>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

KSW 21:Ostateczne wyjaśnienie

Status
Zamknięty.
L 209

lukbor10

Użytkownik
Tyberiusz miał walczyć z Najmanem w formule K-1 i do takiej walki się przygotowywał. W ogóle wcześniej nie miał styczności z walką w parterze raczej. Czy w 3 tygodnie można się go nauczyć na tyle, aby powalczyć z Pudzianowskim, który ma już pewne doświadczenie i trochę treningów za sobą? W tym elemencie przewaga Pudziana 10 do 1.
W stójce Kowalczyk wygląda już troszkę lepiej, ale nadal przewaga Pudziana, który ma dużo więcej treningów za sobą.
Kondycyjnie myślę , że będą wyglądali podobnie. Kowalczyk również sporo zdrowia zostawił w zawodach Strongmanów i to raczej przerzucanie żelastwa mu wychodzi najlepiej.
Widziałem go kilkanaście razy na worku i szczerze do bitki to Tyberiusz raczej się nie nada.
Jak dla mnie pewny typ na podbicie ako.
 
batata 12

batata

Użytkownik
Rywal Horwicha nie walczył ponad rok, a w obecnym próbował dwa razy wracać do MMA i dwa razy nie przechodził testów medycznych przed galami, także jak dla mnie typ na sympatycznego Amerykanina wygląda dość pewnie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Kondycyjnie myślę , że będą wyglądali podobnie. Kowalczyk również sporo zdrowia zostawił w zawodach Strongmanów i to raczej przerzucanie żelastwa mu wychodzi najlepiej.
.
Zgodzę się z Tobą ze wszystkim, ale z tym stwierdzenie nie za bardzo.
Pudzian stoczył już kilka walk w MMA i jego kondycja i wydolność podnosi się. Kowalczyk dopiero startuje więc tak naprawdę nie wie jak do końca ma rozkładać siły. Pudzian zredukował już trochę ze swej muskulatury, natomiast Kowalczyk jeszcze sporo ma przed sobą. Limit do walki z Najmanem miał wynieść 115 kg, Kowalczyk ważył miesiąc temu około 125 kg. W czasach strongmenów ważył około 130 kg, zatem kondycja tutaj nie będzie na równi, a z przewagą dla Mariusza Pudzianowskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 13

txc

Użytkownik
Rodney Wallace nie zrobił wagi. Musi zrzucać 0.8kg. Pytanie do doświadczonych. Domyślam się, że nie jest to wiele, ale czy może mieć jakiś wielki wpływ na wynik walki? ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Rodney Wallace nie zrobił wagi. Musi zrzucać 0.8kg. Pytanie do doświadczonych. Domyślam się, że nie jest to wiele, ale czy może mieć jakiś wielki wpływ na wynik walki? ????
Nie ma to kompletnie żadnego wpływu.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
No trochę pokazuje podejście zawodnika do walki. Prawie kilogram... w UFC byłaby niezła kara i tym najlepszym to sie chyba nie zdarza, a w KSW po raz koljeny niestety.
Metrala+Kalidov+Jewtuszko. Polecam.
 
R 5,1K

rua

Użytkownik
Wallace przekroczył limit i postanowił nie zbijać tego kilograma. Michał Materla zgodził się walczyć i część gaży Wallace&#39;a pójdzie na konto Michała.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
No trochę pokazuje podejście zawodnika do walki. Prawie kilogram... w UFC byłaby niezła kara i tym najlepszym to sie chyba nie zdarza, a w KSW po raz koljeny niestety.
Metrala+Kalidov+Jewtuszko. Polecam.
Zdarza się wszędzie. Wallace został ukarany finansowo(część wypłaty z Jego konta przechodzi dla Materli).
Co do kwestii, jak może się ta nadwaga przełożyć na walkę, to ciężko powiedzieć. Nie sądzę, żeby Wallace olał sobie przygotowania. Na pewno będzie silniejszy fizycznie i raczej lepszy zapaśniczo.
Kursy na Cipka, Materle czy Irokeza STRASZLIWIE ZANIŻONE! Zdecydowanie nie polecam grać po takich kursach, gdyż w każdej z tych walk może być niespodzianka. Swoja analizy i głębsze przemyślenia przedstawię już po zagraniu kuponu.
 
jokeer 3

jokeer

Użytkownik
Po pytaniu, które na konferencji ktoś tam zadał Wallace&#39;owi, czemu tak doświadczony zawodnik nie zrobił wagi, po chwili namyślenia i ciszy na sami wydukał: &quot;Nie wiem&quot;, wyglądało to co najmniej dziwnie, tak jakby naprawdę nie wiedział co się wokół niego dzieje...
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Zgadzam sie z Wyjazdowcem. Zwlaszcza kurs na Irokeza strasznie zaniżony. Szanse oceniam 50-50. Kornik szybszy, lepszy technicznie, widac ze mega pewny siebie. Nawet Held w wywiadzie powiedzial, ze mysli ze Kornik wygra. Irokez wkraca po operacji kolana. Mial malo czasu na przygotowanie, moze kondycyjnie nie wytrzymac. W wywiadach widac ze spokornial wiec bedzie ostrozniejszy. Warunki na jego korzysc.
A co do wagi to Irvin tez przylecial z nadwaga. Widac jak zawodnicy traktuja &quot;najlepsza organizacje na Swiecie po UFC&quot; ;)
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
A ja zagram dość ryzykownie...
Mamed Khalidov - Kendall Grove
typ: 2
kurs: 6.60
buk: Tobet
Mamed przygotowywał się typowo pod stójkowicza, niskiego i silnego. Kendall Grove to zawodnik wszechstronny zarówno na ziemi jak i z góry. Był w trakcie przygotowań i widać, że jest w formie.
Z tak wysokim przeciwnikiem jeszcze nie walczyłem, ale nie mam na niego specjalnej taktyki. Jestem dobrze przygotowany, wierzę w siebie, zobaczymy co się wydarzy – powiedział Mamed Chalidow.
Styl walki Kendall&#39;a jest bardzo twardy, agresywny idący ciągle do przodu. Przewaga w zasięgu będzie tutaj bardzo ważna, Mamed będzie miał ciężko przebić się przez te długie ręce Grove. Na ziemi wcale nie ma dużej różnicy, zarówno jeden jak i drugi jest wstanie poddać przeciwnika. Mamed w tej chwili jest gwiazdą, ale nie ma zawodnika, który nie przegra nigdy w mma. To jest sport kontaktowy i tutaj wszystko może się zdarzyć. Do tej pory przeciwnicy Chalidova mieli inne warunki niż Grove. Ja wchodzę w tą walke stówką, ale nie będzie mi smutno jak Mamed wygra, a ja przegram kupon.
 
T 13

txc

Użytkownik
Jakaś panika na portalach MMA odnośnie Cipka. Ktoś może wie ocb? Widzialem w komentach, że ponoć na antybiotykach jest...
 
K 116

kopakos

Użytkownik
Cipka przed KSW19 chyba także nie było na media treningu, a wtedy zawalczył znakomicie. Zmęczenie/wrażenie choroby podczas ważenia może być spowodowane jakimś zbijaniem wagi, albo nie jedzeniem/piciem aż do momentu ważenia. Może być wiele przyczyn, ale według mnie Cipek jest dobrze przygotowany do walki, a to najzwyklejszy objaw przemęczenia, który po dobrym nawodnieniu organizmu minie. Mimo wszystko nie obstawiam tej walki, gdyż kurs według mnie jest sporo zaniżony.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Aslambek Saidov - Borys Mankowski @ 1.53 ⛔
Terry Martin - Matt Horwich @ 1.33 ✅
AKO: 2.03
Horwich bardzo dobry parterowiec, 20 walk wygranych przez poddanie, miał walczyć z Jay Silvą, jednak w wyniku kontuzji zastąpił go słabszy Martin. Udało się to dopiero teraz, myślę, że spokojnie Horwich sobie poradzi. Dodatkowo Horwich bardzo dobra kondycja.
Cytat od Kolegi batate:
Terry nie walczył ponad rok, chciał walczyć wcześniej, ale nie przeszedł testów medycznych przed jedną z gal.
Druga walka.
Saidov to dobry zapaśnik , Mańkowski jednak może się z nim równać, bo trenuje w dobrym klubie wrestlerskim, dlatego ten atut odpada. W stójce Mańkowski ma przewagę odkąd zmienił klub poprawił ten element. Borys będzie dążył do walki w stójce, a gdy nadarzy się okazja obali rywala i będzie zdobywał kolejne punkty potrzebne do wygrania walki. Ostatnio Aslambek przegrał w Danii z Morten Djursa, mało znany zawodnik pokonał go przez KO, niby Saidov przeważał, ale dał się trafić i było po walce.

Edit: Po pierwsze to nie napisałem dokładnie tego samego co kolega wyżej, nie zauważyłem tego, ale Soltysiao ma rację, poprawiłem to na cytat. Co do Saidova to przegrywa przez Lucky punch z nieznanym Duńczykiem i to znaczy wg mnie , że lepszy zawodnik trafi go tym bardziej.
Zobaczymy po gali jak będzie
Edit2:
Rozumiem, zawodnik wraca po kontuzji i niszczy przeciwnika. Ale porównanie GPS do Martina to gruba przesada.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Saidov to dobry zapaśnik , Mańkowski jednak może się z nim równać, bo trenuje w dobrym klubie wrestlerskim, dlatego ten atut odpada. W stójce Mańkowski ma przewagę odkąd zmienił klub poprawił ten element. Borys będzie dążył do walki w stójce, a gdy nadarzy się okazja obali rywala i będzie zdobywał kolejne punkty potrzebne do wygrania walki. Ostatnio Aslambek przegrał w Danii z Morten Djursa, mało znany zawodnik pokonał go przez KO, niby Saidov przeważał, ale dał się trafić i było po walce. __________________
To jest argument zeby grac przeciwko zawodnikowi ? Sam piszesz ze byl lepszy a Dunczyk trafil lucky puncha... Bezsens..
Saidov-Mankowski 2,40 betsafe
Porownanie dla debili , Saidov wygral pewnie z Moksem a Mankowski przez niejednoglosna. Borys zaprezentowal sie gorzej od Saidova w pojedynku z tym samym zawodnikiem i to juz argument ze 2,40 to value. Dorzucajac do tego ze Mankowski w karierze juz przegrywal z o wiele slabszymi fighterami kurs mega.

Horwich bardzo dobry parterowiec, 20 walk wygranych przez poddanie, miał walczyć z Jay Silvą, jednak w wyniku kontuzji zastąpił go słabszy Martin. Terry nie walczył ponad rok, chciał walczyć wcześniej, ale nie przeszedł testów medycznych przed jedną z gal. Udało się to dopiero teraz, myślę, że spokojnie Horwich sobie poradzi. Dodatkowo Horwich bardzo dobra kondycja.
Napisz ze cytujesz &quot;batate&quot; bo to jest zdanie a nie twoje...
GSP tez nie walczyl ponad rok, takich zawodnikow moge wymieniac mase ktorzy mieli przerwe a potem wracali i niszczyli rywali. No bet i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom