>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Korupcja w polskiej piłce

johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Fakt,udało mu się raz zdobyć WICEMISTRZOSTWO(mistrzem dla mnie Bełchatów po fatalnie sędziowanej ostatniej kolejce najprawdopodobniej kupionej) Polski ale żaden z niego Murinho.Tamten jak krytykował to robił to inteligentnie,prowokując rywali poprzez media a nasz Czesiek był arogancki,hamski i bezczelny.Stwierdzenie &quot;śmieć&quot; może jest zamocnym słowem ale nie oceniłem go z zachowania jako trenera tylko jako człowieka.
Co sie tyczy sedziowania w ostatniej kolejce to sedzia Mikulski dostał
bardzo wysoka notę i bardzo zasłużenie bo sędziował świetnie to spotkanie nie uznał bramki dla legii po ewidentnym przewinieniu w polu karnym(to podpowiedział mu zresztą sędzia liniowy i miał 100 % racje)Tylko niech nikt nie mówi ze sędzia nie słusznie wyrzucił z boiska Dicksona Choto to nie był fałl to było po prostu chamskie zagranie i sam nie mogę zrozumieć czemu P.Z.P.N nałożył na piłkarza Legi tak mała kare dla mnie powinno to być co najmniej trzy miesiące zawieszenia.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Co sie tyczy sedziowania w ostatniej kolejce to sedzia Mikulski dostał
bardzo wysoka notę i bardzo zasłużenie bo sędziował świetnie to spotkanie nie uznał bramki dla legii po ewidentnym przewinieniu w polu karnym(to podpowiedział mu zresztą sędzia liniowy i miał 100 % racje)
Nie zgadzam sie z tym,dla mnie bramka na 2-1 dla Legii była ewidentnie zdobyta prawidłowo.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Chyba Hammer jesteś wielkim kibicem legii bo mało u ciebie obiektywizmu
Legia grała ten mecz o pietruszke więc mam w głębokim poważaniu czy nalezały jej sie punkty czy nie.Skrzywdzono tutaj Bełchatowian i z tym sie nie moge pogodzić.Swoją drogą ciekawe skąd wytrzasnołeś te rewelacje o arbitrze tego spotkania bo obiektywne to one napewno nie są.Jeśli PZPN twierdzi że gola nie było to wierutnie kłamie chcąc zatuszować wpadke mającą wpływ na rozstrzygnięcie mistrzowskie.To co tutaj wypisujesz o ewidentnym faulu w polu karnym jest żalosne bo cala Polska widziała że sędzia widział coś czego nie było.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Taka rzeczywistosc, jezeli nie bedzie jakichs zmina to dalej tak bedzie .. A lista naprawde imponujaca .
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Legia grała ten mecz o pietruszke więc mam w głębokim poważaniu czy nalezały jej sie punkty czy nie.Skrzywdzono tutaj Bełchatowian i z tym sie nie moge pogodzić.Swoją drogą ciekawe skąd wytrzasnołeś te rewelacje o arbitrze tego spotkania bo obiektywne to one napewno nie są.Jeśli PZPN twierdzi że gola nie było to wierutnie kłamie chcąc zatuszować wpadke mającą wpływ na rozstrzygnięcie mistrzowskie.To co tutaj wypisujesz o ewidentnym faulu w polu karnym jest żalosne bo cala Polska widziała że sędzia widział coś czego nie było.
Sam przegląd sportowy dał notę sędziemu Mikulskiemu za ten mecz 8 to chyba o czymś świadczy.tylko pewnie ty za chwilek oskarżysz przegląd sportowy ze ta gazeta kieruje PZPN
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Sam przegląd sportowy dał notę sędziemu Mikulskiemu za ten mecz 8 to chyba o czymś świadczy.tylko pewnie ty za chwilek oskarżysz przegląd sportowy ze ta gazeta kieruje PZPN
Synek,nie mam zamiaru ci nic udowadniać,każdy mający własny rozum ma swoje zdanie na ten temat a nie kieruje sie jakąś gazętą bądż tym co powiedzieli,napisali inni.Życze miłego dnia.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie zamiast się przekrzykiwać zróbcie sobie konfrontacje lekką dajcie argumenty i piszcie na poziomie bo takimi obelgami daleko nie zajdziecie
Pozdrawiam i liczę na poprawę
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Boniek świetne sie orientuje w sprawach korupcyjnych.Mieszka w Italii a tam afer w ostatnim czasie nie brakowało.Napewno przesadza z ta listą ale coś w tym jest że doniedawna bliski przyjaciel naszego prezesa PZPN który na łamach mediów z całą pewnością twierdził że polska piłka jest czysta i sam sie do tej pory na ten temat nie wypowiadal wkoncu wypluł wode z ust i powiedzial co mysli.Boniek sławy szukać nie musi bo zna go cała piłkarska europa,jest swietnym biznesmenem więc przypuszczam że to była ironia :jezora:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Hehe, jeszcze brakowało, żeby Boniek sie wtrącił do tego, szuka chyba sławy...
http://sport.onet.pl/0,1248675,1689713,wiadomosc.html
Boniek jest na liście 50 najlepszych piłkarzy na świecie wszechczasów więc zapewniam że znają go nie tylko wszyscy fani piłki nożnej ale także mnóstwo osób zza granicą, we Włoszech jest wzorem do naśladowania. Boniek jako pierwszy zaczął walczyc z korupcją wiec nie pisz że się to tego wtrąca bo ma do tego prawo bo nie jest związany w chwili obecnej z żadnym klubie. Pozadrościc tylko takich ludzi jak Zibi Boniek... Taka prawda że prawie każdy klub zamieszany jest w korupcję, ja jestem ciekaw czy za dwa lata wogole będzie Ekstraklasa ????
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Boniek jest na liście 50 najlepszych piłkarzy na świecie wszechczasów więc zapewniam że znają go nie tylko wszyscy fani piłki nożnej ale także mnóstwo osób zza granicą, we Włoszech jest wzorem do naśladowania. Boniek jako pierwszy zaczął walczyc z korupcją wiec nie pisz że się to tego wtrąca bo ma do tego prawo bo nie jest związany w chwili obecnej z żadnym klubie. Pozadrościc tylko takich ludzi jak Zibi Boniek... Taka prawda że prawie każdy klub zamieszany jest w korupcję, ja jestem ciekaw czy za dwa lata wogole będzie Ekstraklasa ????
Nie zgadzam sie z tym żeby Boniek był pierwszym wojownikiem o wolność polskiej piłki. ???? Jedynym który głośno wypowiadał sie o tym w mediach był Jan T.,wtedy wszyscy na niego pluli i twierdzili że facet zwariował jednak okazało się że rzeczywistośc jest jeszcze brutalniejsza niż przedstawiał to były polski bramkarz.Boniek był bliskim przyjacielem Listkiewicza który około roku temu twierdził że w polskiej piłce korupcji nie ma.I Zbychu tego nie komentował ani sie do tego nie wtrącał,mieszkał sobie spokojnie w swoim Rzymie.Kiedy wybuchła jedna afera, ML skomentował to jako jeden incydent,potem wyszła na jaw sprawa fryzjera i wszyscy złapali sie za głowę.Od strony prawnej pierwszy który wypowiedział wojne sprzedawczyką był minister Lipiec który dłuuugo wachał sie z podjęciem tej decyzji.Teraz Lipiec jest oskarżony o jakieś poważne zarzuty i pewnie odsiedzi swoje.
Także korupcja była,jest i będzie -Wszędzie !
PS. To Boniek nie jest jednym z udziałowców Widzewa ? Coś takiego przebrneło mi przez ucho ale nie jestem pewny.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Nie no proszę Cię nie mów o Janie Tomaszewskim ten człowiek to plecie największe bzdury o polskiej piłce, ja z wypowiedzi tego pana to zawsze się śmieje bo nie mają one nic wspólnego z prawdą. Boniek nie jest udziałowcem Widzewa.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Nie no proszę Cię nie mów o Janie Tomaszewskim ten człowiek to plecie największe bzdury o polskiej piłce, ja z wypowiedzi tego pana to zawsze się śmieje bo nie mają one nic wspólnego z prawdą. Boniek nie jest udziałowcem Widzewa.
Może i czasami farmazoli bo nic mu się nie podoba ale jako pierwszy z osób postronnych wykrył wirusa jaki dopadł polska piłke.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
&quot;Widzew Łódź, którego Boniek jest współwłaścicielem, został zdegradowany za kupienie 12 spotkań w drugiej lidze.&quot; Onet.pl
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
&quot;Widzew Łódź, którego Boniek jest współwłaścicielem, został zdegradowany za kupienie 12 spotkań w drugiej lidze.&quot; Onet.pl
No to wcale się nie dziwie że dopiero teraz zabrał głos.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Tak naprawdę to wszystkie ale to WSZYSTKIE :!: :!: :!: kluby bez wyjątku kupowały i sprzedawały mecze, tylko teraz wielkie larum....
Mnie wnerwia to, że jak do tej pory niby nie ma poszlak że Legia i Wisła kupowały mecze (szczególnie boli ta 1 drużyna), bo wiele meczów z jej udziałem kilkanaście razy dziwnie się kończyło..... remisy w 90 minutach, albo zwycięstwa w doliczonym czasie gry.
Co do PZPN - Polski Związek Przestępczości Naturalizowanej :!:
Od 2004 roku słyszę że Listek ustępuje bo coś tam bo to media na nim suchej nitki nie pozostawiają itp itd. A prawda taka że świnia nie może się nachapać i nie odchodzi.
Pamiętacie jak Tomaszewski oczerniał i mówił że PZPN to taki zły, że korupcja, co zrobił Listek wciągnął go do spółki i już Tomek siedzi cicho.
Dla mnie żeby była jakaś normalność musi bomba atomowa spaść na PZPN, a wszczególności na SEJM i SENAT, żeby młodzi bez układów rządzili a nie....
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
No to wcale się nie dziwie że dopiero teraz zabrał głos.

Boniek już nie jest udziałowcem Widzewa, panowie macie złe informacje. Następnym razem jak coś podajecie to sprawdzajcie czy to prawda czy nie :!:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tomaszewski ma bardzo ciekawe wypowiedzi. A Boniek spuścił Widzew do 2 ligi............

Za ten ciekawe wypowiedzi Tomaszewski już dostał wyrok od sądu, preces wytoczył mu Boniek i wygrał i miał całkowitą racje. Boniek nie jest szefem Wydziału Dyscyplin, jeśli nawet tego nie wiesz to nie wchodz do tego tematu tylko uzupełnij swoją małą wiedzę na temat polskiej piłki nożnej. Widzew gra w Orange Ekstraklasie ;)
 
Do góry Bottom