>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

KSW 21:Ostateczne wyjaśnienie

Status
Zamknięty.
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Bardzo dziwna walka Cipao Magica(to na cześć lidera zespołu PKF?), a walka Mameda dosyć słaba, widać było, że Grove nic nie zrobi, reszta walk nawet ciekawa.
Odnośnie Khalidova to szkoda, że odpuścił sobie UFC, chętnie bym go tam zobaczył, ale tak jak mówił nasz czempion, w KSW kasa lepsza i pewna przyszłość...
 
G 277

geryx

Użytkownik
słaba walka, nie tyle słaba co dystans długawy miał Mamed do Pająka,ale też nie wiemy w której minucie złamał palec, oraz co dokładnie się z nogą stało, bo Borek ( niby miszczunio nad miszczuniami) o to nie dopytał
do Wanderlei
Matt ok gość ale dziś miał ogóra po niedawnym nokaucie w ..boksie
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ja po tej gali dziękuje jednej osobie.Ta osoba nazywa się Matt Horwich.Wielki szacunek dla tego zawodnika , to wojownik o wielkim sercu.Walczył trzeci raz dla KSW i mam nadzieje że właściciele przedłużą z nim kontrakt.Precz z cipami pokroju Pudziana czy Najmana , My kibice MMA chcemy na KSW takich zawodników jak Matt !!!
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
do Wanderlei
Matt ok gość ale dziś miał ogóra po niedawnym nokaucie w ..boksie
Ogóra nie ogóra , uwierz byli sto razy gorsi na KSW jak choćby Sapp czy Esch...
Chodzi mi bardziej o osobowość Matta i jego reakcje przed walką jak i po walce.Zwłaszcza tej wczorajszej.
Chłop się cieszy tym co robi i nie przyjeżdża tylko po siano.
Po za tym jego parter ogląda się całkiem przyjemnie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom