Romanowski????
Szymanski odszedl z FEN, troche nie moge zrozumien jednego ze narzekał na ostatnio walke z Brazolem, ze byl przeciwny ze ten gosc wiecej wazy. No
Ku*** , wchodza na wage jeden i drugi wazyl 70 , a w walce wiadomo waza wiecej wiadomo. Mam nadzieje ze Sebastian Romanowski go posklada, ale no bet
Robert Radomski - David Zawada✅✅:cool::cool:
@2,95 betsafe
Zawada dla mmanews, mowil ze chetnie kogos zastapi na KSW37, bo przygotowywal sie do walki na GMC, ale jego przeciwnik wypadal i walka zostala zdjeta z rozpiski. Kurs kusi

Łukasz Chlewicki - Mansour Barnaoui:zoltakartka::zoltakartka:
DECYZJA i split na korzysc polaka !!
Mariusz Pudzianowski - Paweł &quot;Popek&quot; Mikołajuw
Polecam wywiad dla mma.pl z Pudzianem. Popek trenowal u Rozala 6tygodni, w 2,5miesiaca nie ma szans zeby zbudowal forme na walke.
typy :
0,5 rundy under --- &gt; 2,55 :cool::cool:✅✅
zastanawiam sie zeby postawic :
1,5rundy under(1,39) &amp; 2,5 rundy under (1,19) w sunglach po 500zl, co daje 290na +:cool::cool:✅✅ /(oczywsicie nie postawilem :/ tyle pieniedzy kolo nosa )
Co o tym sadzicie ?
@unibet

Karol Bedorf - Fernando Rodrigues Jr.✅✅:cool: ( zachcial sie programow w tvnPlayer)
Bedorf musi w koncu przegrac, teraz wyszedl jakis program na tvn player o sztukach walki, gdzie sie udzielal. Duzo gadal na ostatnim ksw, ze gory , ze szczecin-poznan &lt;blablabla&gt;. Jak ten brazol przertwa pierwsza runde natarcia to go powinnien TKO. Pragne przypomniec ze Grahamowie malo brakowalo.
Typ : TKO Fernando - 8.00✅✅
Fernando 3runda- 21
Artur Sowiński - Marcin Wrzosek✅✅✅:cool:
#TeamZombie, zapraszam do ostatniego SLAPmma na mma.pl, gdzie Wrzostek opowiada o TUFie!! Ten chlopak na prawde praowal na ten pas , musi doje*** naszego podrabianego MCgregora
3-decyzja Wrzostek @3.0

Borys Mańkowski- John Maguire✅✅
Doslownie bedzie ciezkie TKO , albo jakies poddanie. Zobaczylem tego przyjezdnego na sherdogu ... wygrywac wygrywal, ale wygladal na wazeniu jakby go wzieli z podworka. Gosc doslownie wyglada jak zimnoch 0 muskulatury ...
Borys przed czasem @1,95⛔/Gwalt piekny ????
 
K 2,7K

kajime

Użytkownik
Chociaż KSW traktuję trochę z przymrużeniem oka, bo jak sam podtytuł dzisiejszej gali wskazuje - często jest to po prostu cyrk, postanowiłem przyjrzeć się karcie walk dzisiejszej gali.
Obejrzałem ważenie, zrobiłem mały research i chcę podzielić się z wami typami na 3 pierwsze walki karty głównej. W ofercie części buków w ogóle nie są one dostępne, bo 2 z nich ogłoszone zostały 1.12, a w ostatniej była zmiana przeciwnika 25.11, ale do rzeczy:

ROMAN SZYMAŃSKI vs. SEBASTIAN ROMANOWSKI (2.50 – BETSAFE) ⛔

Walka ogłoszona oficjalnie 1.12, więc ciężko odnieść się do okresu przygotowawczego, który trwał pewnie ok. tygodnia.
Bukmacherzy faworyzują Szymańskiego, ale ja poszedłbym w stronę Romanowskiego.
Szymański, były mistrz kategorii lekkiej FEN, który stracił pas na gali 15 października br., wraca po zaledwie 48 dniach od porażki by zadebiutować w KSW. To dość krótki okres na powrót do klatki i mam tu na myśli aspekty psychologiczne (porażka =&gt; zmiana kategorii wagowej i organizacji). Uważam, że to może negatywnie wpłynąć na tego młodego zawodnika.
Romanowski walczy w kategorii piórkowej (do 66 kg), więc catchweight do 68kg nie stanowił problemu i na wagę wniósł 67,2kg. Szymański ścinał wagę do równo 68kg. I choć w wywiadach po ostatniej walce, były mistrz FEN, deklarował chęć zejścia do niższej kategorii wagowej – nie był to wystarczający czas na to, aby walka odbyła się w limicie piórkowym.
Romanowski, trenujący na co dzień w Berserkers Team, dołącza do KSW po wygranej jednogłośną decyzją w lipcu br.
Za Romanowskim przemawiają jego zapasy, świetna praca nóg, agresja w klatce i większe doświadczenie w zawodowym MMA.
Moim zdaniem dobry kandydat na singla. ;)

ROBERT RADOMSKI vs. DAWID ZAWADA (2.95 – BETSAFE) ✅

Kolejna walka ogłoszona oficjalnie 1.12 i kolejny raz skłaniam się ku underdogowi.
Obaj zawodnicy walczyli ostatnio w pierwszym półroczu br. Radomski przegrał przez niejednogłośną decyzję, a Zawada wygrał przez KO.
Kurs na Zawadę jest bardzo atrakcyjny i z pewnością ma na niego wpływ dość nieudana przygoda z KSW. Debiut z Mańkowskim skończył się poddaniem w 1. rundzie, a drugi występ przeciwko Szymuszowskiemu – niejednogłośną decyzją po bardzo dobrej, równej walce, której wynik wzbudzał kontrowersje wśród fanów. Jak to się mówi: „Do trzech razy sztuka!” ;)
Zawada bardzo dobrze wyglądał na ważeniu i uważam, że jest w stanie skończyć Radomskiego przez KO/TKO. Rozważyłbym taki bet, ale żaden buk, u którego gram, nie wystawił tak &quot;bogatej&quot; oferty na tę walkę. :cool:
Znowu dobry kandydat na singla. ;)

FILIP WOLAŃSKI vs. DENILSON NEVES DE OLIVEIRA (2.0 – BETSAFE) ⛔

25.11 ogłoszono zmianę przeciwnika dla Wolańskiego. Zmiana znaczna, bo z Rajewskiego, który na 6 zwycięstw aż 5 z nich zdobył przez KO/TKO, na 21-letniego, wszechstronnego Brazylijczyka, który w zeszłym miesiącu po 3 rundach został ogłoszony jednogłośnie zwycięzcą starcia z Ziółkowskim (dobrym grapplerem) na PLMMA.
Nieraz zdarza się zastępować kontuzjowanych zawodników jakimiś kelnerami, a tutaj pozytywna niespodzianka ze strony KSW i spore zmartwienie dla Wolańskiego.
Wszechstronny i różniący się stylem od pierwotnie zakontraktowanego Rajewskiego jest typem wartym uwagi.
Brazylijczyk jest minimalnym underdogiem u bukmacherów, więc dobry kandydat na singla albo solidny składnik aku. ;)

Edit:
Decyzja sędziowska iście w stylu KSW. Polak przetrwał do końca, czyli wygrał. Tutaj po obejrzeniu walki spodziewałem się jednogłośnej decyzji na korzyść Brazylijczyka, a na kartach sędziowskich 29-28, ale gdzie patrzyli sędziowie, którzy dali Wolańskiemu 30-27, to już pozostaje cyrkowym sekretem KSW...

Chętnie podyskutuję lub przeczytam inne opinie na temat tych 3 starć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Poza tym ta walka ma na celu odbudowanie Pudziana,
gdy Popek przegra z Pudzianem będzie gadanie że przegranie z Pudzianem
to żaden wstyd itp. i karawana pojedzie dalej. PPV na kolejnych galach
będą nabijali oboje, bo w przypadku przegranej Pudziana ten jest już skończony.
Warto przyjrzeć się pojedynkowi Davida Zawady z Robertem Radomskim.Oboje dowiedzieli się o walce w tym samym czasie(po odwołaniu walki Jewtuszki), oboje mają podobną przerwę od walk.
@mawaszi&gt;&gt; jeżeli masz jakieś pewne info, że przynajmniej 1 z zawodników w każdej z tych par: Pudzianowski - Popek oraz Zawada - R.Radomski poddał się operacji zmiany płci to napisz to wprost, gdyż takie coś nie pozostanie zapewne bez wpływu na przebieg ich walki.
Ale jeśli nie posiadasz takich informacji, to przestań do cholery pisać o nich jako o kobietach, gdyż oboje piszemy wtedy gdy chodzi o przedstawicieli 2 płci: ona i on to oboje.
O facetach piszemy bowiem: obaj i miej to proszę na uwadze...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom