>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Korupcja w polskiej piłce

damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Tomaszewski to jedyny człowiek, który mówi to co myśli i w większości ma rację !!!
Czasami może za dużo powie ale ogólnie koleś w porządku jest. A co mnie tam Boniek obchodzi. Kupował razem z Widzewem meczyki w Orange i niestety ale Widzew od nowego sezonu zagra w II lidze. hehe A małą wiedzę to niestety ale ty masz na temat polskiej piłki nożnej. Taka jest prawda
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tomaszewski to jedyny człowiek, który mówi to co myśli i w większości ma rację !!!
Czasami może za dużo powie ale ogólnie koleś w porządku jest. A co mnie tam Boniek obchodzi. Kupował razem z Widzewem meczyki w Orange i niestety ale Widzew od nowego sezonu zagra w II lidze. hehe A małą wiedzę to niestety ale ty masz na temat polskiej piłki nożnej. Taka jest prawda

Boniek nie kupował meczów, widac że nie wiesz praktycznie nic na temat koprucji w Widzewie. Jednym człowiekiem którym wiedział o korupcji był Wojciech Szymański. Kolejną fałszywą informacją podaną jest to że Widzew zagra w przyszłym sezonie zagra w II lidze, skąd to wiesz, po pierwsze decyzja nie jest prawomocna i może grac w następnym sezonie w OE, może grac w II lidze a może grac nawet w III lidzę. Więc jeśli ktoś odwiedza dział OE to lepiej niech nie zwraca uwagi na posty Damian22STW bo ten user nie ma zielonego pojęcia o piłce nożnej w naszym kraju.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
No przecież oni się będą od tych wyroków odwoływać setki razy także na razie nie ma się co zbytnio podniecać tym i owym, która drużyna spada bo to jak na razie są jedynie spekulacje, a procesy na drodze sądowej będą trwać troszkę czasu i poczekamy sobie na te wyroki... niestety tak to już jest z korupcją, że od tak hop siup sobie tego tematu nie załatwimy...
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
3 kwietnia Jaga będzie na dywaniku w Wydziale Dyscypliny PZPN a jak wieść niesie ma być 3 klubem w tym sezonie który żegna się z ekstraklasą...
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Polskie Radio Wrocław dowiedziało się nieoficjalnie, że CBA zatrzymało Dariusza W. - wieloletniego reprezentanta Polski, a obecnie trenera piłkarzy drugoligowej Poloni Warszawa.
Zarzuty mają dotyczyć czasu gdy Dariusz W. był trenerem Korony Kielce. Prokuratura nie ujawnia żadnych informacji na ten temat, potwierdza jedynie, że zatrzymano kolejną osobę.
źródło: onet.pl
No to nawet Wdowczyka już przyskrzynili. W sumie onet fajnie zrobił napisał w tekście że zatrzymali Dariusza W. a obok dali zdjęcie Wdowczyka. &lt;lol&gt;
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Czyli znając poczynania kolejne dwa kluby czyt. Jaga i Korona degradacja o jedną klasę rozgrywkową. A w drugiej lidze kluby zacierają ręce że jak najwięcej drużyn awansuję. Są to moje przypuszczenia tylko cała ta wypowiedz
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Ja nie wiem co WD chce od Jagi. Według moich informacji Jaga zawsze traciła na tych ustawionych meczach z ich udziałem. Inne zespoły dzięki temu zyskiwały ale nie Jaga. Korona w trzy lata wskoczyła z 3 ligi do pierwszej nieco podejrzane. A może WD ma więcej informacji o tym wystarczy poczekać do 3 kwietnia.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wiadomo Ty jesteś kibicem Jagiellonii i bronisz swojego klubu tak jak ja np. Widzewa i to jest zrozumiała reakcja. O Jagiellonii i Koronie mówiło się już jakiś czas temu tak samo o Cracovii. Zobaczymy jak ta sytuacja się rozwinie ale jak już są wezwani to nie wygląda to najlepiej...
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
no Brawo CBA w końcu największy ustawiacz Dariusz Wdowczyk został złapany. A pisałem już na tym forum jakieś może 4 miesiące temu, moze i dluzej, że Widzew a pozniej tez i Korona spotkają kary, a nikt w to nie wierzył hehe. Wdowczyka to już dawno temu powinni złapać i ukarać. Bo przecież wystarczyło przyglądnąć się sezonom gdy Korona awansowała z marszu do Orange Ekstraklasy. To co się dział wówczas na meczach Korony w 2 i w 3 lidze to woła o pomstę do nieba. Tak więc wielkie brawa dla CBA.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
A jak Amica przeskoczyła 6 klas rozgrywkowych w cztery lata i teraz na licencji Amici Wronki w której działaczem był popularny &quot;Fryzjer&quot; i Lech sobie spokojnie gra w lidze a inne kluby są degradowane to mnie najbardziej śmieszy.
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
No to jak dla mnie kara dla Korony może być tylko jedna degradacja od razu do trzeciej ligi. Niech uczciwie zapracują na awans a nie przez kupowanie meczy. Zawsze coś śmierdzi jak zespół np. w dwa lata przeskakuje o dwie klasy rozgrywkowe. A wracając do drugiej ligi to myśle że tam też pare ekip jest które mają coś na sumieniu i niech tak się nie ciesza po awansie. Bo po awansie może się okazać że nie czysto wywalczyli ta promocje. ehh polska piłka do jedno wielkie bagno i już raczej nigdy nie będzie czysta przynajmniej do czasu gdy w pzpn będzie listkiewicz który kryje swoich. a tu ciekawy artykuł http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5067761.html
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Myślę że dużego udziału w tym Wdowczyka nie było ale sam fakt.
No bardzo ciekawe to co napisaleś hehe.
No to wg mnie teraz czas na Cracovię Kraków. A jeśli chodzi o trenera to teraz w odstrzał proponuję Pana Baniaka.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
No to jak dla mnie kara dla Korony może być tylko jedna degradacja od razu do trzeciej ligi. Niech uczciwie zapracują na awans a nie przez kupowanie meczy. Zawsze coś śmierdzi jak zespół np. w dwa lata przeskakuje o dwie klasy rozgrywkowe. A wracając do drugiej ligi to myśle że tam też pare ekip jest które mają coś na sumieniu i niech tak się nie ciesza po awansie. Bo po awansie może się okazać że nie czysto wywalczyli ta promocje. ehh polska piłka do jedno wielkie bagno i już raczej nigdy nie będzie czysta przynajmniej do czasu gdy w pzpn będzie listkiewicz który kryje swoich. a tu ciekawy artykuł http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5067761.html
Moim zdaniem II polska liga zawsze bedzie bagnem. Listkiewicz to człowiek, który jest prezesem dlatego, że ma swoich ludzi. Podobnie przecież jest z TVP. Jakim prawem Korzeniowski jest odpowiedzialny za sport. Jeden jedyny powów to to, że był kimś w chodzie, ale co to ma wspolnego z telewizją. Do takiej posady jaką zajmuje Mr Robert potrzebny jest porządny ekonomista, który marketing ma opanowany. A tu co mamy...1 mecz LM na miesiąc. Gdyby Korzeniowski tak dysponował środkami w canal+, albo n już dawno go tam nie bylo. No i jak można wytlumaczyc to ze Mr Robert zajmuje jeszcze ten stołek... powiazania. Tak samo jest i w PZPN. Dopóki władzy nie dorwie sie jakis gosc z jajami i nie zbierze tego do kupy to tak bedzie.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Moze mi ktoś powiedzieć po co CBA i media robiły takie HALO na całą Polskę skorą dziś oglądając w tv na tvp sport mecz Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa zobaczyłem na łąwce druzyny gości tego sprzedawczyka. TO JEST JUŻ NORMALNIE SKANDAL !!!!!!
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
W normalnym kraju - takim bez listkiewicza, wdowa byłaby juz zwolniona i miała wilczy bilet na każdy rodzaj sportu... ckandal! może jeszcze zastąpi w nagrodę leo?
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Wracając do Korzeniowskiego to faktycznie też parodia kiedyś w TVP były mecze siatkarskie reprezentacji, liga mistrzów, uefa, euro. A teraz to co nic. Jeden mecz LM, uefa przepadła, siatka przepadła, euro też sprzątnął polsat. Ehh No Comment.
Nie odbiegając mocno od tematu no to faktycznie z Wdowczykiem to parodia. Zamykają za korupcje potem wypuszczają i jakby nigdy nic jedzie do gdańska na mecz i siedzi sobie na ławce rezerwowych :/ Takie rzeczy to rzeczywiście tylko w Polsce....
 
Do góry Bottom