>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

KSW 15, 19.03.2011

Status
Zamknięty.
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Szybko się to zmieniaja kursy w milenium tak jak na necie? bo nie wiem czy zdarze podjechac do naziemnego buka ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Górskiego nie widziałem nigdy w akcji, Puhakka bardzo wszechstronny jest, widziałem jego walki w M1 challenge i po kursie 2,0 jaki był opłacało się pograć, teraz sam nie wiem.
Co do drugiego fina nie jestem przekonany, w większości pokonywał słabych rywali
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Dla mnie również Puhakka jest faworytem w tej walce. Większe doświadczenie, obycie na ringach MMA i wszechstronność w walce pozwoli wygrać z Górskim, który na razie nic szczególnego jak dla mnie nie osiągnął. Kurs na Jana Błachowicza po prostu śmieszny i nie adekwatny do zdarzenia. To nie będzie łatwy pojedynek jeśli komuś się tak wydaje. Kameruńczyk jest zbyt groźny na samym początku i może trafić. Marcin Różalski również według mnie nie jest faworytem, to jest zawodnik który przez całe życie trenował bok tajski i jeśli Bartkiewicz jest dobrym parterowcem powinien spokojnie poddać Marcina.
 
L 0

lenrok1991

Użytkownik
Dla mnie również Puhakka jest faworytem w tej walce. Większe doświadczenie, obycie na ringach MMA i wszechstronność w walce pozwoli wygrać z Górskim który na razie nic szczególnego jak dla mnie nie osiągnął. Kurs na Jana Błachowicza po prostu śmieszny i nie adekwatny do zdarzenia. To nie będzie łatwy pojedynek jeśli komuś się tak wydaje. Kameruńczyk jest zbyt groźny na samym początku i może trafić. Marcin Różalski również według mnie nie jest faworytem, to jest zawodnik który przez całe życie trenował bok tajski i jeśli Bartkiewicz jest dobrym parterowcem powinien spokojnie poddać Marcina.
&quot;Jeśli jest dobry parterowcem&quot;- ale niestety nie jest dobry w tej płaszczyznie... Dla mnie zdecydowanymi faworytami sa:
-Mamed
-Saidov
-Juras
-Blachowicz
-Rozal
Z reszta moze byc roznie.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Dla mnie PeFFka 10/10 z tej gali to wygrana Macieja Różalskiego.Zawodnik ten posiada świetną stójkę i dobre warunki fizyczne,jest też silniejszy i bardziej doświadczony od swojego przeciwnika.
Bartkiewicz ma kiepski parter a w stójce się mierzyć z Różalem nie może gdyż jest z góry na przegranej pozycji.
Walkę przez T/KOs w pierwszej bądź drugiej rundzie wygra Różalski i typ bardzo polecam !!!!!
Marcin Różalski 1 1.50 Tobet✅:spokodfhgfh:
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Dla Bartkiewicza to jedyna szansa na zwycięstwo - sprowadzić walkę do parteru i tam spróbować zakończyć pojedynek przez poddanie. Jednak jeśli Marcin Różalski będzie dobrze bronił się przed obaleniami zdominuje swojego przeciwnika. Mocne low kicki załatwią sprawę ;)
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Ale Bartkiewicz to strasznie słaby zawodnik MMA.Nie przemawia za nim nic w tej walce.
Różalski go rozniesie min:Low kicki czy też high kicki ma bardzo mocne ????
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Maciej Górski (10-4) vs. Niko Puhakka (20-11)
Typ:2
Kurs:1.8
Pewność: 7/10
Bukmacher: tobet.pl
Pamietam jak oglądałem ćwierćfinały i półfinały. Uważałem, wtedy, że Puhakka rozniesie Polaka. Dzisiaj myślę podobnie, z tym, że fin pokona ???? naszego rodaka. Jest dośc wszechstronny, z tym, że jego płaszczyzną dominującą jest parter. Górski napewno pracował nad obroną przed obaleniami, ale sądzę, że fin dopnie swego i wywalczy zwycięstwo w parterze. Minusy...walka odbywa się w Polsce(czyt.KSW) i do tego ci TRAGICZNI sędziwie(nie wiem skąd oni ich biorą, ale lepiej jest w stanie poprowadzić te walki kibic mma znający się na rzeczy).
Dalsze typy bez wnikania w szczegóły:
Mamed Khalidov (21-4-2) vs. James Irvin
Typ:1
Kurs:1.35
Pewność: 9/10
Bukmacher: tobet.pl
Jan Błachowicz (12-2) vs. Rameau Thierry Sokoudjou (10-8)
Typ:1
Kurs:1.25
Pewność: 7/10
Bukmacher: tobet.pl

Łukasz Jurkowski - Toni Valtonen (1-2)

Typ:1
Kurs:1.8
Pewność: 5/10
Bukmacher: tobet.pl
Marcin Różalski - Marcin Bartkiewicz (1-2)
Typ:1
Kurs:1.55
Pewność: 5/10
Bukmacher: tobet.pl
PS. Kursy z godziny około 12(wtedy stawiałem)
Ogólnie rzecz biorąc byłem pierwszy raz od paru lat u buka naziemnego(i już raczej tego nie powtórze) dokładnie w Milenium. Chciałem ustrzelić Błachowicza za 1.75(debilnie się napaliłem). Straciłem z godzine na dotarcie do zakładu:/, kurs spadł na 1.5(o co oczywiście nie zapytałem) i postawiłem głupio za 110zł. Patrze na przewidywaną wygraną, a tu 145 zł z groszami. Kompletna lipa. Ale winny jestem tylko ja-nie potrzebnie się podpaliłem. Mam nadzieję, że nie będę tego jutro żałował. Najważniejsze: defakto kurs u buka naziemnego wydaje się dużo wyższy, ale po odjeciu tego podatku(czy marzy) jest niewiele wyzszy od kursu w necie, dlatego moim zdaniem jezeli ktos ma dalej to nie warto ruszc sie sprzed kompa.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Krotki przegląd walk, kilka słów o kazdym pojedynku.

Michał Materla - Gregory Babene 1.8 - 1.9
Materla wraca po długije przerwie spowodowanej kontuzją. Dlatego jego dyspozycja to wielka niewiadoma. Będzie to starcie grapplera Materli ze stójkowiczem Babene.
Jak dla mnie no bet.

Antoni Chmielewski - James Zikić 1.55 - 2.3
Chmiela zagrałem wczoraj po 2.3. Oddsmaker z Tobetu ma słabe pojecie o polskim mma. Rynek dośc szybko prawidłowo wycenił szanse, no, może Antek nie jest aż tak dużym faworytem ale ok.

Marcin Różalski - Marcin Bartkiewicz 1.4 - 2.7
Spotyka sie dwóch stójkowiczów. Różalski to absolutny debiutant w mma ale wysokiej klasy mistrz muay thai. Bartkiewicz &quot; Doktor&quot; ma już pewne doświadczenie w mma ale zupełnie nie wiem jaka jest jego strategia walki i umiejętności parterowe. Bo w stójce nie da rady Różalskiemu.
Ewentualnie mała stawka na Doktora ale bez przekonania.

Aslambek Saidov - Ruben Crawford 1.35 - 2.9
Brat Mameda , Saidov robi wielkie postepy. Przeciwnika nie kojarze. Kurs nier zachęcający do gry.

Jan Błachowicz - Thierry Sokodjou
1.27-3.4
Nasza wielka nadzieja ma umiejętności i jasno określoną strategie, czyli przetrzymac pierwszą rundę a potem walka sama sie wygra. I pewnie tak to sie potoczy. Ale kursy zbyt mizerne na gre.

Maciej Górski - Niko Puhakka 2.15 -1.62
Jak dla mnie 50/50. Puhakka ma ciut lepsze umiejętności, chociaz ciężko porownywać skilla stójkowicza Górskiego z chwytaczem Puhakką. Na Górala przemawia to, że walczy w Polsce.

Łukasz Jurkowski - Toni Valtonen 1.62 - 2.15
Myśle, że ta walka skonczy sie przed czasem, dlatego ewentulne handi bycia gospodarzem jest mniejsze dla Jurasa. Zawodnicy porównywalni, niektorzy wrecz wyżej cenią Fina , więc dla value można postawić na niego umierkowaną stawke.

Karol Bedorf - Rogent Lloret 1.6 - 2.2
Nasz &quot;Coco&quot; ma umiejętności, solidnie przygotowywał się do tej walki ( dwa wyjazdy do Holandii) ale Llorent to nie ogórek.
Ze względu na kursy raczej no bet.

Mamed Khalidov - James Irvin 1.25 -3.55
Faworyt jest jeden ale 1.25 to nie jest to co tygrysy lubią.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Różal nie jest jakimś wielkim pewniakiem ;) W piątkowe wieczory stoi na bramce w jednym z płockich klubów. Ciężka walka do wytypowania, ale po takim kursie Różala ruszać nie warto. Wiadomo że już dość długo nie walczył, a w MMA jest debiutantem, ale jak sam twierdzi on jest &quot;najemnikiem&quot; i &quot;barbarzyńcą&quot; oraz &quot;walczy dla pieniędzy&quot;. Doktor może ogarnąć tą walkę, w MMA ma małe doświadczenie ale &quot;jakieś&quot; tam ma. Jeśli chodzi o widowisko to nie spodziewam się absolutnie niczego po tej walce, a smakiem tej walki jest jedynie sam Różal i wszyscy są ciekawi tego jak się zaprezentuje. Walka niekoniecznie będzie prowadzona w stójce bowiem Marcin to taki typowy wojownik i z pewnością skorzysta z tego że walczy w formule MMA.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Hehe dokładnie Ramzesa z Płocka to wie Różalu ???? Nie wiem jaki poziom prezentuje Bartkiewicz ale dokładnie śledziłem co sie działo z Marcinem i na pewno mega pewniakiem by go nie nazwał. Zaczynał od judo i karate i miał na początku swojej kariery naprawdę spore osiągnięcia lecz potem przykry wypadek i był sparaliżowany od pasa w dół. Udało mu sie powrócić do zdrowia jednak nie trenował regularnie, głównie jakaś siłka. Próbował troche boksu, rozstał sie ze swoim trenerem. W międzyczasie dorabia jako bramkarz na jednek z dyskotek ???? Wyjechał też na jakiś czas do Franci gdzie zaczął coś tam próbować z K1 jednocześnie pracując na budowie. Toczył walki w Muay-Thay jednak jeśli już trenował to na własną rekę, bez sali trenera itp. Potem otworzył włąsny klub gdzie miał swoje miejsce do treningów jednak skupiał sie głównie na jego prowadzeniu o szkoleniu innych. Oficjalnie sam powiedział że jako zawodnik zakończył karierę lecz gdy pojawi sie propozycja walki to jak najbardziej podejmie wyzwanie i podejmował. Na pewno jest to doświadczony zawodnik jednak trochę chaotyczny i mało obyty z płaszczyzną MMA ale życze mu jak najlepiej !
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
No i Milenium miało większą rację niż Tobet co do pojedynku Błachowicz J.-Sokodjou T. Tak wszyscy są pewni Błachowicz, piszecie łapać łapać, a widać kto był lepszy w ringu. I właśnie nie sugerujcie się rekorderm, tylko z kim się walczyło, bo BŁachoiwicz nie walczył z zawodnikami pokroju UFC i Strikeforce a Kameruńczyk walczył i wygrał, mimo ze ma gorsze statystyki w wygranych i przegranych pojedynkach na zawodowym ringu w MMA.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Widać jak dużo brakuje nam do światowego poziomu. Wielka nadzieja Polski, wielki talent nie miał nic do powiedzenia z Sokodjou. Wszyscy spodziewali się, że Kameruńczyk zaatakuje od początku walki, a jednak game plan miał bardzo dobry. Jan Błachowicz był bez radny. Mocne low kicki rozwiązały sprawę, były aż tak mocne, że Janek nie mógł stać o własnych siłach. Co do walki Marcina Różalskiego to nic ciekawego nie pokazał. Gdyby nie przerwany pojedynek, to na punkty moim zdaniem przegrywał. Bardzo miłe zaskoczenie i wielki szacunek dla Khalidova za udowodnienie, że to on jest najlepszy z Polaków.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A mi się tam nawet podobało. Ostatnio coraz więcej oglądam MMA i zaczyna mnie to wciągać. ????
Można powiedzieć , że trochę mocniejsza obsada i wyszła smutna prawda , że daleko nam jeszcze do zawodników co choć trochę polizali UFC , Bellatora czy Strikeforca. Bardzo liczyłem na Błachowicza i Chmielewskiego ale wyraźnie przegrali swoje walki. Dziwnie się trochę oglądało bez Jurasa za mikrofonem , ale jak sam wczoraj ogłosił 10 przegrana walka to jego koniec kariery i teraz razem z Janiszem będą promować ten sport ale zza mikrofonu. I bardzo dobrze.
Wypada czekać na KSW 16 w Gdyni
edit niżej // szczegół ????
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
W maju 2011 roku w Gdańsku odbędzie się XVI już gala KSW z udziałem między innymi Mariusza “Pudziana” Pudzianowskiego. W minioną sobotę piętnastą gale w Polsacie oglądało jedynie 1,4 mln widzów-------o w mordę aż nie wierze oni w wywiadach mówili o 3,5-4 miliony ale porażka ja pierniczę ,nie ma Pudziana nie ma widzów .przypomnę walkę Pudzian- Najman 6 milionów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom