>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

KSW 19

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie rozumiem po co zapraszać zawodników typu Sapp, Butterbean skoro oni nawet nie podejmują walki? Poza mocą nazwisk i szumu medialnego ludzie powinni się zorientować, że coś takiego nie ma sensu
właściwie to sobie sam już odpowiedziałeś. MMA w Polsce to jeszcze świeża sprawa , a Pudzian w walkach z głośnymi nazwiskami &quot;pomaga&quot; w promowaniu tej dyscypliny sportu. Sam w wywiadzie wczoraj powiedział , że to co robi jest dla niego przyjemnością , i ciekawym wyzwaniem bo w sporcie osiągnął już wiele a MMA to dodatek. Wiadome , że robi to dla kasy , ale niedzielni a właściwie sobotni oglądacze KSW łykają to co im się pokaże w spotach reklamowych i stąd cały biznes się kręci. Założę się że snoop zamiast głośnych nazwisk typu Pudzian , Sapp , Butterbean , Saleta , Najman :razz: wolałby obejrzeć mniej znane nazwiska , aczkolwiek ludzi zajmujących się tym profesjonalnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Czy komuś Bwin także nie rozliczył jeszcze zakładów dotyczących KSW 19? Zakłady wiszą nierozliczone już kilkanaście godzin.​
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Oglądałem dzisiaj powtórkę gali KSW 19. Najbardziej mnie interesowała walka Cipao - Jay Silva. Na spokojnie, bez emocji zauważyłem, że Silva od początku walki miał plan aby obijać lewe kolano Michała. Już w pierwszej rundzie kilka kopnięć a nawet uderzenia ręką były celowe. Taki miał właśnie game plan, aby w ten sposób rozbić Polaka. Jednak determinacja i charakter był górą w tej walce. To właśnie po gali w wywiadzie Krzysztof Soszyński stwierdził, że Jay Silva nie ma serca do walki i to był główny czynnik który przesądził o wygranej Cipao. Wielki szacun dla niego za to, że powrócił w drugiej rundzie do pojedynku i wygrał. W tym samym wywiadzie Soszyński powiedział, że Mamed jest gotowy na UFC i na walkę z top 5 zawodników ze swojej wagi. To pokazuję na jakim etapie kariery jest Mamed Kalidow. Ja z miłą chęcią zobaczę go w Octagonie. Co do Pudziana widać, że treningi w Stanach rozwijają jego umiejętności i Bob Sapp był za słaby. Przeczytałem gdzieś, że fajnym sprawdzianem była by walka z Tim&#39;em Silvą ( rewanżowy pojedynek) wtedy byśmy zobaczyli na jakim poziomie stoi Mariusz Pudzian Pudzianowski. W tej chwili pozostaje nam czekać na następną galę KSW, która odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu i jak powiedział sam Martin ( jeden z właścicieli KSW) myślą o organizacji gali na stadionie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Czy komuś Bwin także nie rozliczył jeszcze zakładów dotyczących KSW 19? Zakłady wiszą nierozliczone już kilkanaście godzin.​
Bwin rozliczył zakłady dotyczące KSW 19. Albo mi się wydaję, albo Bwin ma ostatnio kolosalne problemy z rozliczaniem zakładów.

- Posty do usunięcia -​
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Witajcie, zauważyłem, że wczoraj Bob Sapp stoczył kolejny pojedynek w MMA, naprawdę w bardzo szybkim tempie &quot;walczy&quot; Bestia, a raczej kontraktuje walki. Niecały tydzień później po walce z Pudzianem Sapp walczył na gali CFC 21 (Cage Fighting Championship (Australia) w Sydney, New South Wales. Rywalem był Soa Palelei, który znokautował Sappa po 12 sekundach. Niestety na youtubie nie znalazłem filmiku z tej walki. Ktoś znalazł? Bo bardzo chciałbym zobaczyć tę walkę z Australijczykiem. Czekam, bo bardzo chętnie bym to zobaczył.



edit , jakoś jest jaka jest ale coś tam widać ???? /Konrad

http://www.youtube.com/watch?v=6MJ-HAU2fH4&amp;amp;feature=player_embedded

Dodając jeszcze walki z kickboxingu, to naprawdę ilość walk w ostatnim czasie wygląda imponująco:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom