>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Krykiet

C 0

catmando123

Użytkownik
Mam kilka pytań do znawców w tej dziedzinie, otóż obstawiłem dziś mecz krykieta Nothants vs Yorkshire -ECB40 League obstawiłem na wygrana Yorkshire jako że nie znam się totalnie na krykiecie może mi ktoś odpowiedzieć na kilka pytań ?
1 Ile może jeszcze potrwać ten mecz ?
2 Jak tu w ogóle wyglada punktacja ? obecnie Yorkshire ma 147/2 a Nothams nie ma żadnego wyniku podanego nie wiem więc na podstawie czego mogę sadzić czy moja drużyna wygrywa czy nie
3 Jakie są szanse ze ten kupon wejdzie ?
Proszę o szybka odpowiedz (chociaż patrząc po aktywności w tym dziale będzie o to ciężko).
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jedyne co mogę doradzić to przejrzyj temat od początku , jest tu trochę wartościowego info , był użytkownik co zajmował się akurat typowaniem krykietu. Powoli sam dojdziesz co i jak.
 
C 0

catmando123

Użytkownik
Jeżeli mógłbym liczyć na jakąś analizę tego spotkania ? Ten sport to dla mnie czarna magia a zasady są dla mnie na tyle dziwne że nie sposób ich zrozumieć co oczywiście nie jest żadną ujmą dla tego sportu bo na pewno ma wielu zwolenników.
Obstawiłem to przypadkiem i się zastanawiam czy wejdzie kupon (ja się na tej grze zupełnie nie znam i nie oglądam tego tylko wyniki śledzę ale wiele mi one nie mówią).
EDIT: Kupon wszedł w związku z czym nie potrzebuję pomocy w kwestii krykieta.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Polecam na jutro angolki w kryksa kurs niewysoki , ale odzwierciedla ich szanse aż nadto.Nie do zajechania są w tej formule &quot;tłenty-tłenty&quot;Spokojnie robią serie ponad 100pktowe , co dla ich rywalek jest z reguły nie do osiagniecia.
 
V 5

vipdavid

Użytkownik
dobra no to mam takie staty tutaj
Tak przykładowo

SL vs PAK, 1st Semi-Final, Colombo
T20 WC 2012
PAK : 123/7, 20 Overs
SL : 139/4 (20.0 Ovs)
Sri Lanka won by 16 runs
Co ja mogę z tego wyczytać??
Nich ktoś mnie w razie czego poprawi...
Pakistan zdobył 123 runy w siedmiu overach czy tak???
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Wiec tak jesli masz tak zapisany wynik
PAK : 123/7, 20 Overs
to oznacza ze w 20 overach czyli 120 rzutach (kazdy over to 6 rzutów prawidłowych jeśli rzut był nieprawidłowy to jest powtórzony) Pakistan zdobył 123 punkty a w tym czasie wyeliminowanych zostało 7 jego batsmanów (pałkarzy) a Sri Lanka tez w 20 overach czyli 120 rzutach zdobyła 139 punktów ,wyeliminowanych zostało 4 jej batsmanów czyli zdobyli o 16 punktów więcej i dla tego pisze Sri Lanka won by 16 runs

jak chcesz cos jeszcze wiedziec to pisz
 
A 13

arkosport

Użytkownik
Dyscyplina: Krykiet
Spotkanie: Sunrisers Hyderbad – Pune Warriors
Typ: 2
Kurs: 1,68
Bukmacher: Betfair
Analiza:

Po tym jak w dwóch pierwszych meczach najlepszej krykietowej ligi świata (Indian Premier League) mieliśmy okazję zobaczyć najmocniejsze ekipy poprzedniego sezonu, pora na najsłabsze. O godz. 16:30 na boisko w Deccan wybiegną Sunrisers i Warriors. W poprzednim sezonie obie drużyny w IPL odniosły zaledwie po 4 zwycięstwa. Sunrisers nazywali się wtedy Deccan Chargers. Teraz w rękach nowych właścicieli i z nową nazwą czekają na lepsze otwarcie.
Zgodnym zdaniem ekspertów , patrząc po składach, „czarnym koniem” rozgrywek powinni być jednak nie oni, a raczej ich piątkowi rywale. „Wojownicy”, którzy w poprzednim sezonie mieli bardzo słabych bowlerów (rzucających piłki), w tym sezonie mogą oddawać rywalom bardzo mało punktów. Mają bowiem specjalistów zarówno od rzucania szybkich, jak i podkręcanych piłek. Jeśli nowy kapitan Angelo Matthews (zastąpi kontuzjowanego Michaela Clarke’a, który opuści cały sezon) dobrze ustawi skład, to Warriors mogą być groźni nie tylko dla Sunrisers, ale nawet dla ligowych faworytów. Po pozyskaniu czołowego bowlera świata – Ajanthy Mendisa, na pewno już nie powtórzą się statystyki z zeszłego sezonu, gdy żadnego bowlera Warriors nie było w czołowej 20-tce ligi. Warto odnotować również powrót do składu drużyny z Pune Yuvraja Singha. Indyjski gwiazdor, który jest świetny zarówno w wybijaniu jak i w narzucaniu piłek (podobnie jak jego kolega z drużyny Marlon Samuels) w poprzednim sezonie z powodu kontuzji ramienia nie zagrał wcale. Obecnie jest w dużej formie i z pewnością będzie to chciał udowodnić kibicom. „Wojownicy” dodatkowo wzmocnili się także dobrym bardzo dobrym batsmanami: Rossem Taylorem i Aaronem Finchem.
Na ich tle gospodarze kadrowo prezentują się przeciętnie. Zwłaszcza, iż w ich składzie zabraknie najlepiej punktującego w zeszłym sezonie Shikara Dhawana. W tej sytuacji ciężar zdobywania punktów spadnie na kapitana zespołu Kumara Sangakkarę. Znakomity lider reprezentacji Sri Lanki znany jest jednak z tego, że długo się rozkręca i znacznie lepiej wypada w meczach jednodniowych czy testowych, niż w formule T-20, w której rozgrywana jest cała liga IPL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
V 5

vipdavid

Użytkownik
oglądałem kilka meczy....Powiem tak

Testy to nuda smiertelna..Często fielding czy jak się to tak nazywa nie jest na najwyzszym poziomie.

Twenty 20-no tutaj już trochę lepiej.Jest walka i w ogóle.

Poza tym róznice między tymi odmianami są dosyć skomplikowane.
Za cholerę się nie dowiedziałem ile overów rozgrywa się w testach w jednym inningu...

Do ludzi oglądających i typujących krykieta.
Jedno badz dwa zdania dlaczego warto oglądać bądz stawiać na krykieta
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
bo krykiet to najbardziej dochodowy sport do stawiania na livie o czym mozna sie przekonac obeserwujac obroty na BF, ktore bija na glowe wszystkie inne sporty
 
A 76

acapulco

Użytkownik
Na 29.01.14
ŚWIAT: Twenty20 International Women
Australia K - Anglia K - 2 (2.00 - bet365) ✅
RPA: RAM Slam T20 Challenge
Nashua Titans - Nashua Dolphins - 1 (1.66 - bet365) ⛔
ŚWIAT: ICC World Cup - Kwalifikacje - Etap zwycięzców
Papua Nowa Gwinea - Hong Kong - 2 (1.72 - bet365) ✅
 
A 76

acapulco

Użytkownik
Pierwsze typy wydaje mi się że udanie . Dzisiaj wrzucę coś na jutro pod tym postem edytując go . Pozdrawiam.

ŚWIAT: One Day International
Nowa Zelandia - Indie - 2 (1.75 - Betclick) - później wrzucę analizę i kilka innych typów . Pozdrawiam
 
A 76

acapulco

Użytkownik
ŚWIAT: One Day International

Nowa Zelandia - Indie - 2 (1.75 - Betclick)​

Ostatnie spotkanie w ramach pięciodniowej serii rozgrywanej na Westpack Stadium w Wellington pomiędzy Nową Zelandią , a reprezentacją Indii . Kilka słów o ekipach . Reprezentanci Indii już stracili szansę na wygranie serii , jednak piąte spotkanie jest bardzo ważne dla Indyjczyków . Młody zespół MS Dhoni został można powiedzieć lekko ośmieszony nie wygraniem żadnego pojedynku w dotychczasowych spotkaniach . Dlaczego więc Indyjczycy mają walczyć o zwycięstwo w tym nieznaczącym już pojedynku ? Aby wejść w mecze testowe w nieco lepszych humorach . Dhoni zrobił kilka zmian w czwartym ODI , nie wystawiając do gry Suresha Raina i Shikhara Dhawana a w ich miejsce wystawiając Ambatiego Rayudu i Stuarta Binnego , którzy umiejętnościami znacznie odstają od tych pierwszych . Indyjski kapitan więc raczej na pewno rozważy taktykę wysłania Virata Kohliego na otwarcie rundy . Jeżeli chodzi o Nowozelandczyków Brendon McCullum w konferencjach prasowych podkreślał że jest niesamowicie zadowolony wygraniem rywalizacji , i zapowiedział że jego gracze będą walczyć o zwycięstwo 4-0 nad mistrzami świata. Mnie się wydaje że Indyjczycy wreszcie się ogarną i wygrają spotkanie . Trzeba podkreślić że gospodarzy opuścił ich ,,as wszechmogący&#39;&#39; Corey Anderson . Na dwa ostatnie spotkania zastąpił go Jimmy Neesham . Biorąc pod uwagę wydajność Andersona w serii można mówić o dużym osłabieniu .

Bardzo ważne będzie jak w tym spotkaniu spisze się Virat Kohli , który po rozpoczęciu rundy w Hamiltonie spisuje się dosyć słabo . Dzisiaj znowu trener ustawia go na rozpoczęciu licząc na jego przełamanie . Jest to zdecydowanie najniebezpieczniejszy zawodnik w szeregach Indii i jego dyspozycja może mieć bardzo duże znaczenie w zwycięstwie . Według mnie Indyjczycy pokażą wreszcie to co potrafią robić najlepiej - wygrywać .
 
A 13

arkosport

Użytkownik
Na dzisiejszy (4.02.2014) poranek (początek meczu o godz. 9:45) polecam pierwszy półfinał australijskiej ligi krykieta (T-20 Big Bash League). Niepokonani w rozgrywkach Melbourne Stars podejmować będą Hobart Hurricanes. „Gwiazdy” wygrały wszystkie 8 ligowych pojedynków. Mają w składzie tak świetnych zawodników jak: Cameron White, Luke Wright, Glenn Maxwell, Matthew Ward, Brad Hodge, David Hussey czy gwiazdor reprezentacji Sri Lanki - Lasith Malinga. Oczywiście to tylko jeden mecz. Każdy może mieć słabszy dzień, ale doprawdy trudno na papierze znaleźć argumenty przemawiające za ich rywalami.
Kursy powoli spadają. Jeszcze rano na betfairze można było złapać ich wygraną po 1,53. Teraz jest już tylko 1,45. Moim zdaniem i tak jednak warto.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Zarzucę dwoma linkami , które mogą sie przydać.
Jeden to zasady z punktu widzenia normalnej osoby
http://www.cricket-rules.com/
A drugi link to także zasady lecz z punktu widzenia innego sportu bat-and ball , czyli z punktu widzenia baseballa.
Zdecydowanie łatwiej jest nauczyć się zasad i obserwacji , gdy zna się baseball.
http://static.espncricinfo.com/db/ABOUT_CRICKET/EXPLANATION/CRICKET_EXPLAINED_AMERICAN.html
Sam mogę polecić tą drugą stronę do nauki bo czyta się całkiem przyzwoicie i język jest bardziej &quot;ludzki&quot;.
A tutaj skróty jakby ktoś chciał ????
http://www.youtube.com/user/indiatimes
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
Indian T20 League, 15th match: Kolkata T20 v Punjab T20 at Abu Dhabi, Apr 26, 2014
http://www.youtube.com/user/indiatimes transmisja
http://www.cricmelive.com/espn-3-live-streaming.php gorsza jakosc ale nieopozniona jak pierwszy link
Punjab jedyna do tej pory niepokonana drużyna z dwoma będącymi w niesamowitej formie batsmenami tj. Millerem i Maxwellem do tego dochodzi odzyskujący formę Sehwang. Z drugiej strony niesamowity bowler Narine oraz Morkel
Pitch - po pirwszym rozegranym dzisiaj meczu wydaje sie byc sprzyjajacy bowlerom&#39;
typ: Punjab - sila ofensywy powinna wziąć gore
Oczywiście w krykiecie żaden typ przed meczem nie jest pewny wiec polecam śledzić na livie i reagować w miarę rozwoju sytuacji
 
V 5

vipdavid

Użytkownik
Mam kilka pytań do osób oglądających ten sport

1.Czy jeśli bowler złapie piłkę z powietrza odbitą przez batsmana to też jest wykluczenie??

Nie raz widziałem jak bowlerzy próbują złapać szybka piłkę zaraz po odbiciu już w okolicy pitchu
2.Rozumiej że jeśli piłka odbije się od nogi czy tułowia batsmana złapie ją w powietzu to nie ma wykluczenia tak???

Oglądając dzisiejszy mecz Champions League Twent własnie była taka sytuacja. Batsmanowi odbiła się od barku,wicked-keeper to złapał i nie było wykluczenia....
 
S 0

seneha

Użytkownik
South Africa what a comeback in 4th test Rabada rocked England shocked take 7 wickets ???? news on the other side Top quality players of the world playing together in MCL2020
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Panowie,znów niestety komórka mi pozostała...W którym buku dają typy poboczne na IPL?Typu fours,six,wide,extras...?Mam tylko te typy w Sportingbet,Paddy Power,Marathonbet...
 
Do góry Bottom