>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

KSW 16: Pudzianowski (3-1) Vs. Thompson (15-14) - 21.05.2011

Status
Zamknięty.
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Jest jeszcze jeden fakt, mianowicie Butterbeane miał cel żeby się &quot;podłożyć&quot; chciał Pudziana sprzedać w USA i zarobić na nim. Taki miał plan od początku gdy zakontraktowali walkę z Tim&#39;em Silvą. Niestety Pudzian słabo się zaprezentował i widocznie nikt nie chciał go ponownie oglądać. Esch więc pomyślał, że jak jego pokona znów będzie głośno o nim ( Mariuszu) Sam Pudzian w wywiadach mówi, że ma kilka ofert z zagranicy, ale na razie nie chce, bo wie ile jeszcze pracy przed nim. Jednak coraz częściej mówi się o rewanżu z Silva w Polsce, ale jest jeden warunek: Pudzian musi pokonać Thomsona! Pytanie teraz co James będzie miał z tego jak przegra celowo ? Nic... dlatego uważam, że ta walka nie będzie ustawiona.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Ja osobiście mam nadzieje, że Pudzian pozbędzie się opinii, jak to ktoś w wywiadzie powiedział &quot;sportowca celebryty&quot;. Albo wygra bez żadnych machlojek, albo konkretnie, bez owijania w bawełnę, dostanie po buzi.
Tak w ogóle to wie ktoś na którą godzinę planowana jest walka Mariusza?
Osobiście oglądnę z przyjemnością całą galę, aby zobaczyć innych Polaków, ale nie ukrywajmy, że większość widzów włączy TV chwilę przed początkiem walki wieczoru. ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Na podstawie filmiku z przygotowań rzucił się w oczy już taki nie najgorszy boks w Mariusza wykonaniu. Za pewne , i tak będzie dążył do tego , aby walczyć w parterze ale w stójce całkiem całkiem to wygląda. 5 min dobrego treningu i po za zalanymi potem plecami Mariusz źle nie wyglądał ???? więc może to i prawda , że ostro pracował nad tą kondycją.
Wcześniej myślałem , ze Thompson jest faworytem , przemyślałem trochę i doszedłem do wniosku , że Mariusz musiałby dostać ciężkie KO , albo odklepać żeby przegrać. A że będzie miał za sobą całą halę , sędziów , ringowego i Kawulskiego z Lewandowskim to jednak to 1.40 na Mariusza nabiera trochę innych kształtów.
edit// i jeszcze jedno. Widac , Mariusz z masy i rzeźby nie zamierza schodzić. 123kg to jednak jak na &quot;profesjonalnego&quot; ( który chce nim być) zawodnika trochę sporo. Przekonał się o tym choćby Lesnar co z wyglądu to bliżej mu do kulturysty niż zawodnika MMA.
edit2//
Dorzucam jeszcze kurs na walkę Mameda:

Takich kursów mniej więcej się spodziewałem. Zdecydowany faworyt i trzeba to udowodnić w ringu. Pokonanie Lindlanda na pewno by się odbiło echem w Europie i na Świecie.
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik

Dorzucam kursy z milenium , chciałem na pierwszej stronie edytować temat ale nie mogę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Zdjecie na niekorzyść Thompsona- małe łapska plus do tego lipomastia. nie wskazuje to na szczyt formy. Kurs na niego pewnie urośnie, więc poczekam i postawie za śmieszną sumę.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Zaczynam się martwić o walkę Pudziana. Ze względów czysto sportowych Thomson powinien być faworytem. Jednak kilka osób interesujących się MMA nie wiem skąd znalazło info, że James był zamieszany w ustawianie walk. Podobno podłożył się celowo i teraz zastanawiam się czy granie na Anglika ma sens. Wiadomo umiejętności i doświadczenie jest po jego stronie, po drugiej Pudzian który wydaje mi się, że jest ambitnym człowiekiem i w żadne &quot;ustawianie&quot; by się nie bawił. Choć z Esch&#39;em było ewidentnie widać, że jednak walka ma swój scenariusz. Mimo wszystko zdecydowałem się na postawieniem na Jamesa Thomsona. Mamed będzie miał następny ciężki sprawdzian, jego przeciwnik jest bardzo dobrym zapaśnikiem. Nie przypominam sobie kiedy ostatnio walczył z tak dobrym zawodnikiem. Na pewno będzie dążył do walki w parterze, ale Mamed jest tak wszechstronnym zawodnikiem, że może go zaskoczyć w każdej płaszczyźnie. Oprócz tego Lindland jak przegrywa to na początku walki, więc jest możliwość zakończenia tego pojedynku szybko. Materla bardzo dobry parterowiec zmierzy się z Zikiciem który za to ma bardzo dużą skuteczność obrony przed obaleniami. Chmielewski nie dał rady Anglikowi, ale uważam, że Materla jest lepszym zawodnikiem od Chmielewskiego i jeśli nie uda mu się poddać przeciwnika wygra z nim na punkty. Co do Błachowicza to nie wiem na ile była groźna ta kontuzja, ale po takich rzeczach zawodnicy nie wracają tak szybko na ring. Fina na pewno będzie groźny i może również zastosować low -kicki. Jeśli Janek jest w pełni zdrowy na pewno wygra tą walkę.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ze względów czysto sportowych Thomson powinien być faworytem.
Nie wiem co wy widzicie w tym całym Thompsonie. Koleś na 10 ostatnich walk wygrał tylko 1, a przegrał 8. Do tego przegrywał z takimi nazwiskami jak Kawaguczi czy Petkovicem. O czym już wcześniej pisałem. Stawianie na Jamesa to według mnie pieniądze wyrzucone w błoto.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Pewniakiem moim zdaniem jest walka Różala. Jego przeciwnik Vitali Shemetov to więcej niż słabiak. Jego rekord to : 1-4-0 (Win-Loss-Draw), wystarczy go wygooglować...
Ostatni raz walczył w poprzednim roku.
Marcin jest mocno lansowany przez KSW, po ostatnim pojedynku i dość łatwym zwycięstwie, kolejny przeciwnik znowu poniżej poziomu.
Jak dla mnie dobry typ.
TOBET: Marcin Różalski - Vitali Shemetov 1.8
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Od siebie dorzucę kursy z Tobeta :



I teraz z tego co widzę to wygląda tak :

Różal - 1.8 - wywarł na mnie pozytywne wrażenie w swojej pierwszej walce, chłopak się nie boi wchodzi twardo. Bez kompleksów, wydaje mi się, że udowodni swoje umiejętności i talent na KSW 16.

Nie jestem wielkim znawcą MMA, ale mam wątpliwości co do łatwego zwycięstwa Janka Błachowicza z Valtonen&#39;em. Fin zupełnie zdetronizował ostatnio Jurasa, który sam przyznał, że był po prostu bezradny podczas tej walki. Błachowicz wraca po groźnie wyglądającym TKO, którego doznał z Kameruńczykiem. W K1 zawodnicy po takim czymś nie wracają tak szybko do następnych pojedynków i nie wiem czy to będzie taka łatwa walka dla niego. Póki co nie ma kursów, ale jeżeli buki zdecydują, że gładkim faworytem jest tutaj Błachowicz, ja postawie na Fina z dobrym kursem. Co prawda Jurkowski powiedział, że Jankowi powinno być łatwiej, bo ma więcej siły od &quot;żywej legendy polskiego MMA&quot; to ja jednak skuszę się na Toniego Valtonena.
Właśnie dlatego Valtonen po kursie 2.2


Do tej pory zwróciłem uwagę na te dwie walki.
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Zacytuje kolege z innego forum (niebukmacherskiego-myślę, że się nie obrazi). Moim zdaniem dość wartościowa, więc wrzucam:
&quot; polsat bierze podupadającą gwiazdke mma która już za wiele nie osiągnie (mam na myśli thompsona), wykładają mu grubszą kase za to żeby efektownie sie podłożył i dostał bęcki od pudziana... Ten nie ma nic do stracenia bo i tak ***** osiągnie, dorobi troche sianka a pudzian pare pkt rispektu jeśli chodzi o arene międzynarodową
Polsat na tym tylko zyska bo następnym razem ktoś sławniejszy wpadnie na ksw żeby prać sie z mariuszem...
tak to widze... zobaczycie że pudzian wygra&quot;
 
K 0

kamiltumilowic

Użytkownik
Do tej pory tylko aktywnie przeglądam forum.. Jednak nie mogę przejść obojętnie obok tego tematu i nie napisać swoich spostrzeżeń. Na początku byłem pewien ulokowania funduszy w thompsona, bo na mój gust wszystko za nim przemawia, jednak kilka ciekawych faktów mnie od tego odciągnęło i wręcz ukierunkowało w druga stronę:
Wypowiedz byłego trenera pudzianowskiego - Mirka Okińskiego:
&quot;Pudzian wygra w 1 minucie boksersko napewno będzie to pierwsza runda bo wiem że z kondycją jak było słabo tak zostało .Walka jest tak jak z Baterbinem niech się każdy domyśli.Ciekawe co robił Thomson z Pudzianem w okolicach jego domu.Może ustalali przebieg walki .Wstyd i Hańba.Od bohatera do zera.&quot;
&quot;we WRESTLINGU miejsce Pudziana tam ustawiają walki.&quot; - Jest ona na pewnym forum, kto będzie chciał z łatwością znajdzie. Nie wiem jakie stosunki są miedzy tymi Panami, ale chyba niezbyt przyjazne. Czy te słowa są prawdą czy nie? Po walce z butterbeanem mysle że niestety tak.
Czytałem wiele wywiadów i oglądałem, z pudzianowskim, kawulskim i co mnie dziwi, nie żyją tą walką tylko mówią już o następnej - Rewanż z Silvia w Polsce, przecież walka z thompsonem się jeszcze nie odbyła? A może jednak?
Myślę, że pudzian znosi złote jaja i organizatorzy nie dadzą mu zrobić krzywdy, przynajmniej na razie.. A walka silvi z pudzianowskim w Polsce, była by hitem i zrobią wszystko by do niej doszło.
Czy wnioski które wyciągnąłem są właściwe? - przekonamy się jutro. To tylko moja opinia, każdy ma prawo mieć swoja.
Pozdrawiam.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Bez dwóch zdań jestem żółtodziobem w tej tematyce, przyznam się szczerze, że przed TV do oglądania MMA przyciągnął mnie Mariusz. Wracając do tej walki która odbędzie się jutro to po przeczytaniu wszystkich po przednich wypowiedzi mam wrażenie, że jeśli Pudzian wygra to na pewno wygra przez ustawkę, nikt nie bierze pod uwagę tego, że wygra bo będzie lepszy także trochę to dziwne dla mnie. A co do wypowiedzi jednego z poprzedników na temat linii Pudzian - były trener. 90% przypadków się tak kończy nie ma co ukrywać, czy to w showbiznesie czy w sporcie. U Mariusza na pewno zarabiał nie mało :grin: teraz się mamona skończył to nic nie pozostaje jak oczerniać. Ale to jest norma tak jak powiedziałem na linii zawodnik-menager czy też trener. Ale również na linii aktorzy/aktorki i ich menagerowie takie sytuację mają często miejsce ;)
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Nie wiem co wy widzicie w tym całym Thompsonie. Koleś na 10 ostatnich walk wygrał tylko 1, a przegrał 8
A Ty co widzisz w Pudzianie który wygrał 3 walki z czego jedna była ustawiona a Najman obsrany już wszedł na ring ? Walka z Kamagucim raczej remisowa i wyraznia przegrana w USA z Silva. Nie rób z Pudziana wielkiego fightera, bo nim nie jest. Thomson ponad 10 lat siedzi w tym zawodzie i jego doświadczenie jest większe od Mariusza. Oczywiście każdy ma swoje zdanie na temat tej walki. Ja uważam, że Thomson wygra jeśli walka będzie &quot;czysta&quot;
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
A co myślicie o Mamedzie po 1.47? Pytanie, czy będzie w stanie znokautować Matta, bo w poddanie zupełnie nie wierzę.
Błachowicz po 1.60 chyba też do gry, bo jednak Valtonen to nie jest żaden wielki zawodnik i jedyna wątpliwość jest taka, czy Janek jest w dobrej formie fizycznej.
Rosną kursy na Zikicia, więc chyba poczekam i go postawię później.
Vegh na podbicie też się wydaje OK.
Co o tym myślicie? Bo gala już jutro, a wszyscy skupiliśmy się na jednej walce.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie rób z Pudziana wielkiego fightera, bo nim nie jest. Thomson ponad 10 lat siedzi w tym zawodzie i jego doświadczenie jest większe od Mariusza.
Nie robię z niego żadnego fajtera snoop :). Ale w tej walce nic nie przemawia za Thompsonem. No może tylko doświadczenie, ale co to za doświadczenie skoro tak jak już pisałem przegrywa większość walk. Mi to nie imponuje. To jest kolejny zawodnik który ma z Mariuszem przegrać. Teraz nie walczy z jakimś 200 kg grubasem, tylko zawodnikiem który wygląda jak zawodnik MMA, ale tylko wygląda. Bo walczyć to on nie potrafi, nie oszukujmy się. I nawet gdyby ta walka była w Anglii czy USA, to nadal dawałbym większe szanse Pudzianowi. Bo ten cały Thompson przegrywa z największymi nołnejmami.
- Przegrana z Kawaguczim
- Przegrana z Miodrag &quot;Pele&quot; Petković 41 lat (na ostatnie 9 walk wygrał 2 i to jedna z tym całym Thompsonem.)
Nie oszukujmy się i nie róbmy z tego Jamesa walczaka.
A i jak bawimy się już w bukmacherkę to nie można wykluczać takich opcji jak ustawka, a w szczególności na takich galach KSW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom