>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kontinental Hockey League KHL 2012-2013

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja się z Tobą Odi nie zgodzę jeśli chodzi o typ na Slovan, tzw. do trzech razy sztuka wcale nie musi mieć zastosowania w tej lidze, Slovan chciał grać w KHL to teraz musi się nauczyć tej ligi, to nie jest liga &quot;ogórkowa&quot; tak jak na Słowacji gdzie leje się większość drużyn i raz na jakiś czas przyjdzie zagrać z Koszycami czy Skalicą. Można powiedzieć że tu weryfikacja nastąpiła bardzo szybko i co dziwne dla mnie Slovan przegrał nawet z Donbassem, który również debiutuje, ale w mojej ocenie była to drużyna z podobnym potencjałem. Co do Spartaka to chyba największe zaskoczenie dwóch pierwszych kolejek, dwa mecze i tylko jedna bramka stracona, a warto zaznaczyć że oba na wyjazdach, Murphy i Borisov podchodzą do rywalizacji o miano pierwszego goalie z pełną motywacją i chęcią udowodnienia kto jest lepszy, a wynik dla drużyny jest bardzo zadowalający. Poza tym sam fakt że Spartak wymienił praktycznie 3/4 drużyny jest tu bardzo wymowny, jak na razie ta operacja jest poparta bardzo dobrą grą i wynikami, co prawda prym w punktowaniu wiodą dwie pierwsze piątki, ale to też znaczy że zawodnicy w których pokłada się nadzieję nie zawodzą. Na tę chwilę Spartak stanowi dla mnie stabilniejsze &quot;podłoże&quot; niż Slovan, kursy na zwycięstwo ML również są całkiem przyjazne więc z tej dwójki zdecydowanie goście.
Spartak Moskwa ML / 1.97 MarathonBet / 1.95 Sportingbet ⛔ ???? (w innych bukach kursy w granicach 1.90)
Slovan poniżej 2.5 bramki / 1.75 Expekt✅
e: szkoda tej bramki w końcówce, tak blisko zwycięstwa, a jednak tak daleko... Brawo Odi ;)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Slovan płaci frycowe, razi nieskutecznością aż strach patrzeć. Oglądałem mecz z Rygą, gdzie Dinamo zagrało bezbarwnie, jakoś sennie, Slovan miał przewagę, atakował a to Łotysze strzelali gole. Szczególnie w drugiej tercji, atakowali, dominowali a gola strzela Karsums. Mieszane odczucia mam co do tego spotkania, ale chyba bardziej skłaniałbym się ku Spartakowi.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Po części mogę się z waszą dwójką zgodzić, Slovan musi się nauczyć pewnych rzeczy bo zmiana ligi zawsze się wiąże z kilkoma innymi zmianami (sędziowie lodowiska rywale) to wszystko istotne aspekty.
Nie rozumiem natomiast windowania umiejętności Spartaka, który nie jest zespołem (przynajmniej na papierze) ani krzty lepszym niż Slovan. Forma defensywna może przemawiać za klubem z Moskwy, ale na szale kładźmy również motywacje czyli tak jak wspomniałem trzeci mecz domowy z rzędu w przypadku Bratysławy. W ataku szczerze mówiąc widzę większy potencjał Slovana i dlatego twierdzę że będzie overowa &quot;jedynka&quot;, ale lód to wszystko zweryfikuje ;)
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Osobiście sam pograłem w tym meczu ( Slovan ) + 4,5 gola za 1,50 w Fortunie. Słowacy muszą się w końcu przełamać, bo to co grają w ataku woła o pomstę do nieba. Liczę że dzisiaj z 4 wsadzą a Rosjanie pewnie czymś odpowiedzą. Dzisiejsze zakończone mecze pokazują , ze remisów będzie w KHL sporo i można zacząć myśleć nad progresjami w tym kierunku...
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Metallurg Magnitogorsk - OHK Dynamo Moscow
W Metallurgu trochę osłabień kadrowych przed sezonem, z takich ważnych myślę warto wspomnieć Tomasa Rolinka i Denisa Khlystova którzy już punktują w Salavacie Ufa, Juhamattiego Aaltonena, czy Alexeia Mikhnova, który chyba odnalazł się w Atlancie. Zostali co prawda Sergei Mozyakin i Alexei Kaigorodov ale wzmocnień trochę mało. No bo tak - Denis Platonov po odejściu z Metallurga przez cały poprzedni sezon nie mógł się odnaleźć i jego postawa jest niewiadomą, Mats Zuccarello etatowy reprezentant Norwegii w NHL nie pokazał nic szczególnego, Cal O&#39;Reilly już wcale, jedynie Justin Hodgman w Pelicansie wyglądał solidnie. Ciekaw jestem kto w bramce będzie grał częściej, Georgi Gelashvili w zeszłym sezonie nie zachwycał a Ari Ahonen dużo się nie nagrał. W sparingach różnie bywało, u siebie porażki m. in. 0:5 z Neftekhimik czy 1:4 z Koln. Do tego dziś rywal który wygrał tutaj 3 ostatnie mecze - 1:0. 6:5 i 5:2. O Dynamie pisał już Odi. Jedyne warte odnotowania osłabienie to Leo Komarov. Ale jest za to Richard Gynge, który już ma na koncie 3 bramki a w AIKu w zeszłym sezonie prezentował się świetnie, są też Alexei Tsvetkov czy Roman Derlyuk dla którego to powrót. Są Marek Kvapil i Sergei Konkov no i ten Alexander Yeryomenko w bramce. Jak dla mnie wymiana Komarova na Gynge może przynieść dużo dobrego, bo Gynge to fajter, który nie boi się wziąć ciężaru gry na siebie. Faworytem niby Metalurg, który dał strasznie ciała z Yekaterinburgiem. Generalnie Yekaterinburg rozbroił ich strzałami z niebieskiej lini a Gelashvili albo wypluwał wszystko przed siebie albo wpuszczał. Kuleje gra w przewadze. Dwa zespoły na różnych biegunach na rozpoczęciu ligi, ja skłaniam się ku ekipie ze stolicy.
OHK Dynamo Moskwa 2,70 Bet365
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Też myślałem nad tym meczem Grzecho i szczerze mówiąc odpuściłem. Dynamo wydaje się stabilne, ale trzeba przyjąć do wiadomości że tracą bramki zawsze i czasami wynika to po prostu z ich słabej obrony nie z siły rywala.
Dodatkowo potencjał &quot;Magnitki&quot; oceniam wysoko, parę osób odeszło ale te wzmocnienia które zaniżyłeś na starcie w końcu wypalą. Zuccarello czy Hodgman prowadzeni przez Paula Mourice&#39;a mogą i będą dawać wiele punktów. Obie ekipy miały sporo czasu by się przygotować do spotkania (cztery dni jak na KHL sporo) i Metallurg gra u siebie. Nie pograłem bo mam mocne wahania, myślałem nad underem, ale też nie inwestuje w to pieniędzy.
Czekam na Twój typ ze Szwajcarii ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Dynamo traci bramki zgoda ale wynika to z tego, że obrońcy Dynama dużo więcej mają do powiedzenia w ofensywie niż w przypadku Magnitogorska. Dużo wyżej cenię możliwości Granaka, Jalasvaary (który mógłby w końcu coś więcej pograć), czy Solovyova. Metalurg nie ma czym zaskoczyć, Bondarev wypalił w zeszłym sezonie ale to tyle, Tverdovsky od czasów gry w Salavacie nie pokazuje nic z przodu kompletnie, po Bykovie też dużo więcej się spodziewano. Jasne, oni nie są od tego by strzelać gole ale ich dobra postawa daje przewagę.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Podobnie jak Odi uważam że ciężko tu wytypować zwycięzcę, jedno co się rzuca w oczy, pomimo tego iż Magnitogorsk słabiej gra w ofensywie, to w miarę dobrze bronią, grali oba mecze na wyjeździe jak do tej pory i nie wyglądało to źle. Wydaje mi się że może to być kluczem do tego by dziś urwać jakikolwiek punkt ekipie Dynama, która jest świetnie usposobiona ofensywnie o czym świadczy 13 zdobytych bramek w 3 spotkaniach. Także jeśli uda się Magni powstrzymać Gynge, Babenko czy Kokareva przez dłuższą część meczu to będą mogli myśleć nawet o końcowym sukcesie. Co więcej tak jak zwróciliście uwagę iż obrona Dynama bardziej angażuje się w ofens aniżeli difens, na pewno stworzy to kilka dogodnych sytuacji dla gospodarzy. Podsumowując wybieram scenariusz dobra obrona Magnitogorska połączona z groźnymi kontrami, oczywiście kluczowe też będą ilości kar jakie obie ekipy będą zdobywały, ale zakładam że w Magnitogorsku są świadomi tego że z Dynamem nie można sobie pozwolić na chwile słabości.

Under 5.5 / 1.65 Bet365 ✅
Under 5.0 / 1.87 MarathonBet / 1.80 Bet365 ✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
odi 2,3K

odi

Forum VIP
W ramach podsumowania dnia ????
Paul Maurice, long-time head coach in the NHL for the Carolina Hurricanes, could celebrate his frist ever win in the Russian-based KHL together with his team, Metallurg Magnitogorsk. After two away losses with the lack of creating scoring chances against Traktor Chelyabinsk (0-2) and Avtomobilist Yekaterinburg (1-3), Metallurg showed great moral by defeating current Gagarin Cup holders Dynamo Moscow who before had an almost perfect start with 8 of 9 possible points.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Traktor Chelyabinsk - SKA St. Petersburg -&gt; under 1,5 gola w 1T [1.72][Bet365] ⛔

Swoim bronieniem Traktor niszczy ostatnio wszystkich i aż sam jestem ciekaw jak postąpi SKA. Zespół z Petersburga ostatnio same &quot;krejzolskie&quot; mecze najpierw 7:3 z Barysem potem 7:5 z Jugrą i jak tu stawiać na nich undery ? W pierwszej tercji można, osoba Michaela Garnetta sprawia, że przynajmniej kilkanaście minut powinno być pod kontrolą. Bramkarze bardzo lubią śrubować czas bez puszczonej bramki - ten Pan ma już za sobą dwa mecze bez krążka wpuszczonego do sieci, myślę że SKA zakończy jego sukcesy w tej materii ale może się to odbyć wcale nie szybko.
 
sikawica 20

sikawica

Użytkownik
Sezon hokejowy w KHL rozhulał się już nam na dobre. Wiadomo już mniej więcej czego można się spodziewać po konkretnych ekipach. Czas więc wkroczyć do akcji. Dziś sporo ciekawych spotkań. Równo z godziną czternastą rozpocznie się dokładnie 40 spotkanie w tym sezonie, ale nie o tej rywalizacji chciałem napisać. Szczególnie pod względem typerskim w oko wpadła mi konfrontacja Rygi z Sibirem. Sibir nie zachwyca. Gra nie porywa. Momentami są wygwizdywani przez własną publikę, a to chyba najlepszy dowód dla podparcia moich słów dla kogoś kto nie oglądał ich spotkań. Póki co więcej szczęścia niż talentu. Jedno zwycięstwo z Novogrodem 5:3, gdzie niekoniecznie wynik może być odzwierciedleniem tego co działo się na tafli. Wygrana dzięki fatalnej postawie Kovala, który póki co jest obok Lalande z Mińska najgorszym bramkarzem tego sezonu i nie chodzi mi tu o liczbę wpuszczonych bramek tylko o sposób w jaki one padały. Kilka sytuacji na pewno była do wybronienia. Nie będę całej winy porażki zwalał na Kovala, ale śmiało chyba mogę stwierdzić fakt że jest to bramkarz dziurawy jak sito. Przynajmniej na razie. Mam wrażenie to Torpedo bardziej przegrało ten mecz niż Sibir je wygrał. Dla kolejnego potwierdzenia moich słów wystarczy zobaczyć kto stał w bramce Torpedo mecz później. Nieszczęsnego Kovala zastąpił Bespalov. Dziś pierwszy wyjazd dla Sibira. Jeżeli mają zamiar w Rydze zagrać tak samo jak przed własną publiką to nie wróży im nic dobrego. Ameryki nie odkryje jeżeli napisze, że przeważnie się gra lepiej przed własnymi trybunami, a gorzej na wyjazdach. Banalny, ale logiczny argument. Teraz coś o gospodarzach. Ostatnio przegrany mecz z CSKA. Mimo przegranej uważam, że zaprezentowali się solidnie. Pierwsze 10 minut to przewaga CSKA. Potem gol Dinama z kontry. Po strzelonym golu zupełnie inny obraz gry. Dinamo dominowało i gdyby wykorzystali dwie sytuacje kiedy to krążek obijał się o słupek to spokojnie mogliby wygrać. Ne wykorzystane sytuacje się mszczą. Kolejny banał, ale jakże prawdziwy. Dziś pierwszy mecz przed własnymi kibicami i świetna okazja do udowodnienia dobrej dyspozycji w postaci zwycięstwa. Kurs leci na pysk.

Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk ⛔ 1:2
Typ:
Dinamo Riga 60&#39;
Kurs: 1.80
Bet365


Tutaj krótko. Jak wspomniano już w poprzednich postać transfery w Spartaku póki co na duży plus. Aż siedem punktów zdobytych w trzech wyjazdowych spotkaniach. Wygrane derby Moskwy i pogrom w Popradzie. Ostatnio pechowa porażka w Bratysławie. Kto widział przynajmniej skrót ten wie, ze to Spartak dominował i stwarzał sobie trzy razy więcej sytuacji do zdobycia bramki. Novokuznetsk? Napisz tak. Gra się tak jak przeciwnik pozwala. To, że potrafią oni wykorzystać błąd , albo moment dekoncentracji przeciwnika już pokazali. Potrafią się znaleźć w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Tylko czy Spartak im na to pozwoli? Sugerując się ich obecną grą uważam, ze nie.

Spartak Moskwa - Nowokuźnieck
⛔ 0:3
Typ:
Spartak Moskwa 60&#39;

Kurs: 1.72
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Barys Astana – Kazań HC (1,5:0)
Typ: 2
Kurs: 2,70
Buk: Expekt

Dziś o godz. 15:00 w Pałacu Sportowym w Astanie Barys podejmie AK Bars Kazań. Dwukrotnie mistrzowie Kazachstanu przegrali wszystkie 3 mecze w KHL – z UHC Dynamo 5:1, z Sankt Petersburgiem 7:3 oraz po dogrywce z Omskiem 4:3. Bars Kazań to czterokrotny mistrz Rosji i dwukrotny zdobywca Pucharu Gagarina. W tym sezonie pokonał Cherepovec 5:2, przegrał z Dynamem Mińsk 2:3 po dogrywce oraz pokonał Chekhov 2:1.

W zespole z Kazachstanu bardzo ważną rolę odgrywa Konstantin Rudenko, reprezentant Kazachstanu Dimitry Upper, Brandon Bochenski – reprezentant USA na MŚ w 2007 roku, Josh Gratton – były gracz Philadelphia Flyers, Andrew Hutchinson – zdobywca Pucharu Stanleya z Carolina Hurricanes oraz Dustin Boyd – kanadyjski MŚ juniorów z 2006 roku.

Ekipa z Tatarstanu ma w swoich szeregach plejadę gwiazd. Bramkarzem Barsu jest Konstantin Barulin – mistrz świata z 2012 roku, 5-krotny mistrz Rosji. Finski center Jarkko Immonen – mistrz świata z 2011 roku, lider klasyfikacji punktowej tego turnieju, były gracz NY Rangers. Niko Kapanen – koejny fiński center i mistrz świata z 2011 roku, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Vancouver, były gracz m.in. Dallas Stars i Phoenix Coyotes. Napastnik Aleksiej Morozow – mistrz świata z 2008 i 2009 roku, serbrny medalista igrzysk z Nagano. Janne Pesonen – fiński lewoskrzydłowy, MŚ z 2011 roku. Aleksiej Tierieszczenko – center, MŚ z 2008, 2009 i 2012 roku. Danis Zaripow – MŚ z 2008 i 2009 roku, napastnik. Ilja Nikulin – obrońca, MŚ z 2008, 2009 i 2012 roku.

Według mnie mecz powinni wygrać goście, maja więcej argumentów i bardziej doświadczony i utytułowany zespół.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Zaczyna się szał pał hokejowy, wszystkie ligi ruszają także będzie zawrót głowy :razz: Na razie mimo wszystko lepiej czerpać z KHL.
Chekhov vs HC Lev
Chekhov to chyba bardzo pozytywne zaskoczenie na początku tego sezonu, drużyna która w zeszłym sezonie była raczej chłopcem do bicia, ich mecze czasami wyglądały jak jedna wielka &quot;zadyma&quot;, polowania na zawodników drużyny przeciwnej itp. Aktualnie ta drużyna już nie ma zbyt wiele wspólnego z tamtą, pozytywna przemiana przyniosła 2 zwycięstwa wyjazdowe z UFĄ i Nizniekamskiem, co trzeba uznać za spore niespodzianki. Do drużyny dołączyło kilka ciekawych nazwisk jak np. Cullen, Hennessy czy też Malevich, dwóch pierwszych maiło krótkie epizody w NHL, trzeci z nich ma za sobą dobry sezon w Donbass. To co rzuca się również w oczy to fakt że w każdym z trzech wyjazdowych spotkań Chekhov był pod sporym ostrzałem gospodarzy, jednak Kaustin i Lisutin na razie spisują się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o gości to sporo już tu było napisane o tej drużynie, całkiem nowy twór z wieloma znanymi nazwiskami, mieszanka europejsko nhlowska, jak na razie owocuje bilansem 2-1, z tym że wszystkie spotkania były rozgrywane w Pradze. Potencjał raczej po stronie gości, ale ta dobra postawa Chekhova nie bierze się znikąd, dziś pierwszy mecz przed własną publiką także motywacja podwójna by udowodnić że te dwa zwycięstwa w trzech wyjazdowych spotkaniach to nie przypadek. Ciekaw jestem czy w liniach już dziś zobaczymy wymienionych wyżej Amerykanów, na pewno jeśli zagrają będzie to wzmocnienie dla drużyny. Kurs na moneyline zadowalający w stronę gospodarzy, myślę że warto spróbować ;)
Vityaz Chekhov ML / 1.90 Expekt⛔ 0:2
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Torpedo Niżny Nowogród - Łokomotiw Jarosław
Typ: 2
Kurs: 2,61
Buk: Pinnacle

Dziś o godz. 17:45 w Pałacu Sportowym Związków Zawodowych w Niżnym Nowogrodzie zostanie rozegrany mecz pomiędzy Torpedo a Łokomotivem Jarosław. W KHL Torpedo przegrało wszystkie 3 mecze – z Nowokuźnieckiem 3:2 po dogrywce, z Nowosybirskiem 5:3 oraz z Chabarowskiem po dogrywce 3:2. Łokomotiw powraca do KHL po rocznej wymuszonej przerwie – wygrał w tym sezonie wszystkie mecze – z Nowosybirskiem 2:5, z Chabarowskiem 1:2 oraz z Nowokuźnieckiem 4:5 po dogrywce.

W ekipie Torpedo zobaczymy – Dymitija Bykowa – wicemistrza świata z 2002 roku, byłego gracza Detroit Red Wings, Juuso Hietanena – fińskiego obrońcę, MŚ z 2010, szwedzkiego lewoskrzydłowego, wicemistrza świata z 2011 roku Roberta Nilssona, Aleksieja Vasiliewa – byłego gracza NY Rangers, Ruslana Zainullina – MŚ z 2002 roku, Kanadyjczyka Matta Elisona – byłego gracza Chicago Blackhawks i Philadelphia Flyers oraz legendę rosyjskiego hokeja Petra Schastlivy’ego – MŚJ z 1999 roku, brązowego medalistę MŚ z 2007, byłego gracza Ottawy Senators, Anaheim Ducks, CSKA Moskwa oraz Torpedo Jarosław.

W ekipie z Jarosławia są: kazachski bramkarz Witalij Kolesnik, złoty medalista Zimowych Igrzysk Azjatyckich, mistrz Rosji z Ufą w 2011 roku, były gracz Colorado Avalanche, białoruski bramkarz Andrej Miezin, Sami Lepistö – MŚ z 2011 roku, brązowy medalista IO z Vancouver, obrońca grający w takich zespołach jak Colorado Avalanche, Phoenix Coyotes, Columbus Blue Jackets i Chicago Blackhawks. Niklas Hagman – MŚJ z 98’, wicemistrz olimpijski z Turynu, 3. miejsce na igrzyskach w Vancouver, były gracz HC Davos, Dallas Stars, Toronto Maple Leafs, Calgary Flames i Anaheim Ducks, były reprezentant Białorusi Alaksiej Kalużny, wicemistrz świata z 2010, środkowy oraz były gracz New Jersey Devils, New York Islanders i Washington Capitals Wiktor Kozłow i łotewski napastnik Miķelis Rēdlihs. Ponadto w ekipie Łokomotivu jest dużo młodych, utalentowanych graczy, na których budowany jest nowy zespół.

Jarosław wygrał ostatnich 6 kolejnych meczy z ekipą z Nowogrodu. 5 razy w ciągu regulaminowego czasu gry. Wiem, że jest to inna drużyna, jednak myślę, że nowy Łokomotiw stać na wiele, będą chcieli w tym sezonie KHL udowodnić swoja wartość i sprawić radość i dumę swoim kibicom po przeżyciach sprzed roku. Wierze w ich zwycięstwo i kibicuje temu zespołowi bardzo mocno w tym hokejowym sezonie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Yekaterinburg vs Dynamo Moskwa
Po ostatniej porażce w Magnitogorsku, gracze Dynama już chyba zeszli na ziemie i do dzisiejszego meczu podejdą bardziej skoncentrowani i zmobilizowani. Tak jak pisałem przed meczem z Magni, że gospodarze skoncentrują się przede wszystkim na defensywie a z przodu coś wpadnie i dokładnie tak było, Dynamo nie potrafiło sforsować dobrze poukładanej linii obronnej gospodarzy. Co ciekawe Yekaterinburg nie tak dawno wygrał u siebie z Magnitogorskiem 3:1 i można powiedzieć że był to mecz spod znaku obrony. Jestem pewny że dziś gospodarze w podobny sposób będą chcieli zatrzymać gości z Moskwy, ale szczerze powiedziawszy patrząc na potencjał jak i samą drużynę, ciężko mi uwierzyć by Gynge i Babenko nie zdobyli choć jednego punktu. Osobiście uważam że Dynamo powinno ten mecz wygrać nawet w regulaminowym czasie gry, ale z uwagi na to że często wyniki oscylują wokół remisowych a także wygranej/przegranej jedną bramką, proponuję team total w postaci: Dynamo Moskwa over 3.0
Ogółem kusi opcja overowa na cały mecz, ale jednak pozostanę tylko przy Dynamie.
Dynamo Moskwa over 3.0 / 2.05 MarathonBet ZWROT
Dynamo Moskwa over 2.5 / 1.50 Expekt ✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Omsk vs Niznekamsk
Frolov, Salmela czy Ramo to na pewno nazwiska które większość fanów hokeja, kojarzy. Ci trzej zawodnicy to w sumie trzon drużyny Avangarda, która do tego sezonu przystąpiła mimo wszystko ze sporym ubytkiem w postaci najlepiej punktującego gracza z zeszłego sezonu czyli Romana Cervenki. W jego miejsce ściągnięto Słowaka Zabroskiego, który już zdążył się odwdzięczyć 2 bramkami i 2 asystami, także jak widać w Omsku chyba po Romanie nie będą płakać. Jednak przechodząc do samego meczu, to rywal Omska, dziś z półki niewygodnych, Neftkhimik mimo iż w swoim zespole głośnych nazwisk nie ma, to jest to drużyna której z pewnością można się obawiać, solidna gra w defensywie plus jak na razie dość przyzwoity ofens pozwoliły dzisiejszym gościom wygrać 3 z 4 spotkań, co prawda 2 z 3 wygrane na własny lodzie, jednak ostatni mecz z Yugrą na wyjeździe i wyciągnięcie wyniku w 3 tercji z 2:0 na 2:3 może robić wrażenie. Zdecydowanym faworytem według bukmacherów są gospodarze, jednak kurs 1.60 wcale nie jest wart gry, biorąc pod uwagę fakt iż Niznekamsk póki co jest na fali wznoszącej. Co więcej dodając do tego fakt iż Omsk niekoniecznie lubi rozstrzygać spotkanie w regulaminowym czasie gry, myślę że dodatnie hendi na gości a także opcja under nie będą tu bez szans.
Neftekhimik Niznekamsk (+1,5) / 1.70 bet365 ✅
Neftekhimik Niznekamsk (+2) / 1.45 MarathonBet ✅
under 5.0 / 1.90 MarathonBet / 1.85 Pinnacle ⛔
zdecydowanie za dużo bramek w 3 tercji ;)
 
sikawica 20

sikawica

Użytkownik
W bukmacherce trzeba być konsekwentnym, dlatego stawiam jeszcze raz na Spartak. Ostatnio słaby mecz w ich wykonaniu. Wypadek przy pracy czy Spartak nie jest taki mocny jak myślałem? Może zlekceważyłem rywala? Logika każe mi twierdzić, że był to jednak słabszy dzień tej drużyny. Drugi słaby mecz i w konsekwencji druga porażka przed własną publiką raczej nie wchodzi w grę. Rywal jak najbardziej do pokonania. Mam wrażenie, że najmocniejszą bronią Amura jest położenie geograficzne. Do najbliższego rywala z KHL mają oni 3 000 km, a do Pragi aż 7 680 km! Większość punktów raczej będą zdobywać na własnej hali. Na wyjazdach jednak tracą trochę w swojej grze. Myślę, że to idealne spotkanie na zrehabilitowanie swoim kibicom ostatniej porażki.

Spartak Moskwa - Amur Chabarowsk ✅ 3:1
Typ:
Spartak Moskwa ML OT
Kurs: 1.67
Bet365

Dziwi mnie trochę tak wysoki kurs na Chekov. Kursy identyczne jak dwa dni temu, kiedy to Chekov poniósł porażkę z Lev po wyrównanej walce. Bramka stracona dopiero w końcówce 3 tercji. Wydaję mi się jednak, że drużyna czeska jest póki co groźniejsza od słowackiego sąsiada. Słowacy póki co zbierają frycowe. Potrzeba jeszcze trochę czasu, aż zasymilują się do końca z nową ligą. Ostatnio 3 gole strzelona w Mińsku. Zważywszy na to jaki problem ma Dinamo z obsadą bramkarską nie stanowi to dla mnie żadnego dowodu, że mamy do czynienia z zwyżka formy dzisiejszych gości.

Vitiaz Chehov - Slovan Bratysława ⛔ 0:3
Typ:
Vitiaz Chehov ML OT
Kurs: 1.90
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Magnitogorsk - SKA St Petersburgh -&gt; under 1,5 gola w 1T [1.75][Bet365] ✅
Mecz za pół godzinki spróbuje się streścić może ktoś skorzysta. O obu ekipach już w tym sezonie pisałem, SKA została lekko wyhamowana przez Traktor kilka dni temu i mam nadzieje zakończyli na dobre te swoje zwariowane gry po over 8-10 bramek na mecz. Drugie spotkanie pod rząd naprzeciwko Petersburga stanie dobrze zorganizowana defensywa i chociaż Magnitce póki co w lidze nie idzie (chyba jedno z większych rozczarowań) to na tej podstawie mogą zbudować solidny zespół. Jestem spokojny o ten zespół, według prawie potwierdzonych źródeł już w przyszłym tygodniu członkami klubu będą Siergiej Gonczar i Jewgienij Małkin i wtedy zacznie się prawdziwa liga ???? Reasumując - Petersburg nie powinien znów szaleć od pierwszej minuty, mecz zacięty i przynajmniej w części pierwszej underowy.
 
sikawica 20

sikawica

Użytkownik
Czynnikiem który powinien zadecydować o rezultacie tego spotkania powinna być dobra postawa Garnetta i całej defensywy Traktora. Jak powinno się ogrywać Dinamo pokazał Magnitogorsk. Żelazna obrona, wysoki pressing i drużyna z Moskwy w ofensywie nie istnieje. Uważam, że Traktor spokojnie może zastosować taką samą taktykę i to z powodzeniem. Do tej pory tylko 3 gole stracone. Wszystkie w meczu z SKA, więc nie z byle kim. Ostatni remis Dinama w meczu z Ekaterinburgiem utwierdza mnie jedynie w przekonaniu, że wyjazdy wychodzą im po prostu przeciętnie, a to za mało żeby myśleć o sukcesie w Chelyabinsku. Typ z dogrywką i karnymi.
Tractor - Dinamo Moskwa ✅ 4:1
Typ:
Tractor ML OT
Kurs: 1.78
Bet365
W ramach już ogłoszonego lockoutu w NHL pozwolę sobie zacytować newsa z jednego z serwisów o tematyce hokejowej, bo sądzę że to bardzo interesująca wiadomość:
&quot;Rosyjscy zawodnicy Jewgienij Małkin (dotychczas Pittsburgh Penguins) i Siergiej Gonczar (Ottawa Senators) podpisali kontrakty na sezon 2012/2013 z klubem KHL, Mietałłurgiem Magnitogorsk.&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom