>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

KSW 19

Status
Zamknięty.
R 6,2K

rua

Użytkownik
&quot;(9 maja) w amfiteatrze na Bemowie odbyła się konferencja i ważenie przed galą KSW19.&quot; Więc było przedwczoraj poglądowe.
LINK
Link do oglądnięcia
Oficjalne nie wiem kiedy
W linku co dałem Sapp znowu robi show i jego śmiech kładzie na łopatki. Warto rzucić okiem ????
Tym bardziej fajna sprawa z takim ważeniem bo wiadomo ile zawodnicy muszą zrzucać.
Horwich i Naruszczka mają dość sporo.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
R 6,2K

rua

Użytkownik
Tylko Marcin Naruszczka nie zrobił wagi (600g), lecz w dodatkowym czasie dwóch godzin dał radę wnosząc na wagę dokładnie 77 kg.
Reszta zawodników bez problemów zmieściła się w limicie wagowym
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik

Typuj 19 KSW i wygraj rękawice Everlast w Tobet!
12 maja odbędzie się kolejna odsłona największej europejskiej gali mieszanych sztuk walki: 19 edycja &quot;KSW&quot;! Będziemy świadkami kilku interesujących pojedynków w tym walki Mariusza Pudzianowskigo z Bobem Sappem. Ile czasu zajmie naszemu zawodnikowi uporanie się z wielkim showmanem? Czy Mamed Khalidov wyjdzie zwycięsko z kolejnej konfrontacji?
Na Tobet.com przygotowaliśmy dodatkową atrakcję na tę imprezę!
Każdy gracz, który wyśle kupon zawierający zakłady na wszystkie walki (Mecz - 1-2) weźmie udział w losowaniu 3 par skórzanych rękawic bokserskich legendarnej marki Everlast!
Sprawdź aktualną ofertę zakładów i walcz o nagrody!

*minimalna stawka 5PLN. W loterii biorą udział wszystkie kupony niezależnie od rozstrzygnięcia. Czy więcej wysłanych kuponów tym większa szansa na wygraną!
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Mankowski + Mamed + Horrwich + Aslambek + Materla = 4.29
Kursy : Bwin

Borysa miałem okazje oglądać na żywo, robi piorunujące wrażenie, nikt by nie powiedział, że ten niepozorny, wesoły gość jest takim wojownikiem. Po żenadzie, którą odwaliło MMA Attack Borys będzie chciał udowodnić, że jest zawodnikiem wartościowym. Myślę, że mu się uda odnieść pierwsze zwycięstwo na KSW. Mamed, chyba pisać nie trzeba, liczę na odklepanie przez jego rywala w możliwie jak najszybszym czasie. Horrwich pokazał klasę z Materlą, walczył do końca. To bardzo doświadczony zawodnik, nie sądzę, żeby rzucony na głęboką wodę Chmielewski dał rade, który w moim odczuciu przegrał już ostatnio z Zikicem na punkty i nie wiem co odwalili sędziowie. Aslambek jest zdecydowanie bardziej doświadczony od swojego rywala i tutaj nie spodziewam się innego rozstrzygnięcia niż wygrana Saidova. Może to być ciężka walka, która rozstrzygnie się dopiero przez decyzje sędziów, ale Saidov jak najbardziej do gry. No i został nam Materla, w moim odczuciu będzie to bardzo ciężka walka, która skończy się punktowaniem sędziów. Nie wiem dlaczego nikt nie docenia Silvy, dla mnie to może być groźny gracz z przeszłością w UFC czy Bellatorze, będzie ciężko, ale licze, że przygotowanie w American Top Team nie pójdzie na marne i Cipao pokaże co trzeba i wygra choćby przez decyzje sędziów.

To by było na tyle ???? Jak ktoś ma jakieś spostrzeżenia to proszę bardzo walić śmiało.

Ps.

&quot;Walki&quot; Pudziana nie ruszam, bo po takim kursie to po prostu śmiech na sali ???? Znając życie jak Sapp położy się na Mariuszu i nie daj Boże ustabilizuje pozycję, to będzie ciężko to &quot;zwalić z siebie&quot;.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Jak dla mnie faworyci są przecenieni.

77 kg.: Borys Mańkowski (11-4-1) vs. Marcin Naruszczka (9-0)

Tutaj nie ma w/g mnie faworyta. Naruszczka pokazał, ze walczy lepiej niż pozwala mu na to potencjał, Borys troche na odwrót.
Borys przeszedł wage wyżej, Marcin zszedł dwie/ jedną wage niżej, więc fizycznie powinien dominować pomimo małych problemów ze zrobieniem wagi.

Naruszczka
2.5 Betsafe
3/10


77 kg.: Aslambek Saidov (11-2) vs. Grigor Aschugbabjan (8-7)

Aslambek to zawodnik kreowany na mistrza KSW wagi półśredniej.
Dobry zawodnik a raczej solidny. Niezłe zapasy, niezły grapling, niezła siła. Szału nie ma. Chyba jeszcze nie przeszedł żadnego mocnego sprawdzianu z dobrym zawodnikiem.
Grigor w końcu zszedł do wagi półśredniej. Mówie w końcu, bo ze swoimi 180 cm. wzrostu walczył w HW i LHW. To za mało.
Teraz już ma warunki fizyczne, które sa odpowiednie do kategorii wagowej.
Ormianin mocno bije, jest silny fizycznie.
Może być przeszkodą na drodze dla Saidova. Aslambek być może wymęczy decyzje a być może będzie lalką do bicia dla Aschugbajna.

Aschugbabjan
3.55 Bwin
1/10


Open.: Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. Bob Sapp (11-12)

Po ostatniej walce znielubiłem Pudziana. Mario uważał, że wygrał walke z Thompsonem, bo go kontrolował przez dwie rundy ( chyba wzrokiem leząc pod nim) a pod koniec drugiej rundy kilka ciosów miało przeważyć szale zwycięstwa.
Nie podoba mi się sposób prowadzenia tego zawodnika oraz taktyka na walke, ktora , tu mam podejrzenia , układa mu brat Krystian.
Bob Sapp to obecnie klown a nie sportowiec. Ale klown, który przez pierwszą minute a moze nawet dwie jest niebezpieczny.
Dlatego spróbuje:

Sapp
6.25 Tobet
1/10



84 kg.: Antoni Chmielewski (22-8) vs. Matt Horwich (26-20-1)

To będzie pewnie znowu , jak to z walkami Chmiela : &quot;close fight&quot;.
Horwich to utytułowany zawodnik, weteran UFC.
Na ostatnim KSW Materla męczył się z nim, zwycięstwo przyszło trudno.
Chmiel to półka niżej niż Materla ale stylistycznie Horwich powinien mniej więcej pasować. Wdodatku walcza na dystansie 2 rund, więc legendarne cardio Horwicha powinno odgrywać mniejszą role.
Jak Chmielu nie da się poddać, to ma duże sznase na dowiezenie decyzji.
Z powodów tylko kursowych widze małe value:

Chmielewski
2.45 Tobet
1/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dubel z KSW . Lokata 32 % .
Mamed Khalidov &amp; Pudzian - 1.32 - 1000 zł ✅✅✅ - Bwin .
Mamedowi pozostało już obijanie takich rywali jak teraz , nikt dobry tu już nie przyjedzie , powinien szybko się zawijać do UFC i po ostatnich rozmowach z nim jest na to spora szansa .
Rywal słaby w stójce i jeszcze gorszy w parterze , Mamed go poskłada bez większych problemów .
Sapp to najgorszy łach na chwile obecną dostępny na rynku . Padający ze zmęczenia nie od ciosów rywala tylko od swoich . Pośmiewisko gdzie się nie pojawi , walczący praktycznie co chwilę tylko i wyłącznie już dla kasy . Jedynie co mu pozostało to jego debilny śmiech i te teatrzyki odstawiane przed każdą walką .
Scenariusz jest bardzo łatwy do przewidzenia . Obalenia ze strony Pudzio , ground and pound i po chwili klepający Sapp .
Edit : easy scenariusz w 100 %
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Sapp to najgorszy łach na chwile obecną dostępny na rynku . Padający ze zmęczenia nie od ciosów rywala tylko od swoich . Pośmiewisko gdzie się nie pojawi , walczący praktycznie co chwilę tylko i wyłącznie już dla kasy . Jedynie co mu pozostało to jego debilny śmiech i te teatrzyki odstawiane przed każdą walką .
Scenariusz jest bardzo łatwy do przewidzenia . Obalenia ze strony Pudzio , ground and pound i po chwili klepający Sapp .
Aktorzyna z niego przedni - to fakt, potrafi zrobic wielki szum wokół własnej osoby. Ale prawie 20kg więcej niż Mariusz Pudzianowski, kilka jak nie kilkanaście centymetrów więcej niż Pudzian. - Zaznaczam, że w ogóle nie znam się na Mixed Matrial Arts ale na pierwszy rzut oka nie opłaca się grac w stronę Mariusza Pudzianowskiego - nie po kursie do 1.20.
Ogólnie gala zapowiada się bardzo ciekawie, fajnie to wszystko wygląda. Ja osobiście czekam na walkę Pań. - Nie będzie to może przyjemnie wyglądac, ale dawno nie widziałem żeby Damy prały się zawodowo po mordach ;)
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
wyczail ktos jakie byly kursy na dziewczyny?
w internetowych chyba nie było/ Konrad


a to co zakaz obstawiania kobiet jest ? ????
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Podsumowując, moim zdaniem, bardzo łatwa do obstawienia gala. Nerwowo było właściwie tylko wtedy, kiedy Materla doznał kontuzji. Takiego serca i woli walki tylko pozazdrościć. Optymiści myśleli, że Chmielewski coś zdziała. Przez pierwszą rundę właściwie kleił się do przyjaznego hipisa, jednak od drugiej rundy Aron nie istniał, w dogrywce stanowił jedynie rolę statysty. Mamed - poezja, Mańkowski i Saidov zgodnie z planem, a Pudzian? Widać było, jak bardzo przejęty porażką jest Sapp. ;) Były filmiki z groźbami, szum zrobiony, chajs jest, i za dwa tygodnie walczymy ponownie. Ciężko mi było patrzeć na dziewczyny, zwłaszcza na ujęcia z bliskiej odległości. Padały okropne cepy na twarz. Tej walki nie doścignąłem w żadnym z buków. Zapewne większość z Was również zapisze galę na spory ✅
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Borys mega, mega, mega ! Aslambek no początkowo byłem zaniepokojony bo Ormianin miał bardzo dobre low kicki ale na szczęście zakończyło się to wszystko bardzo dobrze. Co do walki kobiet to nie skomentuje bo nie ma co dużo pisać jedno obalenie bardzo precyzyjne z wyłączeniem ręki załatwiło sprawę brawa dla Marty. Cipek... mega człowiek, wielki powrót brak słów coś pięknego, Silva może sobie teraz pluć w brodę, że nie skończył tej walki, a powiedzmy wprost miał ją już wygraną... Mamed... klasa sama w sobie piękne KO. Pudzian n/c brawa dla Sappa który może zaliczyć kolejny dobry występ jako aktor. Chmielewski to co można było się spodziewać słaba postawa, mimo tego iż obalał to Bagi chyba podnosił o ile się nie mylę 4 razy do stójki bo nie było żadnej pracy. Podsumowując bardzo emocjonująca gala wszystkie pojedynki na klasowym poziomie, nie chwaląc się ale wszystkie pojedynki trafiłem, pod względem bukmacherskim mega ✅ Przy okazji pozdrawiam tych co grali na Sappa ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zaczęło sie od mocnego uderzenia bo walka Mańkowskiego swietna, potem żenada z babami. Zeby one mialy jeszcze cycki albo był kisiel to rozumiem a takie cos to mija sie z celem.. ale przejdzmy do wazniejszych spraw. Sapp gamoń i to rowniez bez komentarza, Mamed w koncu sie okreslil ze jak dadza szanse to pojdzie do UFC i chwała mu za to bo mimo ze go cenie i lubie to jego walki sa strasznie nudne przez tych weteranow z UFC.. czas na półke wyzej panie Khalidov.Walkka Saidova bez historii..
I teraz czas na dwie walki zaslugujace na miano tych top. Chmielewski mial dobra taktyke na obalanie tego przyjaznego Horwicha ktoremu kibicowalem i ze wzgledu na kase ktora postawilem i ze wzgledow poprostu kibicowskich. Dziwna sprawa zachowanie publicznosci skandujaca : &quot;ch*j ci na imie Chmielewski ch*j ci na imie&quot;. Mimo to ze bylem za Mattem to zenujace dla mnie jest takie zachowanie kibicow podczas gdy walczy rodak. Walka przyniosla nie lada emocje ale to chyba ze wzgledu na tragiczna kondycje Antosia..
Na koniec zostawilem sobie juz okrzyknieta walka roku , walka dziesieciolecia - Materla-Silva. Ogolnie akcje cud, miód ale nie daje mi spokoju ze taki zawodnik jak Silva mogl sie wyrolowac jak pijak pod klubem w ulicznej bójce.. Pierwsza runda swietna, wyrownana ale potem kontuzja Cipka i nagle zaczelo smierdziec wałem na kilometr. Wszystko bylo ok dopoki Materla nie zaczal wyraznie pokazywac ze ma uraz. Do tego czasu Silva oklepywal go i az dziw bierze ze nie skonczyl. Potem nagle Michał zaczal utykac az w koncu Silva sie sam wywrocil i przestal walczyc... Nie chce doszukiwac sie wałków ale czuje niedosyt i wolalbym zeby Materla wygral to bez tej kontuzji i otoczki Breavehaerta niz jak to ma miejsce teraz. Materla miał wygrac i.. wygral.
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Nie wiem czy tylko ja miałem wrażenie, ale pewna grupa kibiców była przeciwnikami większej części polskich fighterów, wspomniane wyżej bluzgi na Chmielewskiego, do tego dochodziło głośne skandowanie &quot;Silva, Silva&quot; w pierwszej rundzie. Może byli dobrze opłaceni ? Nie wiem co o tym myśleć ????
 
P 8

puchalke

Użytkownik
Dziwna sprawa zachowanie publicznosci skandujaca : &quot;ch*j ci na imie Chmielewski ch*j ci na imie&quot;. Mimo to ze bylem za Mattem to zenujace dla mnie jest takie zachowanie kibicow podczas gdy walczy rodak.
wyczytałem gdzieś, ze to kibice ktorejs z druzyn pilkarskich. Antek podobno zagonił na policji na kilku gosci, dokladniej nie wiem o co chodzi, jesli ktos zainteresowany to mozna gdzies tego poszukac.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Dziwna sprawa zachowanie publicznosci skandujaca : &quot;ch*j ci na imie Chmielewski ch*j ci na imie&quot;. Mimo to ze bylem za Mattem to zenujace dla mnie jest takie zachowanie kibicow podczas gdy walczy rodak. Walka przyniosla nie lada emocje ale to chyba ze wzgledu na tragiczna kondycje Antosia..
gość honoru się wyzbył to co to ma za znaczenie czy Polak czy nie? najpierw robił interesy z kimś, liczył się z ryzykiem, a później ich sypnął także nie wiem czym się dziwicie. Kibice ŁKS to byli tak dla wyjaśnienia ;)
Nie rozumiem po co zapraszać zawodników typu Sapp, Butterbean skoro oni nawet nie podejmują walki? Poza mocą nazwisk i szumu medialnego ludzie powinni się zorientować, że coś takiego nie ma sensu, a zawodnicy pokroju Thompsona czy Silvii powinni być kontraktowani w ich miejsce (zakładając, że włodarzom KSW zależy na emocjonujących pojedynkach na poziomie z udziałem Pudzilli w co jednak nie wierze, bo kreujemy dalej wizerunek polskiego bohatera fightera, a walczy z WIELKIM nikim) ;)
Bardzo cieszy deklaracja Mameda, widać, że ma już coś nagrane/dogadane, bo wcześniej bardzo sceptycznie wypowiadał się odnośnie wypraw za ocean, mówiąc, że KSW to szczyt tego co chciał osiągnąć. Czekamy z niecierpliwością kogo dostanie i kiedy będzie walczył ;)
PS. dzięki za rękawice ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom