>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

KSW 16: Pudzianowski (3-1) Vs. Thompson (15-14) - 21.05.2011

Status
Zamknięty.
H 177

h3sus

Użytkownik
Po pierwsze gratulacje snoop ???? za typ na jamesa. Chyba każdy nie dowierzał w to co piszesz i wszyscy liczyli na Mariusza. Oglądałem walkę i co mogę powiedzieć. Mariusz w ogóle nie ma chłodnej głowy. Widzieliście tą 3 minutę pierwszej rundy gdy James stał pod linami z opuszczonymi rękoma a pudzian bez jakiejkolwiek gardy strzelał tymi cepami, za bardzo się napalił na KO. Do tego dochodzi zero obycia w parterze, całkowicie nie potrafił bronić się z pleców. Stójka w wykonaniu Mariusza wyglądała trochę lepiej niż ostatnio ale nadal 0 jakiejkolwiek gardy no i nie ta kondycja i nie ta głowa, wyprztykał się z całej energii i na początku drugiej rundy było widać że ledwo co stał.
Przy okazji jeszcze co to za żenująca akcja ze strony zarządzających całym KSW którzy niemiłosiernie próbowali przedłużyć przerwę między rundami dając Mariuszowi więcej czasu na odpoczynek pod pretekstem niby wycierania ringu. Mogli jeszcze mopy przynieść i dokładnie go umyć i później ręcznikami dokładnie wysuszyć żeby zajęło im to 10 minut.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A już myślałem ,że po tym w pierszej rundzie pudzian wygra,
po pierwszej rundzie to już byłem pewien jak to się zakończy. Równo rok po walce z Sylvią i walka identycznie się kończy.
Boks Pudziana wyglądał chyba tylko dobrze na ustawionym treningu , bo jak przyszło co do czego to rywala bez gardy nie potrafił znokautować.
Trzeba sobie to uświadomić , Pudzian nie jest i NIE BĘDZIE prawdziwym zawodnikiem MMA
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Muszę tu teraz wszystkich przeprosić, że wykłócałem się o zwycięstwo Pudzianowskiego (choć nie wiele brakowało). Przepraszam wszystkich ???? . Byłem ślepo zapatrzony w jakieś ustawki (choć z jednej strony to dobrze, bo to świadczy o czystości KSW).
Rzeczywiście już nigdy nie będę obstawiał takich cyrków. Pudzian to kondycyjne zero. Nie wiem jak on mógł wytrzymać na treningu dłużej niż 15 minut. Po pierwszej rundzie był kompletnie zmęczony. Miał swoją szansę.
Z drugiej strony to ten Thompson jest mega słaby.
Sporty Walki (149 Przeglądających)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ja nie wiem jak to jest możliwe, że gość bez gardy stoi w narożniku zupełnie nie broniąc się i Pudzian nie umie trafić go 2 razy a dobrze... na oślep wali jak ten czołg. Zero techniki w parterze, zero technik bokserskich - każdy zawodnik sztuk walki na jakimś poziomie umiałby to wykorzystać.
Akcja Mameda wg mnie jedna z najładniejszych w historii całego KSW!!
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
PUDZIAN = patologia MMA !! Na następnym KSW niech walczy ze Świerczewskim może mu da rade, bo jak przyjdzie co do czego i dostanie jakiegoś gościa co ma jakie takie pojecie i tamten sie go nie wystraszy to po Mariuszu. A na koniec PUDZIAN skończ z MMA.
 
bertol 1

bertol

Użytkownik
Dla mnie najwiekszą niespodzinką był występ Materli, po kontuzji pokonał Jamesa Zikicia bez większych problemów ????
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Nie dawno chwalili, a teraz obrazaja. Osoby oczywiście, które wypowiadają się tylko w tym dziale jeżeli pojawi się temat z serii KSW.
Moim zdaniem Mariusz poprawił boks, w którym był zdecydowanie szybszy od Thompsona. Nie każdy musi mieć nokautujące uderzenie. Poza, tym Mariusz dopiero zaczyna. Z kondycją u niego dalej słabo- po 50 sekundach walki już &quot;sapał&quot;. Wydaje mi się, że gdyby nie ta kondycja to by wygrał walkę.
Mamed ładna walka.
PS. Chciałbym poruszyć temat co odwalił Tobet. Chodzi o walkę Różalskiego. Dzień wcześniej zmienił się jego przeciwnik i każdy, o tym wiedział. Oni zamiast wycofać zawarte zakłady rozliczyli walkę po kursie 1.0. Ciekawi mnie jakby walkę przegrał Różalski. Obstawiam, że wtedy nie byłoby zwrotu. Moim zdaniem oszustwo!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
To może na szybko podsumowanie gali ;)
Gala mogła się podobać (szczególnie te panie co wyprowadzały zawodników) , organizajca, oprawa jak i walki stały na wysokim poziomie , świetne walki Materli , Błachowicza czy Khalidova. O walce Mariusza pisałem wcześniej i nie chce mi się walcować tego tematu. Życzyłem mu wygranej , ale taka wersja też chodziła mi po głowie. Nie da się zrobić w 2 lata , szczególnie po 30 kogoś kim się nigdy nie było. I nie piszcie , że trenował jakieś tam karat czy coś.
Pudzian walczy dla kasy i trzeba o tym jasno powiedzieć. W strogmanach kasy nie było , to poszedł &quot;za chlebem&quot; ale koniec z nim.
Gale KSW co raz to lepsze , co raz to lepsze nazwiska przyjeżdżają. I z tego co mówił Mamed dalej planują ostro się rozwijać. Jak nie będzie kukiełek typu Najman , Saleta czy Pudzianowski to na prawdę gale KSW mogą zacząć przyciągać widzów nie tylk oz Polski , ale i ze świata.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ode mnie brawa dla sędziego za to, że nie przerwał walki jak PUDZIAN boksował w narożniku. Jeszcze kilka ciosów Polaka bez reakcji przeciwnika i być może sędzia by przerwał (nie wiem czy tak można w tych stylach walki, ale pewnie można) i to by zamydliło obraz Mariusza jako zawodnika MMA. Pożniej Thompson przeszedł do kontrataku, PUDZIAN już ledwie co wytrzymał do końca pierwszej rundy (pewnie mu krzyczeli jego trenerzy i jego brat, że jeszcze tylko kilkadziesiąt sekund). Później była przerwa między rundami, ale Thompson szybko wstał do drugiej rundy, a PUDZIAN długo siedział na krzesełku. A jak już wstał to było widać, że ledwie co dycha i ledwie co chodzi. Na początku drugiej rundy Polak już tylko chodził, jego rywal wyczekał moment i było po zabawie. Niestety kondycyjnie Mariusz jest dalej słaby. Walka nawet ciekawa, ale nie stojąca na jakimś wysokim poziomie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
To jeszcze coś napiszę.
Co do tej kondycji Mariusza. Moim zdaniem niech dołoży z 15 kg i właduje to w bicepsy i braki bo strasznie po tej redukcji mu poleciały... :| przecież jakby Mariusz poważnie podchodził do tej dyscypliny to by zredukoał do 105-110kg i automatycznie wzrosła by kondycja. No ale jak masa i rzeźba jest ważniejsza...
i druga sprawa. trzymajcie nerwy na wodzy , jedno ostrzeżenie dałem , więcej nie potrzeba.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Nie znam się na tym za bardzo ale od początku chodziło mi po głowie, by zagrać przeciw Mariuszowi.
Później jednak naczytałem się, że powinien spokojnie wygrać - totalna dezorganizacja w głowie i z tej walki nic nie wziąłem bo fakt- można było ją sobie ustawić.
Pudzian ledwo co oddychał pod koniec pierwszej rudny, w II to patologia.
Szkoda, że nie widziałem Mameda - jutro to dokadnie zobaczę.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Wiem, że to zabrzmi bardzo ABSURDALNIE, ale... Pudzian powinien ścinać do LHW, czyli 93. Tam i tak będzie dominował fizycznie, a kondycyjnie powinno być już o dużo lepiej.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
szczególnie te panie co wyprowadzały zawodników
Akurat dzisiaj pokazały, że są niczym innym jak lalkami z cyckami. Te push-upy, eh :/

Co do walki to jednak nie było ustawki, brawa dla snoopa za poprawny typ i dobrą analize.
Podziwiam Thompsona za to, że nie padł po serii ciosów bez gardy. Jednak siła to jedno a doświadczenie to drugie. Gratulacje dla Colossusa, był lepszy - trzeba przyznać.

Mamed - tu się nie ma co rozpisywać. Wielki talent i czekam na nieprzespane nocy oglądając go na amerykańskich walkach ????

edit Konrad / nie marudź dobre były ;) Khalidov zarabia pięściami , a one cyckami :d z chęcią obejrzę galerię ????

EDIT: Miałem na myśli to że teraz akurat tak wyglądały. Na poprzednich galach były nieziemskie a tu te cycki :p Zobacz sobie, Sylwia Ciesielska i Luba Miało ????
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Pudzian może w końcu zrozumie, że walki w mma nie nauczy się oglądając je na jutiubie i poleganie na &quot;darku od boksu&quot; i &quot;marku od zapasów&quot; to może być tylko dodatek treningowy a nie podstawa.

Ciekawe jak będzie sie tłumaczył z przegranej?
Winą za porażke z Silvią obarczył Mirka Okninskiego, który ponoc nie przygotował go kondycyjnie.
A tutaj był sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem i wyszedł &quot;jak Zabłocki na mydle&quot;

Walka potoczyła się planowo.
Doświadczenie i kondycja Thompsona wystarczyła, pomimo, że Anglik i tak wygladał słabo.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
pomimo, że Anglik i tak wygladał słabo
To jest właśnie najgorsze... Thompson nie pokazał nic ciekawego, a i tak przetrzymał ciosy w stójce Pudziana bez gardy. Naprawdę, szczerze, szkoda mi Pudziana.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
i co to było?? Pudzianowski bije jak baba. Jak już trafi to na ślepo wali. Bardzo dobrze,że przegrał, szkoda że tyle ludzi wtopiło na patriotyzmie. Pudzian teraz zacznie grać zawodowo w szachy.
Jak baba? ile wazysz i masz wzrostu? Idz i niech Ci tak obije buzke jak Thompsonowi ???? ciekawe czy wtedy bedziesz tak spiewal. Nie wytrzymal kondycyjnie jak by byla lepsza kondycja skonczyl by go w 1 rundzie w tym narozniku i tyle. Takie jest moje zdanie nie eksperta ;)
Ps. Pokarz mi babe ktora tak uszkodzi faceta ???? wtedy pogadamy
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zauważyłem że strasznie dużo hejterów wylazło na świat po walce Pudziana. Gdyby walka skończyła się w pierwszej rundzie po tych ciosach Pudziana kiedy to Thompson się wcale nie ruszał, to gadanie byłoby inne. Pudzian musi trochę jeszcze popracować ale nie gadajcie że nie widać poprawy w jego walce. Pudzian może nie będzie światowej sławy zawodnikiem, ale jeśli będzie dalej trenował z zaangażowaniem to jeszcze będziemy z niego dumni. Zamiast pisać po kilkadziesiąt razy to samo, lepiej napijcie się herbaty.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Ale tutaj nikt Mariuszowi źle nie życzy, tak mi się wydaje. Wiadomo, że każdy będzie wspierał Polaka, ale on rzucił się za szybko na głęboką wodę, widać brak obycia ringowego. Niech poobija jeszcze zawodników typu Najmany, a później się bierze za Thompsonów.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ale tutaj nikt Mariuszowi źle nie życzy, tak mi się wydaje. Wiadomo, że każdy będzie wspierał Polaka, ale on rzucił się za szybko na głęboką wodę, widać brak obycia ringowego. Niech poobija jeszcze zawodników typu Najmany, a później się bierze za Thompsonów.
Mogę się narazić komuś, ale mnie to fryga ;)
Zrozumcie jedną rzecz honor Polaka ok zgoda, lecz nikt z zapaśnika nie zrobi prima baleriny. Tak samo przed walką z Pudzianem pisałem do kilku kolegów - zobaczycie będzie Pudzian zbierał oklep! (bo widziałem 5 walk Thompsona)
Tak jak Pudzian jest Strongmanem (zapaśnik), tak nigdy nie będzie z niego zawodnika MMA (primabalerina).
Z całym szacunkiem dla Pudziana, lepiej niech nie robi płonnych nadziei i skupi się na tym co najlepsze (reklama własnej marki odżywek i takie tam)
Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom