>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Konkurs SMS na finał LM

Status
Zamknięty.
Z 0

znc

Użytkownik
Ciekawe co z tym pytaniem ?
Pytania zapewne dostaniemy wtedy kiedy się będziemy tego najmiej spodziewać. Nie wysłali pytań o 12 bo pewnie połowa ludzi siedzi z telefonem w ręku żeby jak najszybciej wysłać smsa ????
Wyślą pytanie później, żeby na dodatkowe smsy naciągnąć ;-) i spełnić ten pkt
3.8 Można poprawić czas wysyłając kolejnego SMS-a o treści BETSSON na numer 7160 koszt 1.00 PLN bez VAT (1,23 zł z VAT) . Uczestnik otrzyma kolejne pytanie na które musi wysłać odpowiedź.
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Ja jeszcze nie dostałem pytania. ???? Mam nadzieje ze to sie nie liczy kto pierwszy przysle odpowiedz tylko czas od dostania smsa do wyslania odpowiedzi.
 
Z 0

znc

Użytkownik
Ja jeszcze nie dostałem pytania. ???? Mam nadzieje ze to sie nie liczy kto pierwszy przysle odpowiedz tylko czas od dostania smsa do wyslania odpowiedzi.
Jest w regulaminie przecież o tym, że liczy się czas od dostania smsa do wyslania odpowiedzi.

Też nie dostałem pytania jeszcze.
 
F 20

fazer.

Użytkownik
kurde moglem ogarnac ten temat, bo dopiero teraz dostalem i wyslalem smsa po minucie xd trudno wiecej nie wysylam
 
mako23 27

mako23

Użytkownik
Ja również dostałem sms-a, ale trochę za późno wysłałem, bo nie miałem numeru pod ręką, naciągają również na kolejne sms-y typu: możesz poprawić swój czas...
 
T 13

txc

Użytkownik
Ja mialem przygotowane &quot;betsson.&quot; wiec mysle, ze poszlo dobrze ???? Dalem sie tez skusic na 2 smsa, ale tu juz bylo troche dluzej.
 
L 12

lw1916-70235

Użytkownik
Ja również dostałem sms-a, ale trochę za późno wysłałem, bo nie miałem numeru pod ręką, naciągają również na kolejne sms-y typu: możesz poprawić swój czas...
Połowa dzieciaków to i po 10 smsów wyśle, żeby tylko dostać 100 :] a pewnie i tak nie dostaną
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Jeżeli to prawda
Dodatkowo po meczu wśród typerów, którzy prawidłowo wskażą zwycięzcę oraz najszybciej odpowiedzą na przesłane pytanie rozdamy-----&gt; 100x100PLN
To myślę, że szanse są dość duże, jeżeli ktoś uwiną się szybko z odpowiedzią.
 
F 20

fazer.

Użytkownik
ta, dlatego zaluje, ze wyslalem tego smsa o 100 po minucie (nie wiem co mnei wzielo, ale jak juz sobie przypomnialem odpowiedz to jednak musialem wyslac dla spokoju)
1.23 to nie pieniadz
 
M 55

meggie1

Użytkownik
No ja dostałam smsa z pytaniem o 12:49 dopiero, ale po co wysyłać po 100 smsow żeby poprawić swój czas, jak się ma szczęście to stówka wpadnie jak nie to zadowolę się dyszką ????
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Teraz muszą zarobić na te bonusy! Nie wiadomo ,kto otrzyma 100 pln .
Ale wiadomo ,ile kosztuje każde wysłanie....sms!
Trzeba im nabijać kasę!
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Przeciez nikt nie musi wysylac zadnego kolejnego sms. Mogles wyslac tylko tego zeby dostac dyszke i starczy. Jak dla mnie to oplaca sie wyslac. Moze akurat stowka wpadnie. Nie wiem dlaczego rozpoczelo sie takie najezdzanie na betsson.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dokładnie bardzo pozytywna promocja. I nikt nikomu nie każe wysyłać kolejnych sms-ów. Ja 3 dodatkowe na razie wysłałem, na 1-sze pytanie źle odpowiedziałem a chciałem jeszcze raz spróbować :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom