>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kontinental Hockey League KHL 2012-2013

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Lokomotiv Jaroslav - Atlant Mytisci
W ostatnim meczu Jaroslav zaliczył pierwszą porażkę z Torpedo 3:6, wynik wysoki choć sam mecz był wyrównany. Dobry, szybki mecz, dużo walki i bójek na tafli, przyjemnie się go oglądało. Co warte podkreślenia - Lokomotiv po 4 spotkaniach wyjazdowych w końcu zagra u siebie, wyjątkowa chwila na pewno dla kibiców. 3 zwycięstwa wyglądają dobrze, porażka z Torpedo wliczona chyba bo Torpedo bardzo dobrze gra u siebie. Co się rzuca w oczy trochę kulała gra w osłabieniu. Na przeciw Atlant który słabo zaczął i pogubił w między czasie pkt z zespołami, z którymi Lokomotiv wygrywał. W przedsezonowych sparingach obie ekipy mierzyły się ze sobą 2 razy i oba spotkania wygrał Lokomotiv. W ofensywie dużo więcej do zaoferowania mają gospodarze. No i może uda się też zagrać trochę lepiej w defensywie bo 13 straconych bramek dobrze o postawie obrońców nie świadczy. No ale Staffan Kronwall czy Vitaly Vishnevski lubią wypady do przodu.
Jaroslav 1,80 ⛔ 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Łokomotiw Jarosław - Atłant Mytiszczi HC (0:1,5)
Typ: 1
Kurs: 2,40
Buk: Sportingbet

Dziś o godz. 15:30 w Arenie 2000 w Jarosławiu Łokomotiv podejmie Atłant Mytiszczi. Łokomotiw powraca do KHL po rocznej wymuszonej przerwie – wygrał w tym sezonie z Nowosybirskiem 2:5, z Chabarowskiem 1:2 oraz z Nowokuźnieckiem 4:5 po dogrywce, w ostatnim meczu uległ jednak Niżnemu Nowogrodowi 6:3. Atłant rozegrał 5 spotkań – przegrał z Chabarowskiem 3:1 oraz 3;2 po dogrywce, po dogrywce wygrał z Nowosybirskiem 2:3, po dogrywce wygrał z Nowokuźnieckiem 3:4 oraz wygrał z Chabarowskiem u siebie 3:2.

W ekipie gospodarzy są: kazachski bramkarz Witalij Kolesnik, złoty medalista Zimowych Igrzysk Azjatyckich, mistrz Rosji z Ufą w 2011 roku, były gracz Colorado Avalanche, białoruski bramkarz Andrej Miezin, Sami Lepistö – MŚ z 2011 roku, brązowy medalista IO z Vancouver, obrońca grający w takich zespołach jak Colorado Avalanche, Phoenix Coyotes, Columbus Blue Jackets i Chicago Blackhawks. Niklas Hagman – MŚJ z 98’, wicemistrz olimpijski z Turynu, 3. miejsce na igrzyskach w Vancouver, były gracz HC Davos, Dallas Stars, Toronto Maple Leafs, Calgary Flames i Anaheim Ducks, były reprezentant Białorusi Alaksiej Kalużny, wicemistrz świata z 2010, środkowy oraz były gracz New Jersey Devils, New York Islanders i Washington Capitals Wiktor Kozłow i łotewski napastnik Miķelis Rēdlihs. Ponadto w ekipie Łokomotivu jest dużo młodych, utalentowanych graczy, na których budowany jest nowy zespół.

W ekipie gości zagrają: Kanstancin Kalcou – białoruski prawoskrzydłowy, były gracz Barsu Kazań, Saławat Jułajew Ufa oraz Pittsburgh Penguins, legendarny rosyjski prawoskrzydłowy - Aleksiej Kowalow – Mistrz Olimpijski z drużyna Wspólnoty Niepodległych Państw z 1992 roku z Albertville, brązowy medalista IO w Salt Lake City, były gracz New York Rangers, Pittsburgh Penguins, Montreal Canadiens oraz Ottawa Senators. Janne Niskala – fiński MŚ z 2011 roku, Timofei Shishkanov – MŚJ z 2003 roku, były gracz Nashville Predators i St. Louis Blues. Nikolay Zherdev – rosyjski prawoskrzydłowy, MŚ z 2009 i 2012 roku, były gracz Columbus Blue Jackets, New York Rangers i Philadelphia Flyers.

Myślę, że atut własnej hali pozwoli gospodarzom wygrać to spotkanie. Ostatni mecz zakończył się wynikiem 4:2 i myślę że podobny rezultat padnie i tym razem.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
HC Yugra - Salavat Ufa -&gt; Ufa wygra (ML OT)[1.70][Bwin] ✅
Czas na wygraną dla Salavatu. Po tym co ostatnio pokazali z Barysem Astaną jestem przekonany, że idą w dobrym kierunku. Oczywiście tak czy siak mają rozczarowujący początek sezonu ale Jugra nie jest lepsza i dopiero w ostatniej kolejce sięgnęła po pierwsze zwycięstwo (notabene moim zdaniem kompletnie niezasłużone - jedna bramka z PP cały mecz bronienia i empty net na koniec). Ufa posiada silniejszą kadrę i z Barysem dwukrotnie wychodzili na prowadzenie prezentując bardzo fajne zgranie. Brak koncentracji zaważył na ich porażce, ale drugi raz tego błędu nie popełnią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Torpedo Novogrod vs Neftekhimik Niznekamsk
Drużynę gości opisywałem przy okazji spotkania w Omsku, gdzie wygrali przekonywająco i można powiedzieć że z przytupem, bo wynik 2:6 z taką ekipą jak Avangard robi wrażenie. Od tamtego spotkania, Niznekamsk rozegrał jeszcze spotkanie w Astanie, z którego również wyszedł zwycięsko, co prawda dopiero po dogrywce, ale passa spotkań bez porażki nadal trwa. Obecnie goście są na pierwszym miejscu konferencji wschodniej z dorobkiem 14 punktów. Dzisiejszy mecz w Novogrodzie na pewno będzie o wiele cięższym sprawdzianem niż ten z Barysem, ale nie stawiałbym gości na przegranej pozycji. Oczywiście rozumiem że jest to ich 2 z rzędu mecz wyjazdowy, a i passa wiecznie trwać nie będzie, ale patrząc na drużynę z Novogrodu i ich dokonania, spodziewam się raczej wyrównanego pojedynku. Torpedo na pewno cieszy się z tego iż ma okazję grać u siebie ponieważ mecz z Yarosławiem był pierwszą wygraną w tym sezonie i nawet można tu pochwalić graczy gospodarzy za rozmach ofensywny.
Obie ekipy jak na razie nie zasiliły swych składów żadnym z graczy NHL, tak więc na tę chwilę najgroźniejszym człowiekiem w ekipie Torpedo jest Mikahił Varnakov który zdobył już 4 bramki i 2 asysty, poza tym jest najczęściej strzelającym graczem w barwach Torpedo, poza nim trochę ciężko znaleźć wyróżniających się graczy i można powiedzieć że na przeciętnym poziomie pozostali się spisują. Inaczej sprawy się mają u gości którzy mają jak się okazuje spory potencjał w ofensywie, Petr Koukal 4 G i 3 A, Maxim Berezin obrońca, 3 G i 1 A, ponadto po 3 bramki notują Osala i Khokhryakov. Na koniec myślę że bardzo ważna sprawa odnośnie pozycji bramkarza, w Torpedo póki co lepiej wypada Bespalov który jak na razie notuje średnią bramek na mecz 2.40, co ciekawe w drużynie gości obaj goalie wypadają lepiej i mają średnią poniżej dwóch bramek na mecz. Mnie osobiście o wiele bardziej przekonywuje drużyna, gości. Biorę pod uwagę fakt że mogą być zmęczeni tym że podróżują itp. jednak nie sądzę by mógłby to być kluczowy element w tym fachu, na pewno Niznekamsk, poczuł &quot;zew krwi&quot; są pewni siebie, nie ważne gdzie grają, robią to jak tylko potrafią najlepiej, nie wydaje mi się by do Novogrodu jechali z jakąkolwiek bojaźliwością, to oni są obecnie faworytem i myślę że będą chcieli to udowodnić. Taką ciekawostką jest fakt że ostatni raz Niznekamsk wygrał z Torpedo w 2009 roku, a więc jest dodatkowy powód by jutro w końcu udowodnić swoją wyższość.

Neftekhimik Niznekamsk (+0,5) / 1.88 Pinnacle ✅
Neftekhimik Niznekamsk ML / 2.25 Bet365 / 2.30 MarathonBet ✅
e: Niepokonani &quot;jak Gołota&quot; :grin:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Zupełnie się nie zgadzam z Tobą Romano w tym przypadku ???? Typ bazujesz jedynie na aktualnie osiąganych wynikach-formie Nizhnekamska, ale to jest pułapka bo analizując ostatni tydzień nikt nie miałby szans z nimi w takim zestawieniu a przecież wiadomo że Neftekhimik mocarzem ligi nie jest.
Nizhnekamsk jest zespołem o słabszym potencjale, chociaż rozumiem sugerowanie się aktualną formą - a raczej wynikami. Bo jeśli głębiej się przyjrzeć temu co gra ekipa Neftekhimik to nie jest wcale różowo. Choćby ostatni mecz z Barysem wygrany po dogrywce, przyjęli w ciągu 60 minut 40 strzałów to nic dobrego o nich nie świadczy. Z Avangardem było podobnie a nawet gorzej bo przyjęli 50 strzałów chociaż i tam wygrali.
Nie mniej będzie to już ich czwarta gra na wyjeździe i nie sądzę żeby szczęście im ciągle tak dopisywało. Zwłaszcza że oni weszli w sezon z osłabieniami - nie ma Jana Kolara sprowadzonego do ataku z Paradubic i ich długoletniego kapitana Maxima Pestuszko o którym często się mówi serce i dusza.
Oczywiście rozumiem że jest to ich 2 z rzędu mecz wyjazdowy
Poprawka to ich 4 z rzędu mecz wyjazdowy.
ostatni raz Niznekamsk wygrał z Torpedo w 2009 roku
ostatni raz Niznekamsk wygrał z Torpedo na wyjeździe w 2003 roku :p chociaż ja do takich rzeczy nie przywiązuje raczej uwagi.
Słów kilka o Torpedo, które jest w mojej opinii solidnym średniakiem. Mieli na starcie problemy, trzy wyjazdowe mecze i tylko dwa punkty bo dwa razy przegrywali po dogrywce. Kiedy tylko wrócili do siebie pokazali, że na własnym lodzie to zupełnie inna gra. Świetnie podawali i rozgrywali przeciwko Lokomotiwowi, chociaż słabo bronią w osłabieniu to nie sądzę żeby mieli oddać tu punkty rywalowi.
Ja pobrałem Torpedo już wczoraj, dziś najlepszy kurs jeszcze oferuje Bet365 [1.67]
Torpedo wygra [1.67][Bet365] -&gt; ZWROT (zasady Bet365...)

Dodam tu jeszcze takie info jakie przeczytałem, bo Romano napisałeś że żadna z ekip nie wzmocniła się graczem z NHL, a więc :
As the NHL locked out its players, Nail Yakupov, taken first overall in the 2012 NHL Draft by the Edmonton Oilers, flew back to his home town of Nizhnekamsk and agreed to a contract with the local KHL team, Neftekhimik. He was scheduled to be in the starting lineup in Neftekhimik&#39;s next game in Nizhni Novgorod. But that&#39;s likely not going to happen, because the IIHF is refusing to issue Yakupov&#39;s transfer card to the KHL club.
Wygląda więc na to że Jakupow zagra w Nizhnekamsku, ale jeszcze nie dziś - problemy formalne.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
To prawda, aktualna forma jak dla mnie jest tu dość znaczącym czynnikiem. Co do pomyłki to ubzdurałem sobie że grali 3 u siebie i dopiero 2 na wyjeździe, małe przeoczenie :razz: Idąc dalej, no dobrze skoro Niznekamsk przyjmuje po tyle strzałów, a jednak wygrywa, to coś jest na rzeczy, tak jak pisałem świetnie spisują się obaj goalie, więc nie dziwie się że z 50 strzałów dla Omska wpadają tylko 2 bramki, nie twierdzę też że dzisiejsi goście są o wiele lepszą ekipą, ale mimo wszystko ostatnie wyniki przemawiają zdecydowanie na ich korzyść, bo de facto Torpedo prócz meczu z Yarosławiem nic na razie szczególnego nie zaprezentowało.
Jeśli chodzi o ten ostatnio wygrany mecz, to brałem pod uwagę dom/wyjazd więc nie musi być poprawki na to :razz:
Zobaczymy dla mnie to 50/50 a że goście bardziej mnie przekonywują to skłaniam się ku nim ;)
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Sibir Novosibirsk - Vityaz Chekhov @ 1.70


Innego wyniku niż wygrana gospodarzy tutaj nie przewiduję. Spisuja się zdecydowanie lepiej niż w poprzednim seoznie jak narazie ich bilans 4-2. Z taką grą mogą walczyc o czołowe pozycje. Wracają po trzech wyjazdach na własne lodowisku i będa chcieli z pewnością znowu pokazać się z jak najlepszej strony a jest to bardzo realne. Grają bardzo skutecznie już w meczach z Torpedo N. Novgorod oraz Spartakiem wbili dla rywali po pięc bramek a do tego grają opowiedzialnie w defenswie jedynie mecz z Lok Yaroslavl im nie wyszedł. Ekipa Vitiaz Chehov znowu będzie tutaj walczyłą o ostatnie pozycje w lidze z taką gra jaką obecnie prezentują jest to bardzo mozliwe. W spotkaniac z Slovan Bratislava i Lev Praha nie strzelali nawet bramki a przecież grali na własnym lodowisku... W ostatnim meczu dosyć sensacyjnie urwali punkty dla CSKA przegrywając dopiero po karnych jednak nie spodziewam się, zeby ta sztuka udała im się w tym pojedynku.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: HC Lev Praga - Awangard Omsk
Typ: 1
Kurs: 2,31
Buk: Pinnacle

Dziś o godz. 17:30 HC Lev Praga zmierzy się z Awangardem Omsk w KHL. W praskiej Tipsport Arenie ten spektakl bedize mogło zobaczyć niemalże 7 tysiecy widzów. Goscie z Omska maja do pokonania 5 tysięcy km na ten mecz wyjazdowy.

HC Lev w tym sezonie wygrał 5 z 6 meczy, w tym 4 w regulaminowym czasie. U siebie grał 3 razy – przegrał tylko ze Spartakiem Moskwa, wygrał natomiast z Donbassem i Dynamem Ryga. W ostatnim meczy Lev ograł na wyjeździe Dynamo Minsk aż 0:4. W drużynie z Pragi znajdziemy m.in. Marcela Hossę – słowackiego napastnika, wicemistrza świata z 2012 roku, byłego gracza Montreal Canadiens, New York Rangers, Phoenix Coyotes czy Barsu Kazań; Jiři Hudler – czeski center, były hokeista Detroit Red Wings, Dynama Moskwa i Barsu Kazań; Jakub Klepiš – czeski center, MŚ z 2010 roku, były gracz Washington Capitals, Awangardu Omsk, zdobywca Pucharu Gagarina dwukrotnie z rzedu z Ufą i Dynamem Moskwa; Petr Vrána – były gracz NJ Devils, Lubos Brtecko – Słowak, były gracz St. Louis Blues, Atlanta Thrashers, MŚ z 2002 roku; Erik Christensen – były gracz Pittsburgh Penguins, Atlanta Thrashers, Anaheim Ducks i New York Rangers; Juraj Mikúš – młody Słowak, wiceMŚ z 2012 roku; Ondřej Němec – czeski obrońca, MŚ z 2010 roku, Jiří Novotný – były gracz Buffalo Sabres, Washington Capitals i Columbus Blue Jackets; Alexandre Picard – były gracz Ottawa Senators, Philadelphia Flyers, Ottawa Senators i Montreal Canadiens ; lewoskrzydłowy czeski Tomáš Surový – były gracz Pittsburgh Penguins, 2. na MŚ w 2012 roku oraz Jaroslav Svoboda – były gracz Dallas Stars i Carolina Hurricanes.

W druzynie Awangardu zobaczymy m.in. MŚ z 2010 Fina Anssi Salmela, dwukrotnego MŚ z 2009 i 2012 roku Aleksandra Pierieżogina, Martina Škoula – czeskiego obrońcę byłego gracza Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins i NJ Devils oraz wielu solidnych rosyjskich ligowców. Awangard przegrał ostatnio z Kazaniem we własnej hali aż 0:5 oraz Niznekamskiem tez u siebie 2:6.

Uważam, że Lev pokona Omsk i umocni się na pozycji lidera konferencji zachodniej KHL.
 
D 0

daret65

Użytkownik
Atlant - Dynamo Ryga
Dynamo 1 tercja over 0,5
2.05
Bwin
No właśnie, moim zdaniem totalny błąd bukmacherów. Większosć powie że Atlant jest wiceliderem konferencji ma zaledwie dwie porażki a Dynamo jest gdzieś w dolnej części tabeli. Tak, ale patrząc na grę obu drużyn mogę z czystym sumieniem powiedzieć że spodziewam się tutaj wygranej gości. Atlant nie może wskoczyć na swoje obroty, wygrywają ok to trzeba im oddać ale nie widać tego błysku w ich grze, wydaje mi się że to wygrywanie skończy się na tej kolejce. Z kolei goście grają w kratkę mają łącznie trzy zwycięstwa i trzy porażki i zajmują obecnie 10 lokatę w dywizji. Jest to jednak ekipa przyszłościowa. Wydaje mi się że dzisiaj to Dynamo zgarnie całość i wygra z Atlantem. Mój typ jednak to over 0,5 gości w 1 tercji a więc na bramkę gości w 1 tercji z pewnością stać.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: Khabarovsk - Cherepovec
Typ: over 4.5
Kurs: 1.89
Stawka: 3/10
Bukmacher: Pinnacle

Do tego typu podchodzę tylko z punktu statystycznego. Otóż gospodarze w Konferencji Wschodniej pozostają jedyną ekipą bez spotkania over 5.5 – 8 underów. W poprzednim sezonie mieli 22 spotkania overowe i 32 underowe – czyli nie było znowu tak tragicznie. W poprzednim sezonie z ekipą Cherepovec mierzyli się dwukrotnie na własnej tafli Khabarovsk wygrał 4:3 by w rewanżu przegrać 3:2. Myślę że w tym spotkaniu zanotują swój pierwszy over w tym sezonie bo prawo serii kiedyś musi się skończyć. Zagram troszeczkę bezpieczniej bo kurs równie fajny.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: UHC Dynamo – St. Petersburg
Typ: over 5.5
Kurs: 2.25
Stawka: 3/10
Bukmacher: bet365

Gracze Dynamo bardzo dobrze prezentują się w ofensywie strzelili już 25 bramki w 7 spotkaniach co jest najwyższym wynikiem w Konferencji Zachodniej, gorzej za to wygląda gra obrona ekipy z Moskwy wynika to głównie z ofensywnie usposobionej linii obronnej która ma zdecydowanie więcej do powiedzenia w ofensywie. Co do gości z Petersburga jest to najbardziej ofensywna ekipa KHL dużo strzela i dużo traci i tyle chyba wystarczy do postawienia na over w tym spotkaniu.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: UHC Dynamo Moskwa – SKA Sankt Petersburg
Typ: 1
Kurs: 2,35
Buk: Expekt

Dziś o godz. 15:00 odbędzie się bardzo ważny mecz dla KHL jak i kibiców obu drużyn i światowego hokeja. W moskiewskiej Megasport Arenie Dynamo podejmie SKA Sankt Petersburg. Dynamo będzie wspierać ponad 14 tys. kibiców na trybunach i setki tysięcy kibiców UHC przed telewizorami.

Goście w KHL zagrali 6 meczów – 3 razy wygrali (z Astaną, Yurgą i Traktorem), 3 razy przegrali. Ostatnie 2 mecze to porażki z Magnitogorskiem 4:3 i Slovanem Bratysława 4:2. Trener Milos Riha ma do dyspozycji takich zawodników jak m.in. Jakub Štěpánek – czeski bramkarz, MŚ z 2010 roku, brązowy medalista MŚ z 2011 i 2012 roku, Kevin Dallman – kanadyjski obrońca, były gracz Boston Bruins, St. Louis Blues i LA Kings, Dmitrij Kalinin – rosyjski obrońca, MŚ z 2008, 2009 i 2012 roku, były gracz Traktora, NY Rangers i Phoenix Coyotes, Andriej Pierwyszyn – obrońca, zdobywca Pucharu Mistrzów z AK Barsem Kazań, Patrick Thoresen – norweski center, hokejowy obieżyświat, który grał w Kanadzie, USA, Austrii, Szwecji, Szwajcarii i Rosji, Petr Průcha – MŚ z 2005 roku, były skrzydłowy NY Rangers i Phoenix Coyotes, Tony Mårtensson – szwedzki środkowy, MŚ z 2006 roku, były gracz Anaheim Ducks, Ilja Kowalczuk – brązowy medalista IO w Salt Lake City, MŚ z 2008 i 2009, były gracz NJ Devils oraz Fiodor Fiodorow – były gracz Vacouver Canucks.

Dynamo Moskwa to Mistrzowie Rosji z 2012 roku, aktualni zdobywcy Pucharu Gagarina. W KHL zagrali 7 meczów – 5 wygrali, 2 przegrali. Na własnej tafli są niepokonani. Po porażce wyjazdowej z Traktorem rozgromili Dynamo Mińsk aż 7:2. Oļegs Znaroks – trenem mistrzowskiej drużyny Dynama ma do dyspozycji takich zawodników jak m.in. Alexandre Boikov – były gracz Nashville Predators, Konstantin Gorovikov – MŚ z 2008 i 2009 roku, były gracz SKA, Dominik Graňák – słowacki obrońca, wiceMŚ z 2012 roku, Denis Kokarev – atakujący, MŚ z 2012 roku, Marek Kvapil – czeski prawoskrzydłowy, Sergei Soin – center, MŚ z 2002 roku, Denis Tolpeko – były gracz Philadelphia Flyers, Alexander Eremenko – bramkarz, były zawodnik m.in. Ufy czy Barsu, MŚ z 2008 i 2009 roku, Michaił Anisin – zdobywca z Dynamo Pucharu Gagarina, Filip Novák – były gracz Ottawy Senators oraz Kostiantyn Kasianczuk – ukraiński napastnik, od lat grający w najlepszych rosyjskich klubach.

Nie wspomniałem jednak o graczu, którzy robi różnice - żyjącą legendę rosyjskiego hokeja, jednego z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych hokeistów świata. Z powodu lockoutu w NHL powrócił do swojego byłego klubu i w meczu z SKA powinien mieć decydujący wpływ na postawę drużyny. Aleksander Owieczkin – gracz Washington Capitals, MŚ z 2008 i 2012 roku, dwukrotny zdobywca Maurice &#39;Rocket&#39; Richard Trophy za najlepszego strzelca NHL w rundzie zasadniczej, zdobywca Art Ross Memorial Trophy za największa ilosc ptk, Ted Lindsay Award dla najlepszego gracza HNL, dwukrotny zdobywca Trofeum Harta, sześciokrotnie wybrany do meczu gwiazd NHL, gracz roku w NHL w 2008 i 2009 roku według Sporting News. Dziś powinniśmy zobaczyć go w akcji, myślę że bramki w jego wykonaniu ą tylko kwestia minut.

Wierze w to, że Dynamo pokona SKA w regulaminowym czasie gry i pewnie zainkasuje całą pulę.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: AK Bars Kazań – UHC Dynamo Moskwa
Typ: over 4,5
Kurs: 1,75
Buk: Unibet

Dziś w KHL czeka nasz prawdziwy szlagier! Zdobywcy Pucharu Gagarina z 2009 i 2010 podejmą we własnej hali zdobywców Pucharu Gagarina z 2012 roku – AK Bars Kazań zmierzy się z UHC Dynamo Moskwa. Fani hokeja nie mogą przegapić tego niezwykłego spektaklu na lodzie!

Dynamo Moskwa to Mistrzowie Rosji z 2012 roku, aktualni zdobywcy Pucharu Gagarina. W KHL zagrali 8 meczów – 5 wygrali, 3 przegrali. Po porażce wyjazdowej z Traktorem rozgromili Dynamo Mińsk aż 7:2. Potem przegrali bardzo ważne spotkanie z SKA Sankt Petersburg we własnej hali 1:3 po katastrofalnej postawie, która zawiodła wielu kibiców Dynama. Oļegs Znaroks – trenem mistrzowskiej drużyny Dynama ma do dyspozycji takich zawodników jak m.in. Alexandre Boikov – były gracz Nashville Predators, Konstantin Gorovikov – MŚ z 2008 i 2009 roku, Dominik Graňák – słowacki obrońca, wiceMŚ z 2012 roku, Denis Kokarev – atakujący, MŚ z 2012 roku, Marek Kvapil – czeski prawoskrzydłowy, Sergei Soin – center, MŚ z 2002 roku, Denis Tolpeko – były gracz Philadelphia Flyers, Alexander Eremenko – bramkarz, były zawodnik m.in. Ufy czy Barsu, MŚ z 2008 i 2009 roku, Michaił Anisin – zdobywca z Dynamo Pucharu Gagarina, Filip Novák – były gracz Ottawy Senators oraz Kostiantyn Kasianczuk – ukraiński napastnik, od lat grający w najlepszych rosyjskich klubach. Nie wspomniałem jednak o graczu, którzy robi różnice - żyjącą legendę rosyjskiego hokeja, jednego z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych hokeistów świata. Z powodu lockoutu w NHL powrócił do swojego byłego klubu. Aleksander Owieczkin – gracz Washington Capitals, MŚ z 2008 i 2012 roku, dwukrotny zdobywca Maurice &#39;Rocket&#39; Richard Trophy za najlepszego strzelca NHL w rundzie zasadniczej, zdobywca Art Ross Memorial Trophy za największa ilosc ptk, Ted Lindsay Award dla najlepszego gracza HNL, dwukrotny zdobywca Trofeum Harta, sześciokrotnie wybrany do meczu gwiazd NHL, gracz roku w NHL w 2008 i 2009 roku według Sporting News.

Ekipa z Tatarstanu ma w swoich szeregach plejadę gwiazd. Bramkarzem Barsu jest Konstantin Barulin – mistrz świata z 2012 roku, 5-krotny mistrz Rosji. Finski center Jarkko Immonen – mistrz świata z 2011 roku, lider klasyfikacji punktowej tego turnieju, były gracz NY Rangers. Niko Kapanen – koejny fiński center i mistrz świata z 2011 roku, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Vancouver, były gracz m.in. Dallas Stars i Phoenix Coyotes. Napastnik Aleksiej Morozow – mistrz świata z 2008 i 2009 roku, serbrny medalista igrzysk z Nagano. Janne Pesonen – fiński lewoskrzydłowy, MŚ z 2011 roku. Aleksiej Tierieszczenko – center, MŚ z 2008, 2009 i 2012 roku. Danis Zaripow – MŚ z 2008 i 2009 roku, napastnik. Ilja Nikulin – obrońca, MŚ z 2008, 2009 i 2012 roku.

Na ekipie Kazania nie zawiodłem się w tym sezonie, bardzo natomiast rozczarował mnie ostatni mecz Dynama, z którym wiązałem wielkie nadzieje. Myślę jednak, że obie ekipy prezentują podobny do siebie, bardzo wysoki poziom i nie powinniśmy się spodziewać tutaj wysokich zwycięstw jednej czy drugiej ekipy. Będzie to raczej mecz walki, bardzo wyrównany. Uważam jednak, że zobaczymy w tym spotkaniu więcej niż 4 bramki – jeśli w pierwszej tercji któraś z ekip zdobędzie przewagę bramkową, druga będzie musiała bardziej zaryzykować, a obie ekipy mają ogromny potencjał ofensywny. Zapraszam wszystkich na hokejową ucztę!
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Magnitogorsk vs HC Lev Praga

Krótko, bo mecz lada chwila. Z czystym sumieniem można tu ryzykować grę na gosci, którzy są swego rodzaju objawieniem i póki co nowy &quot;projekt&quot; wypalił w 100% Lwy z Pragi to przede wszystkim bardzo dobry &quot;difens&quot;, Thomas Popperle ktory jest bramkarzem HC odnotował już 4 SO, co jest jak na razie najlepszym wynikiem w lidze, warto zauwazyć że są to 4 SO w 9 spotkaniach jakie rozegrał. Wszystko wskazuje, iż będzie to mecz spod znaku do pierwszego błędu, który może być decydujący w ostatecznym rozrachunku. Na pewno faworytem gospodarze, ale dla mnie to tylko papierowa przewaga, ogółem wydaje mi się że potencjał jak i siła obu ekip zbliżona, oczywiscie Magni gra u siebie i to daje im &quot;jakąs&quot; przewagę, ale zauważmy że Lev wygrał 3/3 wyjazdowe gry.

HC Lev Praga ML /3.20 Unibet ⛔ niesamowita demolka...
Under 5.0 / 1.87 Pinnacle ⛔ 6:1
 
czeski01 17

czeski01

Użytkownik
Petersburg-Ufa over 4,5 gola
1,61
Bet 365
Dziś o 17 spotkanie dwóch bardzo utytułowanych rywali w tym sezonie póki co więcej oczek nazbierał zespół gości lecz trzeba wziąć pod uwagę ze Petersburg grał o 2 mecze mniej a różnica miedzy tymi zespołami to tylko jeden punkt skąd mój typ na over? gospodarze mogą pochwalić się największa średnia bramek na mecz w tym sezonie 6,7 u siebie mają srednia 5 bramek na mecz i ponad 3 bramki stracone choc jak wiemy rozegrali tylko 3 mecze u siebie Goscie w sprawach bramkowych radza sobie duzo gorzej lecz grali z zespolami ktore potrafia bardzo dobrze bronić przez ostatnie 3 lata miedzy tymi zespolami zawsze padalo wiecej niz 5 bramek wyniki to m.in 4-4 , 2-4 , 1-4 , 3-3 , 6-3 , 3-5 , 4-4.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Torpedo Niżny Nowogród – Donbass Donieck
Typ: 1
Kurs: 1,85
Buk: Sportingbet

Dziś o 17:00 w Pałacu Sportowym Związków Zawodowych w Niżnyym Nowogrodzie Torpedo zmierzy się z Donbassem Donieck. Nowogród jest w Konferencji Zachodniej KHL 8. , Donbass ostatni – 14. Donbass wygrał tylko 2 spośród 8 meczy ligowych, Torpedo na 7 meczy wygrało 3 i wszystkie w regulaminowym czasie gry. Ostatni mecz Torpedo to zwycięstwo na własnej tafli 3:2 z Dynamem Ryga 3:2. Ostatni mecz Donbass przegrał z Łokomotivem Jarosław 2:1 na wyjeżdzie.

W ekipie Torpedo zobaczymy – Dymitija Bykowa – wicemistrza świata z 2002 roku, byłego gracza Detroit Red Wings, Juuso Hietanena – fińskiego obrońcę, MŚ z 2010, szwedzkiego lewoskrzydłowego, wicemistrza świata z 2011 roku Roberta Nilssona, Aleksieja Vasiliewa – byłego gracza NY Rangers, Ruslana Zainullina – MŚ z 2002 roku, Kanadyjczyka Matta Elisona – byłego gracza Chicago Blackhawks i Philadelphia Flyers oraz legendę rosyjskiego hokeja Petra Schastlivy’ego – MŚJ z 1999 roku, brązowego medalistę MŚ z 2007, byłego gracza Ottawy Senators, Anaheim Ducks, CSKA Moskwa oraz Torpedo Jarosław.

Donbass zagra bez kontuzjowanego słowackiego bramkarza, wiceMŚ 2012 Jana Laco. Na nowogrodzkiej tafli pojawią się jednak m.in. Clay Wilson – amerykański obrońca robiący karierę głównie w AHL w klubie Rochester Americans, ale mający epizody w NHL w Columbus Blue Jackets i Florida Panthers; Serhiy Varlamov – ukraiński lewoskrzydłowy, były gracz St. Louis Blues; Karel Pilař – czeski obrońca, były gracz Toronto Maple Leafs; Alexei Ponikarovsky – ukraiński lewoskrzydłowy, była gwiazda Toronto Maple Leafs; Pittsburgh Penguins, Los Angeles Kings, Carolina Hurricanes, New Jersey Devils; Fredrik Pettersson – szwedzki prawoskrzydłowy, 3. na MŚ 2010; Jaroslav Obšut – słowacki prawoskrzydłowy; Václav Nedorost – czeski center, były hokeista Colorado Avalanche i Florida Panthers, Anton Babchuk – ukraiński hokeista grający niegdyś w Chicago Blackhawks, Carolina Hurricanes i Calgary Flames oraz w Awangardzie Omsk; Oskars Bārtulis – łotweski obrońca, były gracz Philadelphia Flyers; Erik Ersberg – szwedzki bramkarz, były gracz Los Angeles Kings; Ruslan Fedotenko – ukraiński lewoskrzydłowy, gwiazda Philadelphia Flyers, Tampa Bay Lightning, Pittsburgh Penguins, New York Rangers i NY Islanders; Lukáš Kašpar – czeski lewoskrzydłowy, MŚ z 2010 roku.

Według mnie gospodarze odniosą zwycięstwo w tym meczu, bowiem prezentują wyższą formę na starcie KHL, o czym świadczy pozycja w tabeli.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: Cherepovec - Yaroslavl - wynik 0:1 ⛔ ????
Typ: over 4.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Ekipa Cherepovec po trzech wyjazdowych meczach wraca na własną tafle bilans tych meczy to dwa zwycięstwa i jedna porażka. Na własnej tafli jak do tej pory rozegrali dwa mecz i oba przegrane. Goście natomiast mieli serię czterech meczy na własnej tafli pierwsze z tych spotkań przegrali by następnie wygrać trzy z wymagającymi przeciwnikami. W bramce gospodarzy zobaczymy zapewne Koshechkina 2.32GAA, 93% po drugiej stronie Kolesnika 2.33GAA, 92.7%- czyli bramkarze solidni ale jak to się mówi co mają wpuścić raczej wpuszczają. Gospodarze będą dążyć do pierwszego zwycięstwa na własnej tafli i coś do bramki Kolesnika zapewne wrzucą, goście również nie powinni być dłużni tym bardziej że ekipa z Lokomotiva oddaje średnio ponad 30 strzałów na bramkę w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Omsk-Khabarovsk
Typy:
over 3,5 1,28 10/10
over 4,5 1,72 8/10
over 5,5 2,4 3/10
Omsk 4:2 14 1/10
Omsk 3:2 15 1/10
Omsk 4:1 1/10
2:2 10.5 1/10
Dlaczego tak?Bo Omsk to wicemistrz zeszłego sezonu i w końcu mu się obudzić a Khabarovsk do czołówki nie należy i h2h zdecydowanie za Omskiem.Goście jeszcze bez overa 5,5 w tym sezonie a 11 spotkań już rozegrali,dodatkowo ostatnio przeważnie lubią sobie trochę postrzelać jak ze sobą pograją więc wedłg mnie warto overy skubnąć a i jakiś dw przy odrobinie szczęścia powinien siąść ;)
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Barys Astana-Amur Khabarowsk
W meczach rozegranych dotychczas przez drużynę gości(12 spotkań) nie został pokryty jeszcze over 5.5.Można spróbować lekko pograć,bo nic nie trwa wiecznie i kiedyś te minimum 6 bramek musi paść.Ja obstawiam,że w dzisiejszym meczu.
over 5.5 @2.1 bet365⛔

edit.Dopiero po napisaniu tego,przeczytałem post Dzidzoka powyżej;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom