>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Korki

jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja juz sobie nie kupie wkretow, ostatnie lata gralem w jakichs adidasach nie pamietam nazwy i zawsze konczylo sie tak samo ze po kilku meczach przez podeszwe przebijalo sie to metalowe w co wkrecane sa korki i strasznie kulo w stope, o dziwo koledzy ktorzy tez mieli takie buty nie mieli takiego problemu, nie wiem czym to jest spowodowane u mnie, ale teraz jak bede kupowal to tylko jakies lanki
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
ja zawsze lanki...najlepsze korki jakie miałem to oryginały Nike Total 90...te dwu kolorowe:pP (biało czerwone).
Wygodne, z fajknej skórki, idealnie przylegały do sttopy.
Teraz mam jakieś padło...ale niesą najgorsze;]
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
ja z adidasow polecam predatory ;D a z nike&#39;ow to popularne totale &#39;90
totale RoX
podstawowa wersja biało czerwone, cena nawet nie jakoś wygórowana.
Tak samo bardzo dobrym butem jest Nike Tiempo.
Bardzo podobają mi się Nike Mercurial(żółte:p), ale jestem bramkarzem i niepotrzebuje na tą pozycje takich butów

ogólnie Nike dla mnie dużo lepszy od Adidasa
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
teraz mam korki adidasa ale wczesniej mialem sami nike i tez musze przyzna cze nike lepsze/ nike tiempo nie polecam moze dlatego mam do nich zle odczucia bo kumpleowi bo 2 miesiacach grania sie podeszwa rozwalila. a gra sie moze dobrze, nie wiem nie wiem ;D
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
a ja was zaskoczę bo im najlepiej do tej pory grało się w koreczkach Umbro... miałem Nike total 90 i owszem dobrze się grało, również nie narzekałem na Adidasa /chociaż gorzej &quot;grywalne&quot; dla mnie od Nike/... lecz w Umbro najlepiej mi się grało... wpierw lanki /modelu nie pamiętam ale były czerwone jakieś :p/, a następnie wkręty /model X-jakiś tam/... więc skromnie i bez obawy polecę ci obuwie tej firmy ;)
 
matex 0

matex

Użytkownik
Panowie - a co sądzicie o korkach firmy Kipsta ? Potrzebuje tanich korkow , ktore do konca tego roku nie rozwaliły. mi jakies profesjonalne nie sa potrzebne ;)
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
a ja was zaskoczę bo im najlepiej do tej pory grało się w koreczkach Umbro... miałem Nike total 90 i owszem dobrze się grało, również nie narzekałem na Adidasa /chociaż gorzej &quot;grywalne&quot; dla mnie od Nike/... lecz w Umbro najlepiej mi się grało... wpierw lanki /modelu nie pamiętam ale były czerwone jakieś :p/, a następnie wkręty /model X-jakiś tam/... więc skromnie i bez obawy polecę ci obuwie tej firmy ;)
hehe powiadasz umbro?? a jak jest z wytrzymałościa??
 
adriano7 0

adriano7

Użytkownik
Wg mnie korki powinieneś dobierać do tego jaki styl gry preferujesz. Jeśli Twoim atutem jest przyśpieszenie/szybkość to polecam Mercurial Vapor / Puma v1.08. Jeśli jesteś odpowiedzialny za rozgrywanie piłki/dokładność podań to Nike Tiempo / Adidas Predator. Dla obrońców i napastników, którzy cenią dokładność proponowałbym Nike T 90 Laser. To tylko moja wersja i każdy piłkarz nosi obuwie wg własnych upodobań.
 
C 0

cr7

Użytkownik
Ja mysle że to nie od korków zalerzy dokładność, szybkość czy dokładność zawodnika!! To od gracza i jego umiejętności wszystko zalerzy więc nie gadaj bzdur!
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Wg mnie korki powinieneś dobierać do tego jaki styl gry preferujesz. Jeśli Twoim atutem jest przyśpieszenie/szybkość to polecam Mercurial Vapor / Puma v1.08. Jeśli jesteś odpowiedzialny za rozgrywanie piłki/dokładność podań to Nike Tiempo / Adidas Predator. Dla obrońców i napastników, którzy cenią dokładność proponowałbym Nike T 90 Laser. To tylko moja wersja i każdy piłkarz nosi obuwie wg własnych upodobań.
jak ktos nie potrafi grac to buty tez mu nie pomoga, a jak ktos potrafi to w jakich by korkach nie gral to by mu nie sprawialo duzo problemu, ale dyskusja dotyczy tu chyba takich ktore bede najodpowiedniejsze i najwytrzymalsze
 
Do góry Bottom