>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Kryptowaluty - Bitcoin, Ethereum, Lisk itd. - Temat ogólny

seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Miasto
Pabianice
6) Rozliczenie podatku. Każda transakcja krypto->PLN oraz PLN->krypto rodzi obowiązek podatkowy. To oznacza, że wystarczy zakupić kryptowalutę za złotówkę, i już masz obowiązek w następnym roku (do 30 kwietnia) złożyć zeznanie podatkowe.
Przede wszystkim, olbrzymie podziękowania za ten wpis.
Od dłuższego czasu działam na mInwestorze. Czas pójść "za modą" i sprawdzić organoleptycznie jak wygląda obrót krypto. W przypadku mbankowskiego maklera, PIT otrzymuję od nich co roku. Jak to wygląda na bitbay'u?

successful 133,8K

successful

ModTeam
Członek Załogi
Przede wszystkim, olbrzymie podziękowania za ten wpis.
Od dłuższego czasu działam na mInwestorze. Czas pójść "za modą" i sprawdzić organoleptycznie jak wygląda obrót krypto. W przypadku mbankowskiego maklera, PIT otrzymuję od nich co roku. Jak to wygląda na bitbay'u?
Nie ma problemu. Zauważyłem, że dość ubogie są na tym forum informacje dot. kryptowalut, a myślę że - czy chcemy tego czy nie - ich silna adopcja na świecie jest kwestią kilku lat.

Osobiście nie kojarzę by Bitbay udostępniał PIT. Natomiast bez problemu możesz zajrzeć do historii transakcji i po prostu - tak jak ja to robię - podjąć się żmudnej czynności wklepywania ich do Excela 🙂