>>>BETFAN - NOWA OFERTA POWITALNA - 3X WIĘCEJ <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kryptowaluty - Bitcoin, Ethereum, Lisk itd. - Temat ogólny

Fortuna bonus
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Miasto
Pabianice
6) Rozliczenie podatku. Każda transakcja krypto->PLN oraz PLN->krypto rodzi obowiązek podatkowy. To oznacza, że wystarczy zakupić kryptowalutę za złotówkę, i już masz obowiązek w następnym roku (do 30 kwietnia) złożyć zeznanie podatkowe.
Przede wszystkim, olbrzymie podziękowania za ten wpis.
Od dłuższego czasu działam na mInwestorze. Czas pójść "za modą" i sprawdzić organoleptycznie jak wygląda obrót krypto. W przypadku mbankowskiego maklera, PIT otrzymuję od nich co roku. Jak to wygląda na bitbay'u?

successful 504,9K

successful

ModTeam
Członek Załogi
Przede wszystkim, olbrzymie podziękowania za ten wpis.
Od dłuższego czasu działam na mInwestorze. Czas pójść "za modą" i sprawdzić organoleptycznie jak wygląda obrót krypto. W przypadku mbankowskiego maklera, PIT otrzymuję od nich co roku. Jak to wygląda na bitbay'u?
Nie ma problemu. Zauważyłem, że dość ubogie są na tym forum informacje dot. kryptowalut, a myślę że - czy chcemy tego czy nie - ich silna adopcja na świecie jest kwestią kilku lat.

Osobiście nie kojarzę by Bitbay udostępniał PIT. Natomiast bez problemu możesz zajrzeć do historii transakcji i po prostu - tak jak ja to robię - podjąć się żmudnej czynności wklepywania ich do Excela 🙂

ID_PLAYER_01 1,1K

ID_PLAYER_01

Użytkownik
Witam
Ktoś z forumowiczów interesuje się krypto?
Ja oprócz moich początków w bukmacherce gram na futures na binance :)

Ktoś ma swoje doświadczenia? Dźwignia czy tylko hodl?

Otrzymane punkty reputacji: +519
P 54,5K

przestrzalninja

Użytkownik
Prawda że od dłuższego czasu kryptowaluty dostają mocno po tyłku?
Prawda :)

https://e-kursy-walut.pl/

Bitcoin teraz przełamał jakieś wsparcie poniżej 22tyś $, po prawej stronie masz artykuły a na wykresach widać jak to się zmienia w czasie i trend boczny wskazujący na spadek w długim okresie czasu. Nie jestem ekonomistą i nie znam sie na giełdzie ;) ale osobiście to jak mam wybór to gram u bukmachera za USDT, wole stabilizacje na poziomie $ niż ryzyko, że w ciągu dnia stracę kilka lub kilkanaście % :)

K 824

KingBet

Użytkownik
Jesteśmy od ponad 6 miesięcy w dlugoterminowej bessie. Przyszly rok będzie najcięższy co nie oznacza ze gielda nie odbije. Moim zdaniem jest to czas na akumulacje. Osobiście raz na trzy tygodnie dokupuje kolejne partie btc i eth.

successful 504,9K

successful

ModTeam
Członek Załogi
Jesteśmy od ponad 6 miesięcy w dlugoterminowej bessie. Przyszly rok będzie najcięższy co nie oznacza ze gielda nie odbije. Moim zdaniem jest to czas na akumulacje. Osobiście raz na trzy tygodnie dokupuje kolejne partie btc i eth.
Moim zdaniem wciąż są bardzo realne szanse na to, że w okolicach przyszłego halvingu Bitcoina, lub na kilka miesięcy po nim, wartość tej waluty wzrośnie do 150-200 tys. USD. Teraz jest wybitnie dobry czas na akumulację, nawet mimo tego że istnieje realne zagrożenie że cena wkrótce dojdzie krótkoterminowo do 10 tys. USD

Otrzymane punkty reputacji: +50
M 327

Margaretka777

Użytkownik
A jak się zapatrujecie na ETH ? Mam go od 27 listopada, kupiłam za niewielkie pieniądze, bo dosłownie za 1500zł.... tak na próbę. Raz zeszło do 1300, potem 1546 był, teraz mam znowu 1488

successful 504,9K

successful

ModTeam
Członek Załogi
A jak się zapatrujecie na ETH ? Mam go od 27 listopada, kupiłam za niewielkie pieniądze, bo dosłownie za 1500zł.... tak na próbę. Raz zeszło do 1300, potem 1546 był, teraz mam znowu 1488
Między ETH a BTC jest duża korelacja, więc myślę, że będzie bardzo podobnie. Półtora roku do dwóch lat i będą walczyć o nowe historyczne maksima. Tak obstawiam.