>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Konkurs SMS na finał LM

Status
Zamknięty.
D 5,8K

davccio

Użytkownik
jeszcze są pytania gdzie odbyły sie mistrzostwa w 86 i ile bramek strzelił messi w poprzedniej edycji
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dostałem też smsa że mogę zwiększyć swoją szansę na wygraną wysyłając kolejnego smsa...
 
Z 0

znc

Użytkownik
Kto nie brał udziału w ogóle w tym konkursie może sobie wykorzystać mój vouncher na 1zł :p 3L4DP XW34A ULBL3
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No ciekawe zobaczymy. To niech wygrany tutaj się pochwali. Tylu nas tutaj brało udział więc przynajmniej jedna osoba powinna wygrać nie ma bata. Jeśli nikt z nas nie dostanie 100-ki to będziemy wiedzieć że to ściema. Ja sam wysłałem 8 sms-ów na 7160 (wiem nie liczy się ilość tylko szybkość). Ale bądź co bądź jeden z nas chociaż powinien wygrać.
 
L 12

lw1916-70235

Użytkownik
Ja wysłałem jednego po kilku sekundach ale na nic się nie nastawiam ???? Według nich ktoś wygra ale nie będzie to nikt z nas.
 
T 135

trutek

Użytkownik
Według przygłupiej Pani Kasi z supportu, wszyscy powinniście dostać kasę. Proponuję upiec 2 pieczenie na jednym ogniu, ja ich przycisnę żeby coś dostać a i Wy, kiedy nie dostaniecie kasy możecie im napisać, że 100zł jest dla 100 osób, a jako że wysłaliście smsy do 100 osób, kasa jest dla Was :] Poniżej screen z rozmowy z nią.
http://tynipic.com/images/viu1306855133n.JPG
Z tak dziwnym człowiekiem dawno nie miałem do czynienia. Co ciekawsze wysłałem maila na podany przez nią adres i otrzymałem odpowiedź od niej! Napisała mi, że sprawa została przekierowana do ludzi bardziej w temacie, po czym dostałem kolejnego maila znowu od niej z jakiego numeru wysyłałem smsa. Nie poddam się, bo mnie zdenerwowali :p Pozdrawiam!
 
matinho100 0

matinho100

Użytkownik
Wygrałem! Naprawdę! W szoku jestem. Odpisałem gdzieś po 20 sekundach myślę. Wysłałem tylko 1 smsa. Właśnie przyszedł do mnie sms z kodem ????
 
S 37

spec19883

Użytkownik
Mi napisali że w przeciągu 24 godzin zwycięzcy dostaną vouchery drogą sms.Pewnie za mały zysk mieli z tych esów hehe
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Gratulujemy!!! Znalazłeś się w 100 osób z najlepszymi wynikami !! Jesteś Mistrzem typowania !!! Nie zmarnuj tego daru ! :cool:
Szczerze mówiąc to nie liczyłem na tą 100 bo esa wysłalem po minucie ale fartem weszło :grin:
 
matinho100 0

matinho100

Użytkownik
Widać słabo promowali tą promocje. Bo z tego co widze nawet po minucie ludzie dostali. za ponizej 3 zł 110 się dostało.
 
F 20

fazer.

Użytkownik
ta pewnie na paru forach byla ta promocja, a nie ktorym pewnie nawet nie chcialo sie wysylac smsow, a ze my sporzystalismy to az sie ciesze ;dd

Twój bonus w Zakładach jest już aktywny i nie możesz aktywować innego. Wykorzystaj obecny bonus i następnie aktywuj swój voucher.

...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom