>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kolarstwo - rozmowy, dyskusje, ciekawe linki i filmiki.

martinus 491

martinus

Użytkownik
Alberto Contador jedzie Vueltę a Espania. Tak tworzy się LEGENDA.
Ciekawe w jakiej formie będzie? Gdyby to nie był &quot;Bercik&quot; to spodziewałbym się, że powalczy co najwyżej o jakiś etap. Po nim spodziewam się wszystkiego ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Contador i etap? to się wyklucza, nie ten typ zawodnika. Albo bierze wszystko albo nic. Gdyby nie był w formie to by raczej nie pojechał na Vueltę, na moje może ją wygrać.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Dlatego powiedziałem, że gdyby to nie był Contador a dowolny inny zawodnik to po takiej kontuzji nie spodziewałbym się walki w GC. Po Contadorze spodziewam się wszystkiego. Świetnie, że pojedzie, jak będzie w dobrej formie to jest to gwarancja fantastycznego wyścigu. Wystarczyło, że zabrakło jego na Tourze, Froome wypadł i walka o zwycięstwo skończyła się zanim się tak na prawdę rozpoczęła.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Mi się wydaje, że spora część tej całej aferki z kontuzją to medialny teatrzyk Tinkoffa. Pojedzie-nie pojedzie, dramacik, dużo twitterów ;]
Zdrowia by nie ryzykował. Ja spodziewam się walki o podium.
Meintjes, Kudus, Yates - młodzi wilcy w składzie na VaE ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Brawo Michał !! Ależ mamy sezon.
Btw za fanpage kolarstwa w Eurosporcie.
&quot;18 września Eurosport pokaże próbę bicia rekordu świata w jeździe godzinnej na torze. Jens Voigt w akcji.&quot;
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Forma przed MŚ idzie w górę ???? Teraz ma 27 sekund przewagi na Wigginsem także powinien się obronić przed czasówką.
Ile km jest czasowki? Ja na wczorajszy etap mialem grac na Kwiatka w parze z Rochem, ale zapomnialem. Wczoraj tez dobry wynik, 2 miejsce i awans na wiceclidera. Dzisiaj poparawil, przyjemna sprawa.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ile km jest czasowki? Ja na wczorajszy etap mialem grac na Kwiatka w parze z Rochem, ale zapomnialem. Wczoraj tez dobry wynik, 2 miejsce i awans na wiceclidera. Dzisiaj poparawil, przyjemna sprawa.
8 km także więcej niż 15 sekund Wiggins nie odrobi, oczywiście jeśli jest w najlepszej formie, bo jak nie to nawet Kwiat może mu dołożyć trochę czasu. Bo czasówka bardzo techniczna a to nie do końca odpowiada Sir Bradleyowi.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
8 km także więcej niż 15 sekund Wiggins nie odrobi, oczywiście jeśli jest w najlepszej formie, bo jak nie to nawet Kwiat może mu dołożyć trochę czasu. Bo czasówka bardzo techniczna a to nie do końca odpowiada Sir Bradleyowi.
O ile Kwiato na czasowke jest dobrze przygotowany, bo ostatnio slabo je jezdzi. Co nie zmienia sprawy, ze nawet nie bedac w najwyzszej formie to powinien spokojnie taka przewage utrzymac. Tak patrze to Izzaguire tez moze byc grozny, moze nawet bardziej jak Wiggins.

Jesli ktos jest zainteresowany to zarzucam koncowke etapu:
https://www.youtube.com/watch?v=9tpelwMP8Ns&amp;amp;app=desktop
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Ładny finisz Kwiatka. Liczę, że uda mu się obronić prowadzenie w generalce.
Oglądając filmik można zauważyć, że Anglicy złapali bzika na punkcie kolarstwa. Już nie tylko na TdF stoją tłumy na trasie. Porównując do Tour of Britain sprzed 3-4 lat jest duży przeskok.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Tak w ogóle to zapowiada się prawdziwy kolarski czwartek w Eurosporcie. Będzie pokazywana próba Jensa, a do tego skróty wydarzeń z kanadyjskich klasyków, Walonii oraz podsumowanie Touru i Vuelty przez Lemonda. Do tego kilka raportów dotyczących próby Niemca live w ciągu dnia.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Kadra na MŚ:
1. Bodnar Maciej – Cannondale
2. Gołaś Michał – Omega Pharma
3. Huzarski Bartosz – Team NetApp – Endura
4. Kwiatkowski Michał – Omega Pharma
5. Niemiec Przemysław – Lampre – Merida
6. Paterski Maciej – CCC Polsat Polkowice
7. Podlaski Michał – ActiveJet Team
8. Poljański Paweł – Tinkoff – Saxo
9. Wiśniowski Łukasz – Etixx
Chyba bez żadnej niespodzianki. No sry może prócz Podlaskiego, którego mało kto chyba brał pod uwagę...
 
Do góry Bottom