>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Konkursy i bonusy na Betsafe

Status
Zamknięty.
bartek11 141

bartek11

Użytkownik
Wygrałem wczoraj w &quot;Meczu Dnia&quot; mam pytanie kiedy te pieniądze będą u mnie ? ????

EDIT: Już wszystko jest OK ;] pozdrawiam !
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Przed samymi świętami Meczem Dnia jest pojedynek Lecha Poznań z Legią Warszawa! Hit kolejki może dać Ci 20 złotych!

Szczegóły

Zespół Betsafe pragnie złożyć wszystkim serdeczne życzenia świąteczne! Niech to będą bardzo radosne Święta! Alleluja!
 
B 0

bratmessiego

Użytkownik
Jeśli, przy rejstracji nie wpisałem kodu promocji na &quot; 5 zł &quot; i sie zarejstrowalem, to jeżeli założe następne konto i wpisze kod promocji dostane bana ?
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
Mam pytanie co do dzisiejszego meczu dnia, 4 osoby podaly dokladny wynik w tym ja ale zadna z tamtych osob niepodala prawidlowo sztrzelca bramki z wyjatkiem mnie... i teraz czy ja dostane bonusik czy bedzie losowanie miedzy nami?
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
Mam pytanie co do dzisiejszego meczu dnia, 4 osoby podaly dokladny wynik w tym ja ale zadna z tamtych osob niepodala prawidlowo sztrzelca bramki z wyjatkiem mnie... i teraz czy ja dostane bonusik czy bedzie losowanie miedzy nami?
ogladales mecz bo chyba nie za bardzo wiesz kto strzelil 1sza bramke nikt z tych kilku osob nie postawil na Gibsona to bylo takie nie mozliwe ze az musialem sprawdzic:cool:
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
a Ty umiesh czytac regulamin? :
&quot;Aby wygrać te pieniądze należy poprawnie wytypować wynik meczu ManU – Bayern ORAZ podać nazwisko strzelca jednej z bramek.&quot;
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
a Ty umiesh czytac regulamin? :
&quot;Aby wygrać te pieniądze należy poprawnie wytypować wynik meczu ManU – Bayern ORAZ podać nazwisko strzelca jednej z bramek.&quot;
Dokładnie - w dzisiejszym konkursie nie trzeba było podać strzelca pierwszej bramki, ale w ogóle strzelca w tym meczu.

@cień: zgadza się! Dzięki za pomoc ;)
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
a Ty umiesh czytac regulamin? :
&quot;Aby wygrać te pieniądze należy poprawnie wytypować wynik meczu ManU – Bayern ORAZ podać nazwisko strzelca jednej z bramek.&quot;
Nie czytalem zasad akurat wczorajszego dnia bo myslalem, ze konkurs polega na takich samych zasadach teraz widze i zwracam honor:p

Posty do usuniecia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom