>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo - rozmowy, dyskusje, ciekawe linki i filmiki.

muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Wszystko wróciło do normy, wszak to monument dla sprintera ;)

Karty jednak rozdał Pidcock tym fantastycznym zjazdem z Poggio.
Ewidentnie coś w UAE nie zagrało na Cipressie - zabrakło ewidentnie przynajmniej jednego. Młody Meksykanin dobrze zaczął, ale zabrakło Ulissiego lub Hirschiego, bo Wellens ewidentnie nie był przewidziany tam do pracy.

Pedersen dalej bez podium w San Remo...

Już nie mogę się doczekać Flandrii i Roubaix ;)
 
U 33,7K

undertaker87

Użytkownik
Wyścig dookoła kraju Basków

Roglic wygra etap@15sts

Wczoraj faworyci nie zabijali się o wygraną bo było mokro na finiszu i nikt nie chciał ryzykować. Dzisiaj 20 km przed meta na płaskim zakończy się 6km podjazd o nachyleniu prawie 5proc. Powinni tam zostać sami faworyci a Ci, którzy wczoraj walczyli o wygraną raczej nie dadzą rady ich dojść jeśli tak się stanie. Roglic w takim wypadku na finiszu powinien mieć największe szanse jeśli oczywiście dojadą tam sami faworyci w walce o zwycięstwo w wyścigu. Dodatkowo Primoz na tym wyścigu ma najsilniejszą drużynę która w takim składzie z małymi korektami pojedzie w TDF.
 
Ostatnia edycja:
U 33,7K

undertaker87

Użytkownik
Liege Bastogne Liege

Pogacar win@1,75 STS

Pidcock win@18 for fun

Marny kurs ale ciężko wyobrazić sobie innego zwycięzcę. Tadej ma naładowane baterie, nie startował od wyścigu dookoła Katalonii gdzie zmiótł rywali. Drugi w kursach jest VDP jednak już raczej zaczyna puchnąć bo wiosennej kampanii a jutrzejszy wyścig jest chyba najmniej mu pasujący jeśli chodzi o profil. Dla Pogacar jest idealny a do tego dysponuje chyba najmocniejsza ekipą. Do pomocy min. Fischer Black, Almeida,Hirschi. Na pewno będzie tutaj mordowanie rywali już od wczesnej fazy wyścigu i wątpię czy ktoś tutaj utrzyma się z Pogacarem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1102
Do góry Bottom