>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Krótkookresowa analiza formy w hokeju

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
edi8, przeprowadziłeś już jakąs statystykę, czy kursy robią różnicę?
mam na myśli, czy odsetek meczów trafnych po kursie 1,20 jest zdecydowanie większy od tych co są w okolicy 2,00?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W ramach tych podliczonych 164 typów - 16 z trafionych to kursy od 2.00 -3.75 czyli około 10% wszystkich typów a 15.38% typów trafionych ( z 104 ) .

Trafionych typów z przedziału 1.01 - 1.2 było 30 , zaś z dokładnym kursem 1.20 tylko 4


.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jeżeli by to były single płaską stawką to od razu widać, że wyjdziesz na ⛔
Jak tam 80% to mecze z kursami 1.10.
Tak więc wobec tego co podałem powyżej - widać totalny absurd wpisu @Dalika...

Trafionych spotkań z kursami do 1.1 było 19 , co stanowi 11.58% wszystkich typów a 18.26% typów trafionych.


....
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
W ramach tych podliczonych 164 typów - 16 z trafionych to kursy od 2.00 -3.75 czyli około 10% wszystkich typów a 15.38% typów trafionych ( z 104 ) .

Trafionych typów z przedziału 1.01 - 1.2 było 30 , zaś z dokładnym kursem 1.20 tylko 4


.
czy zatem możesz powiedzieć, że granie kursów bardzo niskich jest zbędne. nie lepiej cisnąc tylko te co są powiedzmy powyżej 1,50?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie jestem tu od radzenia nikomu - bo tyle technik grania ilu grających... np. z pw wiem o ludziach mających bardzo dobre wyniki przy graniu dubli i trebli na AKO ok. 2.00

Jak chcesz to &quot;ciśnij&quot; typy z kursami over 1.50

Pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 43

krak

Użytkownik
Nie jestem tu od radzenia nikomu - bo tyle technik grania ilu grających... np. z pw wiem o ludziach mających bardzo dobre wyniki przy graniu dubli i trebli na AKO ok. 2.00

Jak chcesz to &quot;ciśnij&quot; typy z kursami over 1.50

Pzdr.
Ja miałem testować właśnie w podobny sposób, ale skończyło się na jednym dniu testów, bo w Święta mi się nie chciało, a potem zaczął się tenis. ;) Chyba teraz wrócę do tego z płaską stawką w tym calym stsie, w którym muszę obrócić bonus. Jeśli się zdecyduje to wkleję statystyki, ale pewnie nie będzie to trwało zbyt długo dlatego ich wartość nie będzie wielka, ale zawsze coś. Kursy powyżej 1.7 - single, reszta w duble ew. treble tak aby kurs &gt; 1.7. Wedle uznania odrzucane by było najniższe kursy powiedzmy &lt; 1.1
Plus leci repka dla osób podających typy. Pozdrawiam. Sam nie miałbym czasu na wyszukiwanie tych typów.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A słyszał kolega o tym, że są zakłady 2-way na zwycięstwo, które np. w Bet365 są rozliczane w regulaminowym czasie 60 min i przy remisach jest zwrot? Lub też zakłady na handicap 0.0 ?

P.s: w statystyce jaką niedawno robiłem po 164 typach - było 20 spotkań zakończonych remisami i tych typów nie uwzględniałem w podsumowaniu bilansu gry jako zwroty, a jedynie te 104 bezpośrednio trafione.

.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
to kurs musi być bardzo mały... ale jesli ma w ogóle zakładów dac plus to zawsze lepiej niż nie trafić 1,50.
wyrabiasz sobie juz jakieś wyczucie po tylu zakładach, czy dany wybór jest godny zagrania, bo dostrzegasz inne czynniki...?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Np. kolega @addam44 w ramach tej metody, gra te faworyzywane zespoły ale tylko wtedy, gdy wypada ich mecz u siebie - na własnym lodowisku...
 
Do góry Bottom