>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami Koszykówka (głównie życzeniowo)

pukon 1,1M

pukon

Użytkownik
Liga Nacional (Argentyna)
Olimpico - Instituto de Cordoba 03:00
Instituto / 2.42 (etoto)
Czwarty mecz półfinału, do trzech zwycięstw Instituto prowadzi 2-1. Po dwóch zwycięstwach gospodarzy na terenie Instituto, wyszedłem z założenie, że Olimpico może jeszcze odwrócić losy tej rywalizacji - przede wszystkim chodziło mi o to, że mogą mieć pełniejszą kadrę o większy udział w grze Hughesa i Arengo, ważnych tutaj graczy. Faktycznie zagrali większe minuty niż w pierwszych grach, udało się też wygrać (107-101 po 2 dogr). Nie wiem czy słusznie, ale zmieniłem trochę optykę po obejrzeniu tego ostatniego meczu. Odniosłem wrażenie, że ten mecz i zwycięstwo w nim, kosztował ekipę Olimpico dużo więcej sił. Przez ten nikły udział we wcześniejszych meczach Hughesa i Arengo, pozostali gracze musieli notować znacznie większe minuty, teraz kolejny ciężki mecz przy 2 dogr. i znów ci kluczowi grają bardzo dużo - a cały czas Hughes i Arengo grają mimo urazów, czy Tabarez wrócił dopiero na play offy po dłuższej pauzie przez kontuzje. To tylko dzień przerwy i w kolejnym już grają, może odczują to jakoś mocniej fizycznie. Drużyna Instituto jednak przez cały sezon nie miała większych problemów z kontuzjami, no i te wcześniejsze mecze przy pełniejszej kadrze rozkładały się na większą liczbę zawodników, może przez to zupełnie nie odstają fizycznie, mając jednak o dwie gry więcej w tych play off. Wcześniej myślałem, że tutaj może być inaczej, ale zupełnie nie widać tego w dotychczasowych grach.
Może niepotrzebnie tutaj zmieniam zdanie i pomylę się kolejny raz w ocenie/wrażeniu z danego meczu, a ekipa Olimpico udźwignie jeszcze trudy tej serii - całkiem możliwe, ale jednak spróbuję, że drużyna Instituto może zakończyć tę rywalizację już na parkiecie rywali.
78-70
 
Ostatnia edycja:
pukon 1,1M

pukon

Użytkownik
BSN (Portoryko)
Indios de Mayaguez - Capitanes De Arecibo 02:00
Indios de Mayaguez / 1.73 // reg. czas gry / 1.83 (Etoto)
Indios 4. miejsce (14-18), Capitanes pozycja lidera (23-10), oba zespoły z sekcji A. Gospodarze mają dwie gry do końca rundy i kilka scenariuszy, w zależności od wyników w nich:
1. dwie wygrane dają trójstronny remis z 2. Santeros i 3. Piratas, mają wtedy najlepszy bilans bezpośredni i przesuną się na 2. miejsce
2. jedna wygrana ma dwa warianty:
- jedna wygrana przy jednoczesnej wygranej 5. Leones w swoim ostatnim meczu, przesunie ich na 5. pozycję i wypadają ze strefy play off
- jedna wygrana przy jednoczesnej porażce Leones, zostają na 4. miejscu i grają z 5. zespołem sekcji B o ostatnie miejsce w play off
3. dwie porażki, przesuną ich na 5. pozycję i kończą sezon poza strefą play off.
Ekipa Capitanes, bez względu na wynik w tym meczu zostaje na pozycji lidera, przy najlepszym bilansie ligi. Drużyna Indios z dużą stawką w tych grach, ostatni mecz mają z Criollos, którzy też walczą jeszcze o lepsze miejsce w sekcji B. Chociaż ciężko o optymizm, patrząc na ostatnie wyniki Indios (już pięć porażek z rzędu, w czerwcu bilans 2-8), to jednak są w sytuacji musowej i dalej mimo tych wyników, mogą jeszcze skończyć nawet na 2. miejscu. Ostatnio doszedł Young, który chyba jako jedyny nie zawodzi (3 gry 18pkt/7zb/4as), po zawieszeniu wrócił już Lopez Martinez (7,8pkt), poza Cintronem (8,9pkt), którego nie ma już jakiś czas, reszta powinna być w kadrze, muszą się w końcu przebudzić. Ekipa Capitanes na pewno bez dłużej już nieobecnych Hodge i Clemente, ostatnio z reprezentacją Dominikany jest już Liz, niedawno dołączył Reyes, ale odpoczywa jeszcze i ma być gotowy na play offy. Może też większe szanse dostaną zmiennicy, a ci kluczowi odpoczną trochę - ale to chyba zawsze jest takie bardziej życzeniowe podejście do ekip, które nic nie muszą, do końca pewnie jakaś niewiadoma, jak podejdą do tej gry. Spróbuję w stronę drużyny Indios, którzy wiedząc, że ostatni mecz jest z zespołem, który też o coś walczy, a potrzebują co najmniej jednej wygranej w tych dwóch ostatnich meczach, aby zachować jeszcze szansę na grę w play off. W bezpośrednich grach tego sezonu, 2-1 dla Capitanes, dotychczasowa jedyna wygrana Indios była na własnym parkiecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +523
pukon 1,1M

pukon

Użytkownik
BSN (Portoryko)
Leones de Ponce - Cangrejeros de Santurce 02:00
Cangrejeros de Santurce / 1.59 (etoto)
Leones 5. pozycja sekcji A (14-19), Cangrejeros 3. miejsce w sekcji B (18-15). Dla obu zespołów, to ostatnia gra w rundzie zasadniczej. Warianty dla Leones: jeżeli przegrają muszą liczyć na dwie porażki Indios w ich grach, wtedy przesuną się na 4. pozycję i grają dalej, też przegrana i jedna wygrana Indios, eliminuje już Leones / jeżeli wygrają, Indios musiałby wtedy wygrać dwukrotnie, bo lepszy bilans bezpośredni Leones. Warianty dla Cangrejeros: jeżeli przegrają, a Criollos wygra swój ostatni mecz spadają na 5. miejsce i zagrają z 4. miejscem sekcji A o awans do play off, jeżeli przegrają i przegra też Criollos, wtedy trójstronny remis z Criollos i Osos, i wtedy musieliby zagrać dodatkowy mecz z Criollos o 4. miejsce, wygrany w tym meczu zagra w play off, przegrany zagra kolejny mecz o awans z 4. zespołem sekcji A / jeżeli wygrają z Leones na pewno zostają na 3. miejscu. Dla obu zespołów realna stawka w tej grze, wobec tego spróbuję tak czysto sportowo, w stronę drużyny w moim odczuciu silniejszej personalnie. W dodatku, Cangrejeros będą już mogli liczyć na zawieszonego ostatnio Bartona (17pkt/4zb/4,1as), a jeszcze niedawno dodali Angela Rodrigueza (3 gry 13pkt/3,3as), w ostatnich sezonach jednego z lepszych zawodników ligi (w barwach Bayamon m.in. dwa mistrzostwa). Ekipa Leones, w identycznym zestawieniu jak w ostatnim meczu - w reprezentacji Portoryko jest Ford (11pkt), kontuzja Hawkinsa (1,6pkt), ostatnio kontuzjowanego Bacona (18,4pkt) zastąpił Alkins (3 gry 5,3pkt), który nie do końca odnalazł się w nowej ekipie.
Dodatkowo, spróbuję jeszcze w AKO (zwycięzcy Indios i Cangrejeros): 2.51 (etoto)
 
Otrzymane punkty reputacji: +413
Do góry Bottom