>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Krótkookresowa analiza formy w hokeju

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@adam_adam,

Spokojnie, bo gdybyś najpierw przeczytał a nie pisał - nie czytając zawartości wątku , to wiedziałbyś , że typy do metody wg obecnych kryteriów podawane są przecież dopiero od 15.11 , a jako zalecenie co do sposobu ich grania wskazywałem na 1. miejscu sklejki, czyli AKO kilkuelementowe a nie ich grę jako single płaską stawką.

Także @A.W.84 przedstawił swój sposób gry oparty o użycie typów do gry na duble i treble.

Ale to sam grający dobiera sobie najlepszą wg niego technikę - na innym forum są tacy którzy grają te typy np. na DNB lub równoważny mu handicap 0.0 , są też tacy co grają przeciwnie niż to co wskazuje metoda, czyli traktując to jako antytypy.
Ponadto są grający to 2-way , ale zakłady 2-way są różnie rozliczane w firmach bukmacherskich: w niektórych na 60 min a w innych po dogrywkach i karnych.

Z kolei @adamm44 zrobił wyliczenie gry wszystkich podanych typów i gra na remisy dawała tu finansowy wynik równowagi - a zatem daje to pole do ew. gry progresją na remisy.

Tak więc jest tu sporo różnorakich możliwości użycia wskazań typów wg tej metody doboru.

Pozdrawiam


.
 
D 0

damiano_

Użytkownik
Ciekawy system został tutaj poruszony, chętnie się dołączę do analizy meczów. Dodatkowo będę prowadził statystyki.
Wybrane mecze na ten weekend:
Hokej
1. Ambri-Piotta - Zug / typ 2 / kurs 1.38 / wynik -:- / stawka 1j ⛔1j
2. Slovan Bratislava - HC Lev / typ 2 / kurs 1.88 / wynik -:- / stawka 1j⛔1j
3. Litomerice - Havlickuv Brod / typ 2 / kurs 1.85 / wynik -:- / stawka 1j zwrot
4. Rockford IceHogs - Chicago Wolves / typ 1 / kurs 1.62 / wynik -:- / stawka 1j⛔1j
5. Skelleftea - Farjestads / typ 2 / kurs 2.08 / wynik -:- / stawka 1j⛔1j
6. K-Vantaa - Jokipojat / typ 2 / kurs 1.77 / wynik -:- / stawka 1jzwrot
*Wszystkie mecze zagrane w Fortunie. Przy remisie zwrot.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Damiano, witaj - ale na poprzedniej podstronie kolega @kvelk1 , który doskonale zna zasady doboru w tej metodzie i od pewnego czasu podaje tu typy , zamieścił tylko 9 meczów spełniających kryteria na dziś.
Więc skoro Ty podałeś 12 - to coś tu nie gra i postaram się sprawdzić gdzie jest problem...

Już wiem: Ty podałeś typy na weekend!!!
Za moment to sprawdzę .

..............

Twój mecz numer 1:
Pelicans - KalPa
http://www.livesports.pl/mecz/pn3BQk8c/#h2h;overall
nie spełnia kryteriów, ponieważ goście nie mają w 4 poprzednich meczach minimum 3 wygranych w 60 minutach - a co stanowi podstawę doboru

Mecz numer 2 :
http://www.livesports.pl/mecz/CKDIm2GF/#h2h;overall
nie spełnia kryteriów, gdyż gospodarze nie mają minimum 3 porażek w 4 poprzednich spotkaniach w czasie 60 min

Mecz numer 4 :
http://www.livesports.pl/mecz/dK7Vp4Ul/#h2h;overall
nie spełnia kryteriów , gdyż gospodarze nie mają 3 czystych zwycięstw w 4 poprzednich meczach

Mecz numer 6 :
http://www.livesports.pl/mecz/zydONmhG/#h2h;overall
nie spełnia kryteriów, gdyz gospodarze nie mają nawet ani 1 wygranej w 60 min w 4 poprzeddnich spotkaniach

Mecz numer 8 :
http://www.livesports.pl/mecz/bgsyewv3/#h2h;overall
tu jest OK

Mecz numer 9 :
http://www.livesports.pl/mecz/I5Wp9VUq/#h2h;overall
nie spełnia kryteriów, gdyż gospodarze nie mają 3 porażek w 60 min w 4 poprzednich meczach

Mecz numer 11 :
http://www.livesports.pl/mecz/GKKwbDi1/#h2h;overall
tu jest OK

Mecz numer 12 :
http://www.livesports.pl/mecz/MZpFEi7M/#h2h;overall
nie spełnia kryteriów, gdyż gospodarze nie mają 3 czystych porażek w 4 poprzednich meczach

Mecze nr nr 3-5-7-10 to mecze podane już wcześniej przez @kvelk1 więc są OK

.................

Tak generalnie, to dokonany przez Ciebie wybór spotkań może się sprawdzić nawet i w 100% - ale
większość z nich nie spełnia kryteriów na gruncie dla tej metody , które to kryteria od tego sezonu zaostrzyłem do wyników w 60 min i podane są w 1. wpisie po reaktywacji wątku w dn. 15.11

Pozdrawiam

.............
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
D 0

damiano_

Użytkownik
@Damiano - to jest wątek w którym zgodnie z jego tytułem podajemy typy wyłącznie do hokeja, bo ta metoda doboru typów powstała na jego gruncie , natomiast dla wszystkich innych dyscyplin założyłem odzielny:


i tam proszę je zamieszczać.
Ok, nie zauważyłem.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
@adam_adam,

Spokojnie, bo gdybyś najpierw przeczytał a nie pisał - nie czytając zawartości wątku , to wiedziałbyś , że typy do metody wg obecnych kryteriów podawane są przecież dopiero od 15.11 , a jako zalecenie co do sposobu ich grania wskazywałem na 1. miejscu sklejki, czyli AKO kilkuelementowe a nie grę płaską stawką.

Także @A.W.84 przedstawił swój sposób gry oparty o użycie typów do gry na duble i treble.

Ale to sam grający dobiera sobie najlepszą wg niego technikę - na innym forum są tacy którzy grają te typy np. na DNB lub równoważny mu handicap 0.0 , są też tacy co grają przeciwnie niż to co wskazuje metoda, czyli traktując to jako antytypy.
Ponadto są grający to 2-way , ale zakłady 2-way są różnie rozliczane w firmach bukmacherskich: w niektórych na 60 min a w innych po dogrywkach i karnych.

Z kolei @adamm44 zrobił wyliczenie gry wszystkich podanych typów i gra na remisy dawała tu finansowy wynik równowagi - a zatem daje to pole do ew. gry progresją na remisy.

Tak więc jest tu sporo różnorakich możliwości użycia wskazań typów wg tej metody doboru.

Pozdrawiam


.
Ale ja jestem bardzo spokojny:razz:... Tylko pytam czy będzie. Skoro w tytule jest &quot;analiza&quot;, więc pasowałoby jakieś konkretne wnioski z tej analizy wyciągnąć, prawda?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Chyba jednak nie możesz zrozumiesz tego, co jest zawarte w tytule tego wątku -
&quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju &quot; , ponieważ analizie poddajemy tu wyniki 4 poprzednich spotkań.

A wnioski wyciągamy po każdorazowym zakończeniu typowanego meczu, te zaś typy można grać na wiele różnych sposobów , o czym już napisałem.

Tak więc grający na AKO mają swoje spostrzeżenia, grający handi 0.0 swoje a grający na 2-way swoje.

Zatem dla uspokojenia i nieco trzeźwiejszego myślenia , zalecam Ci melisę lub Nervosol - powinno pomóc...

Ewentualnie na noc zażyj łagodnie działające leki na przeczyszczenie - ale tylko takie , które nie zakłócają snu!

Ich nazwę zapewne chętnie poda Ci hiperaktywny na każdym polu @Dalik, bo zapaszek towarzyszący jego tu wpisom i oddający ich merytoryczną zawartość , dobitnie zaświadcza że sam je zażywa...

???? ???? ????

Pozdrawiam


.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Chyba jednak nie możesz zrozumiesz tego, co jest zawarte w tytule tego wątku -
&quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju &quot; , ponieważ analizie poddajemy tu wyniki 4 poprzednich spotkań.

A wnioski wyciągamy po każdorazowym zakończeniu typowanego meczu, te zaś typy można grać na wiele różnych sposobów , o czym już napisałem.

Tak więc grający na AKO mają swoje spostrzeżenia, grający handi 0.0 swoje a grający na 2-way swoje.

Zatem dla uspokojenia i nieco trzeźwiejszego myślenia , zalecam Ci melisę lub Nervosol - powinno pomóc...

Ewentualnie na noc zażyj łagodnie działające leki na przeczyszczenie - ale tylko takie , które nie zakłócają snu!

Ich nazwę zapewne chętnie poda Ci hiperaktywny na każdym polu @Dalik, bo zapaszek towarzyszący jego tu wpisom i oddający ich merytoryczną zawartość , dobitnie zaświadcza że sam je zażywa...

???? ???? ????

Pozdrawiam


.
Tak, tak - trzeźwe myślenie nie jest moją mocna stroną... Dlatego chciałem zapytać fachowca :]...
Skoro raczej nie płaska stawka, to w jaki sposób Ty grasz swoje typy? Jeśli już poświęcasz czas żeby odszukać takie mecze to podawaj wcześniej stawkę za jaką byś zagrał, aktualny kurs lub połącz mecze w AKO - co Ci szkodzi, wtedy łatwiej byłoby ocenić czy jesteś do przodu. Bo teraz to możesz powiedzieć: tu zagrałbym progresją, tam połączyłbym w AKO, tu znowu singlem ale za mniejszą stawkę itp...
Zrobisz to dla mnie?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Będzie łatwiej , gdy te dzisiejsze typowania kolegi @kvelk1 będą na aktualnej stronie.
 
kvelk1 125

kvelk1

Użytkownik
adam_adam pozwól że ja spróbóję odpowiedzi.
Temat nie zawiera wskazań, tylko analizę spotkań z pewną prawdłowością.
To, jak Ty, czy ktokolwiek, to zagra (lub nie) należy do Was.
Jest to pewien pomysł na analizę meczów i stworzenie schematu im towarzyszących, a nie recepta na zarabianie pieniędzy.
Być może grając na outsiderów byłby plus, ale tak jak @edi8 w pewnym z postów zauważył, nie jest to sposób na wzbogacenie się w jeden weekend.
Pozdrawiam.

P.S. Nie gram tych typów (jeszcze), jednak nie powstrzymuje mnie to przed analizowaniem. Polecam;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Przed chwilą , obmyślając pewną nową strategię gry , sprawdzałem hokejowe statystyki ligi fińskiej - ale pod zupełnie innym kątem niż do metody, która jest w tytule wątku i niejako przez przypadek a będąc przy aktualnym liderze Jokerit , wychwyciłem ich dość dużą rozbieżność w tegorocznych wynikach w 60 min w podziale na Parzyste/Nieparzyste , bo ten bilans za 32 mecze wynosi 22/10 , zaś odnosząc to do meczów home: 11/6 i away 11/4 .

Np. w firmie doxxbet.com kursy na P/N to 1.88-1.92 i dla tego w/w bilansu zespołu Jokerit 22/10 z najdłuższą przerwą pomiędzy wynikiem P home/away wynoszącą 4 mecze , dla meczów home 2 a dla meczów away także 2 - jest to dość niezłe pole do zbudowania koncepcji gry...
 
D 0

damiano_

Użytkownik
@edi8, na razie 10 postów nie mam to muszę tutaj odpisać. Aktualnie chcę skończyć to co zacząłem by mieć to przeanalizowane na większej ilości typów, dlatego na razie zostanę przy swoim. Ewentualnie może rozpocznę prowadzenie równoległych statystyk, zobaczę ile czasu będzie. Na razie mam plan analizować mecze tylko te które są rozgrywane w pt/sb/nd/pn.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Przed chwilą , obmyślając pewną nową strategię gry , sprawdzałem hokejowe statystyki ligi fińskiej - ale pod zupełnie innym kątem niż do metody, która jest w tytule wątku i niejako przez przypadek a będąc przy aktualnym liderze Jokerit , wychwyciłem ich dość dużą rozbieżność w tegorocznych wynikach w 60 min w podziale na Parzyste/Nieparzyste , bo ten bilans za 32 mecze wynosi 22/10 , zaś odnosząc to do meczów home: 11/6 i away 11/4 .

Np. w firmie doxxbet.com kursy na P/N to 1.88-1.92 i dla tego w/w bilansu zespołu Jokerit 22/10 z najdłuższą przerwą pomiędzy wynikiem P home/away wynoszącą 4 mecze , dla meczów home 2 a dla meczów away także 2 - jest to dość niezłe pole do zbudowania koncepcji gry...
Tak jak napisałem wczoraj na forum, obmyślam inną strategię do gry hokeja i stąd te moje grzebanie się w różnych statystykach - czego przypadkową pochodną były te dotyczące P/N u Jokerit.

I gdzieś na obrzeżach głównego nurtu którym teraz się zajmuję , rzucam przy okazji okiem na te statystyki dla P/N i mam kolejną ciekawostkę: drużyna Skellefteaa ma w meczach domowych bilans P/N jako 12/5 ale także zaledwie najdłużej 1 kolejkę przerwy w występowaniu wyniku P u siebie na tym dystansie 17 spotkań!!! zaś w meczach wyjazdowych ten bilans P/N odchylony jest na korzyść N i wynosi P/N 5/9 z najdłuższą przerwą dla N wynoszącą 2 kolejki.
 
D 0

damiano_

Użytkownik
Hokej
1. Ambri-Piotta - Zug / typ 2 / kurs 1.38 / wynik -:- / stawka 1j ⛔1j
2. Slovan Bratislava - HC Lev / typ 2 / kurs 1.88 / wynik -:- / stawka 1j⛔1j
3. Litomerice - Havlickuv Brod / typ 2 / kurs 1.85 / wynik -:- / stawka 1j zwrot
4. Rockford IceHogs - Chicago Wolves / typ 1 / kurs 1.62 / wynik -:- / stawka 1j⛔1j
5. Skelleftea - Farjestads / typ 2 / kurs 2.08 / wynik -:- / stawka 1j⛔1j
6. K-Vantaa - Jokipojat / typ 2 / kurs 1.77 / wynik -:- / stawka 1jzwrot
*Wszystkie mecze zagrane w Fortunie. Przy remisie zwrot.
Jak na razie 0/4/2 ⛔4j
Gospodarz 0/1/0 ⛔1j
Gość 0/3/2 ⛔3j
 
kvelk1 125

kvelk1

Użytkownik
@edi8 pierwsza z brzegu znaleziona drużyna do systemu P/N to Loko z rosyjskiego MHL. W ostatnich 30. meczach, 21 wyników to nieparzyste. Najdłuższa &quot;seria&quot; parzystych wyników to 3 spotkania, także progresja jak najbardziej by się tu sprawdziła. Tylko że to już za nami, i teraz może być seria 21 parzystych.
Pociągnijmy to trochę i się przekonajmy...
 
kvelk1 125

kvelk1

Użytkownik
Rosja KHL.
Dinamo Minsk - Dinamo Riga Typ Nieparzyste
Mińsk w ost. 30 meczach, 22 wyniki nieparzyste. Przeciwnik 18 nieparzystych.
Kurs w Bet365 to 2.00 (jak value;)), więc to może mieć sens.
Zobaczymy.

edi8 douczył mnie na PW i tak:
Mińsk- 16 nieparzystych z czego 9 u siebie,
Ryga- 14 nieparzystych z czego 7 na wyjazdach.
 
Do góry Bottom