>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Koniec Świata......Opinie i Sugestie

airborne 105

airborne

Użytkownik
Może wydawac sie dla was to smieszne...ale postanowilem cos takiego zalozyc ???? ... chodzi tylko o sugestie i opinie...
Z roku na rok dzieja sie na swiecie co raz bardziej tragiczne rzeczy.
Nie uwazam, ze Koniec Swiata nastapi w 2012 roku, ale powiem wam, ze ostatnimi laty jest co raz wiecej tragedii....

Przeciez to co teraz dzieje sie w Japonii to przechodzi ludzkie pojecie i podejrzewam, ze to bedzie najbardziej tragiczna katastrofa ostatniego stulecia....

Prosze o normalna konwersacje bez napinki itp.
W kazdym badz razie....kiedys (nie pamietam gdzie...ale gdzies w necie..) wyczytalem, ze pierwsze kraje ktore znikna z mapy swiata to beda kraje Pacyfiku....

Sa to oczywiscie tylko przypuszczenia.... (nie jestem nawiedzony)
W koncu Koniec Swiata to normalna rzecz...kiedys na pewno on nastapi.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
był już chyba taki temat.
co do końca świata, raczej nie nastąpi za szybko. prędzej upadek cywilizacji albo jakaś nieznana nam klęska żywiołowa, katastrofa ekologiczna, która może spowodować zmniejszenie ludności na świecie. ew. jakaś wojna, o władzę, ropę, pieniądze. Możemy gdybać i przypuszczać. Temat rzeka. W Polsce jesteśmy bezpieczni moim zdaniem ;)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
był już chyba taki temat.

co do końca świata, raczej nie nastąpi za szybko. prędzej upadek cywilizacji albo jakaś nieznana nam klęska żywiołowa, katastrofa ekologiczna, która może spowodować zmniejszenie ludności na świecie. ew. jakaś wojna, o władzę, ropę, pieniądze. Możemy gdybać i przypuszczać. Temat rzeka. W Polsce jesteśmy bezpieczni moim zdaniem ;)
why?
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Swego czasu interesowalem sie i czytalem pare pozycji co do owego tematu np. Wulkanów, ten film bo to nie reportaz mimo wszystko traktowalbym z duzym dystansem. Jednak film katastroficzny musi się opierac na strachu, apokaliptycznych wizjach itp.
Mimo to polecam ludziom lubiacych takie tematy , nieprzewidywalnosci przyrody , ciekawe zjawiska... ????
 
rehtonall 2

rehtonall

Użytkownik
To nie byl film dokumentalny, obejrzalem caly i coz mozna powiedziec- amerykanom sie nudzi i lubia wymyslac takie wizje katastroficzne. Zmarnowalem cenny czas, ale sam sobie jestem winien.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
tak źle się wyraziłem, nie jest dokumentalny ale co do Yellowstone to dużo rzeczy ukrywają z tego co wiem, na stronie z wstrząsami często pojawiały się w tych okolicach by na drugi dzień nie było tych wykresów, lubią manipulować tym parkiem
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
W Wulkanach najbardziej fascynujaca jest nieprzewidywalnosc. Nie da sie dokladnie ocenic sily i skali wybuchu. Rownie dobrze Yellowstone moze wybuchnac za rok a rownie dobrze za 10 tys lat. Sa inne czynne wulkany ale ten jest bardzo intrygujacy , ze wzgledu na skale zniszczen jaka byl/jest w stanie uczynic.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Hmmm świat to znaczy Ziemia? Sprecyzujmy chodzi Ci chyba o koniec cywilizacji człowieka, bo tylko to jest możliwe w dosyc krótkim czasie(oczywiście mówie o czasie nie takim jak setki lat tylko raczej tysiące) bo kula ziemska już tyle razy się zmieniała że człowiek w jej całym okresie zajmuje tylko jakaś bardzo bardzo bardzo minimalną częśc, ale szczerze wątpie żeby kolejne kilka pokoleń to doczekało.
Tak jak śmieszy mnie dyskusja o ocieplaniu się klimatu która jest tylko przykrywką to trzepania niewyobrażalnej kasy. Na Ziemi klimat już tyle razy się zmieniał że naprawde produkowany przez nas CO2 nie ma na to żadnego praktycznego wpływu (już dzieci w skołach się uczy że dzieki CO2 lepiej rosna roslinki o_O)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
tzn wpływ ma ale naprawdę znikomy. To jest bajka dla osób, które się tym nie interesują i uwierzą.

Ogólnie temat może być ciekawy, o ile tylko ktoś nie wtrąci jakichś przepowiedni, historii Nibiru i takich innych bzdur

Ktoś napisał, że w Polsce jesteśmy bezpieczni politycznie. Wg mnie owszem tak. Skoro nasi &quot;najgroźniejsi&quot; sąsiedzi cieszą się z naszej władzy, tzn że jest dla nich korzystna. Obecna władza wydatnie stara się pozbywać polskiego kapitału, więc nie widzę powodu ani sensu, dla którego ktoś miałby na nas znowu czołgami wjeżdżać;d po to z resztą stworzono Bank Światowy i FED żeby ludzi kontrolować (ich pieniądze) i nie musieć prowadzić działań militarnych. Ewentualnie gdzieś w Afryce żeby na tym zarobić lub w krajach które się opierają zwierzchnictwu (Białoruś, Libia, Iran i wiele innych). Także my raczej jesteśmy bezpieczni. Geograficznie położenie też mamy korzystne. Trzęsień raczej nie ma, ewentualnie problem z powodziami
 
rehtonall 2

rehtonall

Użytkownik
Typer i myslisz ze na ziemi bedzie spokoj, bo wladza juz bardzo kontroluje nasze zycie i im to wystarczy? Wojny zawsze byly i beda, to ze teraz jhest &quot;spokoj&quot; nie znaczy ze w najblizszym czasie to sie nie zmieni. Chociazby konflikt korea polnoca vs korea poludniowa. Na razie sobie zyjemy 21 lat spkojnie, ale co bedzie dalej ???? nie wierze ze nie znajdzie sie ktos z aspiracjami imperialistycznymi
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Typer i myslisz ze na ziemi bedzie spokoj, bo wladza juz bardzo kontroluje nasze zycie i im to wystarczy? Wojny zawsze byly i beda, to ze teraz jhest &quot;spokoj&quot; nie znaczy ze w najblizszym czasie to sie nie zmieni. Chociazby konflikt korea polnoca vs korea poludniowa. Na razie sobie zyjemy 21 lat spkojnie, ale co bedzie dalej ???? nie wierze ze nie znajdzie sie ktos z aspiracjami imperialistycznymi
kombinują taki system, żeby najwygodniej, najszybciej i do tego legalnie osiągać jak najwyższe korzyści. Działania militarne nie są wcale najbardziej dochodowe, a mogą mieć niekorzystne konsekwencje. Jednak oczywiste jest, że na konkretnym terenie takie działania wystąpią z różnych przyczyn. To bardzo złożona kwestia, nie ma sensu tego tu rozwijać.

21 lat spokojnie? Moja rodzina od wojny żyje spokojnie. I wcale nie byli to zwykli przedstawiciele klasy robotniczej
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
w kazdym badz razie...przyroda bywa piekna...i okrutna.....
To żywioły doprowadzą do kataklizmów.....
Nie ciekawie zaczyna sie ten rok....
 
garvvver 0

garvvver

Użytkownik
Koniec świata będzie... przeżyje (a właściwie nie przeżyje) go każdy... końcem świata dla każdego będzie jego własna śmierć... A opowieści o roku 2012 i inne pierdoły uznajcie za czyjeś kiepskie żarty.
Dziękuję za uwagę.
 
rehtonall 2

rehtonall

Użytkownik
i co , po smierci nic nie bedzie?
nie istnieje jakies inne zycie ?
bardzo smutna ta nasza egzystencja :/ wg ciebie garvVver
niektorzy naukowcy twierdza ze nasza swiadomosc moze przetrwac smierc wiec
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Szczerze, polecam film Seed, a potem sobie odpowiedzcie na pytanie czy koniec świata jest potrzebny czy zbyteczny ???? Miłego oglądania, tym co dadzą radę ????

tu link do opinii na FW
http://www.filmweb.pl/film/Seed+Skazany+na+%C5%9Bmier%C4%87-2007-299151

sugerujący się notą, życzę powodzenia w przyszłym życiu.... to film dla ludzi o zajebistych nerwach. Typer36 liczę na Ciebie, hitlerze teraźniejszości ????
Ogladalem ten film juz dawno dawno...
Wylaczylem go w polowie...nie dlatego ze nie wytrzymalbym brutalnosci filmu, a dlatego...że ten film jest po prostu chory i bez kompletnego sensu.
Fakt faktem....
Strasznie chory...i w sumie Rezyser niezle musi miec nasrane w glowie, zeby cos takiego nakrecic....
Film jest dla ludzi co lubia psychopatyczna rzeznie.
Nie polecam bo nie miło sie oglada ten chory film.

Co do konca świata uwazam...że takich planet jak Ziemia jest owiele wiecej we Wszechswiecie...

Kto uwaza, że jestesmy jedyną zyjąca cywilizacją w Kosmosie...
Jest po prostu smieszny ???? ....
To wrecz nie mozliwe.
;) Wszystkiego dowiemy sie po smierci.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Śmieszny jest także ten, kto sądzi że życie na Ziemi wzięło się z przypadku. Nad obaleniem tej tezy głowiło się sporo naukowców i doszli do wniosku (przykład) że samoczynne powstanie życia na Ziemi jest tak samo prawdopodobne jak to że huragan poskłada do kupy boeinga rozłożonego wcześniej na części pierwsze.
Kto nie wierzy odsyłam do google: matematyczne dowody na istnienie Boga czy coś takiego..
Do czego zmierzam: dziwi mnie po prostu, że niektórzy ludzie sami nie wiedzą po co są na Ziemi i uparcie nie mogą przyjąć tezy o istnieniu Boga, a wszystko co się dzieje przypisują &quot;naturze&quot; (hmm jak lubię ten zwrot)
 
undisputed 3

undisputed

Użytkownik
Śmieszny jest także ten, kto sądzi że życie na Ziemi wzięło się z przypadku. Nad obaleniem tej tezy głowiło się sporo naukowców i doszli do wniosku (przykład) że samoczynne powstanie życia na Ziemi jest tak samo prawdopodobne jak to że huragan poskłada do kupy boeinga rozłożonego wcześniej na części pierwsze.

Kto nie wierzy odsyłam do google: matematyczne dowody na istnienie Boga czy coś takiego..

Do czego zmierzam: dziwi mnie po prostu, że niektórzy ludzie sami nie wiedzą po co są na Ziemi i uparcie nie mogą przyjąć tezy o istnieniu Boga, a wszystko co się dzieje przypisują &quot;naturze&quot; (hmm jak lubię ten zwrot)
o istnieniu ktorego Boga? bo z tego co wiem, historia pamięta ich ponad dwa tysiące na przestrzeni dziejow, ktory jest &quot;poprawny&quot;?

aha z tego co wiem, czlowiek jesli chodzi o swoj kod genetyczny jest kuzynem szympansow(mamy wspolnego przodka, nie mylic ze smiesznym stwierdzeniem &quot; czlowiek pochodzi od małpy&quot; jesli znajdzie się jakas osoba z ktora bede mogl merytorycznie wymienic poglady.. zapraszam do dyskusji, o istnieniu/nie istnieniu Boga i tak dalej.
 
Do góry Bottom