>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Krykiet

sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Anglia vs Australia
5. ODI
15 września, godz. 15:00
Typ: 2 ✅ (Australia won by 4 wickets (with 10 balls remaining) )
Kurs: 1.53 (bet365)
Stawka: 4j
Anglia w pierwszych czterech meczach prezentowała się beznadziejnie. Dzisiaj w dalszym ciągu odpoczywają Collingwood i Anderson, a dodatkowo kontuzję złapał Wright. Australia w najmocniejszym składzie z nadziejami na awans w rankingu ODI. Innego wyjścia niż wygrana drużyny z krainy kangurów nie widać ;)

Vader// Dodam &gt;&gt;&gt; Livescore &lt;&lt;&lt; dla zainteresowanych. Anglia zaczynała i narzucali 299 po 50 overach. Tylko 3 sixy machnęli.



edit: Tutaj jest jeszcze z komentarzem tekstowym na żywo ????
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Australia wygrywa zgodnie z planem, choć przyznam, że w kilku momentach nieco mnie zaniepokoili. Najpierw kiedy w składzie nie pojawił się Brett Lee, później stosunkowo niezły wynik jaki pozwolili osiągnąć Anglikom no i dwa wickety stracone w 44 overze (fakt, że wtedy było już właściwie po meczu, ale z pewnością Anglia ujrzała światełko w tunelu).
Ciekaw jestem jak obie drużyny podejdą do ostatnich dwóch spotkań. Jeśli Anglia chce liczyć na choć jedno zwycięstwo to muszą koniecznie wrócić Collingwood i Anderson, dobrze byłoby wyleczyć również Wrighta. Bez nich nie sprawią Australii żadnego kłopotu. Australia z kolei całkiem dobrze poradziła sobie nawet bez Lee, więc jeśli nie wyślą nikogo więcej na odpoczynek i nie złapią żadnej kontuzji, będą mieli szanse wygrywać dalej.
Nigdy w historii jeszcze nie zdarzyło się, żeby ktoś przegrał serie ODI 7:0. Anglicy mają szansę być pierwsi. Szósty mecz w czwartek - zobaczymy jak będzie ????
Pełne statystyki dzisiejszego meczu pod tymi samymi linkami gdzie był livescore.
ps. Mam nadzieję, że to nie problem, że dodaję post pod postem, ale skoro i tak nikt inny tutaj nie pisze, to chyba nie ma sensu robić jednego, kilkudniowego tasiemca ;)

2/1/0
Zainwestowane: 8j
Wygrane: 9,26j
Bilans: +1,26j
Yield: 15,75%
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ps. Mam nadzieję, że to nie problem, że dodaję post pod postem, ale skoro i tak nikt inny tutaj nie pisze, to chyba nie ma sensu robić jednego, kilkudniowego tasiemca ;)
Pewnie, że nie. Jesteś tutaj &quot;mistrzem ceremonii&quot; w temacie ????
Wiem, że tylko jednej osobie na forum co ogarnia krykiet. To jest Fox71. W sumie to On właśnie mnie trochę tym zainteresował tym sportem. Do tego stopnia, że czasami nawet obejrzę sobie (część) meczy. Trochę już wiem na czym to polega. Wiem gdzie i co trzeba szukać.
Co do tego meczu dziś. Zacząłem patrzeć jednym okiem ok. 15 overa. Miałem też odpalony bet365. Ten buk daje często livebetting z krykieta. W tym 44 overze przed wicketami kurs na Anglię był @10 - @11. Nagle poszedł blok i kurs na wygraną Anglii spadł do &quot;tylko&quot; @3.50. Ale później Australia podgoniła i wyrobili się ładnie.
Jak się ogląda mecz to ciekawsze są gdzie grają po 20 overów spotkanie. Tam więcej ryzykują i więcej sixów. A &quot;szóstki&quot; są bardziej widowiskowe.
Jak dobrze orientujesz się w temacie to polecam Tobie popatrzeć na ofertę Sportingbetu, Centrebetu i bwina na zakłady pochodne. Czyli wyniki zawodników h2h lub ogólna ilość W czy też 6s. Fajne kursy są. Lepsze od grania na win drużyn.
Ja to mówię jako początkujący amator ;)
Pozdrawiam ????
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Pewnie, że nie. Jesteś tutaj &quot;mistrzem ceremonii&quot; w temacie ????
/.../
Cieszę się bardzo w takim razie ???? Może uda się jakoś ten temat rozkręcić ;)

Co do zakładów pochodnych to już kiedyś się do nich przymierzałem, ale ostatecznie nie zdecydowałem się ich jakoś regularnie grać. Jak dla mnie charakteryzują się zbyt dużą losowością. Ilości &quot;4&quot; i &quot;6&quot; to czysta loteria, h2h może potoczyć bardzo różnie, czego najlepszym dowodem może być choćby dzisiejsze spotkanie. Pozostałe też ciężko trafić, a staram się unikać bardzo losowych zakładów ????
Próbować można ewentualnie &quot;najlepszego batsmana drużyny&quot;, lub w trakcie meczu metodę wyeliminowania batsmana - tutaj w razie niepowodzenia na początku spokojnie da się pociągnąć progresją, tyle, że trzeba siedzieć i pilnować;)
No i choć całkiem dobrze orientuję się w krykietowym światku nie uważam się na razie za jakiegoś wybitnego specjalistę ;) Na to dopiero przyjdzie czas, a w międzyczasie pozostanę raczej przy typowaniu zwycięzców spotkań i okazyjnych zabawach w typy pokrewne ;)
Co do meczów 20-overowych masz na myśli oczywiście Twenty20 ???? Tam faktycznie mecze są o wiele bardziej dynamiczne, a runy lecą o wiele szybciej niż pozostałych odmianach krykieta. Takie zresztą były założenia, kiedy po raz pierwszy wprowadzano i rozgrywano takie mecze. W rezultacie Twenty20 miało zwiększyć zainteresowanie krykietem. Niemały wpływ na tę dynamikę mają odrobinkę inne zasady gry, ale to już zupełnie inna bajka, żeby to roztrząsać ;)

Pozdrawiam również ????
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
do grania krykieta tylko BF
na samym handlu kursami mozna sporo zarobic czego przykladem wczorajszy mecz w trakcie którego (szczegolnie w pierwszej jego czesci) bylo kilk flip flopow
 
S 0

saymanek

Użytkownik
czy mecz sussex vs yorkshire trwa 4 dni ? Dzisiaj rozumiem byl 1 dzien, chyba ze to twenty20 ? Czy Sussex maja jeszcze jakies szanse wygrac?
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Anglia vs Australia
6. ODI
17 września, godz. 15:00
Typ: 2 ✅ (Australia won by 111 runs)
Kurs: 1.53 (bet365)
Stawka: 2j
Chociaż to już szósty mecz i wypadałoby Anglikom w końcu coś wygrać to chyba jednak nie mają na to szans. Collingwood i Anderson wciąż odpoczywają, Wright wypada ze składu definitywnie z powodu kontuzji, a Australia wystąpi w najsilniejszym składzie (tym razem ma już zagrać Brett Lee). Dodatkowo zwycięstwo w dwóch ostatnich meczach z Anglia zapewnia Australii fotel lidera rankingu ODI, motywacji więc im nie zabraknie ????

edit: Australia po raz pierwszy w serii wygrywa rzut monetą i decyduje się odbijać jako pierwsza. Ze składami trochę więcej zamieszania niż wydawało się przed meczem, ale i tak nie powinno to niczego zmienić ????
Livescore z komentarzem tutaj.
edit2: Australia 296/8. Wynik, który powinni bez większych problemów utrzymać ???? Choć muszę przyznać, że liczyłem na coś powyżej 300...

3/1/0
Zainwestowane: 10j
Wygrane: 12,29j
Bilans: +2,29j
Yield: 22,90%
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Krótko mówiąc - miazga ???? Anglia tym razem nie tyle przegrywa, co zostaje upokorzona. Nie chodzi tu bynajmniej tylko o wynik, ale o styl w jakim przegrywają. Fakt, że najlepszy wynik - 31 runów - uzyskuje Bresnan (co jest wyrównując tym samym swój rekord życiowy) też o czymś świadczy, podobnie jak sposób w jaki odpadali poszczególni zawodnicy.
Zanosi się na to, że po raz pierwszy w historii seria zakończy wynikiem 7:0 ???? Sądząc po tym co Anglicy zaprezentowali w dotychczasowych sześciu spotkaniach nie widzę dla nich żadnej nadziei na wygranie ostatniego, w niedzielę, na Riverside ????
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
RPA vs Sri Lanka
ICC Champions Trophy
22 września, godz. 14:00

Typ: 1⛔
Kurs: 1.53 (bet365)
Stawka: 2j

Dziś rusza w Południowej Afryce Champions Trophy. Na otwarcie gospodarze podejmą drużynę Sri Lanki. Choć w RPA zabraknie Gibbsa, a Sri Lanka najprawdopodobniej wystąpi w najsilniejszym składzie wydaje się, że skład Afrykańczyków jest wystarczająco silny na całej długości, żeby zapewnić bezpieczne zwycięstwo. Przewaga własnego boiska powinna powinna mieć duże znaczenie, również ze względu na jego charakterystykę - bowling Sri Lanki może nie być na nim tak efektywny jak zazwyczaj. Warto też wspomnieć, że RPA powinno być wypoczęte - nie grali meczu międzynarodowego od kwietnia. Sri Lanka niedawno zakończyła Compaq CUp (przegrywając w finale z Indiami), wcześnie grając sporo spotkań.

edit: Livescore z komentarzem
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Sri Lanka won by 55 runs (D/L method)

Dość pechowe otwarcie turnieju dla Południowej Afryki. Wszystko zaczęło się chyba od błędnej decyzji po wygraniu rzutu monetą. Sri Lanka odbijała pierwsza i zdołała zdobyć wystarczająco dużo runów, żeby móc później spokojnie kontrolować przebieg spotkania. Jutro spotkanie z Nowa Zelandią, które dla RPA jest spotkaniem ostatniej szansy - porażka właściwie eliminuje ich z gry, a występy przed własną publicznością i rola jednego z głównych faworytów do końcowego zwycięstwa zobowiązuje. Kurs co prawda nędzny, ale myślę, że i tak warto zagrać ????

RPA vs Nowa Zelandia

ICC Champions Trophy
24 września, godz. 9:00

Typ: 1 ✅
Kurs: 1.44
Stawka: 5j
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Tym razem zgodnie z planem - pewne i bezpieczne zwycięstwo ????
South Africa won by 5 wickets (with 53 balls remaining)




4/2/0
Zainwestowane: 17j
Wygrane: 19,49j
Bilans: +2,49j
Yield: 14,64%
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Australia vs Nowa Zelandia
ICC Champions Trophy
5 październik, godz. 14:00

Typ: 1✅
Kurs: 1.40 (bet365)
Stawka: 2j

Australia bez wątpienia znajduje się na fali. Po rozgromieniu Anglii w cyklu spotkań ODI dotarła do finału Champions Trophy. Obie drużyny wystąpią najprawdopodobniej w najsilniejszych składach, jednak to Australia jest w stanie zaoferować o wiele więcej w każdym elemencie gry, z kolei NZ (której sama obecność w finale jest sporą niespodzianką) może pochwalić się w zasadzie jedynie bowlingiem. Zanosi się na łatwe zwycięstwo drużyny z krainy kangurów ????

edit: Daniel Vettori wypada ze składu NZ, a kurs na Australie leci na chwile obecna na pysk ;)
Livescore + komentarz
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Delhi Daredevils vs Wayamba
(Champions Twenty20 League)
11 październik, godz. 16:00

Typ: 2
Kurs: 2,50 (bet365)
Stawka: 1j

Wayamba rozpoczyna udział w Champions League od spotkania z Delhi, które w swoim pierwszym meczu zostało zmiażdżone przez Victorię. Ze składu drużyny z Indii wypadli już AB de Villiers, Paul Collingwood i Daniel Vettori, co może mieć ogromny wpływ na ich postawę. Pozostają co prawda choćby Gambhir i Dilshan, jednak nawet oni nie poradzili sobie z bowlingiem Victorii, a właśnie bowling to główny atut drużyny ze Sri Lanki. Udana i Mendis są w stanie sami rozstrzygnąć losy spotkania. Jeśli dodać obecność w składzie Jayawardene i Mubaraka rysuje się obraz drużyny kompletnej. Łatwo nie będzie na pewno i spory wpływ na wynik powinien mieć rzut monetą, liczę na w miarę spokojne zwycięstwo Wayamba.
 
T 0

traviss

Użytkownik
Pakistan - Nowa Zelandia 2 ✅
2,22 Unibet
New Zealand won by 7 runs
mecz - horror

Trzeci mecz w Emiratach.Pierwszy spokojnie dla Pakistanu,drugi równie spokojnie dla Kiwis.
Nowa Zelandia jakoś zawsze niedoceniana,chyba głównie z braku spektakularnych sukcesów,w odróżnieniu od Pakistanu który co jakiś czas zaskoczy i wygra np. MŚ Twenty20.
NZ to zawsze dla mnie głównie znakomici bowlerzy,chociaż w ostatnim meczu McCullum pokazał też jak się odbija.
Mam nadzieję,że Kiwi nie stracą formy w ciągu trzech dni i wygrają serię.
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Cape Cobras vs Warriors
Typ: 1✅
Kurs: 1,57

Wiele wskazuje na łatwą wygraną Cobras w dzisiejszym spotkaniu. W rozgrywkach MTN40 spisują się jak dotąd całkiem dobrze(6 zwycięstw, 2 mecze nierozstrzygnięte) uzyskując przyzwoity NetRR +0,499. Warriors z kolei w ośmiu spotkaniach, aż cztery razy schodzili z boiska pokonani. Ostatnie dwa mecze co prawda zakończyły się ich zwycięstwami, jednak trzeba powiedzieć, że wygrana z Dolphins była minimalna, a z Eagles mecz rozstrzygnęła metoda D/L (wygrali też u siebie Cobras w listopadzie). Choć Warriors mają zupełnie przyzwoitą linię bowlingu, to lepszy skład wydają się jednak mieć Cobras, z kilkoma o wiele bardziej znanymi i doświadczonymi zawodnikami. Mecz może być dość wyrównany, jednak spodziewam się, że Cobras w ostatecznym rozrachunku powinni spokojnie wygrać ????

Dodatkowo warto zagrać na niepokonanych Titans (6-0-0-2, +0,553), którzy zagrają z kiepskimi Lions (3-5-0-1, -0,660), po kursie 1,50✅.
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Cape Cobras won by 52 runs
Titans won by 91 runs
Dwa komfortowe zwycięstwa ???? Warriors mieli by może i jakieś szanse, gdyby byli w stanie pokazać coś więcej oprócz dobrego bowlingu. Udało im się powstrzymać Cobras do 207 runów co było jak najbardziej osiągalne. Jednak jeśli w 40-overowym spotkaniu najlepszy zawodnik zdobywa 29 runów to na wygraną nie ma co liczyć.
Nad meczem Tytanów nie ma się co rozwodzić masakra pod każdym względem, a stracili wszystkie wickety chyba tylko dlatego, że pod koniec swojego inningu najwyraźniej zaczęli się już bawić grą, pomimo tego zdobywając 248 runów. Tak czy inaczej Lions byli bez szans ????
 
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
witam

mam pytanko do tych co znaja sie na krykecie- obstawiają. Dziś(wczoraj) obstawiłem na live zdarzenie Nowa Zelandia U19 vs Zimbabwe U19 - Puchar Świata --&gt; (Batsman 1 - Runy - 2-drogowo) ---&gt; A Lindsay - Powyżej 4.5 @ 1.22. Po paru minutach runy zmieniły sie z minimalnych powyżej 4,5 (ktore wtedy były najbardziej prawdopodobne) na powyżej 5,5. Przyjalem wtedy ze wygralem -gdyz wydawało mi sie ze obowiazuja zasady podobne do tych w tenisie przy obstawianiu skoro znikla opcja pow 4,5 na 5,5 to chyba zdarzenie 4,5 padło ... (no chyba ze to sie moze &quot;cofać&quot; - nie znam sie na regulach gry a obstawilem tylko patrzac na kurs i na &quot;logike&quot; - tak cos mnie wzielo..)

przezylem szok gdy zobaczylem ze zaklad przegralem. moze ktos sprawdzic czy oby nie rozliczono mi tego kuponu błędnie??
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Lindsay zdobył w tym meczu dokładnie 4 runy zanim został wyeliminowany, więc kupon niestety przegrany. Kursy zmieniły się na wyższe zapewne wraz ze zmianą batsmana.
Przyznam, że miałeś sporego pecha w większości przypadków taki typ by wszedł, szczególnie, że Lindsay odbijał jako czwarty.
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Dziś w nocy pierwszy spotkanie Australii z Pakistanem w serii pięciu ODI. Po trzech wygranych w Testach Australia wydaje się być mocnym faworytem również w tym cyklu. Pakistan, choć zawsze groźny, wydaje się nie mieć większych szans z silną i, co najważniejsze, o wiele bardziej doświadczoną drużyną gospodarzy. Shane Watson, prezentujący znakomitą formę może na dobrą sprawę sam wygrać spotkanie - będzie otwierającym batsmanem i jednym z głównych bowlerów.
Kurs co prawda chyba zaniżony jak na ten pojedynek, bo zaledwie 1.44, ale mimo wszystko warto zagrać. Pierwsze spotkanie powinno paść łupem Australijczyków, co będzie później - zobaczymy ????

Australia vs Pakistan

Typ: 1✅
Kurs: 1.44 (bet365)

ps. bet365 zamyka zakłady o 3:55 w nocy.
Livescore: http://www.cricinfo.com/ausvpak09/engine/current/match/406202.html (powinien być tekstowy komentarz).
 
Do góry Bottom