>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

KSW 15, 19.03.2011

Status
Zamknięty.
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Niestety, przez taką oglądalność całkiem możliwe, że ciężko będzie zapraszać takich zawodników jak Irvin czy Sokodjou /tak, wiem, to już nie ich lata, jednak to wciąż znani zawodnicy/, a tylko poprzez walki z takimi poziom MMA w Polsce może pójść do przodu.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
W maju 2011 roku w Gdańsku odbędzie się XVI już gala KSW z udziałem między innymi Mariusza “Pudziana” Pudzianowskiego. W minioną sobotę piętnastą gale w Polsacie oglądało jedynie 1,4 mln widzów-------o w mordę aż nie wierze oni w wywiadach mówili o 3,5-4 miliony ale porażka ja pierniczę ,nie ma Pudziana nie ma widzów .przypomnę walkę Pudzian- Najman 6 milionów
te 3.5 miliona to jest w szczycie
a 1.4 to średnia oglądalność
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
W maju 2011 roku w Gdańsku odbędzie się XVI już gala KSW z udziałem między innymi Mariusza “Pudziana” Pudzianowskiego. W minioną sobotę piętnastą gale w Polsacie oglądało jedynie 1,4 mln widzów.
21 maja 2011 roku powrócą emocje związane z występem współczesnych gladiatorów – Federacja KSW zorganizuje swój pierwszy event w gdańskiej Ergo Arenie. Podczas szesnastej gali KSW swoje walki stoczą m.in. Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski.
Galę planuje transmitować telewizja Polsat. Być może walka Pudzianowskiego przyciągnie znacznie więcej widzów, bo – jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl – nadawana w sobotę (19 marca 2011 roku) piętnasta gala KSWU przyciągnęła średnio ponad 1,430 mln widzów. W otwartym Polsacie galę śledziło 1,113 mln widzów, z kolei w Polsacie Sport – ponad 317,2 tys. widzów
Dla porównania galę KSW 14 w otwartym Polsacie oraz Polsat Sport wg danych Nielsen Audience Measurement oglądało średnio ponad 3,625 mln widzów. Co ciekawe najlepszą oglądalność zafundował Polsatowi Marcin Najman którego starcie z Przemkiem Saletą obejrzało wtedy 4.4 miliona widzów.
Gala KSW 13 na otwartym Polsacie pod względem oglądalności osiągnęła średni wyniki 3.5 mln widzów. Jest to jednak wynik samego Polsatu bez udziału około 800 tysięcy widzów Polsatu Sport którzy półtorej godziny wcześniej zasiedli przez telewizorami by oglądać zmagania trzynastej Konfrontacji. Średnia widownia KSW 13 na obu kanałach Polsatu wyniosła więc 4,28 mln widzów.
Największa oglądalność w historii KSW przyniósł jak na razie debiut Mariusza Pudzianowskiego w MMA do jakiego doszło na gali KSW 12. Według naszych informacji KSW 12 w szczytowym momencie oglądało ponad 6 milionów widzów, a średnia według słów Maćka Kawulskiego wyniosła “niecałe 5 milionów”.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Według wstępnych danych pokazywana przez TVP 1 sobotnia walka o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Witalijem Kliczką o Odlanierem Solisem cieszyła się większym zainteresowaniem telewidzów niż transmitowane mniej więcej w tym samym czasie na Polsacie zawody KSW, rozgrywane na zasadach MMA. Wyjątkowo krótkie zmagania na ringu w Kolonii obejrzało średnio 1,35 miliona osób. Telewizyjna widownia gali na &quot;Torwarze&quot; wyniosła zaś średnio 1,1 mln.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Za www.konfrontacja.com:
Podczas swojego pojedynku na piętnastej gali KSW nabawił się kontuzji i opuszczał halę Torwar na noszach w asyście lekarzy. Dziś już wiemy, że uraz Jana Błachowicza nie jest tak groźny, jak widać było to po zakończeniu pojedynku. Popularny “John” wczoraj pojechał do Żor, gdzie przeszedł wszystkie niezbędne badania i poznał diagnozę lekarską.
- Lekarz, który już dwanaście lat robi USG powiedział mi, że nigdy nie widział czegoś takiego. Nie mam całkowicie zerwanych mięśni, lecz tylko poszarpane. Dwa, trzy tygodnie i wracam do treningów – poinformował Błachowicz
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Pewnie zobaczymy niedługo rewanż między tymi zawodnikami. Nie wiem, jak zawodnik mający za background style MT, daje się pokonać low-kickami... judoki ;) Pytanie: nie wyszła mu walka, czy zbytnio go przeceniamy w Polsce?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom