>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Krótkookresowa analiza formy w hokeju

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
P.S. Tak na marginesie, i bez związku z tematem, przeglądając ten dział trafiłem na ten zapierający dech w piersiach temat. Polecam! Trzy strony wciągającego thiller&#39;a: &quot;Czy nowy w mieście zrozumie, czy wszystkich wystrzela&quot;:grin:
Na szczęście &quot;starzy w mieście&quot; nie tacy bojaźliwi i nie pękają przed młodymi - tym bardziej że są uzbrojeni!!!
( w argumenty ) ????
 
kvelk1 125

kvelk1

Użytkownik
22.01
Kapitan - HC MVD Rosja MHL⛔ 3-0

Skalica - Nitra Słowacja Extraliga 3-3 60&#39; 4-3pen.

Pelicans - Ilves Finlandia SM-liga✅ 5-2

Ambri-Piotta - Zurich Szwajcaria NLA✅ 1-5

Grenoble - Strasbourg Francja Ligue Magnus✅ 2-1

Sierre-Anniviers - Langenthal Szwajcaria NLB✅ 2-5

Pontebba - Asiago Włochy Serie A✅ 0-4

W słowackiej lidze warto przyjrzeć się też temu meczowi. Martin (gospodarz) do tej pory nie wygrał, a gość przegrywa wszystko na wyjeździe. Jak nie teraz przełamanie, to kiedy? Średni kurs na Martin 3-way to @3,36. (Przełamali, ale po dogrywce;))
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Metoda &quot;Krótkookresowa analiza formy&quot; bazuje na 4 poprzednich spotkaniach i jeśli mamy tam dysproporcję formy w postaci min 3z4 WIN/LOSS v min 3z4 LOSS/WIN , to gramy na tę z lepszym bilansem i ona staje się naszym typem...
I tak jest z tamtym meczem.
 
R 0

rapszmugler

Użytkownik
Chciabym sie dołaczyc do tej metody ; )
I na jutro jezeli moge cos wrzucic .

AUSTRIA - Feldkirch- Triglav Kranj - 2

BIAŁORUŚ - Soligorsk -Liepajas Metalurgs - 1

DANIA - Odense - Frederikshavn -2

FRANCJA - Strasbourg -Dijon - 2

KANADA - Swift Current Broncos - Regina Pats -1

KANADA - Prince George Cougars - Everett Silvertip -1

KANADA - Victoria Royals - Vancouver Giants -1

KANADA - Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats -2

ROSJA - Stalnye Lisy - Snezhnye Barsy -1

SZWAJCARIA - Servette - Zurich -2

USA- New Jersey Devils - Washington Capitals -1

USA - Springfield Falcons - Worcester Sharks -1
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@kvelk1 , nie analizowałem już poprawności tego w/w typu na gruncie przyjętych tu zasad dla metody &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; - a chciałem jedynie pokazać koledze @rapszmugler o jaką formę podawania typów mi chodzi.

Ale oczywiście masz rację co do tego, że ten typ ( jak i ten z NHL ) nie spełniały warunków , gdyż rozpatrujemy jedynie wyniki w 60 min gdzie musi być min 3z4 WIN/LOSS v min 3z4 LOSS/WIN

Zatem apel do kolegi @rapszmugler o to aby podawał tylko solidnie sprawdzone typy i w formie linków.

Pozdrawiam
 
kvelk1 125

kvelk1

Użytkownik
na 26.01, bo ktoś nie dokończył...
Salavat Ufa - Barys Astana Rosja KHL⛔ 4-6

Niznekamsk - HC Yugra Rosja KHL⛔ 5-2

Charlotte Checkers - Abbotsford Heat USA AHL✅ 3-4

To tyle... Reszta z góry, poza typami które wykluczyłem. @rapszmugler, nikt tu nie ma monopolu na podawanie typów, ale jeśli to robisz, to rób to dokładnie, bo sprawdzanie i wyszukiwanie ew. typów których nie podałeś jest uciążliwe.
Pozdrawiam.

Linki do spotkań od @rapszmugler

Feldkirch - Triglav
Soligorsk - Liepajas Metalurgs
Strasbourg - Dijon
Servette - Zurich
Reszta już zakończona.

e// Przepraszam. Oczywiście:razz:
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Югра na wyjezdzie gra jednak gorzej, dwa razy wygrala po rzutach karnych ja ryzykuje na HX.
// edi8#418. Typ został pograny u mnie w wątku wcześniej, ale chodzi mi o kwestię ogólniejszą. Rozwijana w tym wątku metoda jest dobra (jeżeli nie bardzo dobra; robicie tutaj świetną robotę), ale na przyczynowość zdarzeń w świecie realnym ma wpływ bardzo wiele czynników. Ja po prostu szukam dodatkowych, akurat ten przypadek jest o tyle &quot;koszerny&quot;, że Югра trzy z czterech ostatnich meczy wygrała w domu, zaś HX przegrał 3 z 4 na wyjeździe. Fakt gospodarze w domu nie są gigantem, ale idzie im lepiej (co powiedzmy, że się potwierdza po spojrzeniu na ostatnie 10 meczy każdej z drużyn). Taka refleksja po prostu mnie naszla. Warto szukać dodatkowych czynników np. patrzeć także na przeloty samolotem przez strefy czasowe np. w NHL.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Югра na wyjezdzie gra jednak gorzej, dwa razy wygrala po rzutach karnych ja ryzykuje na HX.
Napisałeś to przy stanie meczu 1-0 ????

Odchodząc od kryteriów doboru stosowanych w ramach metody &quot;Krótkookresowa analiza formy&quot; :

3 ostatnie wyjazdowe mecze Yugra zremisowała w 60 min ( 2 wygrywając w OT i jeden przegrywając w karnych )

05.01.2013 Novokuznetsk - HC Yugra + 4:5 OT (3:2, 1:2, 0:0, 0:1)
07.01.2013 HC Sibir - HC Yugra + 2:3 OT (1:0, 1:2, 0:0, 0:1)
09.01.2013 Amur Khabarovsk - HC Yugra -3:2 pen (0:0, 1:1, 1:1, 0:0)

gospodarze nie są w domu żadnym gigantem: w 4 poprzednich meczach 2 wygrali , 1 zremisowali ( przegrywajac go w OT ) i 1 przegrali

Pozdrawiam

.
 
Do góry Bottom