>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Konkurs SMS na finał LM

Status
Zamknięty.
portowiec 4

portowiec

Użytkownik
3.6 Każdy Uczestnik, który prawidłowo wytypuje zwycięską drużynę, dnia 30.05.2011 o godz. 12.00 otrzyma pytanie z dziedziny sportu. Uczestnik, który w najkrótszym czasie odpowie prawidłowo na pytanie wygrywa kod o wartości 100 PLN, który zasila konto uczestnika na www.betsson.com .

Radzę czytać regulaminy... :]
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Ja tez jeszcze nie dostałem. Biora nas na przetrzymanie.
na jakie przetrzymanie regulamin się kłania
&quot;Nagrody dla uczestników Sondy zostaną rozesłane 30 Maja o godzinie 12:00.&quot;
tak samo z tym pytaniem
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A dostaliście tuż przed meczem takiego smsa &quot;Do gracza Betsson: Masz ostatnią szanse na typowanie, wysyłaj szybko SMS: BETSSON.BARCELONA lub BETSSON.MANCHESTER na 7160 (1,23zł z VAT) Nagrody jeszcze czekają!&quot; No i zastanawia mnie dlaczego takiego smsa dostałem, nie wiem czy może to że w treści smsa wpisałem małymi literami betsson.barcelona. Czyżby mój sms się nie zaliczył? Też dostaliście takiego smsa?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dziwne trochę, bo jakbyśmy wysłali także na drużynę przeciwną to z automatu dostali byśmy kod o niższej wartości 1zł. Zastanawia mnie co by nam dało jakbyśmy wysłali 2-gi kod na tą samą drużynę. Michaszek250 a jak wpisywałeś treść smsa małymi literami? Może dlatego dostaliśmy tego smsa, bo nie zaliczyło nas w systemie?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak jak ja. W sumie na górze tej strony z konkursem właśnie wpisane jest to małymi literami. Mam nadzieję, że nasze głosy zaliczyły się do konkursu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jutro o 12 można spodziewać się tych smsów z pytaniami tak myślę.
Wielkość liter nigdy nie ma znaczenia w tego typu konkursach.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wysyłali ponownie smsy bo raczej nie mają bazy gdzie jest napisane kto wysłał smsa na konkurs, więc wysyłali takie smsy do każdego użytkownika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom