>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

KSW 17 – Revenge 26.11.2011

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
KSW 17: Revenge

Data: 26 listopada 2011
Miejsce: Atlas Arena, Łódź
Transmisja: Polsat
Walka wieczoru:
84 kg.: Mamed Chalidow (23-4-2) vs. Paulo Filho (22-4-2)
Pozostałe:
Open.: Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. James Thompson (16-14)
93 kg.: Rameau Thierry Sokoudjou (12-8) vs. Jan Błachowicz (13-3)
70 kg.: Artur Sowiński (11-5) vs. Maciej Jewtuszko (8-1)
84 kg.: Michał Materla (15-3) vs. Matt Horwich (26-19-1)
84 kg.: Antoni Chmielewski (21-8) vs. James Zikic (20-8-2)
77 kg.: Aslambek Saidov (10-2) vs. Rafał Moks (6-4)
http://www.youtube.com/watch?v=HN2ch4rAM3o&amp;amp;feature=player_embedded#
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Też mi się tak wydaje i, bądź co bądź, nie będzie. Nie chcę oglądać trzeci raz Mameda z zawodnikiem, z którego zostało tylko nazwisko.
 
tomek-host 29

tomek-host

Użytkownik
mi zależy tylko żeby mamed dostał wymagającego przeciwnika z dobrym rekordem , a nie tylko z nazwiskiem , Hector moje marzenie ;) mało realne ale można pomarzyć
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Piosenka Glacy - &quot;Sen&quot; jest przekozacka ????
Ale do rzeczy.
Gala zapowiada się bardzo ciekawie.
Nie ma jeszcze wystawionych kursów ale np pojedynek rewanżowy Thompsona z Pudzianowskim zapewne nie da nam takich kursów jak w pierwszej walce.Pamiętam grałem Thompsona za 3,5 jak się nie mylę wtedy.Jeśli teraz jakiś buk wystawi na niego połowę tego czyli 1,75 to biorę z pocałowaniem ręki i typ oceniam na 9,5/10.

Myslę też że Janek Błachowicz(z całym szacunkiem dla niego) nie da rady ponownie z Sokoudjou.
Zastanawiał się będę też nad moim ulubieńcem Materlą , Jewtuszko i Zigicem.
Ale do gali jeszcze daleko i różnie może to być.
Jak wiecie kto wystawił już kursy na tą galę dajcie znać
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Szczerze ma odczucie, że cofnąłem się w czasie. Można robić pojedynki rewanżowe, ale nie od razy 2. Ciągle to sam, ciągle Ci sami zawodnicy. Gdyby nie Mamed i Materla na pewno nie obejrzał bym tej gali. Nie ma innych dobrych zawodników ? Rozumiem Pudzian i Janek mają coś do udowodnienia nie tylko sobie, ale również kibicom. Ja jednak uważam, że ściąganie ciągle takich samych nazwisk znudzi się szerszej publiczności prędzej czy później. Na poprzedniej gali grałem przeciwko &quot;naszym&quot; i udał się kilka fajnych kursów trafić. Teraz nie wiem czy granie na Thompsona będzie opłacalne, bo buki już takiego kursu nie wystawią zarówno na wygraną Anglika czy też Sokoudjou. Moim zdanie w tej chwili większe szansę ma na wygraną Pudzian niż Janek. Jest jeszcze trochę czasu więc na pewno dyskusja nabierze tępa do czego już zachęcam użytkowników
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Nie wiem czy wiecie ale szykowana jest konkurencyjna dla KSW gala o nazwie MMA Attack.pierwsza gala 5 listopada na Torwarze na którą myślę się udać.Też jest tam kilka &quot;ciekawych&quot; nazwisk które są znane dla większości ludzi interesujących się MMA.
Na tejże gali ma dojść do pojedynku Saleta - Najman w K1.Reszta pojedynków na zasadach MMA i nie jak ma to miejsce w KSW - na ringu a w klatce.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Ja powiem tak: Pudzian i Janek wg mnie wygrają swoje rewanże. Pudzian nie popełni błędu z pierwszej walki i znokautuje Thompsona, a Janek wyjdzie z jakimś konkretnym gameplanem i wygra. Irokez powinien odprawić Sowińskiego, może nawet przed czasem. Materla będzie miał większe problemy, niż się wielu ludziom wydaje - zobaczymy, co z tego wyjdzie. Pozostałe dwie walki to rzut monetą.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Rywal Mameda :

ściąganie znanych ale już nie znaczących zawodników dla Mameda nie wiem czy jest dobrym rozwiązaniem. Czy wygrana z zawodnikiem, który w ostatnich latach kariery borykał się z problemami osobistymi i uzależnieniem od leków da coś Polakowi ? On musi walczyć z najlepszymi żeby zobaczyć jaki poziom reprezentuje. Owszem to jest trudny rywal, ale może być podobnie jak z Irvinem, który przyjedzie po kasę i nawet wagi nie zrobi. Mam jednak nadzieję, że Mamed Khalidov wygra tą walkę.
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Ja powiem tak: Pudzian i Janek wg mnie wygrają swoje rewanże. Pudzian nie popełni błędu z pierwszej walki i znokautuje Thompsona, a Janek wyjdzie z jakimś konkretnym gameplanem i wygra. Irokez powinien odprawić Sowińskiego, może nawet przed czasem. Materla będzie miał większe problemy, niż się wielu ludziom wydaje - zobaczymy, co z tego wyjdzie. Pozostałe dwie walki to rzut monetą.
Ja walki Pudzianowski - Thompson boję się z jednego powodu.Żeby nie było jakiegoś podłożenia ze strony Thompsona.Wygrał pierwszą walkę zawodnik z niego żaden a teraz może sie podłożyć Pudzianowskiemu.
Przecież kolejna porażka Mariusza praktycznie pożegna go z KSW.
Umiejętnościami jak dla mnie to Thompson przewyższa Mariusza co najmniej dwukrotnie - choć tak jak wspomniałem żaden zawodnik z tego Anglika....
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Zobaczysz, że Pudzian go znokautuje z prostego powodu - Anglik nie ma najmniejszej motywacji do treningów i walki. Woli bawić się w ochroniarza Haye&#39;a ???? I po obejrzenie traileru stwierdzam, że Antek Chmielewski będzie miał spory problem - nie wiedziałem, że jakiś jego bliski zmarł, do tego wiadomo, że wraca po kontuzji.
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Masz rację co do Chmielewskiego.Bedzie miał problem z Zigiciem którego widziałm nawet raz na żywo.Mylisz się jednak z tym Pudzianowskim ale rozumiem jestes jego fanem itd więc dyskusja tutaj nie ma najmniejszego sensu.Ja trzymam się swojej wersji że jeśli tylko Thompson się nie podłoży to poskłada go jak ostatnio ????
Skąd wiesz że Thompson nie ma motywacji i woli byc ochraniarzem Haya???Twierdzisz tak bo zobaczyłeś go podczas walki Kliczko - Haye że stał pod szatnią??Pewnie jakby kamera tam nie wjechała właśnie w tym momencie to nawet bys o tym nie wiedział....
Po za tym ja np dalej nie wiem co robi Mariusz.Jak dla mnie to on dalej tańczy z gwiazdami(w przenośni) i gotuje z panią Gesler czy jak jej tam :p
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Akurat fanem Pudziana jestem ŻADNYM, często go krytykuje, więc się na przyszłość zastanów, co piszesz.
A czemu uważam, że nie ma motywacji? Zobacz bilans jego ostatnich walk, to zrozumiesz dlaczego. Obecnie nie prezentuje sobą absolutnie nic. W pierwszej walce stał zamroczony bez gardy i przegrał przez to, że Pudzian zjebał to z podniety. Teraz będzie o ten raz mądrzejszy i wygra. Jest wielu freaków /tak trzeba nazwać Pudziana/, pokonywało zawodników lepszych niż Thompson.
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Ale ja znam bilans Thompsona i wiziałem jego kilka walk jak chocby tą przegrana z Kimbo gdzie wypadł o niebo lepiej niż Pudzian w swoich wygranych walkach.Według mnie na dzień dzisiejszy nie ma żadnego argumentu za Pudzianowskim.Po ostatnich walkach było widać nikłe potepy w jego przygotowaniu więc czemu akurat teraz miałby eksplodowac kondycja przygotowaniem parterem itd???
Jak Ty mówisz że Thompson wygrał bo Pudzian to spiepszył z podniety to chyba ogladalismy dwie różne walki.Po pierwsze Mariusz przegrał bo był gorszy w każdym elemencie.Po drugie przegrał bo nie umiał skończyc jak już miał go zamroczonego.A najważniejszą przyczyną porażki była przewaga doświadczenia po stronie Thompsona co zaowocowało w drugiej rundzie wspominanego pojedynku.Rozłożył siły na rundy a Pudzian wypsztykał sie wpierwszych 3 minutach.
Według mnie Thompson wyciagnie wnioski z pierwszego pojedynku i nie bedzie prowadził walki w stójce a w partezrze bo dobrze wie że tam Pudzianowski sobie nie radzi.Łatwo jest dostać się do najlepszej pozycji bocznej czy łatwo dostac jego plecy.
W pierwszej ich walce jak się nie mylę kluczem do wygranej Pudziana miało byc obalanie i parter myślę że w tej bedzie już stójka czego Thompson będzie unikał.Obalić Pudzianowskiego też nie jest jakąś wielką sztuką tym bardziej że widac różnicę fizyczna po między obydwoma pseudo - fighterami.
Jeśli kurs będzie jak na pierwsza walkę na Thompsona biorę bez zastanawiaia.Jeśli będzie coś koło 1,40-1,60 to się zastanowię.

I pamiętaj co Thompson powiedział po ostatniej walce : I love POLAND - więc przyjedzie tu wygrac ponownie ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Raczej kursy na walkę Pudziana z Thompsonem będą wyrównane, możliwe, że to Anglik będzie faworytem. Ja również nie skreślam Mariusza, choć w ostatniej walce grałem przeciwko niemu. Dobrze tutaj napisał Cinoj
Anglik nie ma najmniejszej motywacji do treningów i walki.
Fakt, że pokonał Polaka w tak łatwy sposób, może spowodować mniejszą koncentrację, co musi wykorzystać Pudzianowski, jeśli chce wygrać tą walkę. Zgodzę się również z tym, że Pudzianowi brakuje doświadczenia co widać w ringu. Miał już w narożniku Jamesa, a jednak go nie skończył. Ta walka może mieć różny przebieg i różnie może się zakończyć. Ja ostatnio zdecydowanie grałem na Thompsona, teraz już taki pewny jego wygranej nie jestem...
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
A co po walce miał Thompson powiedzieć? &#39;I fight here for money&#39;?
Poza tym przegrywał z takimi &#39;tuzami&#39; MMA jak Kawaguchi, który przegrał z Pudzianem.
Owszem, nie działa to tak, że jeśli: A&gt;B i B&gt;C, to A&gt;C, ale myślę, że to obecny poziom Anglika dość mocno obrazuje.
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Ja dobrze wiem że Thompson przegrywał walke za walką ale kilku zawodników z którymi przegrywał to wciągnęło by Mariusza nosem o ile w ogóle chcieli by z nim walczyć. Brett Rogers , Kimbo Slice , Alistair Overeem - o nich mowa.
A Ty wymieniasz akurat Kawaguchiego z którym ledwo Mariusz wygrał na punkty a gdyby była trzecia runda to pewnie by przegrał.....
To są jak wspomniałem dwaj pseudo fighterzy i Thompson jest zdecydowanie lepszy pod każdym względem.Jeśli sie nie podłoży spokojnie wygra.3-4 tygodnie potrenuje przeg walką i będzie git.Zobczycie....


&#39;I fight here for money&#39;?
To to akurat idealnie pasuje do Mariusza ????
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
W porządku, przekonamy się 26 listopada, który z nas miał rację.
I żeby nie było - nie podkreślam klasy sportowej Pudziana, tylko jej brak u Thompsona.
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Kursy na galę :

Mariusz Pudzianowski - James Thompson 1,80-1,80
Mamed Khalidov - Paulo Filho 1,50-2,35
Rameau Thierry Sokoudjou - Jan Blachowicz 1,75-1,85
Michal Materla - Matt Horwich 1,75-1,85
Antoni Chmielewski - James Zikic 1,85-1,75
Aslambek Saidov - Rafal Moks 1,60-2,10
Artur Sowinski - Maciej Jewtuszko 2,90-1,35

Kursy z betathome
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom