>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Krótkookresowa analiza formy w hokeju

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ten wczoraj ustrzelony typ, dobrany wg metody - na wygraną w lidze angielskiej:

Braehead - Edinburgh ✅

to także rekord wysokości trafionego kursu , gdyż wynosił w Bet365 3.80 ( a w innych firmach nawet 4.00 )
zaś dotychczasowy rekord wg kursów z Bet365 to 3.70.

Tak więc treble z wczorajszych 3 typów dawało w Bet365 AKO 6.93 ✅


.
 
I 5

inhuman

Użytkownik
Witaj, Edi czy możesz podesłać mi chociażby na prv jakiś kontakt do Ciebie?
Mam małe pytanko do Ciebie.
Nie mam jeszcze 10 postów więc nie mogę pisać na prv, a spamować bez sensu nie mam w zwyczaju.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@inhuman&gt;&gt; witaj na forum FB, na którym znajdziesz całą masę ludzi mających zdecydowanie większy ode mnie staż i doświadczenie a także wiedzę o bukmacherce.

Tak więc ja wcale nie jestem na tym gruncie gwarantem uzyskania najlepszej odpowiedzi czy informacji - dlatego chyba najwłaściwszym miejscem do zwrócenia się o pomoc z zakresu szeroko rozumianej bukmacherki jest Dział dla Początkujących...

Wg mnie nigdy nie jest tak, aby zadane pytanie i odpowiedź nań - nie zainteresowały także innych użytkowników.

Pozdrawiam
 
I 5

inhuman

Użytkownik
@inhuman&gt;&gt; witaj na forum FB, na którym znajdziesz całą masę ludzi mających zdecydowanie większy ode mnie staż i doświadczenie a także wiedzę o bukmacherce.

Tak więc ja wcale nie jestem na tym gruncie gwarantem uzyskania najlepszej odpowiedzi czy informacji - dlatego chyba najwłaściwszym miejscem do zwrócenia się o pomoc z zakresu szeroko rozumianej bukmacherki jest Dział dla Początkujących...

Wg mnie nigdy nie jest tak, aby zadane pytanie i odpowiedź nań - nie zainteresowały także innych użytkowników.

Pozdrawiam
Ok, nie chciałem tu niepotrzebnie zaśmiecać :razz: swoimi pytaniami do Ciebie.
Napisałem akurat tutaj, ponieważ w pierwszym poście wspomniałeś o ,,złotodajnym obszarze&quot; w którym działałeś zapominając o tej metodzie doboru typów. Co przy tej skuteczności metody (póki co;)) jest dosyć ciekawe. Faktycznie tak jest?
Nie jestem początkującym graczem a jedynie nowy na tym forum.
Mam za sobą upadki i wzloty jak pewnie wielu tutaj.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@inhuman,
pisząc w momencie zakładania tego wątku 2 lata temu, czyli jesienią 2010 tamte słowa o &quot;złotodajnych obszarach&quot; - miałem na myśli moją grę w formie bardzo skutecznego wykorzystywania wykrytej wtedy przeze mnie pewnej luki w systemie Totolotka.

Jak to Cię szerzej interesuje, to wpisz do wyszukiwarki frazę: Edi8 kontra Totomix

Pozdrawiam
 
I 5

inhuman

Użytkownik
@inhuman,
pisząc w momencie zakładania tego wątku 2 lata temu, czyli jesienią 2010 tamte słowa o &quot;złotodajnych obszarach&quot; - miałem na myśli moją grę w formie bardzo skutecznego wykorzystywania wykrytej wtedy przeze mnie pewnej luki w systemie Totolotka.

Jak to Cię szerzej interesuje, to wpisz do wyszukiwarki frazę: Edi8 kontra Totomix

Pozdrawiam
Dzięki, czytałem o tym:grin:. Ciekawa historia. Teraz już kumam.
Pzdr.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Typ długoterminowy na 2.01.2013:

Fribourg - Rapperswil typ na 1

UWAGA: Fribourg bierze obecnie udział w rozgrywkach Spengler Cup i to dopiero wyniki spotkań na tym turnieju będa ostatecznie decydowały o tym, czy zostaną spełnione kryteria min 3z4 WIN/LOSS v min 3z4 LOSS/WIN

.............
Niestety, ale wobec wyników na Spengler Cup - typ na Fribourg nie kwalifikuje się do grania go w ramach tej metody... ponieważ:

http://www.livesports.pl/mecz/M5qYbu4e/#h2h;overall

a pod uwagę bierzemy tu zawsze poprzednie 4 spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
I mamy tu dziś doskonały przykład na to, że w hokeju kryterium aktualnej formy liczonej w krótkim terminie ma podstawowe znaczenie - gdyż biorąc tylko pod uwagę poprzednie mecze rozgrywane przez Fribourg na lidze , to dziś byli FAWORYTEM TEGO SPOTKANIA gdyż spełniali warunek min 3z4 WIN/LOSS v min 3z4 LOSS/WIN ale wobec tego, że grali na turnieju Spengler Cup to ich ostatnimi wynikami były te z tych właśnie rozgrywek.

Wynik 1-4 z Rapperswilem jedynie potwierdził ich spadek formy, pomimo iż byli u bukmacherów stawiani jako faworyt z kursem 1.45 w Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 0

benykuleczka

Użytkownik
Witam , ja mam pytanie czy jesli ten mecz jest w ofercie bet365 i widnieje opcja zaklad na zwyciestwo Riesserese 2.60 a na Bietgheim 1.45 to jest to wliczone z dogrywka i karneymi ewentualnie czy tylko do 3 tercji i jesli po 3 tercjach jest remis to przegrana
Dziekuje
 
M 55

mana456

Użytkownik
Jeśli jest zakład na zwycięstwo i są tylko dwie opcje do obstawienia to liczy się wynik z ewentualną dogrywką lub karnymi ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Bet365 zakład 2-way w hokeju liczy tylko w regulaminowym czasie i stąd zwrot przy remisie w 60 min :

&quot;W rynkach 2-drogowych zasady zwrotów będą miały zastosowanie, chyba że podano inaczej poniżej. Stawki na zakłady pojedyncze zostaną zwrócone, a w zakładach akumulowanych selekcja będzie traktowana jako nieobecna/wycofana.&quot;

( zobacz wpis # 174 kolegi @krisu3 http://forum.bukmacherskie.com/f18/krotkookresowa-analiza-formy-w-hokeju-50985-9.html )
 
Do góry Bottom